Opinie o Cermotor w Rembertów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cermotor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermotor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermotor w Rembertów

Witold

Czy tak dobrze pracuje się , że tak rzadko piszecie?

Ziom
@Witold

Człowieku masz jaja ze stali , nie zryta psyche , to idź tam (usunięte przez administratora) za czapkę gruszek !!!!

Bibułka
@Witold

Rzadko to się wiesz co robi . Po co sobie szczepić języki i odciski na kciuach robić ???

Były
@Witold

Nie tylko taka rotacja ze nikt nie chce o tym pisać :)

Gonzo

Przepraszam. Żona prowadzi sprzedaż na Allegro jako P.H.U. Silnik . Ciemni filianci i klienci bo właścicielem jest ta sama osoba :) Ale trmpi ludzie !!!

Joanna

@satisfied employee, piszesz, że Cermotor stale się rozwija, możesz powiedzieć, w jaki sposób się to objawia? Czy tworzone są nowe stanowiska? Może pracodawca organizuje kursy dla pracowników? @Były pracownik CER MOTOR, a czy na stanowisku magazyniera praca jest zmianowa? Możesz powiedzieć, czy pracownicy otrzymują premie?

Niezadowolony
@Joanna

Jakie nowe miejsca pracy???? Sami koledzy zza Buga :) Tam to mobbbing na Całego . Same nie kompetentne osoby prowadzące rekrutacje !!! Obieanki Cacanki a głupiemu radość . Nigdy więcej CERMOTOR!!!!

Biedroneczka
@Joanna

Premia to może być pojęcie względne . Zapytaj Pani (usunięte przez administratora) . Wszyscy ja znają . To Ty Pracujesz na jej premie;) ;) ;) tylko się nie spoufalać należy bo to nie w tej firmie . O ile właściciele to rodzina to (usunięte przez administratora) patrzy Jan tu zarobić kosztem innnych .

Zadowolony
@Joanna

Tak moge to potwierdzić . Jestem bardzo zadowolonym pracownikiem . Pracować moge 24/h na dobę , nic mnie nie powstrzyma . Kocham swoją prace u minimalna płace . Ci co płaca nie chcą bym był nie zadowolony . Jestem szczęśliwy ze kowhozy są jeszce w modzie , Matka Boska w klapie marynarki szefostwa podnosi mnie na duchu . Nie ma tu mrozów jak na dalekim wschodzie . Jestem szczęśliwy bo w CEROTORZE pracować moge

Nieznajoma
@Biedroneczka

Biedroneczka . Czyli w Biedronce lepiej ???

Joanna

@Adaś niestety nie wiem czy Cermotor to firma rodzinna, ale na dalsze pytanie, żeby zdobyć odpowiedź powinieneś monitorować ten wątek, bo pracownicy często się wypowiadają o atmosferze. Może najlepiej włącz sobie powiadomienia o wpisach to będziesz cały czas na bieżąco.

cerowiec

Kto to jest Joanna ?.

Bazyliszek
@Joanna

Adaś . Ile Dostałeś za tą recenzje ??? Wstyd !!!!

Naercki
@cerowiec

Dżiannna chciałeś zapytać :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cermotor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
XYZ

Nie polecam . To co mówili jak się zatrudniałem nie ma się nijak do tego co jest . Gruszki na wierzbie to wszystko tłumaczy

Opinie sprzed lat nie sa najlepsze a hak jest teraz? Czy przerwa we wpisach oznacza upragnioną harmonię?

Pankracy

Nie orzerwa tylko ten co pisze pewnie był na urlopie lub za mało kasy dostał by o tum pusac albo się zwolnił :)

Joanna

Już od dawna nie wypowiadaliście się w tym wątku, czy zaszły jakieś ważne zmiany? Czy firma zatrudnia obecnie nowych pracowników? W Internecie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Jaka atmosfera panuje? Zapraszam do dodawania nowych postów, mogą się przydać innym osobom, które aktualnie szukają pracy.

Taki Sobie
@Joanna

Rotacja na magazynie ogromna . Dlaczego odeszli ludzie lubiani z długoletnim stażem ????

Modliszka
@Joanna

Joanna . Mam wrażenie ze zadajesz te pytania jak by Ci za to ktoś płacił gruuuube pieniądze !!!!!

Tomaszek

Poproszę o sprawdzone i obiektywne opinie o CERMOTOR w Rembertowie bo nie wiem, czy warto tam pracować.

Taki Sobie
@Tomaszek

Jak masz zdrowie i duuuuuze cohones to możesz tam pracować . Nie polecam !!!!

Adaś

Czy CERMOTOR to firma rodzinna ?. Słyszałem, że tak. Jakie w takim razie panują tam stosunki między pracownikami i jaka jest atmosfera w pracy ?.

Joanna

@hugo forum nie jest miejscem do opisywania konkretnych osób, a całej firmy. Odsyłam do regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli chciałbyś napisać ogólną, merytoryczną i prawdziwą opinię o firmie cermotor to osoby, które będą aplikować na te stanowiska: http://www.cermotor.com.pl/wp/pl/praca/, będą Ci wdzięczne.

hugo

To prawda ze kierowniczek od kierowców nie nadaje się żeby dzieci po pasach przeprowadzać a co dopiero zarządzać większą grupą ludzi a mimo to jest nim nadal. Tak więc prawda jest taka że na pewno musi być po znajomości przyjęty bo nie wiem kto tak mało bystrego pseudo kierownika by trzymał tyle czasu.

real
@hugo

Akurat Paweł jest OK którego pozdrawiam. A reszta to lipa. Córka grubego jeszcze grubsza ani be ani me. Zięc to brak słów. Dyrektorka żal pisać urkaburka do pracownika A do grubego na kolanach z płaczem. Nie polecam i taka oh ach firma A sprzątaczki nie mają

fernando

realnie to kolo 2000 tys ale to napewno nie na poczatku.rekrutacja przebiega tak ze biora kazdego kto sie napatoczy bo nikt tan nie chce pracowac jak widzi co sie dzieje po 1 dniu juz nie ma takiego pracownika .jak lubisz byc wrabiany przez kierownika w rzeczy ktorych nie zrobiles zeby tylko chronic jego i dostawac kary sproboj.przemial ludzi taki ze nawet imion wszystkich nie zdazysz zapamietac tak szybko sie zmieniaja. szybciutko zorientujesz sie na czym to polega wszystko.zycze powodzenia w nowej pracy:)

Tomasz

Szukam pracy na magazynie, ew. kierowca-magazynier. Jak w tej firmie przebiega rekrutacja i ile można realnie zarobić?. Mam kilkuletnie doświadczenie w logistyce. Proszę o odpowiedzi

zyczepowodzenia

To może ja powiem jak oceniam, otóż to co się dzieje w tej firmie to istny cyrk. Papier gania papier, nikt nie umie niczego zorganizować. Dział finansowy, który wiecznie robi problemy, wieczne fochy Pani kierownik i ciągłe strofowanie swoich pracownic nie wpływa dobrze na prace, a już na pewno nie na współpracę z innymi działami. Dział sprzedaży to pomieszanie z poplątaniem, czepianie się o dosłownie pójście do toalety. Dział kadr, hmmmm no to to już śmiechu warte, powrót poprzedniej kadrowej, dzięki Bogu bo obecna "kadrowa" to największa sierota jaką świat widział, myślę że bardziej nadaje się ona na kasę do żabki niż do działu finansowego, no ale co w rodzinie to nie zginie. Nie wspomnę już o zarobkach, jak podwyżka to 100zł, a jak kara to 300. Ostatnia kwestia do poruszenia to regulamin firmy, którego nikt nigdy nie widział, ale podobno jest

Joanna

@czesiekto ważne, że firma ma pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę. A Ty w jakim dziale pracujesz? Chętnie dowiemy się jak oceniasz cermotor jako pracodawcę.

czesiek

kierownik jest niesamowity .przyjeżdża do roboty pól godziny wcześniej(po co?), wraca z urlopu na jednej nodze na telefon mimo ze jeszcze mu się nie skończył( z wczasów), szoruje samochody, robi zakupy domowe, daje kary na zlecenie. jedno co jest pewne ze zadzwonię do niego jak będę firmę rozkręcał żeby go do siebie przetransferowac bo gdzie ja takiego frajera znajdę który bardziej będzie dba o cudze sprawy niż o swoje zupełnie bezinteresownie.(takich pracowników już niema niestety)

sy

a na jaką ty konkretnie przyjacielu chcesz liczyć litość? zupełnie nie rozumiem twoich oczekiwań wobec tego pracodawcy

Były pracownik.

Napisze tak, nie warto tam pracować. Nie chodzi o pieniądze ale opiekanie do pracownika. Wyrzucają ludzi po tygodniach zawsze zakrywając sie tym, ze nie tego "oczekiwali" i ze "pierwszy raz zdarza im sie taka sytuacja". Nie czuje nienawiści ani ni w tym stylu, ale nie mam sobie ni do zarzucenia. Pracowałam tam tydzień i uważam ze robiłam mnóstwo rzeczy w dobry sposób i jeszcze więcej, których nie powinnam i których nie robią nawet wieloletni pracownicy. Prawda jest taka, ze oni wcale nie chcą nikogo zatrudniać. Biorą osoby z "ulicy" albo z urzędu pracy tylko dlatego, ze brakuje im pracownikow albo dlatego, ze akurat ktoś jest na urlopie i brak im tak do pracy. Nie polecam. Przez nich straciłam możliwość pracy w innym miejscu. Straciłam możliwość zasiłku dla bezrobotnych bo zwyczajnie zrobili sobie ze mnie głupie żarty. Tutaj nie chodzi o pieniądze ale o podejście do osoby. Nie maja żadnej litości i sa wieczne "szepty" w firmie. Miałam wrażenie, ze nikt szczery nie był. Trzeba było z góry powiedzieć ze szukają kogoś do końca tygodnia a nie ludziom robic problemy. Oczywiście zgłosiłam to w urzędzie pracy, żeby na nich uważali bo to oszustwo. Pozdrawiam.

kosiorek

Newage szkoda zdrowia nie wyjdziesz tu na swoje bo kierownictwo potrzebuje koniecznie sukcesu zeby sie zarzadowi podlizywac i kary daja czesto gesto .niestety uwazaja to za jedyny sporob na zachowanie cieplutkiej posadki i czesto wmontowywują cie w rzeczy ktorych nie zrobiles aby miec sukces. a szkoda ze w tak perfidny sposob sie to odbywa:(

budynek

Jak chcesz dostawać kary np: za to ze świeci słońce albo za to ze pada deszcz (krótko mówiąc za nic) to wal śmiało.

Zostaw merytoryczną opinię o Cermotor - Rembertów

• Jak się pracuje w Cermotor?

Zobacz opinie na temat firmy Cermotor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cermotor