Opinie o Cermotor w Rembertów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cermotor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermotor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermotor w Rembertów

Rustkowski

Szkoda gadać. Wszystko jest jasne.

wala

zarządzanie tą firmą polega w większości na mobbingu i zastraszaniu (szczególnie magazyn)

Zenon

Witam wszystkich forumowiczów. Czytam te wszystkie opinie z wielkim zaciekawieniem... Moim celem jest zapoznanie się z pełnym sposobem działania i zarządzania tej firmy. Dlaczego? Usłyszałem o chęci rozwoju tej firmy na terenie kraju - tworzenie filii. Aby podjąć ten temat potrzebna jest wiedza i opinie, które mogą pomóc w podejmowaniu ewentualnych decyzji. Proszę o komentarze...

JA

Witam wszystkich czytających opinie o firmie CERMOTOR (można też powiedzieć, że czytacie o firmie PHU SILINIK bo jest to firma w firmie). Tak naprawdę, ja osobiście zastanawiam się jaki cel miał zarząd, zwalniając z pracy pana [usunięte przez moderatora]. i przywracając na stare stanowisko pana [usunięte przez moderatora]. Różnica między tymi dwoma Panami jest taka, że Pan[usunięte przez moderatora]. szanował ludzi z którymi pracował (nie wszystkich) i pracownicy szanowali jego (nie wszyscy), z nim dało się pracować (tylko żeby nikt sobie nie pomyślał, że było kolorowo bo w tej firmie nigdy tak nie było). Natomiast z Panem [usunięte przez moderatora]. jest tak, że jego się boją, nie czują respektu, ale się boją bo wiedzą, że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego, żeby tylko uratować siebie z opresji i zachować stanowisko. Człowiek o stu twarzach, na początku sprawia wrażenie miłego i sympatycznego. Niestety prawda jest inna! Typ człowieka "kopiącego dołki" pod każdym kto może mu zagrozić i "liżącego [usunięte przez moderatora]" każdemu kto może pomóc mu w karierze. Powrót pana [usunięte przez moderatora] na magazyn niczego nie poprawił, jest gorzej niż było z panem [usunięte przez moderatora]. Teraz będzie większa rotacja pracowników a przez to większe obciążenie będą mieć pracownicy z dłuższym stażem bo na ich barkach będzie spoczywała wysyłka i to od nich będzie zależało czy wyjdą z pracy przed 21 (magazyn w teorii pracuje do 19). Zarząd chyba nie do końca przemyślał swoją decyzję. Niedawno mówili, żeby się nie martwić bo pan [usunięte przez moderatora] nie zabawi długo na tym stanowisku. OK! Fajnie! Tylko jeżeli zatrudnią nową osobę na jego stanowisko to sprawą oczywistą jest fakt, że to on będzie musiał przeszkolić tą nową osobę. Szkolenie nie potrwa dwa tygodnie tylko będzie się ciągnęło miesiącami i tak naprawdę ten człowiek zostanie bardzo długo na tym stanowisku i nie wydaje mi się, że w ogóle z niego odejdzie. Chciałbym przekazać jeszcze kilka słów zarządowi. Zapoznajcie się moi drodzy z kodeksem pracy i zacznijcie stosować się do przepisów w nim zawartych. Nie macie niewolników tylko pracowników!!!!!!!!!!!! Przepraszam wszystkich byłych i obecnych pracowników, że opisałem to wszystko tak delikatnie. Ale żeby opisać wszystkie złe cechy tej firmy potrzebowałbym wielu godzin spędzonych przed monitorem. Mogę tylko powiedzieć, że wcześniejsze negatywne wpisy są prawdziwe, nikt nie koloryzował. Pozdrawiam przyszłych pracowników CERMOTOR (PHU SILNIK). Oby wam pracowało się lepiej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cermotor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wilis

[usunięte przez moderatora] To prawda w cermotor pracuje sie jak [usunięte przez moderatora], jeszcze teraz dochodzi faworyzowanie przez kierownika [usunięte przez moderatora].A szefostwo ślepe- nie reagują . Pracy tam nie polecam nikomu( chyba że nie masz wyjścia).

POSZUKUJEMY MAGAZYNIERÓW! W związku z dynamicznym rozwojem firma CER MOTOR specjalizująca się w sprzedaŜy części silnikowych zatrudni osobę na stanowisko magazyniera. Wymagania: · KILKULETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA MAGAZYNIE!! · znajomość środowiska WINDOWS · szybkie i łatwe uczenie się. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: w tytule prosimy umieścić „MAGAZYNIER” Cermotor przeprowadza rekrutację. Pozdrawiam byłych i przyszłych pracowników.

ktoś kto kiedyś pracował

Pracowałem kiedyś z tym Panem i to on pewnego dnia skłonił mnie do podjęcia takiej decyzji ,że odszedłem z tej firmy . Z tego co wiem on nie powrócił , on cały czas tam siedział i kopał dołki , a teraz odrodził się jak Feniks z popiołów. ale jego kariera się skończy , kiedy wyjdą na jaw jego podkopy i knucia , no i znając słabości tej firmy .......... pewnie romanse ;-) To tylko kwestia czasu kiedy spadnie z piedestału . Jak dobrze ,że ja to już dawno mam za sobą ;-)

YanoSick

Przepracowałem tam całkiem sporo czasu. Z czystym sumieniem mogę odradzić pracy w tej "firmie". Zimno, brud, brak jadalni czy choćby o szatni nie wspominając. Zero szacunku dla pracownika. Warto też nadmienić również o karze pieniężnej za popełnione błędy jak również odliczanie czasu pracownikom ile spędzili na przerwie. Szukając pracy lepiej pomiń pomysł pracowania w charakterze [usunięte przez moderatora]

Typowy "polski kapitalizm". Pracownicy mają zapewnioną gwarancję zatrudnienia dopóki nie będą narzekać. Narzekanie kończy się mobbingiem ze strony "kierownika logistyki",a zatem najgłupszy pomysł można przeforsować byle tylko ochronić tyłek przełożonego... nie polecam.... Nie warto szargać sobie nerw.

firma do niczego,trudno o kontakt,składałem reklamację i musiałem sam o wszystko się prosić wydzwaniać,przypominać.Sprzedać to ta firma "CER MOTOR" potrafi szybko a potem to już mają wszystko gdzieś kiedy przychodzi np.do reklamacji,akurat w moim przypadku była to reklamacja wałków rozrządu na których przejechałem za ledwie 18tyś km,gdzie powinienem przejechać minimum 200tyś i dałem za taki kpl.ponad 3 tyś zł.Oczywiście reklamacji nie uznano choć wałki są wytarte na pół cm w głąb krzywki,do tego jeszcze kombinowanie,bo nawet nie odesłali mi mojego orginalnego rachunku zakupu.Nie polecam i odradzam!,bo podam ich teraz do sądu.A te pół gwiazdki odznaczyłem,bo inaczej bym nie mógł dodać tej opini,śmieszne!

Pan [usunięte przez moderatora] - kierownik magazynu i logistyki w jednym ( trudno to nazwać magazynem) to człowiek podporządkowany całkowicie właścicielom tego przybytku i bojący się o własną [usunięte przez moderatora] tak bardzo, że wykona wszystkie polecenia szefów. Oczywiście odbywa się to kosztem pracowników. A jaka jest tam rotacja pracowników na magazynie - wystarczy sprawdzić w dokumentach. Ale wszystko do czasu.

Szymek

Dno na maxa....!!!!!!!!!!!!!!!!!! Typowa rzeźnia na wykorzystanie pracownika. Zmiany ustalane na koniec tygodnia w piątek staje czworo głąbów i debatują kto ma lepsze stosunki z którymś z nich to załatwi sobie pierwszą zmiane a jak nie to średnio trzy a bywało dłużej była druga zmiana...!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie można sobie zaplanować lub z kimś umówić? Warunki są.......straszne...!!!!!!!!!!!!! W zimę jest zimno jak cholera!!!! Szef LEXUSEM przyjeżdża to nie odczuje tego zimna jak wejdzie na pięć minut. My musimy tam spędzić tyle godzin. Umowy są śmieszne. Podpisujesz czego nie mówią na rozmowie kwalifikacyjnej z czymś takim jak PHU SILNIK a nie jak składaleś/aś do CERMOTOR CV swoje. To jest żałosne!!! Pensja jest przywożona w kopertach w piątek na koniec miesiąca żeby człowiek ochłonął po błędach kadrówki [usunięte przez moderatora]. Które się zdarzają bardzo często i są nie wyjaśnione nie wiem z jakich przyczyn? [usunięte przez moderatora] Ogólnie odradzam tą pracę!!! '' DOBRZE UJĘTE.

an

[usunięte przez moderatora]. Kodeks pracy Art. 943 §3 K.p. jest podstawą odpowiedzialności pracodawcy, daje pracownikowi możliwość dochodzenia zadośćuczynienia pieniężnego od pracodawcy za utratę zdrowia spowodowaną [usunięte przez moderatora]. Przedstawione zadośćuczynienie nie zostało określone w Kodeksie pracy dlatego na podstawie art. 300 K.p. stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego (art. 445 K.c. oraz art. 444 K.c.). Dodatkowo jeżeli [usunięte przez moderatora] był przyczyną rozwiązania umowy o pracę, pracownikowi przysługuje prawo dochodzenia od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę (art. 943 §4. K.p.)

Można tam poznać w krótkim czasie wiele osób - tak często się zmieniają. Przydał by się jakiś wstrząs.

h

Witam Mocno przesadzone . Wiem bo sprawdzalem oferty innych magazynów (ZAPEWNE ODPOWIADA FUNKCYJNY W CER-MOTOR). Jezeli tak jest to dlaczego ludzie do nich wracaja?(NIEPRAWDA) Wynagrodzenie bardzo w porzadku(MOŻNA BARDZO POLEMIZOWAĆ). Z kierownikami o wszystkim mozna pogadac(NIEPRAWDA) i nigdy nie robili nikomu problemow jak cos trzeba zalatwic(NIEPRAWDA) . Grafik ustalany z miesiecznym wyprzedzeniem(NIEPRAWDA). Po ostatniej zimie szef duzo zmienia na lepsze (TAK ZMIENIŁ... - SAMOCHÓD).

Byłem, widziałem, przeżyłem - szkoda zdrowia

Ogłoszenia oferujące pracę na ich stronie internetowej wcale nie znikają, cały czas potrzeba nowych pracowników do pracy w prężnie rozwijającej się firmie.

Witam Mocno przesadzone . Wiem bo sprawdzalem oferty innych magazynów. Jezeli tak jest to dlaczego ludzie do nich wracaja? Wynagrodzenie bardzo w porzadku. Z kierownikami o wszystkim mozna pogadac i nigdy nie robili nikomu problemow jak cos trzeba zalatwic . Grafik ustalany z miesiecznym wyprzedzeniem. Po ostatniej zimie szef duzo zmienia na lepsze .

Dno na maxa....!!!!!!!!!!!!!!!!!! Typowa rzeźnia na wykorzystanie pracownika. Zmiany ustalane na koniec tygodnia w piątek staje czworo głąbów i debatują kto ma lepsze stosunki z którymś z nich to załatwi sobie pierwszą zmiane a jak nie to średnio trzy a bywało dłużej była druga zmiana...!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie można sobie zaplanować lub z kimś umówić? Warunki są.......straszne...!!!!!!!!!!!!! W zimę jest zimno jak cholera!!!! Szef LEXUSEM przyjeżdża to nie odczuje tego zimna jak wejdzie na pięć minut. My musimy tam spędzić tyle godzin. Umowy są śmieszne. Podpisujesz czego nie mówią na rozmowie kwalifikacyjnej z czymś takim jak PHU SILNIK a nie jak składaleś/aś do CERMOTOR CV swoje. To jest żałosne!!! Pensja jest przywożona w kopertach w piątek na koniec miesiąca żeby człowiek ochłonął po błędach kadrówki KAMY. Które się zdarzają bardzo często i są nie wyjaśnione nie wiem z jakich przyczyn? Kama to Kamila córka szefa. Ogólnie odradzam tą pracę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cermotor - Rembertów

• Jak się pracuje w Cermotor?

Zobacz opinie na temat firmy Cermotor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cermotor