Opinie o Cermotor w Rembertów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cermotor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermotor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermotor w Rembertów

MAŁOLAT

Witam. Jak wygląda praca w centrali ? ma ktoś może aktualną opinię ? jak wygląda praca na stanowisku sprzedawcy a jak menagera ? jakie zarobki ? dzięki wielkie .

luki

W zakładach pracy różnie bywa, wiem, bo mam ich kilka za sobą. Ale czegoś takiego jak w cerze, jak żyje, to jeszcze nie widziałem... Większość opinii powyżej, niestety prawdziwa. Śmieszne umowy, kasa niewielka, do tego w kopercie, jak córka prezesa łaskawie policzy(i się przy tym nie pomyli). Ogólnie bałagan straszny, zero organizacji. Firma mimo, że działa już 35 lat, to jakoś nie jest szczególnie znana na rynku, o czymś to świadczy. Trzeba uważać co się komu mówi, z kim i przy kim się rozmawia, bo jak wszędzie zdarzają si (usunięte przez administratora) które tylko czekają, żeby na Ciebie donieść, karierowicze, spragnieni cudzej porażki. Myślę, że nie ma co się rozwodzić więcej na ten temat. Każdy kto ma tward (usunięte przez administratora) jakoś sobie poradzi, innym radzę szukać czegoś innego.

Lola

Nie polecam. Każdy kto zna swoją wartość długo tam nie poopracuje.

nowy

Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Śmiechu warte. W dwóch słowach mozna ją okreslić. Zaprosili kilka osób na jedną godzine, blondynka pochwaliła sie jaka to nie jest cudowna firma, jakie maja wzrosty i sukcesy oraz zakres obowiązków za niezwykle śmieszną stawkę. Następnie kazali opuścić coś przypominajacego tylko z nazwy sale konferencyjną i zapraszali nas pojedyńczo. Czekałem 3 godziny na swoją kolej, kilka osób zrezygnowało po pierwszych godzinach czekania. Zero szacunku dla drugiego człowieka i jego czasu. wszedłem aby dowiedzieć sie, że bede zarabiał mniej niż moja 20 letnia siostra na recepcji.System premiowy - kpina. Warunki pracy- porażka. Potwierdza sie wszystko co w komentarzach powyżej. Firma wyglada jak mały domek rodzinny, brak miejsc parkingowych - Pani z recepcji zwróciła mi uwagę, że nie parkujemy na całej długości ulicy, zastanawiam sie gdzie parkują pracownicy? Trzy ulice dalej? Wewnątrz rzeczywiscie bieda i ubóstwo. Na pewno ta firma nie jest prężnie rozwijającą sie bo niestać ich nawet na porządne wyposażenie w narzędzia pracy.NIE polecam. Straciłem czas.

mar
@nowy

@nowy, masz racje, to kpina. a na jakie stanowisko aplikowałeś??

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cermotor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
nikt ważny

Nikomu nie polecam tego pracodawcy. Pracowałem tu kilka lat i mógłbym długo mówić o CER Motor. Na Centrali nie płacą źle, ale niestety umowa to nic nie warty śmieć. Przeważnie na najniższą krajową z którą to ciężko nawet o telewizor na raty. Na konto 1100 a reszta w kopertę. Jak wyrobisz target to jest ok. Jak masz słabszy miesiąc przy odbiorze koperty może zaboleć. Kary to oczywiście cecha charakterystyczna tej firmy. Kara za spóźnienie, za błędy, które są przecież nieodzownym elementem pracy każdego człowieka, kary za nieposprzątanie korytarza (tak, pracownicy mają dyżury na mopie i ze śmieciami), kary za wszystko. Przerwa liczona z zegarkiem w ręku bo jak trafisz na zły humor szefowej to możesz zarobić karę za spóźnienie z przerwy. Zakaz wyjścia na zewnątrz (przy 7,5 h pracy przy komputerze). W niektórych pomieszczeniach brak okien a zimą niska temperatura. Złe warunki socjalne. Brak podstawowego zaopatrzenia typu lodówka czy czajnik. Długopisy i inne przybory biurowe wyliczane co do jednego abyś przypadkiem nie wyniósł do domu. Śmieszne oceny co rok jak w szkole umiesz czy nie umiesz a jak nie umiesz to i tak Ci dołożą drugie tyle i pracujesz za tą samą pensje. Wymagania ponad możliwości a jak już Ci się uda to zrobią wszystko aby udowodnić Ci, ze jednak Ci się nie udało. Podpisujesz dwie listy obecności, odbijasz na czytniku a jak zapomnisz to choćbyś podpisał się na dwóch listach to i tak Ci dnia nie policzą. Ciagłe pomyłki w papierach, brak odpowiednio przeszkolonego personelu w Dziale Kadr. Atmosfera grobowa. Nowych traktuje się z góry a starych nie docenia. Kierownicy wyżywają się na pracownikach a Ci boją się odezwać. NIE POLECAM nikomu kto ceni dobrą atmosferę pracy i dogodne warunki zatrudnienia. Pieniądze to nie wszystko - pójdziesz, zobaczysz, ocenisz i stwierdzisz, ze mam rację.

tylu tu was sie wypowiadalo a teraz nikt na proste pytanie nieumie odpowiedziec

a powie ktos ja tak sklada sie towar skanerami czy dostajesz jakas karteczke z rzeczami?

barnaby76

To dlaczego nikt i nic z "tymi terrrorystami" nic niezrobi? Są odpowiednie instytucje które zajmują się takimi sprawami. Z innej mańki , boisz się zwolnienia że firma upadnie? W jej miejsce powstaną 2 inne które będą musialy zapewnic podobne usługi. Prace znajdziesz.

ziutek

zegi masz 15min na śniadanie i 5min na np papierosa. Jak nie zjesz w 15min to kierownik nawołuje do pracy, do skutku aż zaczniesz pracować. Zegar wisi i te przerwy są sprawdzane codziennie. Kar chyba do tej pory nie było, natomiast kary to nieodzowny element tego zakładu :) Nawet jeśli nie mają dowodu na twoją "winę" to i tak możesz dostać np 100zł kary :) Pozdrawiam

RED

Ja bym mogła dzień i noc, na śniadanie i na obiad, 2 razy przed kolacją i jak w nocy się obudzę - zwierza nam się nasza Czytelniczka. I opowiada (dość szczegółowo) o poszukiwaniu szczęścia z jej libido. Bo mężczyźni to się mnie boją. Przynajmniej większość. Przynajmniej ta większość, którą znam ja. Kiedy to wyczułam? Kiedy pierwszy raz dostrzegłam dzikie błyski paniki, jak pioruny uderzające we wnętrzu samczego oka? Retrospekcja. Raz pieprzyłam się z kolegą w samochodzie. Samochodowa pozycja, pół siedząca, potwornie niewygodnie, głupio merdające cycki, uderzanie głową w dach (te sportowe auta) ale! Już widzę szczyty, już widzę światło, grają mi anielskie trąby, prawie, że dotykam końca tęczy, a tu PAC! Dostałam szybkiego klapsa, on opada na bok prawie nieżywy, powoli kapcanieje, jakby ktoś przekłuł mu tyłek i uchodziło z niego powietrze. Ja, w lekkim szoku, najpierw się nie odzywam, potem zaczynam znów się "kokosić" na jego potworze. - Jeszcze nie masz dość? - sapnięcie jest podszyte wyrzutem, zupełnie jak mój drogi płaszcz podszewką w kratkę. Strasznie nie lubię kratki. - A wyobraź sobie, że nie - staram się mruczeć jak kot, a nie jak motorówka na bagnach Luizjany, chociaż mam ochotę palnąć go w ten pusty łeb. Wciąż jednak staram się zachować fason i uwodzić, chociaż uwodzić nie potrafię za grosz. Rozpalać owszem. Uwodzić - nie. - Przecież dymamy się już od 2 godzin - tym razem w głosie brzmi całkowita, bezdenna rezygnacja. Jakbym mu krzywdę robiła, zmuszała do orania pola motyką. Zsuwam się więc z mojego konia i stwierdzam, że skoro ma już zamiar pozostać nudnym gnojem, to może to robić z dala ode mnie. To wydarzenia trochę później niż "ostatnie", ale dość świeże. Bo tobie ciągle się chce. Bo ty ciągle możesz. Bo ty myślisz tylko o jednym. Bo twoja cipka jest jak odkurzacz. Może jesteś chora? No wiesz, na tą nimpo..nimom...nimfomanię? Nie wiem. Może jestem. Ale myślę, że raczej nie. Myślę, że to temperament zwyczajnie. Że taka jestem. Jak byłam mała to chowałam się w końcówce PRL-u. Szaro, buro, zimno. Nie wiem gdzie ludzie wtedy gumki kupowali. Może nie kupowali? Pierwsze moje zetknięcie ze "stosunkiem widzianym" (nie powiem porno) to było "Ostatnie tango w Paryżu". Ostro. Na maślano. I wtedy już, gdyż byłam dzieckiem i to dzieckiem niezmiernie inteligentnym, objawiła mi się wielka, jasna prawda o mnie - coś w tym seksie musi być. Coś dla mnie. Taki przebłysk. Jakoś wtedy nie pomyślałam, że może przejawiam jakieś potworne, grzeszne skłonności, co zaczęto mi wbijać do głowy teraz. Że jestem jakoś nimpo...nompo...manką. Nie. Oczywiście potem to przysnęło na dłuższy czas, abym mogła być małą dziewczynką, chociaż tak naprawdę nigdy stereotypową małą dziewczynką nie byłam. Ale no powiedzmy, że przysnęło. Na trochę. Potem podrastanie. Podrastanie samo w sobie było by nudne, ale gdy człowiekowi takie świerszcze w głowie grają! To już koniec, piekło i gomora. Koledzy z klasy byli zachwyceni, gdy siedząc z koleżanką w ławce opowiadałam jej (dość głośno oczywiście), ile orgazmów miałam z kolegą z profilu ścisłego (oj, ścisły, ścisły!), albo czy warto wypróbować 69. Czad. Dla nich. Dla mnie w sumie też. Zaczęłam wcześnie. Nie bałam się nic a nic, ciekawość pchała mnie jakbym siedziała na lokomotywie jadącej przez dziki zachód. Wild, wild west. Zabawa i beztroska. Aż do czasu. Do czasu gdy Dorosłam. Nastoletnie szaleństwa to norma, prawda? Romans ze studentem z wymiany z Ugandy to też norma, prawda? Ale gdy już pracujesz, gdy jesteś Dorosła i Duża, mogłabyś stać się bardziej rozsądna, prawda? Gdy zaczynasz podliczać z iloma facetami spałaś ty, a z iloma koleżanki, coś zapala ci się w głowie, prawda? Dotąd nie brałaś tego pod uwagę, to było twoje życie, ty rozdawałaś karty. Teraz głupiejesz. Czadziejesz w społecznym ścisku. Gdy decydujesz się na jakiś związek też myślisz, że warto się uspokoić, co nie? Mogłabyś się uspokoić, do cholery! Coś zaczyna mi doskwierać. Słyszę, że kobieta to powinna myśleć o miłości, o księciu, o zameczku z dzieciaczkami powielającymi ten schemat. Powinnam propagować jakieś tam wartości rodzinne, mam chcieć wziąć ślub na łące wśród kwiecia i nigdy nie brać nic brzydkiego do buzi. Ale co ja mam zrobić jak zamiast tej prorodzinnej papki mi w głowie i między nogami taki żar gorący? Bałam się osądzania. To jasne. Bałam się, że ktoś krzyknie kiedyś za mną "Ty (usunięte przez administratora) quot;. No ale jeszcze brnę w to dalej. Trochę zagubiona i trochę na oślep. Przecież coś w tym musi być. Pierwszy poważniejszy partner. Staram się odnaleźć w tej nowej roli. Dorosłej. Ale schemat powielam. Ja bym mogła dzień i noc, na śniadanie i na obiad, 2 razy przed kolacją i jak w nocy się obudzę. Znam wszelkie metody obciągania, wiem gdzie dmuchać i gdzie wsadzić palec. Mogę grać na nim jak na akordeonie, jeśl

Redaktor

Salwador to kraina jezior, wulkanów i tajnych grobów - opisuje agencja Associated Press w reportażu na temat koszmarnej w tym kraju sytuacji kobiet, które stają się ofiarami przemocy na tle seksualnym. Znikają z ulic, porywane przez gangsterów, są zbiorowo gwałcone, a ich poćwiartowane ciała odnajduje się potem w jednym z niezliczonych tajnych grobów. Według statystyk przytaczanych przez AP, w tym roku zginęło w Salwadorze 239 kobiet, a kolejnych 200 przepadło bez wieści. Tylko w sierpniu doszło do 361 gwałtów. Zdaniem amerykańskiej agencji to zaledwie wierzchołek góry lodowej, bo większość spraw w ogóle nie jest zgłaszana policji. Ofiary, ich rodziny i świadkowie milczą, bojąc się zemsty gangów. Mara Salvatrucha i Barrio 18 - dwa, rywalizujące gangi sprawiły, że Salwador stał się wyjątkowo niebezpiecznym dla kobiet (i nie tylko) miejscem na ziemi. Co ciekawe, te przestępcze grupy powstały w Kalifornii, utworzone przez latynoskich imigrantów. Gdy Amerykanie nie mogli sobie poradzić z ich brutalnością, po prostu deportowali gangsterów do ich ojczyzn. To był początek lat 90. - w Salwadorze zakończyła się wojna domowa, a przybyli z USA przestępcy stali się odpowiedzialni za kolejną falę przemocy, która zalała kraj. Wytatuowani (członkowie Mara Salvatrucha często zdobią ciała literami "MS" lub liczbą "13", a Barrio - "18"), bezwzględni i nie widzący dla siebie lepszej przyszłości młodzi mężczyźni zostali nowymi panami półświatka. Ta sytuacja trwa do dziś. REKLAMA Czytaj dalej Czytaj więcej o salwadorskich gangach. Agencja AP skontaktowała się z kryminologiem pracującym dla salwadorskiej prokuratury generalnej, Israelem Ticasem, który zajmuje się sprawami tajnych grobów, gdzie w ukryciu grzebią swoje ofiary gangsterzy. Podczas swojej 12-letniej pracy zebrał on dowody i zeznania świadków pod ochroną, z których wyłaniają się mrożące krew w żyłach historie. "7 czerwca 2013 r., Santa Tecla, dziewczyna członka gangu zabrała dwie koleżanki na imprezę. Gangsterzy podejrzewali, że jedna z nich zdradziła grupę, rozmawiając z rywalizującym gangiem. Ośmiu mężczyzn zgwałciło dziewczynki" - tak zaczyna się jedna ze spraw opisana przez Ticasa. Gangsterzy ostatecznie zabili dwie dziewczynki, a jedną krótko trzymali dla okupu. Gdy nie dostali pieniędzy, także jej ciało, jak wcześniej jej koleżanek, poćwiartowali. "Miały 12, 13 i 14 lat" - opisuje ofiary kryminolog. Pod koniec października AP opublikowało zdjęcie z jednego z miejsc zbrodni, gdzie ofiarą była 17-latka. Widać na nim ciało dziewczyny leżące na poboczu drogi; ma zakrwawioną głowę i rękę, jest rozebrana od pasa w dół. Według zeznań świadka, nastolatkę wyciągnęli z autobusu członkowie gangu, a potem strzelili do niej. Obraz barbarzyństwa, jakiego ofiarami padają kobiety i dziewczynki w Salwadorze, potwierdza w rozmowie z AP także uciekinierka z tego kraju. Nastolatka wyjechała z ojczyzny i nielegalnie dostała się do USA po tym, jak chłopak jej matki zaatakował ją któregoś wieczoru w kuchni. Opowiedziała także, jak pewnego dnia zniknęła kuzynka jednej z jej szkolnych koleżanek. Dziewczyny były w parku, gdy nadjechał samochód. Ktoś z auta zawołał jedną z nich, nastolatka wsiadła. To był ostatni raz, gdy ją widziano.

ziutek

@Mondziak jaki jest sens? Zapytaj prezesa :) mało to kar rozdał bez powodu? mało to razy cisnął kierowników by karali pracowników? Z Mongołem szło się dogadać ale z tym drugim... Chcesz pracować solidnie, bez błędów a i tak ci je wymuszają chociażby poprzez wysyłkę bez sprawdzenia (tak tak, kiero przymyka oko na REGULAMING wysyłając towar bez sprawdzenia). Potem jak jest błąd to odpowiada pracownik a nie ten,co wysłał,bo ma rodzinkę w centrali. Atmosfera jest zepsuta do cna a pensja i szacunek dla pracownika? Marny.

chłopaku to zacznij czytać ogłoszenia bo widnieje prawie cały czas nabór jest ciągły bo wszyscy normalni odchodzą po ok 3 miesiącach zostali tylko starzy pracownicy (ale z tego co wiem większość czegoś szuka) zapraszamy serdecznie dają teraz 1500 na rękę bo umowę dostaniesz na najniższą krajową.

byly pracownik

niezależnie od miejsca pracy .. sprzedaż , magazyn panuje tam bardzo zła atmosfera , każdy pod każdym dołki podkopuje i czeka aż w nie wpadniesz , rządzi tam ewa i wszystkimi szasta a przyszła tam jako sprzątaczka a teraz jest kier sprzedazy .. wiekszosc starych pracowników odeszła zaszczuta przez owa pania .umowy smieciowe - co roku jak zdasz śmieszny egzamin dostaniesz 100 więcej - powodzenia . mottem firmy jest - nie nadajesz - nie smarujesz to nie jedziesz ..odradzam prace normalnym ludziom chyba ze chcą się dorobić żółtych papierów

siwers

Gigant a jest tam ktoś zadowolony zarówno z zarobków,kar jak i warunków pracy czy też atmosfery? Prócz gągola,inżyniera,zezowatego czy zaciągu z ukrainy lub pracowników biura? Nie ma. Gdyby ktoś poszukał NORMALNEJ pracy to już by z stamtąd uciekł a jedyne co ich tam trzyma to przywiązanie i obawa przed zmianą zatrudnienia etc. Do ceru przychodzą wyłącznie desperaci,którzy potrzebują pracy od zaraz aby zarobić coś na chleb a nie tacy,którzy chcą się dzięki niej rozwijać. Pozdrawiam ludzi zadowolonych z bydlęcej pracy za marną kasę w nędznych warunkach.

do p. Budyń

Samochwala w kacie stala- nie ma to jak samochwalacy sie kierownik.

aro

Ja pracuje prawie rok i zarabiam 1500-1600 do reki na miesiac. Wyżyj za to, jak 1000 miesiecznie to same rachunki. Niby po roku maja podniesc. Czyli bedzie 1700. Dwa obiady miesiecznie bede miec wiecej. Az do smierci- w moim przypadku glodowej, bo robotem nie jestem i na powietrze nie dzialam.

dark

Firma oszukuje klientow. Gowniane czesci podroby ze wschodu przepakowuje w oryginalne opakowania i sprzedaje jako oryginalne czesci renomowanych firm. Klienci uwazajcie.

jak zwal, tak zwal

Do kolegi, ktory pisal o dyspozytorze, ktory podpowiada jak dziala gps w aucie- masz jakies chody u niego czy jak, bo mnie nie podpowiadal,za to czepia sie na kazdym kroku nawet o rzeczy, ktore robia inni i im wolno, tylko mnie nic nie wolno. Do dyspozytora, ktory tez sie wypowiadal oczko powyzej kolegi- cenie sobie sprawiedliwosc, wiec prosze o jednakowe traktowanie wszystkich , a nie dzielenie ich na ludzi i podludzi i dziwienie sie, ze sobie na to nie chca pozwolic. Co do firmy- w ciagu trzech dni 25 osob tam pracujacych żalilo mi sie,(usunięte przez administratora)owtarzam KAZDY szuka innej pracy, modlac sie, ze w koncu rzuci to (usunięte przez administratora) w tym nawet jeden z kierownikow. Kto ma wyjscie inne, niech z niego korzysta. Ta praca jest tylko na tymczas, zeby przynajmniej na rachunki bylo, ale tylko do momentu, kiedy trafi sie na normalna prace za normalne pieniadze z normalnymi ludzmi na stanowiskach kierowniczych.

do nowy

Kolego powyżej. Przekonasz się ale dopiero po miesiącu, ew 2 :) Pierwszy miesiąc masz w miarę ochronny. Choć akurat powinieneś już zauważy (usunięte przez administratora) tam panujący :) Zimy niestety nie skosztujesz i warunków podczas niej panujących ale za to masz szanse odczuć to latem, czyt. temperatura na magazynie min 27stopni a na "piętrze" 30 standard i 20min na przerwę także szykuj ręcznik ;) No ale są ludzie,którzy za tak nędzną kasę mogą pracować wszędzie, jak to się mówi - tonący brzytwy się chwyta ;) Powodzenia,pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cermotor - Rembertów

• Jak się pracuje w Cermotor?

Zobacz opinie na temat firmy Cermotor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cermotor