Opinie o Cermotor w Rembertów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cermotor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cermotor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cermotor w Rembertów

newage

Hejka wie ktoś może jak jest w pracy na magazynie i ile płacą.Pozdro

@newage

Na początek dostaniesz od 1500 do 1900 nawet a potem w dwóch etapach ewentualnie w trzech dostaniesz podwyżkę do maksymalnie 2200. Więcej już nie dostaniesz chyba, że robisz jak armia Ukraińców tam zatrudnionych i siedzisz tam po 12h lub w soboty na 6h za 100zł...

Niki

@Roman Taaaa kupił i chodził i mówił że handlowcy paliwo kadną(oczywiście tylko za plecami tak gadał bo nie miał dowodów żadnych jak zwykle zresztą bo tylko chciał się wykazać że niby coś robi) dopóki ktoś nie powiedział mu że tam jest dotrysk benzyny i zadzwonił się upewnić czy tak jest do salonu w którym były kupione

Roman

Czy to w tej firmie kierownik kupił samochody na gaz żeby później się okazało ze są z dotryskiem niemałej ilości benzyny bo nie miał za grosz pojęcia co kupuje? tak to jest jak się nie zna na robocie tylko się cukruje żeby wskoczyć na wyższe stanowisko.

kajtek

@baj zrozum ze na umowie masz najniższa krajowa na konto czyli wszystko w papierach ok, ale w kopercie dostajesz reszte i z tej reszty zabierają ci za kary. rozumiesz? czy jeszcze nie? równie dobrze tych umownych pieniedzy z koperty mogą ci nie dać nic. i też bedzie dobrze bo ich oficjalnie nie ma na umowie. nie możesz nic zrobić bo one nigdzie nie sa ewidencjonowane te pieniadze z koperty. pracownik moze spuscic glowe przeprosic za cos czego nawet nie nie zrobił i cieszyc sie jeszcze ze tylko tyle ci zabrali i pracowac dalej albo sie zwolnic. sa 2 drogi dla pracownika.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cermotor? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kajtek

@ gość Wypłata w zależności od tego ile ci urżnie z wyimaginowanych kar które sam wymyśla żeby się podlizać zarządowi. 1600zł jak dobrze pójdzie to będziesz miał jak cie nie oskubie za mocno za jakąś tam kare. a jak mocniej cie orżnie to z 1500zł. acha i nie zapomnij podziękować ze tylko tyle ci u.radł.

kajtek

@Łysy czyli jak mu zostawię prywatny samochód przed wyjazdem w trasę i wrócę to też będę miał wyszorowany na glanc?:) a odkurza czy to już we własnym zakresie? bo strasznie nakruszone mam.

Łysy

Jak tam, kierownik dalej jeździ pucować na glanc samochód prezesowi na szczocie karcher? Czy już potrafi pokazać klasę i nie daje się tak poniżać? Bo przy pracownikach to co to nie on i gada na prezesa jaki on niedobry, ale jak z nim gada przez tel to uszy po sobie tylko jak się rozłączy to huczy na niego jak prezes już nie słyszy(jaki on bohaterski):)

Łysy

zenek

tomasz, jeszcze dodam jako ciekawostkę że taka podwyżka nie dość ze jest po krótszym stażu pracy to jeszcze stawka godzinowa jest wyższa w porównaniu do uczciwego pracownika który ma ja co roku i nie przyjeżdża wcześniej do pracy.

zenek

tomasz, to niech nie opowiada jak to on się brzydzi donosicielstwem w tej firmie skoro sam to robi i daje szybciej podwyżkę tym co wcześniej przyjeżdżają do pracy i podkopują innych w tym czasie bo i takie przypadki tu występują.uczciwie pracując masz podwyżkę co roku a przyjeżdżając wcześniej przed rozpoczęciem pracy masz ją dużo dużo wcześniej nie wiadomo z jakiego powodu(cud).to niech się zdecyduje czy się tym brzydzi czy daje wcześniej podwyżkę takim "kreatywnym"

zenek

Kierownik w tej firmie donosi na pracowników szefowi żeby się tylko podlizać że ktoś ma piach na wycieraczce w samochodzie w którym spędza 10 godzin dziennie. Taka "przyjemność" u niego kosztuje 10 zł lub 30 zł(zależy ile piachu). No ale czego się nie zrobi żeby nie spaść ze stołka. Ludzie nie mają co do garnka włożyć pod koniec miesiąca a on z 10 zł lub 30 zł Cie oskubuje w białych rękawiczkach, aby tylko się podlizać. Szczyt szczytów w wykonaniu tego Pana.

cerowiec

Widzę ze tylko kierownik w tej firmie jest OK. Jeżeli wysyłasz gościa aby załatwił podwyżkę to wraca z podwyżką a nie z podkulonym ogonem. Jeżeli masz łyse opony w samochodzie bo zapomniał zaprowadzić samochód na zbieżność po wymianie zawieszenia mimo że mówiłeś 20 razy że trzeba to zrobić zaraz masz nowe opony żebyś przypadkiem nie powiedział prezesowi ze nie dopełnił swoich obowiązków. Dla mnie osobiście to jest bohater tej firmy niczego i nikogo się nie boi. Idzie i załatwia od ręki.Oby więcej takich ludzi z którymi idzie się dogadać.

KTOKOLWIEK

Wiecie co, pisać to można dużo na temat tej firmy ale powiem wam jedno, za grosz szacunku do drugiego człowieka, mania prześladowcza a super szkolenia managerskie zrobiły im z mózgu wodę. Trzeba przyznać , ze Państwo R osiągnęli w pewnym sensie ogromny sukces ale głownie dzięki pracy ludzi na których jadą jak na starej kobyle. Niestety przykra prawda jest taka ze tam jedynie jest 10 osób w całej firmie, które jakoś tam od lat funkcjonują reszta albo jedzie na prochach uspakajających albo po jakimś czasie odchodzą. Ludzie tam po kilka lat pracują i kiedy chcą odejść to nigdy nikt im nawet za pracę nie dziękuje, tylko ewentualnie to możne Pan czy Pani zabrać swoje rzeczy i jutro nie przychodzić. To jest właśnie taki szacunek dla ludzi, którzy budują im firmę. Ludzie sa zastraszani, obrażani , wykorzystywany a jak się nie podoba takie traktowanie to "nie po drodze nam razem" . to prawda,że Ci, którzy chcą zacząć współpracę w jakimkolwiek charakterze to niech to poważnie przemyślą albo będą nastawieni na walkę.

Uzytkownik1234

Zupelnie zgadzam sie z komentarzem kolegi, firma smieszna,nawet nie potrafia porzadnie prowadzic szkolenia, a po za tym robia to ludzie ktorzy maja dodatkowo 100 obowiazkow na godzine i przerywaja w trakcie. Jest tez niemila atmosfera, ludzie jacys wystraszeni, boja sie swoich przelozonych co widac na pierwszy rzut oka. Co do wystroju wnetrz - biurka jak z demobilu hehe wszystko sie rozpada sa jakiea niskie a pracownicy pogarbieni jak przy zbieraniu ziemniakow, bo musza siedziec na krzeslach ktore maja przeznaczenie do poczekalni. Sala konferencyjna opuszcze ten temat bo chyba, to najlepeij wygladajacy element z calej firmy pomijajac pokoj dyrektorki, recepcja istnieje lecz recepcjonistki nigdy nie ma. Jesli chodzi o caloksztalt, to nie polecam tej firmy. Co do kar pienieznych nic mi nie mowili, podstawa to 2tys zl plus jakies 500zl target i premia 500, podobno mozna awansowac ale cisza nic nie mowili procz pani dyrektor na rozmowie, dzien zaczal sie od szkolenia, a nie od podpisania umowy, po 2 dniach szkolenia oczywiscie zero zaplaty co mnie nie zdziwilo po spedzeniu tam az 2 dni ale mialem nadzieje, ze moze cos z tego bedzie ale wszystko po 2 dniach wskazywalo na to ze sie nie dogadamy Serdecznie NIEPOLECAM TEJ FIRMY !!!!!! Pozdrawiam i zycze wielkiej cierpliwosci nowym ludziom ktorzy dojda do szokolenia

Biały

Centrala i magazyn ... a jaka jest opinia pracy w fili?

nikt ważny 2

dodam , że nie mam żadnych nadgodzin(co to jest?????)

nikt ważny 2

Ja jestem pracownikiem (nie kierownikiem) i zarabiam bardzo blisko 3000 i wcale nie pracuje tu aż tak długo - w tym roku minie rok. Jest ok,

nikt ważny

Centrum - 3000 owszem, realna pensja ale na stanowisku kierowniczym. Moja dobra znajoma była kierownikiem jednego z głównych działów firmy i mniej więcej tyle zarabiała za pracę w domu, po godzinach, ogromną wiedzę i odpowiedzialność. Zwykły pracownik nie zarabia tam takich pieniędzy.

inaczej gmach?

kierownik w tej firmie dostał 1000 zł kary za to że naprawa silnika w samochodzie przewyższała cenę nowego silnika i jeszcze miał czelność się żalić innym pracownikom o tym swoim wyczynie, a nie spojrzał na to że naciągnął firmę na poważne finansowe straty taka niegospodarność jest niesłychana, aby aż tak nie szanować nie swoich pieniędzy

MAŁOLAT

Więc jezeli wiesz coś o " realnych" zarobkach napisz . będę wdzięczny

Zostaw merytoryczną opinię o Cermotor - Rembertów

• Jak się pracuje w Cermotor?

Zobacz opinie na temat firmy Cermotor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cermotor