Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Borys Makarenko

Dlaczego non stop szukają ludzi do pracy w magazynie w Opolu? Opole ma obecnie dwa magazyny? Jaka kasa na początek? Jak wygląda praca?

Fiona

Pracowałam tam, przez miesiąc dział logistyka.Atmosfera nieciekawa(usunięte przez administratora) Kasa bardzo średnia, gdybym wiedziała, że takie śmieszne pieniądze dostałabym, to wgl nawet nosa nie wynurzyłabym. Oni szukają frajerów, którzy znają języki i będą za stawki poniżej rynkowych. Zgadzam się z opinią poniżej, szkoda czasu na tą firmę, jeśli ktoś traktowałby w kategoriach zostania na dużej. W sumie w logistyki jest bardzo duża rotacja ludzi. Ciekawe czemu, gdyby była to taka dobra fucha, każdy szanowałby sobie. Są tam zatrudnieni młode osoby, bez wykształcenia, które co najwyżej potrafią obcy język. A o awansie mogą sobie pomarzyć. Zmarnowałam tylko czas i paliwo, na tą firemkę.

Kama
@Fiona

Co to znaczy, że kasa jest bardzo średnia? Zarobki daleko od średniej krajowej? Piszesz o językach obcych... Jakie języki trzeba znać? Jest jakaś zasada, aby zostać przyjętym?

@fiona
@Kama

4500 brutto za niemiecki z angielskim. Gdzie na rozmowie kwalifikacyjnej chciałam 4500 netto. Bardzo nie na miejscu komentarze pana K…, do mnie jako młodej dziewczyny. Z typy inaczej wyglądam inaczej na zdj niż rzeczywistości, przez moje zrobione usta nic mnie nie rozumie, (usunięte przez administratora) Muszę dawać cenzure, aby nie było wyrąbane przez admina. To jest cyrk a nie biuro

Tomcio

Cześć, zatrudniłem się w jednej z filii ale dają do podpisania Oświadczenie o odpowiedzialności materialnej. Tutaj moje pytanie, jak mogą mnie obciążyć? Za braki na magazynie? Za zniszczenie czegoś przypadkowo?

Tomcio

Aha, czyli chcesz powiedzieć, że będzie to brane z mojej wypłaty?

Syzyf

Na magazyn firmy AP i tu podkreślę handlujący częściami samochodowymi, na stanowiska liderów bądź brygadzistów są przyjmowane osoby, które nie miały do tej pory żadnej styczności z częściami motoryzacyjnymi, albo i tu brzmi to już komicznie nie znają się na częściach. Proszę mi wyjaśnić , na czym polega polityka firmy, która ma zaszczyt bić się o prymat na rynku motoryzacyjnym? Osoby brane z przypadku, tak z przypadku mają usprawnić pracę na magazynie, a nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. To tak jakby na stanowisko księgowej zatrudniać człowieka, który wcześniej pracował w ubojni, albo na zmywaku w restauracji. Podejmiecie to ryzyko na biurach, bo na magazynie nie ma z tym problemu. Wypisywanie że firma daje szansę rozwoju swoim pracownikom to jedna wielka ściema.

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Młody

Polecacie prace w Auto Partner filia w Koninie ja stanowisku magazynier/kierowca? Pytam bo nie wiem czy fatygować się na rozmowę.

Zainteresowana pracą

Witam. Czy do kadr w Bieruniu szukają bo odchodzi obecna kadrowa czy też powiększają zespół? Jaka atmosfera jest w biurach, zarobki? Warto aplikować?

Qwe

Czy na centrali tez macie tak słaba flotę paleciaków elektrycznych i wózków? Firma z częściami i związana z motoryzacja a flota wyglada jak wyciągnięta z promocji na złomowisku, połowa tego sprzętu powinna dawno zakończyć żywot, większość nie jest nawet w 100% sprawna

Nsnan
@Qwe

Paleciaki elektryczne na Bieruniu są tak (usunięte przez administratora) że szkoda słów co chwilę się psują .serwisanta nie wiem skąd wzięli oddajesz wózek do naprawy naprawa trwa z miesiąc , pojeździsz tydzień i zaś do naprawy xD co się dziwić jak oni mają płacone za każdy przyjazd aby "naprawić" wózek

Witam. Czy ktoś może wie ile zarabia operator wózka systemowego 1WJO? Dziękuję

M.k

Witam. Jak wygląda praca na magazynie w Sosnowcu? Jakie zarobi i atmosfera?

Niezadowolony

Kierownik fili bialoleka szanowny pan Piotr T to jakaś kpina ten człowiek nie nadaje się do pracy z ludźmi darcie ryj.a i nic więcej na magazynie ma w poważaniu braki , rabaty pracownicze pod tytułem zrobiłem ci dobra cenę a cena wyższa o 20-25 procent wyższa niż na Allegro a powiem więcej wyższe ceny niż ma klient z dobrymi rabatami , psie pieniądze 3600 brutto na magazynie po łaskawej podwyżce 3800 żeby zarobić jakieś pieniądze trzeba robić soboty , odradzam filie Bialoleka pod każdym względem dyrektor Paweł W nie lepszy wszystko dla siebie nic dla pracownika jeden i drugi non stop nowe gadżety koszuleczki kurteczki plecaczki a dla pracownika nic

Niezadowolony

Firma krzak jakich mało. Organizują imprezy dla klientów a o pracowniku nie pamiętają. Jeśli lubi ktoś szarpać za najniższą krajową to jak najbardziej polecam. Kierownictwo myśli tylko się nachapać, chwali się wzrostem sprzedaży a wypłaty bez zmian, organizowane są konkursy dla pracowników a bony odbiera kierownik nic nie mówiąc o nich pracowniką czyli ich okrada. Nagrali filmy odnośnie pracy swoich pracowników zapłacili aktorom wytwórni itp a może było dać pracowniką podwyżki aby ich motywacja wzrosła ale co tam lepiej w filmie wytykać ich błędy. Brawo firma krzak

Kasia123

Ile zarabia operator wózka widłowego ? Czy są nadgodziny ?

Jacek

Pracowałem w dziale logistyki- AP, nie polecam. Za dwa języki niemiecki, angielski dostałem wynagrodzenie w wysokości 4500zł brutto, śmiech na sali. Stawki rynkowe zaczynają się od 7000zł brutto, z racji, że nie mam jeszcze doświadczenia, na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowałem stawkę 4500 zł netto,czyli w przybliżeniu 6200 zł brutto, nie ma żadnej premii. Przy podpisaniu umowy trochę się zdziwiłem, ponieważ było napisane moje wynagrodzenie to 4500 zł brutto. Jak zobaczyłem, takie psie pieniądze, zaczęłem szukać nowej pracy. Atmosfera w biurze, dość dziwna. Jeden z pracowników ma bardzo nie stosowne "żarty".Jeśli ktoś szanuje swój czas oraz godność nie powinien się tą pracą interesować. Żałuję,że rozpoczęłem tam moją "poważniejszą" pracę. Z moich obserwacji, tam są ludzie zatrudnieni młodzi, którzy nie mają żadnego wykształcenia, a o awansie mogą sobie pomarzyć.

Ojej, a dlaczego? Mógłbyś rozwinąć dlaczego nie polecasz i co spowodowało, że masz takie zdanie? No bo samo takie stwierdzenie niewiele mi mówi, a jeśli już miałabym nie aplikować do nich, to chciałabym z jakiego powodu odradzasz...to kwestia zarobków, czy atmosfery u nich?

Ana28

Jak ludzie zapatrujecie się na decyzje zarządu o trzech zmianach, zaczynają zwroty od września a kiedy reszta, wiadomo?

Ksm
@Ana28

Jeśli są wprowadzane zmiany to nie dla jakiegoś widzi misie ,widocznie taka jest kolej i zapotrzebowanie dla rozwoju firmy i o wszelkich szczegółach dowiemy się juz nie bawem ale skoro mamy taką wiadomość to trzeba mieć to na uwadze argumentów za jest sporo ,poczekajmy na oficjalną decyzje

Mario
@Ana28

Od kiedy zaczęli przeciągać antresolę i dobudowywać nowe stanowiska było to pewne że ,trzy zmiany to tylko kwestia czasu . Dla mnie to koniec przygody bo nie odpowiada mi taki system pracy ale podejrzewam że nie tylko mi ...

5km
@Mario

Myślę, że dla wielu z nas 3 zmiany to będzie koniec przygody z AP. Większość pracuję tu dlatego, że ma małe dzieci i praca na rano po prostu pozwala nam jakoś funkcjonować. Jeśli chodzi o pracę na zmiany to w Tychach jest jej pełno i można zarobić więcej niż w AP, więc po co marnować czas na dojazdy.

Bye bye

Praca w firmie auto partner To jakaś pomyłka. Na stanowiska liderów przyjmowane są osoby z ulicy które nie mają świadomości pracy jak to wygląda od strony fizycznej, -dostawy czy zbieranie. Nie znają towaru, nie wiedzą jak się pracuje na antresoli. Ale gardzić pracownikiem umieją, zwracać uwagę również. Jeśli chodzi o premię to również ciężko wyrobić, dziewczyny na dostawach mają najgorzej. Wykonują ciężką pracę za marne pieniądze, A o ich fizyczności kręgosłupa już nie wspomnę. Szkoda 0 tolerancji poszanowania człowieka. Nie polecam nikomu, starzy pracownicy ciężko pracują zapuścili korzenie na niektórych działach. A lider który przyjął się z ulicy wie wszystko najlepiej.

Były ph

Nie zatrudniajcie się w tym syfie, podstawa u pH 3600 zł i premia, której albo nie zrobisz albo masz max 800 zł netto, trasy totalny śmietnik. Kierownik i dyrektor filii Koszalin stosują (usunięte przez administratora)wobec pracowników, którzy dają sobie wejść na głowę wyzywając ich od (usunięte przez administratora), cymbałów (usunięte przez administratora)i przygłupów. Po złożeniu wypowiedzenia, pracowaniu do końca jego obowiązywania zrobiłem plany na ponad 120% i PREMII NIE DOSTAŁEM, zapewne zrobili frajerzy na złość, ze się zwolniłem. Nie zatrudniajcie się tam, bo stracicie czas i nerwy na te śmieszna firmę. Szukają tylko jeleni na zapchajdziurę to śmieciowej trasy, z której nic nie będzie. Ha tfu. Z tym tylko do inspekcji pracy trzeba iść.

Jurek

Warto iść w transport z AP

Dominik
@Jurek

Ile można zarobić w transporcie na działalności ?

Czy na stanowisko magazyniera przyjmowane są kobiety?

Hej, mam pytanie odnośnie pracy na kompletacji. Czy jeśli ktoś nie wyrabia normy po dwóch miesiącach, mogą go zwolnić/ nie przedłużyć umowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 313.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 9 to opinie pozytywne, 151 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA