Opinie o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Namyang Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Namyang Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namyang Poland Sp. z o.o. w Bieruń

Aaa

Niestety coraz gorzej się w tej firmie pracuje. Awansują na liderów raczej nie za kompetencje a za donoszenie. Zwalniają się bardzo dobrzy pracownicy bo ile można patrzeć jak ten zakład zamiast się rozwijać pada przez głupie zarządzanie właśnie.. Atmosfera w pracy to o dostawa a jak jesteś poniżany i mobbingiwany na każdym kroku to ile można.

@Aaa

Dokładnie tak jest, ta firma jest coraz gorsza, a (usunięte przez administratora) jest praktycznie codziennie a zwłaszcza ze strony jednej osoby, przez który parę osób chodzi codziennie na (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy też jest coraz gorsza, zamiast każdy każdemu pomagać jak drużyna to każdy na każdego nadaję, nie kiwnie palcem żeby pomóc, obgadują za byle co dodajac od siebie swoje „3 grosze”.

Anna B

Ludzie opanujcie te kłamstwa i brednie. Firma Namyang dba o pracowników i standardy , jest socjal są premie tylko trzeba sobie zapracować:). Liderki ???? są (usunięte przez administratora) wyrozumiałe i jeśli czegoś nie wiesz nie umiesz w razie problemów pomoga , wytłumaczą. Kierownik także równy chłop. Praca nie jest ciężka tylko monotonna ale w razie możliwości liderki starają się urozmaicić pracę. Nie tyramy po 12 godz. A jeśli są nadgodziny to ty decydujesz czy pójdziesz. Płaca jest jaka jest , może w przyszłości się zmieni. Wiec te pomówienia są wyssane z palca ????. Podziękuję leniom i nierobom którzy poprostu nie chcą pracować. Pozdrawiam całą zmianę C i liderki oraz kolegów z utrzymania ruchu.

Robert

Też tu pracujesz? Ania wspomniała że wypłaty może się poprawią. Pisała jakiś czas temu więc zastanawiam się czy były jakieś podwyżki. Choćby takie inflacyjne?

Stary

Przecież tam było jak w przedszkolu. Owszem, zarobki nie były jakieś super, ale praca też nie była zbyt uciążliwa. Liderki, jak w każdym zakładzie, (niektóre) poprostu są wymagające, inne znów nieogarnięte. Atmosfera w pracy dosyć luźna, można się pośmiać, ale swoje trzeba zrobić.

@aa

A ile wynosi taka premia frekwencyjna? Jest to każdego miesiąca taka sama kwota czy się waha? Jeśli możesz, to daj znać.

W styczniu szukali kontrolera jakości na produkcję, na trzy zmiany i jako że mam doświadczenie w branży automotive, to się zainteresowałem. Pisali, że jest dodatek frekwencyjny. Ile? Jakie są świadczenia socjalne? Może skoro ogłoszenie wciąż wisi, to można nadal składać dokumenty....

Aaa

@Aaa Nowy wpis

Stary

Justa
@Stary

Szukam właśnie aktualnych danych odnośnie zarobków. Mowisz ze nie były super, ale jakie to kwoty tak konkretniej? Mozesz podpowiedzieć? Co z możliwością premii itp u was?

Obecny pracownik
@Justa

Więcej niż najniższa chyba o 200zł, ale nie polecam. Już prawie nie ma kto robić, zwalniają się starzy pracownicy w zasadzie z każdego szczebla liderzy, biuro, produkcja.

@Obecny pracownik

a to zarobki są jedynie powodem odejścia, czy coś jeszcze? no i ile pracowników odeszło od nich w tym roku? trochę mnie to dziwi, bo skoro tak się zwalniają, to powinny być jakieś oferty pracy, a z tego co widzę, to nie bardzo się ogłaszają w sieci, że pracowników potrzebują... co do tych zarobków, to poza podstawą dają jakieś premie?

Harry

Akurat zarobki nie były powodem odejścia w moim przypadku ;) Były pracownik zm B

aa
@Harry

a zmiana B to wiadomo dlaczego szkoda w sumie można było przejść na inna zmianę

@Harry

Masz na myśli że na zmianie B była słaba atmosfera i dlatego odszedłeś? Kierownik trudny do dogadania czy bardziej współpracownicy? Napisz coś więcej.

A co ma kierownik do danej zmiany, jeżeli ma kontakt ze wszystkimi trzema? ????

Aha to znaczy że jest jeden kierownik na wszystkie zmiany? To głównie liderki rządzą i to z nimi trzeb złapać dobry kontakt? One decydują o przyznawaniu premii?

Aaaa

Tu nie ma żadnych premii oprócz frekfencyjnej.

@Aaaa

O, to na czym polega ta premia frekwencyjna? Ile dni można być na L4, aby móc i tak otrzymać premię? Czekam na jakieś informacje, bo myślę nad zaaplikowaniem.

Cześć

Nie możesz w danym miesiącu być ani jednego dnia na L4

Kalina
@Cześć

Okej, czyli L4 przekreśla szanse na premię. Ale możesz mi napisać o ile stówek więcej wynosi podstawa niż minimalna (4,242 zł brutto teraz od Nowego Roku)??

aa
@Kalina

po L4 nie masz premi frekwencyjnej innej premii u nas nie ma

aa Nowy wpis

jest tylko premia frekwencyjna więc liderki nie maja na nią wpływu nie siej zamętu

@aa

Wiecie, czy Namyang Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Namyang Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
To przykre

Co do firmy jest ok na prawdę dbają o pracownika,ale to co się dzieje na zmianie jest tragedia pracuje tam od 2lat i w życiu takiego (usunięte przez administratora) nie widziałam przyjęli nowa dziewczynę pracuje może z miesiąc i na prawdę dziewczyna churagan,po tygodniu wyrabia normy jak starzy pracownicy ale tak się jej urabali że nie dość że musi zrobić normę sama na stanowisku to jeszcze jej każą latać i dokładać komponenty gdzie podkreślę z tego co zauważyłam nikt jej nawet nie raczył pokazać co i jak tak że tragedia że nikt tego nie widzi co tam się dzieje to aż się płakać chce a liderki tylko chodzą i wyśmiewają biedna dziewczynę.tak czy inaczej trzymam za nią kciuki bo już nie jedna pracowała u nas ale to co ona wyrabia to szacun.dziewczyno trzymaj się i mam nadzieję że dasz sobie radę.

On

Liderki że zmiany C są bardzo fajne . Nie wiem o co ci chodzi jak ci się nie chce pracować to się zwolnij . Tak wiem nie masz lepszych perspektyw w życiu i musisz pracować byle gdzie żeby mieć za co przeżyć od 10 do 10 . A liderka dla cb (usunięte przez administratora) to jest bardzo miła i sympatyczna kobieta z poczuciem humoru i nie za jednym pracownikiem się wstawiła. Jak by wam na wszystko pozwoliła to każdy by robił co chce .

@ssmanka
@On

Taaa, w szczególności jak Cię uczą przechodzić przez drzwi, przed wszystkimi pracownikami, wydzierając (usunięte przez administratora)na Ciebie.

Czarna
@To przykre

W jaki sposób firma dba o pracownika? Finansowo? Bo o tym nie wspomniałaś/eś, a Twoja dalsza część opinii jest tak negatywna, że się człowiek zastanawia, czy jest tam w ogóle coś, co może zatrzymać pracownika.

Jak dużo osób pracuje w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Kinia

Jak wisi w sieci ogłoszenie na montażystę, to to jest cały czas aktualne? Jakie premie macie jako montażyści? Ps. @To przykre: a pogadałaś z nią, że jest coś grubo nie okej? Wstawiłaś się za nią? I czy każda nowa jest tak traktowana na produkcji?

Robert

Operator frezarki CNC - widziałem że niedawno rekrutowali na takie stanowisko. Jakby jeszcze kogoś potrzebowali to nadal robota na trzy zmiany? Można sobie zrobić jakieś nowe uprawnienia w ramach podnoszenia kwalifikacji? Firma finansuje?

Katt

Jak wyglada praca w firmie dla kobiet? Jakie zarobki dla nowych obecnie? Wysokosc premii, dodatkow, paczek dla dzieci? Dofinansowanie do stolowki?

Anna B

Asmes
@Anna B

Cóź, skoro tak piszesz, to powodzenia życzę Ci z Całego serca :) oby Ci się udało rozwinąć swój talent i siłę, aby iść dalej przed siebie w tej firmie :)

Zmiana A i C porażka :-(

Paranoja
@123

Ty musisz mieć mega nudne życie, skoro wciąż odwiedzasz tą stronę i piszesz jakieś farmazony :D

Obecna

Sama prawda

Haha

Widać, że z AASu pracownicy w większości to debile i nieuki bo jak by jeden z drugim pomyślał, to by złożył papiery bezpośrednio pod firmę.

Dana
@Haha

Nie jestem ani debilka ani nieukiem ale nie złożyłam papierów bezposrednio pod firmę!- niestety nie jest to miłe ani dla AAS ani dla nas ludzi którzy pracują pod tą firmą!!!( nawiasem mówiąc mam bardzo dobre zdanie o tejże agenturze,jestem zadowolona bo jest to firma godna zaufania)!!!!

Bea
@Haha

Piszesz tak bo czujesz zagrożenie...jak by nie te agencje to ty człowieku lesereku nie masz pracy

Ufo
@Haha

Nie że nie Uki ale za psie pieniądze nie będą robić jak na produkcji tak i na magazynie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Leader

Spotkania integracyjne dla wybranych

Aaaa
@Leader

Dla tych lepszych to była nagroda za audyt na clarve.

@Aaaa

Co to znaczy lepszych. Dla tych co lepiej się spisali na audycie? A jak tacy pracownicy są wybierani? Inni nie czują się poszkodowani że nie byli na imprezie integracyjnej? A inne benefity też są ? Takie dla wszystkich.

Ufo
@Aaaa

Bo w tom zakładzie produkcja to święto a reszta działów mają w (usunięte przez administratora)

Ilona

Cześć, widziałam w ogłoszeniach, że poszukiwana jest Księgowa. Można coś więcej o godzinach pracy i rodzaju umowy? Jak ktoś ma więcej wiedzy o proponowanych warunkach, to proszę o pomoc.

I
@Ilona

Biura pracują od 7-15

Ciekawski

Proszę mi napisać jak wygląda praca dla kobiet, czy trzeba dźwigać ciężkie rzeczy czy raczej to jest montaż.

@Ciekawski

Chyba nie aż tak ciężka bo jakieś panie się tu wypowiadały które pracują. Ty na jakie stanowisko chcesz aplikować?

@Robert

Pisze ogłoszenie na olx pracownik produkcji i chciałam wiedzieć czy jest ciężko dla kobiet

Emilia
@Ciekawski

A jakieś stawki tam podali może w tym ogłoszeniu? Zdecydowałaś się aplikować?

@Emilia

Tam pisze umowa zlecenie, stawka 22/h. A Ty aplikowałas?

Katarzyna
@Ciekawski

to zlecenie było na start co nie? potem normalnie na uop można było? ktoś w ogóle aplikował lub wie jak sytuacja tam obecnie wygląda? ciekawa jestem czy jakby ktoś teraz się zatrudnił to by dostał coś na święta

@Katarzyna

Na początek umowa zlecenie a po ok. 4 miesięcy umowa o prace bezpośrednio w zakładzie na rok, później kolejna na rok a następnie na stałe

Solid

Fima dość specyficzna. Jeżeli chodzi o sam charakter pracy jest ok. Da się wszystkiego nauczyć jest czysto i cicho na hali w porównaniu do innych zakładów produkcyjnych. Lecz jeżeli chodzi o funkcjonowanie - totalny dramat. Przyjmują ludzi pracują 2 tygodnie po czym robia z ludzi debili mówiąc ze „postoj tygodniowy” a okazuje się ze cały miesiąc masz siedzieć w domu bez dochodów.

@Solid

Ale to co się wtedy dzieje naprawdę jak jest niby ten postój? Nie ma pracy czy o co chodzi?

@Edyta

Tak po prawdzie to nie wiadomo o co chodzi. Ciagle wymyślają nowe preteksty niby mniejsze zamówienia potem brak części itd. Jeżeli ktoś sobie może pozwolić siedzieć miesiąc bez dochodów to droga wolna - niech „pracuje”

@Solid

Ale to tak ciągle co dwa tygodnie się dzieje? Czy raz na jakiś czas?

Solid

Witam jak wyglada praca na produkcji? Czy praca jest ciężka, jak wyglądają warunki jeżeli chodzi o stabilność zatrudnienia i finanse. Mam okazje przyjąć się do firmy i chętnie poznam opinie pracowników :)

Nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku utrzymania ruchu. Śmieszne zarobki, słaba organizacja. Chyba ze ktoś jest początkujący, zaraz po szkole

@Anonim

Napisała to osoba, której się robić nie chciało i myślał, że będą mu płacić za siedzenie i plotkowanie.

@Anonim

jaką kwotę masz na myśli pisząc śmieszne zarobki ?

Jack

Witam. Jakie są średnie zarobki na stanowisku frezera CNC? Pojawiło się ogłoszenie w internecie i zastanawiam się czy aplikować. Proszę o obiektywne wypowiedzi ;)

Zmiana A

Do niedawna sama byłam pracownikiem firmy NAMYANG i nie zgadzam się z większością negatywnych komentarzy, zamieszczonych na tym forum. W każdej firmie trafi się na osoby fajne, empatyczne i na osoby samolubne, intrygantów i karierowiczów. Jeśli jednak miałabym określić osoby, z którymi przyszło mi pracować, to stwierdzę, że w znakomitej większości były koleżeńskie, uczynne i pomocne. Sama praca w firmie nie jest ciężka i bardzo łatwo się przyzwyczaić, zwłaszcza osoby młodsze, obeznane z komputerami, choć znam i osoby w średnim wieku, które sobie świetnie radzą. Zarobki... cóż, to chyba jedyny minus zatrudnienia w NAMYANGU, ale zawsze są wypłacane terminowo i na święta można się spodziewać fajnych niespodzianek. Jeśli chodzi o osoby zarządzające, to nie spotkałam się z przejawami (usunięte przez administratora) a wręcz przeciwnie, raczej do każdej osoby podchodzi się bardzo indywidualnie, tolerancyjnie i ze zrozumieniem. Dużą wagę przywiązuje się do przepisów bhp, stosuje się ułatwienia dla pracowników (maty odciążające, wózki elektryczne). Jeśli więc szukasz pracy, która nie jest katorgą, opłacaną, jak większość etatów na produkcji w naszym kraju, to bardzo polecam!

@Zmiana A

Mam się cieszyć że mam wypłatę na czas? Przecież to ich obowiązek który jest zapisany w KP.

Czy w Namyang Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie.

Xyz
@pracownik

Jak jesteś lewy to nie :)

Damian
@Xyz

No to jak w końcu, są tu te wewnętrzne rekrutacje czy ich nie ma?

Abcd
@Damian

Oczywiście są!

Zostaw merytoryczną opinię o Namyang Poland Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Namyang Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Namyang Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Namyang Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Oświęcimska 300
    43-155 Bieruń

Namyang Poland Sp. z o.o.