Opinie o Tenglong Polska Sp. z o.o. w Bieruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tenglong Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tenglong Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenglong Polska Sp. z o.o. w Bieruń

Juras

Czy będą jakieś podwyżki w tej Firmie ??????????????

Do wypłaty grudniowej, Na starej hali była premia roczna od momentu rozpoczęcie produkcji na nowej Hali zawsze coś jak nie (firma się rozwija , zobaczymy co po inwenturze, zbudowaliśmy clean room, budujemy laboratorium) oni tylko obiecują na rozmowach ze będzie premia i dodatki a potem kwiatki wychodzą .... Byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony gdyby się Chińczycy zgodzili na tą premie roczna.

Monia

Witam mam rozmowę w tej firmie proszę was o opinie czy warto się tam pchać chodzi mi o zarobki chodzi o zwykłą produkcję i czy atmosfera ok?

@Monia

Praca jak praca trzeba robić i tyle. Ludziska no to jest temat do obgadania. Zarobki ok tylko niech wrócą premie roczna ta z przed trzech lat. A co do ludzi kilka trzeba by było (usunięte przez administratora) Kulturalnie zwolnić. Taka Jedna Dama bez nazwisk xD robi już dość długo a do dziś nie wie, że z krótką guma to brak, ale luka w pamięci nie pozwala tego przyswoić, ale to przecież dobry pracownik pomacha ma kształcie i L4 XD to na nią trzeba by było uważać. Inny znów szpicel zza maszyny będzie cię obserwować i szybki donos wolno robi, chi... Robi i takie tam, ale wisienka na torcie w systemie ogarnie Twój urlop czy go masz i dlaczego a po co, za co .. .etc Tam musiałby kierownik to wytępić metalowym paskiem zabrać się za to dziad... Gdyby nie to że tam każdy interesuje się każdym nie sobą to było by ok. A tak żadne zasady tam nie panują jak można kapusi trzymać jeden ok ,zawsze gdzieś się ukryje przytajony tygrys ale jest ich tam jak wszow. Ja to bym tam zrobił porządny porządek ale jak to obserwuje to aż miło popatrzeć jak nie którzy robią z siebie (usunięte przez administratora)Bez urazy

Katy

W jaki sposób przeprowadzana jest rozmowa na tego inżyniera jakości? jeszcze w grudniu ktoś nawiązywał do oferty, która z tego co widzę wciąż jest dostępna. Omówicie kwestie pracy w zespole? Jak dużo osób zatrudnia się na dziale i jaka atmosfera w nim teraz występuje? Zastanawia mnie powód prowadzonych naborów

Amant
@Katy

Nabór jest prowadzony z powodu awansu osób z danego działu, atmosfera w dziale jest bardzo przyjemna ????

@Amant

Dobrze wiedzieć, że to awans a nie rotacja. A one są tutaj jakieś częste? Zastanawiam się po jakim czasie można sobie tak średnio na niego pozwolić. Ja akurat jestem tu za oferta dla technologa, też w tym przypadku występuje jakaś ścieżka kariery?

Ktoś Nowy wpis

Praca jak każda inna, robi się swoje i nikt się nie czepia, trzeba tylko patrzeć co się robi. Pieniądze zawsze są na czas. Atmosfera bywa różna, wszystko zależy od człowieka, większość ludzi jest w porządku.

Jakie są mocne strony pracodawcy Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Co według was w tym momencie wpływa najbardziej na sama atmosferę? pisali o tym, że jest przyjemna a przynajmniej teraz ostatnio w kontekście pracy przy jakości. z każdym działem będzie podobnie? Zastanawiam się na ile zakres zadań jest adekwatny co do zarobków. jak oceniacie?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Tenglong Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator maszyn i urządzeń?
Leszno

a ofertę dla inżyniera jakości ktoś widział? Pojawiła się jakiś czas temu w sieci i myślałam, że może ktoś już będzie o niej pisał. Zakres wymagań spełniam, raczej podeślę dokumenty, ale co sadzicie o samej pracy na dziale? jaki jest tam aktualny zespół? i czy ustosunkujecie się do zarobków?

Amant

Dział jak najbardziej polecamy, atmosfera bardzo przyjemna

Dragon Ball

A jak z umowami? Rynkowe stawwki? Inflacyjne podwyżki też sa?

Monia

Agnieszka
@Monia

Hejka, minął z miesiąc i ciekawa jestem jak rozmowa mogła wobec tego pójść. opiszesz mniej więcej? I po jakim czasie teraz dostaje się feedback? Zastanawiam się także jakie mogłyby byc zastrzeżenia co do tego by na produkcję sie nie dostać? Miał ktoś taką sytuację?

ARWEN
@Monia

Zarobki tragedia - goła wypłata , dostaniesz jedną premie raz na rok, resztę zabierają. Atmosfera na początku świetna, na pokaz, później zaczyna się wzajemne podpierniczanie NOWYCH. Jeśli trafisz na zmianę z Martą i synkiem liderki to uciekaj, największe podpier*alacze w firmie, a zamiast pracować biegają i skaczą sobie na plecy

@Monia

Skąd można wiedzieć, że trafi się w danym miesiącu sobota? Czy występuje jakaś sezonowość może? widzę po opiniach, że jedna Pani chciała poznać zarobki z czterema, ale ktoś pisał, że czasami się trafi. Dla każdego starczy wtedy pracy czy panuje może jednak zasada kto pierwszy ten lepszy?

Wszystko zależy od zamówień jak jest dużo to soboty są robocze , lider robi listę kto chętny można się zapisać .

Juras

Czy będą jakieś podwyżki w tej Firmie ??????????????

Halina

To takie zabawne? Podwyżki to dość ważna sprawa, zabawne takie? Masz jakieś info o tym?

Lol
@Halina

Nie ma nie było i nie bedzie, jak najniższa krajowa podniosą to dostaniesz podwyżkę.

@Lol

Czyli od stycznia jest się z czego cieszyć? ;) Raczej nie mają na czym innym wam tu odbić?

@Barbara

Przecież nie ma tak zle ludzie odchodzą i wracają jak bumerang

@Juras

Miała byc premia roczna i nie ma fajnie ludzi w jajo robia

Barbara

tak? i są otwarci na luzie na takie przyjęcia? karencji rozumiem, że chyba nie ma w takiej sytuacji... a co z warunkami? wraca się na starych czy od zera należy zacząć?

A skąd masz pewność, że tej premii nie będzie? Kiedy je się tutaj otrzymuje? Pod koniec grudnia? Na jakiej podstawie są przyznawane i kiedy je potwierdzają?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Tenglong Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Czy to zależy w praktyce jak trafisz? Jakieś porady lub cokolwiek? w ogóle jak Ci warunki nie odpowiadają to możesz cos zmienić? Szybko ogarniają alternatywę? Jak z koordynatorem się nie polubię to jest kilku na jednej lokalizacji? Jak wtedy ogarnąć taki temat?

Ludzie jak ludzie, niektórzy w porządku, inni neutralni, jeszcze inni złośliwi i zawistni, tacy co boli ich gdy ktoś inny ma lepiej. (Takie osoby zawsze są głośniejsze i przysłaniają niestety resztę). Ogólnie jest też duże kolesiostwo nawet gdy chodzi o górę. Niektórzy chodzą i donoszą dla samego donoszenia gdy nie ma w tym żadnego sensu. Atmosfera chwilami jest ciężka ale tak jest w każdym zakładzie. W tej firmie jest mało osób więc jest to po prostu bardziej widoczne, dużo osób które się przyjęło szybko ucieka, połowa to Ukraińcy, są nawet jednostki co ani słowa po polsku nie potrafią przez co ciężko się dogadać i łatwo o jakieś pomyłki. Na początku liderzy rzadko co czepiają się nowych o normę, prędzej inny pracownik zrobi to w najprawdopodobniej w mało przyjemny sposób. Plusy są, że wypłaty są zawsze na czas, jak były jakieś błędy da się je szybko i bez problemowo wyjaśniać z górą. Pani Monika zawsze stara się pomóc.Jak ktoś zachoruję i pójdzie na dłuższe L4 nie zwalniają od razu po przyjściu. Czasem są soboty więc można sobie przyrobić, z wybieraniem urlopu nie robią problemów. Są plusy i minusy ale tak jest wszędzie dlatego moja opinia jest neutralna.

Beata
@Anonim

Wysłałam podanie o pracę. Czy są jakieś przewozy do Tenglong? Czy praca na produkcji jest bardzo ciężka? I czy koło 4 tys netto da się zarobić z sobotami?

Tom

W tej firmie to 50% pracowników to Ukraincy którzy pracują za niegodziwe pieniądze pracują po 12 h Liderki spoko kobiety tylko jedna z VW beznadziejną osobą jest

asdf
@Tom

Sugerujesz przy tym, że stawki są różne ze względu na narodowość czy źle odczytuję to zdanie? Chodzi może o inny typ umowy? Czy pracują tutaj osoby z agencji? I jeśli już o kasie była mowa to na stanowiskach liderskich o ile więcej się zgarnia?

Tom
@asdf

Tak pracownicy za wschodu pracują na zlecenie zero urlopu ptemi od zakładu poprostu nic dziwię się im sam bo tyle zakładów jest w tej okolicy i przyzwoite pieniądze płacą za prace6

Kogoś widzę technolog zainteresował, nie widzę takiej oferty na portalu gdzie sprawdzam ogłoszenia, przychodzę tu jednak z zapytaniem o specjalistę od logistyki. Nie ma podanych potencjalnych zarobków, znacie przedziały, żeby je podać? jakich kursów oraz szkoleń z opisu można się spodziewać? Samemu cos się wybiera czy raczej Pracodawca wyznacza kierunki?

Zmieniarką c

Wszystko fajnie ty ale powiedz mi teraz jedną rzecz do kogo oni zrobili te łazienki prysznice skoro ludzie i tak z tego nie korzystają tylko inna firma to jest śmiech na sali jak oni już o 13.30 już są okąpani i gotowi do wyjścia to do nich to chyba jest wszystko to jest Najlepsze .......

LongDildo
@Zmieniarką c

Możesz coś więcej napisać ? W tenglongu jest jeszcze jakaś inna firma ? Jak wyglądają zarobki ?

Mariusz
@Zmieniarką c

Ktoś zabrania wam korzystania z prysznicy po pracy? Jeśli dochodzi do takich sytuacji, to jest jawne łamanie praw pracownika i powinniście to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy.

Lidzia
@Mariusz

nie mam pewności ale tu chyba nie padła wzmianka o jakimś zakazie? Nie chodzi o perspektywę czasową? Ile tych prysznicy jest na liczbę zatrudnionych? Ona sama ile teraz może wynosić?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Kontroler Finansowy w firmie Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Marekkk

Pracowałem rok, nowa hala, praca jak wszędzie, wynagrodzenie na czas.

Jak się pracuje z ludźmi z Tenglong Polska Sp. z o.o.?

stary

Super sie pracuje firma to ludzie .....

Popierdulka

A gdzie są związki albo coś co będzie rozmawiało z dyrekcją. Ale po co jak zarobki be,praca be a i tak umowy podpisują

@Popierdulka

Związki by się przydały jak NAJBARDZIEJ bez tego nic nie wywalczysz.................

Julia
@ja

Serio to jest aż taka siła? W niektórych firmach to te związki tylko na papierze :P

Jaki taqki

Jak się podobają zmiany ?

Gabriela
@Jaki taqki

A jakie masz zmiany na myśli?:) Możesz powiedzieć dla potencjalnych pracowników co się zmieniło i czy wg Ciebie na lepsze?:P Bo rozumiem, że jesteś pracownikiem?

Stali owaki

Super

@Stali owaki

Tak? A która najbardziej? ;)

To ja
@Jaki taqki

Co za ludzie w tej firmie same kapusie

Bartosz
@To ja

Skąd to wiesz? Czyżbyś sam plotkował? :D Normalna sprawa, w każdej firmie się tacy znajdą.

UFO

Liderki w tej firmie ,pojawiają się i znikają, normalnie czeski film

Julia
@UFO

To co, firma nie potrafi zatrudnić kogoś kompetentnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenglong Polska Sp. z o.o. - Bieruń

• Jak się pracuje w Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenglong Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenglong Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tenglong Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ekonomiczna 20
    43-150 Bieruń
  • NIP: 6462964617 REGON: 369198476 KRS: 0000712688

Tenglong Polska Sp. z o.o.