Bukiety Baranowska® - centrum florystyczne

Wrocław

Opinie o Bukiety Baranowska® - centrum florystyczne

M. Woźniak 2012-07-02 19:35:01
Jechałam z Radomia do Wrocławia na pogrzeb i telefonicznie zamówiłam u Ewy Barańskiej 8 wiązanek, podkreślając, że zmarły jest księdzem, więc zależy mi na bardzo eleganckich i efektownych wiązankach (w tym dwie miały być wyjątkowe, bo od braci zmarłego).Ta kobieta uznała, że doskonale wie o co mi chodzi i zobowiązała się przywieźć je nam pod kościół. Zapewniała mnie, że wiązanki będą śliczne i z klasą. Bukieciarka porzyjechała brudnym, poobijanym autem, a wiązanki były po prostu ubogie, brzydkie i niegustowne. Rozlatywały się (o zgorozo!) już przy odbiorze! Mało tego, kwiaty były bardzo nieświeże!!! Właścicielka widząc nasze zniesmaczenie, a potem oburzenie, stwierdziła \"skoro Wam się nie podobają to możecie je oddać!\" a ona odda nam pieniądze(1500 zł). Niestety, gdy chcieliśmy to zrobić to najpier zaczeła \"uciekać\" wokół samochodu, a nastepnie stała się wobec nas jeszcze bardziej c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska. Pieniędzy oczywiście nie zwróciła. Jeszcze nigdy, w żadnej kwiaciarni czy giełdzie kwiatowej nie spotkałam tak nieprofesjonalnej, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skiej i chciwej oszutki jak p. Baranowska. Zdecydowanie nie polecam usług tej kobiety!!!
Zostaw swoją opinię o Bukiety Baranowska® - centrum florystyczne - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bukiety Baranowska® - centrum florystyczne