Opinie o Straż Miejska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Straż Miejska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Straż Miejska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Miejska w Warszawa

Obywatel

Uwazam ze takie oartactwo lenistwo starych pracownikow , uklady I kolesiostwo to poprostu zdradzanie ojczyzny I postawa szmalcownika ktory dla swojej wygody I latwej pracy zdradza idealy tej orgaznizacji. Podejscie ze czlowieka mozna wymienic ,ze jest sztuka , ze najwieksze uwazanie Maja tzw (usunięte przez administratora) I wlazidupy ,osoby ktore sprzedaja wlasnych kolego do naczelnika jest szokujace . A za taki beznadziejny Stan odpowiada naczelnik odzialu . Wiec the memy the zarty o glupich straznikach to nie przyoadek. Mozna niszczyc panstwo I organizacje na dwa sposoby jedna z nich jest oartactwo , korupcja , kolesiostwo I dzielenie pracownikow ktorzy I tak SA sfrustrowani tym ze SA pomijani jesli chodzi o nagrody ,awanse czy tez traktowanie . Kierownicy I naczelnicy nie przestrzegaja ustaw, nie przestrzegaja regulaminu . Wiec poczya oantoflowa I obgadywanie ma tutaj wieksza moc niz prawo . Co jest nie dopomyslenia w nowiczesnym panstwoe prawa jak np w Niemczech , UK czy Holandii . Jest to przyklad jak z najgorszych lat komunizmu. No wiec panowie SA ludzie dla ktorych Bog ,honor I ojczyzna cos jeszcze znacza. To ze dla was SA to pojecia obce niczego nie zmienia . Szmalcownicy tez za pieniadze sprzedawali kolegow , przyajciol itd. Dla nich wlasnie dobro bylo wazniejsze niz dobro kraju. Biorac pod uwage jak bardzo wyludnia sie kraj , jak bedzie coraz trudniej zastalic starych pracownikow nowymi stawiam teze ze do takiego stanu Ojczyzny Sami doprowadziliscie. Wystarczylo przestrzegac przepisow ustawy I troche kultury . Ale po co jak wazniejsze SA uklady. Taka moja refleksja . Wiec drodzy mieszkamcy Warszawy . Nie wrzucajcie wszystkich Straznikkw do jednego worka ale jednoczesnie przyjrzyjcie sie tej orgaznizacji blizej . Bo fakt ze poprzedni komendant byl Strazy byl wyjatkowym partaczek I to partactwo I nierobstwo zostalo wpojone naczelnikom. Wiec ryna zaczela sie psuc od gory I jest tak zepsuta ze mocno smierdzi.

Gandi

To nie powazne jak ta komorka dziala. To okradanie ludzi ktorzy placa podatki. Dkaczego ? Dlatego ze wiekszosc starych ktorzy Maja najwieksze pieniadze I tytulu inspektorow to totalnie nieroby. Baran na baranie barana pogania . A jak orzychodzi ktos Nowy to stado motlochi zaczyna swoj mobbing a to go obgaduja , ATO podkladaja swine a to znow gnoja z tego czego nie bylo na szkoleniu jak np wystawianie mandatow . Najlrpiej Maja te (usunięte przez administratora) ktorzy dla innych SA zwyklym chamem I prostakiem jak dyzurni z OT-1 Warszawa ale ze nadaja do naczelnika na kokegoe dalej SA na dyzurce , dostaja nagrody o Maja tytul starszego inspektora . Tego nie da sie opisac jak to dziala . Przeciez mozna wprowadzac zasady jak w policji czy wojsku to dkaczego wygrywa lizusostwo, obgadywanie , nadawanie do naczelnika na nowych czy ogolnie powszechny mobbing Bo chyba zwykly straznik to nie Wie ze mobbing jest od slowa mob co mozna tlumaczyc jako tlum, motloch etc . Jak sobie przypomne Ile mnie Tam przykrosci spotkalo to az nie moge uwierzyc ze czlowiek moze byc takim bydlem . Niektórzy Maja mlodszego straznika przez 14 lat Bo wszystko zalezy od naczelnika a inni sprzedajny motloch ktory zachowuje sie jak Memel z rynsztoka dostaje co Roku awans . I teraz wiecie dlaczego nikt mlody nie chce tutaj pracowac a trzymaj sie stare lenie ktorym ciezko ruszy. Cztery litery Bo jak sie ma naczelnika po swojej stronie to mozna lezyc do gory brzuchem dostawac najwyzsze wynagrodzenia I zwalac na nowych I podklada swinie. Bo tylko tak motloch moze pokazac ze Oni Tu rzadza .. zal.pl dno I trzy merry mulu.

Jaka jest kultura pracy w Straż Miejska? Obowiązuje typowy dress code?

Rob

Kultura antyczna

Wojtek N.

Jeszcze trochę i SM zakończy istnienie. Moim zdaniem będzie to trwało plus minus pięć lat. Młodzi odeszli, nowych nie widać. Nic w tym dziwnego bo kto by chciał zarabiać najniższą krajową. A praca jest naprawdę niewdzięczna. Zostali tylko ci co mają swoje lata i czekają emerytury. Co gorsze nie widać aby cokolwiek miało się zmienić.

@Wojtek N.

Nie no widać na ulicach też osoby niekoniecznie w wieku emerytalnym, ale poza podstawą najniższa to mają jakieś dodatki? Jakieś bonusy i inne?

SM
@Wojtek N.

Nie zakończy. Są etaciki, jest kasa, trochę władzy a że nowi przychodzą i szybko wieją? Nic to , dla swoich są nowe oraz dla naiwnych - myślą że karierę zrobią.

SM
@Karolina

Emeryci ? Więc ilu emerytów mundurowych stoi ( siedzi ) na straży waszego miasta?

John
@SM

Dokladnie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Straż Miejska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ehhhhh

Niestety bylem w Strazy I przeszedlem do policji. Odradzam Straz miejska w Warszawie. Jednym Slowem bydlo. Przyklad jak z jakiegos pseudoskecxu .Podkladanie swin przez pracownikow, inni ktorzy donosza na Ciebie do naczelnika i kierownika. Sluszalem o przypadkubjak dziewczyna chciala zglosic przyjecie korzysci majatkowej to zostala mobbingowana I przeniesioma na inny oddzial. Inny przyklad jak podpadl naczelnik to notatniki wyladowaly na smietniku I go zwolniono. To nie jest Firma dla normalnych ludzi. Jasne SA I w porzadku ludzie ale Maja najmniej do powiedzenia . Szkoda Bo to mogla by byc porzadna policja miejska a jest rodzina Firma . Szkoda tych kilkanfajnych osob ale bydlo ma uklady I sprzedaje innych o pnie sie wnszczeblach. Nawet Tam nienprobujcie chyba ze chcecie sie sfrustrowac .

Gal Anonim

Czy ktoś może pracował/pracuje w SM na stanowisku Młodszego Inspektora - Administratora ds. Systemu/Aplikacji? Ciekawi mnie, jaki jest klimat w tej pracy, jakie możliwości i jakie plusy i minusy. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie.

Grażyna
@Gal Anonim

A ogólnie pracowałeś już na takim stanowisku czy nie masz doświadczenia?

Gal A.
@Grażyna

Pracuję na podobnym teraz.

Zybi

Kierownikami robią ludzi którzy się na to stanowisko w ogóle nie nadają. Np. Na Pradze południe kierownik parkowania ma totalnie zerowa wiedzę potrzebną w tej komórce. Pracownicy nie mają czasu na doszkalanie się także jak mają jakieś wątpliwości lub niewiedzę idą z tym do kierownika. Ten sam nie wie i nawet nie próbuje tego nadrobić i np. po uzupełnieniu swojej wiedzy przekazać ja podwładnym. Jak ktoś sam nie doczyta to nie ma wiedzy. Ale jak sam ktoś na własną rękę się dowie jak ma robić A potem przyjdzie skarga na sposób postępowania to często dostaje się po uszach. A gdyby kierownik unormował sposób działania byś skargami się nie przejmował. Dlatego często dochodzi do takich sytuacji że się udaje że się czegoś nie widzi lub odpuszcza w inny sposób temat żeby nie wpakować się na minę.

@Zybi

To może trzeba wyżej jeszcze się z tym zgłosić? Przecież nad tym kierownikiem chyba też ktoś jest?

Może i mało płacą ale jest przyzwolenie szefostwa na branie łapówek. Także ludzie z SM dorabiają sobie. Jest super!!!

To była ironia z mojej strony.

I BARDZO DOBRZE,NIE BIERZE SIE LAPOWEK W PRACY KTORA CI ZAPEWNIA GODNE WYNAGRODZENIE,PROSTE...WTEDY TA ROBOTE LUDZIE SZANUJA ......A jeżeli widzą ze (usunięte przez administratora) to nawet jak wyrzuca....takich robót za tak śmieszne pieniądze w Wawa można znaleźć od ręki!!!..ZAPAMIETAJ PORZADNEJ ROBOTY I PORZADNCH PIENIEDZY LUDZIE SIE TRZYMAJA....Z (usunięte przez administratora) UCIEKAJA.....standard.Bo w Warszawie NIKT NIE POWINIEN ZE 160 h ...NIGDY MNIEJ ZAROBIC JAK 3,5-4 tys netto.....JEZELI MNIEJ ZARABIA.....TO TAKIEJ ROBOTY OLEWKA....oczywiście weekendy i święta wolne...WROCILEM DO KRAJU.....POROBILEM I JUZ WIEM ZE TRZEBA PO WAKACJACH ZA TE LUXUSY WIAC Z POWROTEM.....A MLODYM CHCESZ COS W ZYCIU MIEC WYJEZDZAJ,PROBUJ.......bo tu zarobki są ok ....na żarcie i golfa 4......oby się nie psuł.....ZALOSNE ALE PRAWDZIWE......DO ZOBACZENIA NA EMIGRACJI....W HANNOVER...spotkam rodaka zawsze,zawsze pomogę!!!!

Przemysław
@Piotr

Lepiej od takich rzeczy i sytuacji trzymać się z daleka. Zastanawiam się czy osoba świeżo po ukończeniu szkoły średniej może liczyć na to aby dostać stanowisko w Straży Miejskiej?

Krzysiek W.

Mieszkam całe życie na Ochocie ul. Chłodna i to co od kilku lat wyrabia straż miejsca można nazwać szykanami. Chodzą całymi dniami i wyłącznie szukają źle zaparkowanych samochodów, wystarczy 3 cm za dozwolonym pasem i mandat 250 - 500 zł. Jak widzę twarze tych ludzi ze złośliwymi uśmieszkami to mi się przypominają taksówkarze sprzed 30 lat spod dworców PKP, lotniska Okęcie gdzie (usunięte przez administratora)klientów na potęgę. Stary mój znajomy który kiedyś pracował w milicji powiedział że cześć tych strażników zna i jak się wyraził " to byli sfrustrowani funkcjonariusze (usunięte przez administratora) którzy swoją frustrację i złość że nie zrobili kariery przelewają na kierowców którzy w tej dzielnicy mieszkają czy pracują. Nie rozumiem postepowania władz miasta, które poprzez takie "złośliwe" działania podległej im straży miejskiej stracą swoich wyborców. Ponoć ilość wystawionych mandatów na Ochocie wzrosła 10 krotnie !!! Aha, strażników inne sprawy nie interesują: pijacy rozrabiaccy na ulicach, chuligani, (usunięte przez administratora).....jak coś takiego się dzieje to partole straży szybko uciekają.... Nie wiem po co utrzymywać taką instytucję która działa przeciwko mieszkańcom. Proponuję ją rozwiązać i powołać nową która będzie z ludźmi a nie przeciwko ludziom.

Straż miejska w Warszawie

Czy firma Straż Miejska kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wojtek N.

Płeć nie ma tu znaczenia.

straz

STRAZ MIEJSKA JEST FORMACJĄ PORZĄDKOWA KTÓRY ZADANIE CHRONIĆ MIESZKANCÓW MIASTA STRAZ MIEJSKA MA MOZNA ZAROBIC W STRAZ MIEJSKIEJ STANOWISKU DYSPOZYTOR STRAZ MIEJSKIEJ PRZYJMOWAĆ ZGŁOSZENIA OD MIESZKANCÓW WARSZAWY MIEĆ ZA TO KASE NIE ZLE PŁACOM 3000 ZŁ CIEKAWE BYŁ NA STANOSKU DYZPOZYTOR STRAŻ MIEJSKIEJ JAKO SOBA NIEPEŁNOSPRAWNA PO PORAZENIU MOZGOWYM ILE BY ZAROBIŁ JAKO DYZPOZYTOR STRAŻ MIEJSKIEJ .

jerry

Straż Miejska z IV Oddziału, ul. Sołtyka - to banda krętaczy i nierobów - 2 razy wydali bezprawne dyspozycje odholowania mojego samochodu, wmawiając mnie, że złamałem przepisy. Zero empatii dla osób niepełnosprawnych. Nie wychodzą w ogóle na patrole piesze, pierdzą tylko w fotele biurowe lub samochodowe. Gdy im zgłosiłem zaparkowane samochody na zakazie zatrzymywania się, przed ich siedzibą, strażnik odpowiedział żebym to zgłosił pisemnie - czyli wiedzieli, że są to samochody kumpli po fachu. Jednym słowem ich służebna misja wobec mieszkańców, to tylko pusty frazes na papierze! Aby nie doszło do kompletnej degrengolady, ta formacja powinna być jak najszybciej rozwiązana, gdyż są szkodnikami pobierającymi pensje z pieniędzy podatników.

klon
@jerry

Tak to jest jak zostawi się samochód na inwalidzie - ALE TO SM WINA hA HA HA

Ilona
@klon

Co nie? Ja też nie pojmuję ludzi w tej kwestii - wie, że źle zrobi i po fakcie gdy przychodzi kara robi minę zdziwionego pikachu. Ja współczuję SM, bo ludzie z reguły mają okropny stosunek do nich, a porządku to każdy by oczekiwał. :/ Jak Ty sobie radzisz w tym zawodzie?

KLON

Niestety pracowników SM w Warszawie jest coraz mniej , średnia wieku to 50 lat. młodzi przychodzą 1-2 lata i ich NIE MA . 2/3 to osoby ,, niepatrolowe ,, na ulice zostaje 400-500 osób - z każdym rokiem coraz mniej . Moja pensja nie zmieniła się od 13 lat ( +- 300) zl raz wyżej raz niżej (DODATEK ZALEZNY OD KAPRYSU NACZELNIKA )

Rom

Uważajcie na pracowników ze straży z kobielskiej podobno niejakie Obstawska i mikiciuk udostępniają dane służbowe prywatnych osób.

Łasił

Ile zarobi aplikant SM od stycznia 2022 roku?

@Łasił

3550 brutto ????????

gout

witam, czy straz miejska oczekuje od pracownikow szczepienia przeciwko (usunięte przez administratora)

Zorro

Witam. Jak jest z sprawnosciowym egzaminem w SM? Patrza na wszystko regulaminowo czy zdarza sie przymknac oko na niedociagniecia?

Aaaa
@Zorro

Są takie braki że biorą wszystkich jak leci

Some man
@Zorro

Cóż, jeżeli ktoś nie jest w stanie zrobić przewrotu czy tez nie posiada podstawowych umiejętności sportowych to nie powinien podchodzić. Ogólnie zaś podejście kadry SM jest ze zrozumieniem dla "drobnych " niedociągnięć.

Obywatel

Na h.... ta straz miejska. Rozj...... to wszystko. Co roku nowe samochody i jezdzą i w fotele pierdzą biorąc 3000 zł penśji. Lepiej policji dać ta kasę niz tych darmo zjazdów utrzymywać

Koszalek63
@Obywatel

Obywatelu, gdzie ciebie polszczyzny uczyli? Czy aby nie w szkółce parafialnej na zabitej dechami wiosce? " Na " h..." to poszła kasa wyłożona na twoją edukację.

zniszcze was darmozjazdy
@Koszalek63

facet odpi...... się ty strazaku miejski

Michal

3000? Tutaj 2000/2300/2600

Zuku
@Obywatel

Czy nie lepiej zrobic sobie prawo jazdy c e zarabiać jeżdżąc po kraju 5. 6 tys po co się denerwować byłem widziałem 1.5roku teraz porcję jako kierowca zarabiam 2.5 tys euro za 190h po co pracować za 3000 czy 4000 tys jak cie nie stać to urzad pracy robi zawsze od początku roku za darmo

Tobi
@Obywatel

Prymitywizm czasem wylewa się na forach internetowych. Ja mam o SM w stolicy dobre zdanie.

Iwko37 @wp .pl
@Obywatel

Zalosne spia w autach zgloszenia sa negowane po co komu takie służby mam 3 koronę zgłoszenie bez odpowiedzi po co oni są

Strażnik
@Obywatel

Nie 3000 MZK lecz 2200 na początku i po 3 latach mam 2500. Samochody to hyundaie i30 3 letnie. Wcześniej były stare kangoo. Czy piersiami ? Każdy pierdzi. Pomagamy bezdomnym czy odprowadzamy pijaków a jak ktoś złe zaparkuje odrazu do straży na skargę.

Hubert

Myślę, że czas zakończyć byt tej firmy... Kiedy proszę o pomoc to jednak wolę Policję bo ona traktuje nas obywateli serio... Straż Miejska olewa

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Miejska - Warszawa

• Jak się pracuje w Straż Miejska?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Miejska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Miejska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Straż Miejska