Opinie o Straż Miejska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Straż Miejska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Straż Miejska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Miejska w Warszawa

Prawnik Nowy wpis

Aplikowałem do straży na stanowisko ml inspektor ds legislacji wewnętrznej. Zarobki jak na wymagania czyli studia prawnicze aplikacja radcy prawnego mile widziana itp its śmiesznie niskie 5500 brutto i nagroda 80 zł brutto mój dozorca na Pradze południe zarabia więcej bo i mieszkanie od spółdzielni za darmo 3 pokojowe dostał ...a więc profity z tej pracy są żadne w każdym urzędzie zwykły specjalista ds prawnych zarabia więcej a główny specjalista w urzędach centralnych ma ok 3000 brutto więcej na start czyli 8500 do 9100 brutto ...śmiechu warta ta cała straż ...obciach tam pracować chyba że po znajomości jako naczelnik czy zastępca komendanta to już lepiej ale i tak zarobki śmieszne porównywalne z zarobkami dozorców magazynierów w markecie itp

A to który raz z rzędu i na przestrzeni jakiego okresu czasu można było zobaczyć te ogłoszenia na dział zamówień publicznych? Widzę po prostu ze ktoś o rotacje się spytał, co jest dla mnie zastanawiające. Nie było nigdy tak, że poszerzaliby dany dział?

Roger Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w dziale zamówień publicznych? Z jakiego powodu jest tam rotacja?

Ktoś tu spytał się kiedyś o grafiki i padła przy tym odpowiedź, że chyba po 12 godzin od 6 się robi. Czy jest tak do dzisiaj? A co z jakąś elastycznością? Czy można się zmieniać między sobą czy to trzeba jakoś wyżej zgłaszać? Zastanawiam się także czy możliwe żeby praca miała miejsce na pól etatu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Straż Miejska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lukasz

pracownicy przestępcy straży miejskiej z Krakowa łysy grubas ze swą koleżanką ze współpracy z pracownikami 112 przestępcami pod rządami mafii i morderców są wzywani na wezwania przebierając się za policjantów do swych przestępców gdzie ukrywają i umarzają morderstwa , trucicieli, złodziejów, nazistów, sadystów i gnidy mafijne z os wysokiego 18 współpracują ze swoimi znajomymi przestępcami z karetek i lekarzy z szpitala Rydygiera dwójka morderców na usługach nazistów była na wysokim w lipcu 2023

Witam, dzisiaj spotkałam się z ogromną życzliwości i pomocą od Pana z nr 1043. Pomógł mojej chorej, z trudnością poruszającej się mamie w dojściu do taksówki,wziął pod rękę, poczekał aż przyniosę krzeselko. Oferował wodę itd. Wspaniały pełen empatii człowiek. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Jak w Straż Miejska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Tebu

Znając życie dostaniesz odpowiedź od typowych wyjadaczy co siedzą cicho a w necie są mocni, tak jak wszędzie robisz robotę dostajesz awans co rok o ile nie jesteś dziadkiem i w-f masz na 5

@Tebu

Czyli ostatecznie ktoś odniesie się jakoś merytorycznie do tematu awansu? Są określone warunki, które należy spełnić czy to kwestia czysto indywidualna by była? Po jakim najkrótszym czasie da radę i jakie warunki wtedy występują?

Tilu

Witam, w jakich godzinach pracuje się a straży Miejskiej w Warszawie jak są ustalane grafiki?

Rel
@Tilu

Chyba po 12 h od 6

SM

POWINA MIEĆ ZAKRES SZERSZYM KO[PETECJI STRAŻ MIEJSKA MIEĆ SZERSZE KOPETECJE TAK FORMACJA MIEJSKA WARSZAWIE STRAZNICY MIEJSCY POWINNI BYĆ BARDZEJ DOCENI PRZEZ MIESZKANCÓW WARSZAWY INNYCH MIASTACH POLSKI ICH PRACA ZA TO IM PŁACOM TYM STRAŻNIKOM MIEJSKIM

@SM

Przykre to troszkę, że musisz tutaj to wręcz wykrzykiwać, ale poniekąd masz rację, szacunek to każdemu się należy. :( Ale naprawdę sądzisz, że poprzez takie pisanie uda Ci się cokolwiek wyegzekwować? Obawiam się, że zaraz jakaś fala hejtu tu się wyleje

Wika
@SM

Po Twojej pisowni widać, jaki poziom ludzi pracuje w SM. Straż miejska powinna być zlikwidowana, to nie są służby dla obywateli i nie chcę na nie łożyć z moich podatków.

SM
@SM

SM. Dobrze, że zaznaczyłeś, że jesteś pracownik a nie były jak ja. Po drugie forma , styl i błędy wiele mówią o tobie więc proszę forumowiczów o rozróżnienie. N.b. nie zauważyłem, że takim nickiem już ktoś się podpisuje.

Ehhhhh
@SM

Tu chodzi o organizacje I sprawiedliwosc o kolesiostwo. Ludzie ktorzy donosza do naczelnika awansuja chociaz SA motlochem . Mozna sie tylko sfrustrowac . Mentalnosc jak z najgorszej (usunięte przez administratora)

Obywatel
@SM

Co zauwazylem to ze to zalezy SA Niektórzy bardzo dobrzy straznicy I sa leniwi (usunięte przez administratora) . Niektórzy pracuja bardzo ciezko a inni tylko Albo siedza Albo postoja I tyle.... I co starzy to najchetniej nic by nie robili I tylko narzekali a I tak zarabiaja znacznie wiecej chociaz nie robia prawie nic niz mlodzi straznicy. Jedno mogli by byc swietnymi policjantami a inni nie nadaja sie nawet na cieciow.

Mario
@SM

Zdecydowanie tak. Przeciez Straz Miejska to Policja Municypalna. Zwlaszcza Straz Miejska w Warszawie powinna miec uprawnienia podobne do typowej policji.

@Mario

A jakie masz konkretnie argumenty za tym, że faktycznie powinna? Kiedykolwiek tak właściwie tego typu ewentualność była rozpatrywana?

Hubert

Witam Jestem w szoku po tym jak Straż Miejska m. st. Warszawy olała mnie... Przez lata wspierałem tę formację, która była ważna dla bezpieczeństwa ludzi w stolicy itd.. W dniu 25 czerwca 2021 roku ok godz. 23 zauważyłem na przystanku starszą kobietę na wózku inwalidzkim i młodego mężczyznę, który ją szarpał. Ona kazała mi odejść... Kiedy zapytałem czy mogę pomóc to ten facet kazał mi spier... ć... Zadzwoniłem pod nr 986 i miał podjechać patrol SM aby to sprawdzić... Mijały minuty, kwadranse... Zadzwoniłem kokejny raz pod nr 986 i ponaglałem... Trwało to bardzo długo... Kolejny z rozmówców stwierdził, że lepiej abym wezwał Policję. Zadzwoniłem pod nr 997 i opisałem sytuację, po krótkim czasie podjechał bus SM, który nawet nie zatrzymał się. Zawrócił i odjechał... Po chwili podjechała Policja i zajęła się tematem ???? Jutro będę pisał oficjalną skargę do Prezydenta Rafała Trzaskowskiego

ntl
@Hubert

Zgłoszeń jest całe mnóstwo, a ilość wakatów w Oddziałach Terenowych jest ogromna, stąd bardzo długi czas oczekiwania, bo nie ma patroli, które mogłyby na bieżąco realizować interwencje. Funkcjonariusze jeżdżą od zgłoszenia do zgłoszenia, przydzielonego przez Stanowisko Dowodzenia. Ludzie myślą, że jak zadzwonią ze zgłoszeniem, to patrol się teleportuje i pojawi w 5 minut. A potem jak mieszkaniec dostanie wezwanie do wskazania użytkownika pojazdu, bo zostało popełnione wykroczenie dot. złego parkowania, to SM zła i niedobra, bo niewinnych ludzi nęka. A czytanie ze zrozumieniem, to mam wrażenie umiejętność, która zanika zaraz po ukończeniu edukacji.. Nie wiadomo, skąd przekonanie, że do SM się zgłasza wszystko. Latarnia się nie świeci - do SM, wyrwa w jezdni - do SM itp.

@ntl

Trudny to zawód na moje oko. Ogólnie odnoszę wrażenie, że ludzie o ile do policji czasem poczują respekt albo strach przed sankcją to większość SM traktuje jak nie powiem co... To jest przykre ale tacy już w większości są ludzie niestety. Czyli tak naprawdę ze względu na "klienta" raczej źle postrzegasz swój zawód, ale co z ogólnymi warunkami pracy? Jak oceniasz?

klon

nic dziwnego w SM w Warszawie jest 1600 strażników z tego 500 na ulicy

Mario
@Hubert

Uwierz mi naprawde Straz miejska w Warszawie jest ok w porownaniu z tymi Strazami Gminnymi w makych miasteczkach. Bo to az szkoda porownywac . Mialem mozliwisc porownania . Wszystko jest nagrywane I rejestrowane w Warszawie . Wiec problem jest pewnie z instytucja ktrora przyjmuje zgloszenia . Bo w innych miasteczkach to widzialem picie na sluzbie I zalatwianie prywatnych spraw.

Taka sytuacja

Ogolnie praca bardzo fajna a ludzie w 90-95 % swietni. Nowa Pani Komendant jest super . Wiec zdecydowanie polecam .

@Taka sytuacja

No to chyba dla was faktyczne ok dla was. A to za co tę Panią tak bardzo lubisz? Co robi?

Re
@Taka sytuacja

Jak wygląda praca ,jakie godziny pracy są od której zaczyna się pracę ile sobót czy niedziel wypada w miesiącu

Dorota
@Taka sytuacja

Super że jesteś zadowolony. A są jakieś dodatki dla pracowników "niższego szczebla" (poza oczywiście kierowniczymi stanowiskami bo to już ktoś wspominał na forum)? Chciałam jeszcze zapytać czy są benefity typu karnety na siłownię lub prywatna opieka medyczna?

Warszawiak

Pani Komendant mam nadzieje ze zrobi Pani porzadek i cala Warszawa liczy na Pania . Co jest szokujace (a wiem to od swojeo znajomej pracujacego w Strazy Miesjkiej) to ze naczelnicy tak przynajmniej jest odnosnie tych ulicy Soltyka 8/10 zarabiaja razem z nagrodami i premiami tyle samo a nawet wiecej co Pani Komendant ! Wiec moga zarabiac i kilkanascie tysiecy zlotych . A to dlatego ze przyznaja sobie bardzo wysokie NAGRODY i PREMIE .

Dorota
@Warszawiak

Ale ktoś musi przyznawać te nagrody naczelnikom i kierownikom, chyba sami sobie nie przydzielają? Bo już nie wiem co tu jest grane.

Warszawiak
@Dorota

@Dorota , z tego co wiem to premie I nagrody zostaly po Starym Komendancie. Prosze opinii publicznej zeznania rocznego naczelnikow z OT-1 z Siedziba na Soltyka 8/10 za 2021. Bo zupelnie co innego ofiacjalna stawka a co innego faktycznie zarobki wraz z PREMIAMI I NAGRODAMI.

Homo soviecticus SM Wa- wa

człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej), dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności, koniunkturalizm, oportunizm, agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych, brak samodzielnego myślenia oraz działania, oczekiwanie, że „ktoś coś załatwi”, zniewolony intelektualnie, pozbawiony osobowości i godności, całkowicie podporządkowany władzy, izolacja od światowej kultury, stworzona poprzez ograniczanie w(usunięte przez administratora)podróży za granicę i ścisłą cenzurą informacji w mediach oraz wszechobecnością propagandy, brak respektowania wspólnej własności i skłonność do drobnych kradzieży w miejscu pracy, zarówno dla użytku osobistego jak i dla zysku, zgodnie ze słowami popularnej piosenki (usunięte przez administratora)

Straznik

Uważam że nowa Pani Komendant chce naprawić Straż Miejska a ma wszelkie ku temu warunki, to powinna" przewietrzyć" stanowiska naczelników i niektórych kierowników a może nawet i komendantów . Zwłaszcza na oddziale I z siedziba na Sołtyka. Tak naprawde wiekszosc w straży miejskiej chce zmian i kibicuje pani komendant zeby zrobila porzadek. Pytanie czy to sie uda czy sitwa i uklady przetrwaja.

Ooolll

Mam pytanie dlaczego administrator usuwa wpisy odnosnie tego ze SM w Warszawie jest za najgorszych czasow komunizmu. Ale tym samym przyznajecie ze to wszystko to Wasza wina . Wiec gowork rozumiem jest Albo rzadowa strona albo ma znajomosci z Urzedem Miasta w Warszawie. Naprawde super dalej zamaiatajcie wszystko pod dywan. Ciekawe jak wymienicie tych kilka milionow Polakow ktorzy wyjechali ? Na Ukraincow ? Czy na kogos innego.... A jak biorac pod uwage prognozy demograficzne ze do 2100 Roku ludnisc Polski zmniejszy sie z 39 do raptem 23 milionow ...to gratuluje pobiliscie Nazistow I komunistow razem wzietych ....

Patriota

Chcialbym sie dowiedziec Jakie calosciowe wynagrodzenia otrzymaja komendanci I naczelnicy tzw zeznania roczne razem z premiami I nagrodami . Chcialbym porownac to z wynagrodzeniem aplikanta zwlaszcza przyjezdnego ktory np musi jeszcze wynajac pokoj w Warszawie za okolo 1000, ktory nie ma zadnych dodatkow . Bedzie mial przez to utrudniony kontakt z rodzina I grafik uzalezniony od kaprysu kierownika .

Dociekliwy

A skoro Ratusz prezentuje jak rozumiem pan Trzaskowski Rafal a SM w Warszawie podlega pod prezydenta to chyba nie problem zeby pokazac pubkicznie zarobki komendantow , naczelnikow I potownac z zarobkami aplikantow co ? Bo tak jest np w takim demokratycznym kraju jak Norwegiia ...To jak jest z ta demografia panie prezydencie ? Czy chcemy tej deokracji czy tylko udajemy a robimy dalej jak za (usunięte przez administratora) ?

Nauka

https://youtu.be/meiU6TxysCg Nawet malpy wiedza jak zareagowac kiedy widza ze dostaja rozna zaplate. Wiec ta osoba ktora niszczy Straz miejska sa ci ktorzy dziela tak pracownikow ???????????????????????????? Polecam obejrzec filmik z linkiem . Wystarczy skopiowac I wrzucic w przegladarke . To Jakie partactwo przejawia kadra zarzadzajaca z naczelnikami na czele to smiech na sali ????????????????????????

Taka sytuacja

Mi obiecywali mozliwosc ksztalcenia ,podniszenia kwalifikacji. Kierownik obiecywal ze jak pokaze zaswiadczenie o terminach zjazdow Bede mogl WG prawa miec w danym dniu wolne. I co sie okazalo ? Przynioslem zaswiadczenie z uczelni I kierownik stwierdzil ze naczelnik nie uznał mojego zaswdczenia I ze musze przyjsc do pracy. Na moje nieszczescie w tym wlasnie terminy odbywaly sje egzmaniny a na tej uczelni nie ma poprawki we wrzwsniu. Wiec przepadlo mi okolo 4500 wylozone z wlasnej kieszeni . Oczywiscie dofinansowania z Strazy Miejskiej tez nie otrzymalem. To po co reklamuje sie w Warszawie Straz miejska ze dofinansowania do studiow a przychodzi co do czego NIC z tego nie okazuje sie prawda??? Oczywiscie zamierzam wystosowac pozew cywilny do sadu z tego tytulu.

Obywatel

Uwazam ze takie oartactwo lenistwo starych pracownikow , uklady I kolesiostwo to poprostu zdradzanie ojczyzny I postawa szmalcownika ktory dla swojej wygody I latwej pracy zdradza idealy tej orgaznizacji. Podejscie ze czlowieka mozna wymienic ,ze jest sztuka , ze najwieksze uwazanie Maja tzw (usunięte przez administratora) I wlazidupy ,osoby ktore sprzedaja wlasnych kolego do naczelnika jest szokujace . A za taki beznadziejny Stan odpowiada naczelnik odzialu . Wiec the memy the zarty o glupich straznikach to nie przyoadek. Mozna niszczyc panstwo I organizacje na dwa sposoby jedna z nich jest oartactwo , korupcja , kolesiostwo I dzielenie pracownikow ktorzy I tak SA sfrustrowani tym ze SA pomijani jesli chodzi o nagrody ,awanse czy tez traktowanie . Kierownicy I naczelnicy nie przestrzegaja ustaw, nie przestrzegaja regulaminu . Wiec poczya oantoflowa I obgadywanie ma tutaj wieksza moc niz prawo . Co jest nie dopomyslenia w nowiczesnym panstwoe prawa jak np w Niemczech , UK czy Holandii . Jest to przyklad jak z najgorszych lat komunizmu. No wiec panowie SA ludzie dla ktorych Bog ,honor I ojczyzna cos jeszcze znacza. To ze dla was SA to pojecia obce niczego nie zmienia . Szmalcownicy tez za pieniadze sprzedawali kolegow , przyajciol itd. Dla nich wlasnie dobro bylo wazniejsze niz dobro kraju. Biorac pod uwage jak bardzo wyludnia sie kraj , jak bedzie coraz trudniej zastalic starych pracownikow nowymi stawiam teze ze do takiego stanu Ojczyzny Sami doprowadziliscie. Wystarczylo przestrzegac przepisow ustawy I troche kultury . Ale po co jak wazniejsze SA uklady. Taka moja refleksja . Wiec drodzy mieszkamcy Warszawy . Nie wrzucajcie wszystkich Straznikkw do jednego worka ale jednoczesnie przyjrzyjcie sie tej orgaznizacji blizej . Bo fakt ze poprzedni komendant byl Strazy byl wyjatkowym partaczek I to partactwo I nierobstwo zostalo wpojone naczelnikom. Wiec ryna zaczela sie psuc od gory I jest tak zepsuta ze mocno smierdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Miejska - Warszawa

• Jak się pracuje w Straż Miejska?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Miejska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Miejska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Straż Miejska