Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

jestemtu3lata

Pracę w cemex zaczęłam ponad 3 lata temu, widziałam wiele negatywnych opinii tutaj co wzbudzało moje obawy, zaryzykowałam i podjęłam pracę w tej firmie na stanowisku biurowym. Oczywiście są kwestie do poprawy, swoje obowiązki których nie jest mało należy starannie wykonać bo po to przecież każdy z nas pracyuje, w ogólnym rozrachunku firma dba o pracownika, o jego wypoczynek, stałe godziny pracy, wynagrodzenie na czas, dbałość o BHP, brak nadgodzin, DUŻY PAKIET SOCJALNY + opieka medyczna, otrzymujesz również wsparcie zespołu, przez cały czas pracy nie spotkałam się z brakiem życzliwości któregokolwiek z pracowników cemex. Nie wiem skąd tutj tyle frustracji i negatywnych opinii.

@Tiaaa

Prawnie pewnie nie może. ale no dobra gdyby tak się zdarzyło i komuś by nie było to zbytnio na rękę, to co dalej? zastanawiam się gdzie to ewentualnie zgłosić jak całkiem poważnie z przełożonym się nie dogadujesz. Ja akurat myślę o (usunięte przez administratora) jako specjalista ds. BHP, wczoraj dodali ofertę, nie wiem tylko czy mam nad sobą kogoś na dziale

CIEKAWSKI

JAKIE WYNAGRODZENIE NA STANOWISKU OPERATORA MOBILNEJ WYTWÓRNI BETONU??? Ile mniej więcej wynosi????

Kandydatka
@Były

Całkiem poważnie pracownicy miedzy sobą nie wiedza takich rzeczy, nawet tak oko? A wiecie chociaż które stanowisko mniej więcej lepiej zarabia? mam na myśli zestawienie Kierownik Techniczno-Handlowy vs Technolog Betonu. Zastanawiam się który zakres obowiązków jest bardziej adekwatny do zarobków za nie

CIEKAWSKI

Może nic nie zaszkodzi gdyby ktoś porównał warunki tu i tu jeśli to nie problem? Mnie oferta na te mobilna się nie pokazała a widzę teraz, że ktoś już wcześniej o te pracę pytał. O ile znacie warunki to możecie o niej opowiedzieć?

Abc

Zadzwoń do HR-u i zapytaj o warunki... Będziesz miał info z pierwszej ręki.

Były
@Abc

HR nic nie powiedzą bo wybierają tych co chcą najmniej. Nikt nie poda widełek bo dla pracowników jest jest to nie jawna informacja a co już mówić o kandydatach

xxx Nowy wpis
@Były

Ale mniej więcej ktoś może napisać na swoim przykładzie ile tam można dostać na start przynajmniej.

Kandydatka Nowy wpis

jestemtu3lata

Tiaaa
@jestemtu3lata

Pisząc „Duży pakiet socjalny” co masz na myśli? Resztki jedzenia po spotkaniach, czy piękne biuro do którego pracownicy są zmuszani żeby chodzić bo przecież na zdalnej się nie pracuje…

@Tiaaa

Zdalnego trybu może i nie ma. a przynajmniej faktycznie nie widzę go w aktualnych biurowych ofertach, pokazuje mi się za to opcja hybrydowa dla samego analityka ds. ryzyka kredytowego. Układ dni możliwe, że jest z góry narzucony? Ciekawe jak wychodzi?

Tiaaa Nowy wpis

48 dni rocznie oficjalnie, a reszta zależy od przełożonego, czy pozwoli Ci wgl wykorzystać te 48 albo czy pozwoli skorzystać z więcej dni. Nie ma reguły bo to zależy od działu co jest dziwne, ze wydane zostaje zarządzenie dla pracowników o takiej możliwości, a przełożony może to zablokować. Co poszło nie tak?

Lara

O szczegóły oferty zawsze już warto podpytać bezpośrednio w biurze tak jak zasugerowano, ale co z jakimiś ocenami lub też poradami względem pracownicy? Ja akurat myślę o analityku ds. ryzyka kredytowego oferta widnieje z oznaczeniem, że to umowa o zastępstwo, co później? Zaproponują coś podobnego na tym samym dziale? i czy warto iść?

Mat

Jakie zarobki operator ładowarki kl III ?

@Mat

Zarobki w MWBt są słabe:)

@Abc

Ogólnie w Cemex zarobki od jakiś 2 lat są słabe w porównaniu do tych samych stanowisk na rynku - małe podwyzki, a coraz większe wymagania…

Abc

Pewnie dlatego doświadczeni pracownicy odchodzą z pracy a na ich miejsce "geniusze"przyjmują nowych, niekoniecznie nadających się na dane stanowisko. Kiedyś jak wyjmowałem się do pracy w Cemex-ie to ta firma miała konkretne wymagania, teraz podobno wystarczą "chęci" niekoniecznie do pracy.

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

To teraz w tym kolejnym roku jak może zarabiać taki technolog betonu, skoro widzę ze tu ludzie podawali jeszcze w zeszłym kwoty rzędu 58 tys? jak przy tak sugerowanych zarobkach oceniacie poziom pracy? czy jest ona ciężka? i czy warto według was próbować?

Nie ma odpowiedzi dotyczącej „dużego” socjalu? Mimo wszystko nie jest on zależny od stanowiska? chciałabym się upewnić, ponieważ widnieje jeszcze oferta dla specjalisty ds. komunikacji. Myślę, żeby jeszcze dosłać dokumenty. Przed tym jednak czy możecie proszę opisać warunki w biurze? widzę, że to chyba także tryb hybrydowy?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Operator mobilnej wytwórni betonu?Opisze ktoś warunki płacowe w delegacji?

Lilka

Ja to chyba czekam na aktualne odniesienie się do tematu socjalu. W ostatniej opinii został podkreślony jako DUŻY. Co do dzisiaj mogło do niego jeszcze dojść? I jak go oceniacie?

Bożena

Pisali ostatnio o zarobkach technologów i padła później wzmianka o tym, że po dłuższym stażu pracy można tu liczyć na siebie. W jakim to kontekście? Na których ze stanowisk jest gwarantowane wsparcie od zespołu? I czy macie aktualne zdanie na temat pracy jako koordynator od projektów inwestycyjnych? jest ogłoszenie na stronie i w nim właśnie pojawia się wzmianka o zespole. jak współpraca przebiega, jakie projekty zazwyczaj są wykonywane?

Na jakie zarobki może liczyć Technolog betonu oraz Młodszy Inżynier Procesów Technologicznych?

Szymon

Liczyć można na wiele. Co z tego liczenia pozostanie w garści to Twoje. Ty tak na serio pytasz tu o zarobki? Sam chętnie bym się tego dowiedział, ale nie sądzę, by ktokolwiek podał tu autentyczną kwotę zarobków.

@Szymon

Tak, wcześniej padały tutaj na forum orientacyjne widełki więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

Przemysław

Ja też nie rozumiem. Po to jest forum żeby dzielić się informacjami. Ja też będę aplikował na technologa i przydałoby mi się info ile mniej więcej płacą. Powiesz?

witamina

Technolog betonu może liczyć na wypłatę rzędu 28.964 zł z groszami - brutto/miesięcznie.

Alicja
@witamina

Ale to na początek czy jak masz kilka lat stazu?

cxz
@Alicja

To na początek, po pierwszym dniu pracy technolog może liczyć na 58 285 zł brutto miesięcznie a po roku to nawet może liczyć na siebie.

Legia

Zakład pracuje cały czas utrzymuje praktycznie całą Warszawę.A podwyżka w dzisiejszych czasach 150 zł brutto to jakaś paranoja. Ludzie zarabiają po 2500 zł - do 3000 zł niektórzy, w dzisiejszych czasach inflacji to jest śmieszne Dziwię się ludzia pracującym w cementowni Chełm . Premie znikome Zarobki katastrofa

cxz
@Legia

Ale za to możesz się pochwalić, że pracujesz w "korpo" Firma o światowym zasięgu :))

O co pytają na rozmowie rekrutacyjnej, skoro trwa aż 2h? :) No i czy faktycznie nie dają tego obiecanego feedbacku? Nawet jeśli decyzja jest negatywna?

Huyyhjijk

Nie przejmuj się rolom i tak cię 3gf...lom

Rozmowa trwała 2h, informacja zwrotna do końca kolejnego tygodnia, brak odzewu. Mail z prośbą o informacje na temat aktualnego statusu, brak odzewu. Pani (usunięte przez administratora)- z szacunku dla kandydata i jego czasu, jeśli Pani obiecuje wrócić z informacją proszę to zrobić.

@Kandydat

Dwie godziny? Czemu tak długo, jakieś zadanie rekrutacyjne było?

Cemex Borzeciniie polecam olej n po3.5 minimum 200l wystarczy zagadać

@Anonim

Poważnie dosłownie każdemu kto zagada tak dadzą? Skąd oni ten olej biorą? Bo jakoś tak podejrzanie to wygląda czy może zbyt sceptyczna jestem?

Zakład Borzęcin. Rewelacja tak można do emeryturki siedzieć jak na wczasach.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w CEMEX Polska Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 10 kwietnia kilka ogłoszeń.

tak sobie

Rozmowa kwalifikacyjna wygląda "jak przez okno":)) a tak na poważnie to wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować.

Dominika
@tak sobie

Jak przez okno? Chyba nie rozumiem :D

@Kurp, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Uważasz, że samozatrudnienie jest lepsze niż praca na etacie, czy po prostu w Twoim rejonie są tylko takie oferty pracy w Cemexsie? Obecnie firma szuka pracowników w różnych lokalizacjach na stanowiska: operator wytwórni betonu w Mysłowicach i Kostrzynie nad Odrą, dyspozytora w Warszawie, a także osoby na płatny staż w dziale wsparcia strategii rynkowej także w Warszawie. Pracodawca gwarantuje Pracę w dużej i stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i nauki, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych. Może, któraś z tych ofert rekrutacyjnych Cię zainteresuje?

Kurp
@Marta

Inżynier Utrzymania Taboru http://www.pracuj.pl/praca/inzynier-utrzymania-taboru-ostroleka,oferta,6274934

@Marta

Można więcej info. Na temat wyżej wymienionego stanowiska ?

Umawianie na rozmowy rekrutacyjne z dnia na dzień (telefon o 16 czy pasuje kandydatowi rozmowa kwalifikacyjna o 10 następnego dnia) Nie każdy pracodawca udzieli urlopu ot tak z dnia na dzień a dodatkowo jak rekrutuje się kandydata na stanowisko można powiedzieć że specjalistyczne wymagające wykształcenia wyższego, znajomości języka obcego, oraz wiedzy branżowej to można przypuścić że pełni w obecnej pracy dość istotną funkcję i musi planować swój czas. Po powiedzeniu tych wątpliwości i prośbie o telefon i ewentualną rozmowę kwalifikacyjną w przyszłym tygodniu nie otrzymałam wiadomości zwrotnej. To już dużo mówi o podejściu do pracownika... Opinia dotyczyła CEMEX WARSZAWA

@Kandydat

Dziwię się, że Cię nie wzięli. Chodzi o to, że skoro tak "na gwałt" potrzebowali kogoś, tak wnioskuję po rozmowie planowanej z dnia na dzień, a tu taki efekt.... Brak feedbacku też szczególnie mnie niestety nie dziwi, ale widać, że na pewno nie żałujesz i dobrze, szkoda nerwów. A czy ktoś inny był na rozmowie i ma o niej całkiem inne zdanie?

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.