Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

orest

pytanie które przewija się od początku konwersacji ZA ILE ?

Mario
@orest

ile wywalczysz, tyle masz :) jak na starcie nie podbijesz stawki to potem nie masz już na co liczyć

Cichy

Jak wyglądają zarobki kierowników na wytwórniach betonu? Jaki jest zakres obowiązków?

Michas

Utak

Dlaczego poszukują Dyrektora Sprzedaży w Rudnikach i Managera w Chełmie co się stało z poprzednikami i jak to wygląda na tych stanowiskach atmosfera, kasa auto, ludzie z góry dzięki za obiektywne komentarze

zainteresowana

Czy mógłby mi ktoś z Państwa wskazać na jakim portalu znajdują się ogłoszenia na ww.stanowiska ? pozdrawiam,

@zainteresowana

W pośredniaku w Warszawie. Bo nikt normalny tam nie pójdzie do pracy.

@Steve

Napisz Pan jakieś fakty !!! a nie głupoty nic nie dające !!!

taki jeden

Nie spotkałem się z ofertą pracy na managera produkcji w Chełmie. Generalnie jest już człowiek na tym stanowisku. Muszę zgodzić się z przedmówcą - nikt normalny tam na takim stanowisku nie popracuje... ewentualnie ktoś nieświadomy wpadnie jak śliwka w kompot. Z drugiej strony nikt obcy nie ma najmniejszych szans na wymienione stanowiska. Dajcie spokój, każdy to wie.

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

A co tu tak ponuro? Cement się nie sprzedaje? Przecież gospodarka kwitnie - kiedy będzie lepiej jak nie teraz.

@anonymous

Cześć jesteś z Cemexu, czy już nie ?

Słoik
@anonymous

W Cemexie cement się sam sprzedaje, a służby handlowe mają na to wywalone.

@Steve

Przesiedziałem w Cemex x lat ale obecnie przebywam na wolności. Czytam, że atmosfera w zakładzie coraz gorsza. Może nowy naczelnik zmieni coś na lepsze...

stotka

Szukają kogoś na stanowisko Specjalista ds. Planowania i Programowania, w pionie cementu. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są obowiązki takiej osoby?

doinformowana
@stotka

Daj sobie spokój, rekrutacja ustawiona, już jest kandydat...

@zainteresowany

Jak wygląda praca w dziale betonu, ktoś coś wie ?

@zainteresowany

Jak wygląda praca w dziale betonu, ktoś coś wie ?

fveveve

po ile wozicie Betonu 9 meterów ?

lola

a czy wie ktos co to za zaraza szerzy sie w dziale kruszyw? czemu ludzie nagminnie stamtad odchodza?

Alpejczyk
@lola

A kogo masz na myśli? Coś konkretniej?

@Alpejczyk

Jak to zwykle w kruszywach "sypią się"

Witam wszystkich, Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków jakie firma oferuje na stanowisku Kierownika sprzedaży. Czy ktoś z aktualnych pracowników bądź byłych pracowników może mi coś więcej powiedzieć? Interesuje mnie jaka podstawa, jakie narzędzia do pracy, prowizja czy premia, jak rynek i przede wszystkim jak atmosfera w pracy, w zespole. Czytając niektóre komentarze to jakoś za bardzo nie wypada to wszystko dobrze, no ale mogę się mylić. Warto czy nie warto? Szczerze proszę. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Zainteresowany

szukający pracy
@Zainteresowany

Narzędzia pracy samochód, laptop, telefon, tablet. praca od 7.00 do 21:00 - wymagany stały dostęp do telefonu bądź tableta (oczywiście nieoficjalnie). Zajmujesz się tym co masz w zakresie obowiązków i wieloma innymi rzeczami. Atmosfera w pracy mocno zależy od zespołu jaki trafisz. Ogólnie od roku atmosfera jedynie "wisielcza" w większości Polski. Telefon służbowy jest nagrywany. Jeśli myślisz nad pracą w Cemex to musisz pamiętać, że zostaniesz rzucony na głęboką wodę bez żadnej pomocy. Na rozmowie będą Cię zapewniali, że masz pomoc na zawołanie ale to tylko bajer. Jak trzeba podjąć decyzję to nikt nie odbierają telefonów. Podejmiesz decyzję sam to dostaniesz "opiernicz" jak coś nie wyjdzie. Będziesz chciał szkolenie to dostaniesz nieczytelną instrukcję PDF która nijak się ma do rzeczywistości. Ok. rok zajmie Ci zrozumienie tabelek i lawirowanie tak aby w nich wychodziło to co firma che widzieć, bo przecież inna odpowiedź nie wchodzi w grę. Nowi pracownicy Cemex jak widzą co się dzieje to szybko szukają pracy. "Starzy" w większości też. Wybór należy do Ciebie.

zainteresowany
@szukający pracy

załamany atmosferą pracy
@Zainteresowany

Koledzy, koleżanki zainteresowani postaram się Wam krótko odpowiedzieć na wasze zapytania: Kierownik Sprzedaży warunki oferowane przez Cemex: skoda rapid wersja ambition 1,6 tdi 115 km, auto golas bez dodatków. Według mojej oceny oraz na tle rynku to bida - szału nie ma, telefon, tablet, laptop i karta kredytowa służbowa (ale jej obecnie strach używać bo wydatki na nie mogą się komuś nie spodobać i można wylecieć z roboty), widełki płacowe według HR to: minimum 7006, mediana 8758, maksimum 10509 podane kwoty są kwotami brutto. Obecnie oferuje się nowym pracownikom ok 4000 zł brutto. Większość kierowników sprzedaży oscyluje w okolicy minimum. Premie w latach 2005 - 2015 oscylowały na poziomie ok 24-28% i panowała SUPER ATMOSFERA. Od 2 lat premie spadły w zależności od segmentu i dyrektora który nim zarządza. Słyszałem o premiach na poziomie 8% (więc spadek drastyczny) ale są działy gdzie poziom jest nie zmienny. Praca jak korpo, najlepiej jak byś pracował za dwóch i miał czas na wszystko, robienie wyników, robienie tabel, wpisów w CRM itp ale idzie się przystosować i nauczyć. Klimat obecnie grobowy a atmosfera gęsta wszystko dlatego że jak sobie poczytasz opinie od października 2017/opinie popierane przez ogromną rzeszę pracowników/ które nie spodobały się dyrektorowi pionu handlowego. W wyniku czego wraz z firmowym prawniczyną podjął działania naprawcze i zakomunikował ludziom że powsadza ich do więzienia, pozwami sądowymi, straszył karą grzywny i wieloma innymi sankcjami , no chyba że sprawca / sprawcy się dobrowolnie oddadzą w ich ręce gdzie na wstępie poinformowali że oni już wiedzą kto i mają go/ich na widelcu. Nikt się nie zgłosił i się zaczęło... strzelanie na oślep jak popadnie, działanie w amoku. Stąd obecny zły klimat. Ludzie się boją że za nic dostaną w łeb bo dyr. nie interesuje powód niezadowolenia ani próba zrozumienia. Dodam że w latach 2005-2015 i 2016-2017 nie zmienili się kierownicy sprzedaży tylko dyrektor pionu. Więc co się stało że się popsuło ???? Sami wyciągnijcie wnioski. Dodatkowo moim zdaniem ostatnimi czasy w firmie doszło do naruszenia prawa wobec pracowników, często się ich okłamuje i traktuje jak szkodników, słyszałem przynajmniej o jednej sprawie w sadzie pracy którą wytyczono przeciw stronie Cemex. Jako pracownik który przez ponad 15 lat zwiedził wiele działów w tej firmie stwierdzam iż obecnie jest to najgorszy okres pracy w Cemex. Jeżeli nie macie pracy to jako poczekalnia na coś lepszego jak najbardziej ale jeżeli masz pracę i chcesz ją zmienić to dobrze się zastanów by nie trafić z deszczu pod rynnę. Na rozmowach kwalifikacyjnych gdzie dogadujesz warunki proście o promesę lub list intencyjny w którym będą zawarte wsze ustalenia ponieważ w momencie podpisywania umowy możecie mieć w niej zwarte rzeczy o których nie było mowy na rozmowach np. zakres terytorialny wykonywania pracy. Dodam tylko że wszystkie zawarte tu opinie i informacje są znane wszystkim pracownikom w Warszawie i poza nią i nie są żadną tajemnicą.

MUR
@załamany atmosferą pracy

Śpiwór tego w opisie aukcji kolego powiedz dlaczego szukają teraz Dyrektora Sprzedażyw Rudnikach i Managera w Chełmie ja to wygląda na tych stanowiskach

zainteresowany

Narzędzia pracy samochód, laptop, telefon, tablet. praca od 7.00 do 21:00 - wymagany stały dostęp do telefonu bądź tableta (oc... Proszę o obiektywną opinię na temat pracy na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Managera Sprzedaży (kasa, auto, atmosfera, ludzie) czy warto jeśli tak to dlaczego jeśli nie to dlaczego co się stało z poprzednikami ? Ale proszę nie pisać na zasadzie gorzkie żale byłych pracowników tylko konkrety. Z góry dzięki

@Steve, nie współpracuję z firmą CEMEX Polska Sp. z o.o. Próbuję na tym forum podejmować tematy, które mogą być ciekawe z perspektywy osób zastanawiających się nad złożeniem swojego CV do firmy. Jeżeli jest coś co może być ważne i dotyczy CEMEX Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy, to proszę Cię o podzielenie się tym z innymi użytkownikami.

@szukający pracy, z Twojego opisu wynika, że CEMEX Polska Sp. z o.o. nakłada sporą odpowiedzialność na swoich pracowników. Jeżeli chodzi o telefon służbowy, to zapewne firma w ten sposób chciała kontrolować efekty Twojej pracy. Mógłbyś napisać jak długo współpracowałeś z CEMEX Polska Sp. z o.o.? Czy odnosząc się do całości swojego doświadczenia, byłbyś w stanie wymienić jakieś plusy pracy u tego pracodawcy?

@Marta

Gumowe ucho Cemexu, próbuje naprawić błędy.

MIRAS

CEMEX MOZE I TO DOBRA FIRMA ALE LUDZIE CO TAM PRACUJA TO WARIATY NP PAN Z BETORNI UL ANNOPOL KSYWA HITLER DEBIL ZE TAKIEGO TAM TRZYMAIA TO WSTYD DLA CEMEXU

nowy
@MIRAS

Nie znasz Trójmiasta ! Tam to jest dopiero dom wariatów ,debil debilem debila pogania , a wszyscy ponoć inteligencja po studiach

Luz psychiczny

To że opisujecie co niektórych wprost i tak nic nie da. Cemex idzie w kierunku zatrudnienia tańszych i młodszych, niepodskakujących dyrektorom pracownikom (przykład BG). Był pracował ale nie pasował BW i do piachu. Chłopak robi to samo co robił i śmieje się z tych co zostali w topniejącym okręcie. Ma już to za sobą. Niestety wymiana musi nastąpić nieuchronnie. Dlatego wprowadzili lojalki. Niedługo zatrudnią niepełnosprawnych KS, którzy będą sponsorowani z pefronu, będą się cieszyli, że mają samochód komputer i telefon. I mało tego prawie całą wypłatę pokryje fundusz. Historia firmy jest brutalna, oto kilka przykładów: 1.MS – załatwił prezesa TJ (kruszywa), 2.BW – załatwił BG, bo myślał, że wskoczy na miejsce IGS (luz), 3.MŁ – załatwił KW (perfidnie donosem) i JO, został mu tylko RG i później prezes (worek) 4.BW – pozbył się tych co nie lubił: AW, KW-M, ML. Ewenement w firmie to jak IGS – dostała ostatnią szansę o RK i wylądowała w kruszywach, z których każdy kończył w piachu, mimo tego, że strategia legła w gruzach i udział rynkowy, był najgorszy w historii Cemex. Najważniejsze to dbać o zdrowie psychiczne, pracą nie ma się co martwić zawsze się znajdzie.

Karaganda

Cemex to drzewo oblepione przez Szyszki które nigdy nie spadają.

człowiek z lasu
@Karaganda

Mam nadzieje że tym wpisem nikt nie chciał obrazić żadnej Szyszki? Bo będzie miał do czynienia z ludźmi z pionu sprzedaży całego cementu którzy nie będą tolerować obrażania żadnej "szyszki" a w szczególności kochanej Pani Dyrektor, bo IGS to kobieta z jajami wielkości piłek lekarskich /tak na marginesie to jak ona to robi że nie chodzi okrakiem/ to był komplement oczywiście/. IGS cała sprzedaż cementu Cię kocha i tęsknimy za Tobą. K-Si pozdrawiają

trener
@człowiek z lasu

A to śpiewałem, to znaczy pisałem Ja..., Jarząbek. No... (usunięte przez administratora)

Weekend

Zapraszam do zapoznania się z poniższym linkiem: http://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

szyszki

A co dzieje sie w Rudnikach? Tam etyka chyba nie dociera... Type zgloszen brak reakcji

Dobra rada

Mam wrażenie że ktoś próbuje odwrócić uwagę może w samoobronie od tematu przewodniego. Mam na myśli wszystkie wpisy które odciągają uwagę od problemu który zapoczątkował rekordowe ilości polubień.

Janek

Również tragicznie jest w pionie cementu.

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.