CEMEX

Rudniki

Opinie o CEMEX

qw

Byłem kiedyś na rozmowach kwalifikacyjnych. Przeszedłem. Powiedziano mi, że należy czekać na ostateczną decyzję jednocześnie dając mi do zrozumienia, że wygrałem kwalifikacje. Jakie było moje zdziwienie jak po jakimś czasie otrzymałem maila z podziękowaniami za udział w rekrutacji ale sprawa jest nieaktualna. Taka firma. Tak w Polsce traktuje się ludzi. Jeszcze te standardy muszą się zmienić z dzikiego na cywilizowany świat.

Patrycja

@ja możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Wcześniej nikt nie wspominał o odejściach pracowników. Jak duża jest skala odejść? Czy dotyczą one całej firmy, czy też może któryś z działów firmy szczególnie ma z tym problem? Piszesz też, że nie dba się o pracowników. Możesz powiedzieć, co przez to rozumiesz?

Patrycja

CEMEX obecnie poszukuje kandydatów do pracy w Rudnikach na stanowisku STAŻYSTA DS. MECHANICZNYCH. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą stażu? A może ktoś z Was brał udział w programie stażowym i później dostał propozycję przedłużenia współpracy? Każda dodatkowa informacja może być cenna.

henryk

już nie jest aktualne, ale może zainteresuje Cię oferta na technologa mobilnych wytwórni betonu. Wymagane jest wyższe wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej i 3 lata doświadczenia

jondu

Czemu w ogóle tutaj na forum tak mało opinii na temat pracy w Cemexie, mam wrazenie, że powstaje jedna opinia rocznie. @picmj, to chyba w kiepskich firmach pracowałeś, bo płaca na czas to w dzisiejszych czasach pewien standard. Ja tez byłbym zainteresowany praca, może ktoś poradzić jak się do nich dostać?

picmj

ja uważam, że to że pracodawca płaci na czas to w dzisiejszych czasach naprawdę wielki sukces! bez kitu, bo ja co i raz słyszę że tu nie płacą, tam się spóźniają itp. A jeśli cemex płaci to jest godny uwagi, tylko właśnie - ktoś ogarnia gdzie trzeba szukać pracy u nich? bo pobierznie przejrzałem dziś interenet i krucho z tym

Panowie wypowiadacie się na temat ludzi pracujących w Rudnikach o ich kompetęcji a piszecie "rządzić " przez "ż" coś to świadczy o was i tym samym o waszej wypowiedzi.

Ta firma schodzi na psy. Po ostatnim spotkaniu prezesa z pracownikami doszlem do wniosku, ze tam na gorze uwazają nas z idiotow. Stosują propagandę sukcesu jak to jest dobrze i będzie lepiej, a nie jest. Pensje bez rewelacji, na zakładzie nie ma nowych inwestycji, czyli popadamy dalej w ruinę, a stara cementownia w Rudnikach coraz bardziej odbiega poziomem od innych. Jeżeli chodzi o ludzi: galopujący NEPOTYZM, jak za komuny. Nie można się wybićtylko swoją wiedzą czy doswiadczeniem, bo ten co dostanie awans pije z kierownikiem wodke lub jezdzi z dyrektorem na narty lub golfa. Tak wygląda Cemex. Poza tym wszystkie pociotki ,stryjenki lub wujenki kierownictwa - to kadra Cemexu. Pozdr.

Szanowny Panie Jasielski

Powolutku, krok po kroku panowanie nad naszą kopalnią przejmuje niejaki Pan (usunięte przez administratora) zamieszkały w miejscowości "Ż".

górnik

bardzo celnie ujęta sytuacja na kopalni

JedenWielkiBurdel

Pracuję w jednej z kopalni, muszę powiedzieć że dezorganizacja kompletna, wszystko robione od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strony, marnotrawienie dużych pieniędzy przez debili, którzy tym zarządzają, zero doświadczenia, sami teoretycy, w biurach jedna wielka rodzina, same ciotki i pociotki, w ciągu dwóch lat trzeci kierownik rządzi, pierwszy alkoholik, drugi to idiota po studiach, trzeci po ogólniaku z niższym dozorem górniczym, w takim układzie ten zakład nie prawa być rentowny, najlepiej wychodzą na nim podwykonawcy, rzeźbią ten cemex jak się tylko da! Całe szczęście placą regularnie, chociaż nie są konkurencyjni na rynku pracy, czekam aż mnie zwolnią i zgarnę odprawę:D

prawda

Jak ma funkcjonować dobrze i zarabiać jeśli w biurowcu pracuje 1/4 wszystkich pracowników (ślizgaczy), połowa to rodzina od ojca,żony, brata,córki itd. reszta roboli musi na nich zapychać hehe

Ktośka

heh ja tez :P mialam ten zaszczyt pracowac w Cemexie, Niestety musze powiedzieć, że Polityka Firmy mija się z celami, Brak kompenentnych osób, które umiały by tam odpowiednio zarządzać, dlatego zwalniaja ludzi, ale za chwile będzie brakować osób do pracy bo większośc żądzić by tylko chciała, ale czy skutecznie????

zwolniony

To fakt jestem jednym z tych szczesliwych zwolnionych ;]

firma stoi na skraju bankructwa. własnie zwalnia 250 osób

praca wpożądku tylko zpylenie duże pod względem płac bez zastrzeżeń.

Zostaw opinię o CEMEX - Rudniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEMEX