Opinie o Franck Provost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Franck Provost. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Franck Provost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franck Provost w Warszawa

Zadowolona asystentka

Pracowałam jako asystentka niestety ze względu na zmianę zamieszkania musiałam się zwolnić. Prace tam wspominam super i jak bym mogła to i teraz bym wróciła. Jak pracowała miałam tylko (usunięte przez administratora)zł podstawy i % to nie jakoś dużo ale jeśli komuś się chce pracować to może nawet ponad 2 zarobić a na kogoś kto się dopiero uczy to moim zdaniem były dobre pieniądze dodam że 5 lat temu . Proponowano szkolenia i pracę jako fryzjer chyba do końca życia będę żałować że się nie zdecydowałam . Najlepsze pół roku mojego życia praca na poziomie i super ludzie

monik

bylam tylko kilka dni tam jako asystent i nie polecam, myje sie tylko klientom glowy i naklada farbe, niczego sie tam nie nauczylam , praca po 26 dni w miesiacu za smieszne pieniadze((usunięte przez administratora)podstawy plus jakis smieszny procent)

@monik

@monik Ja bym na twoim miejscu cieszyła się za ten (usunięte przez administratora)podstawy. Rok temu pracowałam na Nowym Świecie i dostawałam dużo mniejszą podstawę.

jess

Salon na Krasinskiego to jakies nieporozumienie, bylam tam pierwszy i ostatni raz, lata swietlne od tego na Nowym Swiecie, arogancka fryzjerka w dlugich ciemnych wlosach , nie dosc ze zrobila mi krotsza fryzure niz chcialam, to jeszcze z tylu mam takie schody jak by mi ktos tam na slepo cos powycinal, na co zwrocil mi uwage dopiero w domu moj mąż. To juz lepiej bym byla ostrzyzona na jakims bazarze, a nie za takie pieniadze

Miły23
@jess

Nie dziwie się, skoro fryzjerzy pracują tam jak maszyny i maja tylko 4 dni wolne w miesiącu, przy ciągłej pracy to dość zrozumiałe ze pani fryzjerka musiała być zmęczona. Sam tam pracowałem wiec wiem jak jest. Mała płaca dużo wymagają , i ciagle pracują. Dzień w dzień.

anka
@Miły23

jak to tylko 4 dni wolne w miesiacu???

Konrad

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Franck Provost.
Basia

Tak skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiadomo co myśleć.

Super praca, super pracodawca. Trzeba tylko chcieć pracować. Ja jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chce się uczyć i nauczyć to ma tu OGROMNE MOŻLIWOŚCI. POLECAM

adam
@Ewa

"ogromne możliwosci" tzn? Po jakim czasie i czy w ogóle sa tam jakies szkolenia?

Alicja

Alicja Przeniosłam sie do Waszego zakładu na ul. Puławskiej i jestem bardzo zadowolona,czesałam sie u kilku fryzjerek i wszystkie bardzo dobrze czeszą,miła atmosfera zakładu z przyjemnością go odwiedzam raz w tygodniu,wychodzę z salonu zrelaksowana a przede wszystkim dobrze uczesana.

Olka
@Alicja

o rany przecież to już nie jest Franck Provost. Zniszczono mi tam włosy(usunięte przez administratora)

Dominika

@monik bo pewnie z założenia asystent fryzjera ma mu pomagać, a nie wykonywać za niego główną pracę. Chyba sama też byś nie powierzyła swoich włosów niedoświadczonemu, nieznajomemu asystentowi? Dlatego pewnie też w Franck Provost Polska wykonywałaś te czynności.

Dominika

@Pepe nie rozumiem co miałeś na myśli, dlatego mógłbyś wytłumaczyć? Jaki ma to związek z firmą Franck Provost Polska.? Pamiętajcie, że wypowiadajcie się na forum i żeby Wasze wypowiedzi były klarowne i zrozumiałe dla wszystkich.

Dominika

@Ja to prawda, że gdy komuś coś się złego stanie to raczej napisze opinię, niżeli po pozytywnej reakcji. Pozytywnymi rzeczami Polacy raczej się nie dzielą. Mimo wszystko zawsze warto przeczytać opinię pracownika, jeżeli chce się ktoś zatrudnić, w tym przypadku w Franck Provost Polska.

Dominika

W wątku salonu fryzjerskiego Franck Provost Polska wypowiadają się głównie klienci, a czy jakiś fryzjer, który tam pracuje lub pracował mógł zarekomendować pracę tam? Czy dobrze się pracuje? Jakie wymagania stawia pracodawca przed nowym pracownikiem? Jak często są oferowane jakieś szkolenia? Przyda się trochę informacji fryzjerom szukającym pracy.

@Dominika

Wydaje mi sie ze skoro nie ma negatywnych wypowiedzi to musi byc znosnie, przeciez na tym portalu jest tendencja do pisania gdy sie zostalo zle potraktowanym

mik

A czy któryś z tych salonów Franck Provost Polska nie poszukuje pracownika? bo tak się składa że chciałbym spróbować pracy w tej firmie, a że nie mam żadnych zobowiązań to jestem i gotowy za taką pracą wyjechać. Ogólnie rzecz biorąc polecacie tą firmę jako pracodawce? płacą na czas czy się spóźniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Franck Provost - Warszawa

• Jak się pracuje w Franck Provost?

Zobacz opinie na temat firmy Franck Provost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Franck Provost