Opinie o Franck Provost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Franck Provost. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Franck Provost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franck Provost w Warszawa

Agnieszka

Hej, czy to prawda ze w tych salonach fryzjerzy musza miec cały swoj własny sprzęt (w tym suszarki, szczotki itp) i swoje kosmetyki do układania wlosow klientkom, oraz ze umowa podpisywana jest na dlugi okres, z konsekwencjami jesli sie wczesniej zrezygnuje? Ile dni wolnego ma sie tam w miesiacu i ile trzeba wypracowac godzin? A jak z urlopami, czy jest umowa o prace?

@Agnieszka

Nie polecam salonu na Nowym Świecie, zarobki to jeden wielki żart ( obiecują miliony , dostajesz grosze ) , wolnego prawie nie ma (usunięte przez administratora)

Margaret
@Agnieszka

Niestety tak usłyszałam od byłej pracownicy salonu. Urlopu brak, preferowana forma zatrudnienia własna działalność gospodarcza.

Pracownica
@Margaret

Po co opisywać zasłyszane plotki? Większość komentarzy tutaj to pewnie zazdrosna konkurencja pisze, w końcu nie każdy może pracować w tak prestiżowym miejscu. Zatrudniani są najlepsi specjaliści. Przechodzą też regularnie specjalistyczne szkolenia w międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu , więc jest czego pozazdrościć ;) Jeśli Pani szuka pracy, to zapraszamy do naszego zespołu.

Anonim Nowy wpis
@Pracownica

Wszystkie komentarze są zgodne z prawdą to nie są żadne plotki :) "Prestiżowe" miejsce? Nawet jedną sylabą z tego słowa nie da się opisać tego miejsca. Jeśli w prestiżowym miejscu traktuję się swoich pracowników, którzy na salon zarabiają jak zwykłe (usunięte przez administratora) to współczuję w takim razie doświadczeń w poprzednich miejscach pracy, bo rzeczywiście jest co doceniać...

Czerwony stoliczek

Ja natomiast byłem 6 lat temu asystentem (usunięte przez administratora) aż 2 tygodnie, moze troche więcej i powiem szczerzę ze to było wielkie nieporozumienie ta decyzja, na cale szczescie nie trwała ona długo. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się na krzesłach dla klientów potrwała 20 minut, wymagania co do ubioru to czarna koszula oraz pantofel i spodnie, musiałem zainwestować w spodnie żeby móc tam pracować które kosztowały mnie wówczas 100zl jak na tamte czasy to było dość sporo patrząc na najniższa krajowa w latach 2015r oraz zważywszy na sytuację finansową jaką miałem, nie za robiłem jęczę a juz musiałem wydać, moja praca ograniczała się niestety do prania ręczników, zamiatania włosów i prowizorycznego mycia włosów "damom" od 7 boleści przez to ze fryzjerki i fryzjer y mieli swoich pupilów wśród asystentek które przyjeżdżały z Węgrowa, Wyszkowa a także z różnych Sochaczew ów. (usunięte przez administratora)w pewnym momencie tak mnie upodlila że kazała mi ulotki rozdawać przed zakładem po stwierdziła ze żaden fryzjer ze mnie nie będzie, latałem jak goniec z dokumentami na Aleje Jerozolimskie, bądź chodzilem kupować włosy sztuczne a także płacić za parkometr(usunięte przez administratora) Wypłaciliśmy mi 600 zł po przepracowaniu blisko 2 czy 3 tygodni i pożegnałem się z nimi. (usunięte przez administratora)

pracownik Nowy wpis
@Czerwony stoliczek

Po 6 latach przypomniało Ci się? Żałosne. I nie miałeś spodni? Chodziłeś bez spodni , czy jak? Bo nie ma specjalnych wymogów co do spodni.

Karolina Nowy wpis
@pracownik

Czemu żałosne? I kto powiedział, że akurat teraz mu się przypomniało, po prostu może uznał, że w tamtym dniu będzie chciał się tym podzielić? A 6 lat temu były te wymogi co do spodni skoro dziś nie ma?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam nie wypłacanie wypłat na czas nie szanowanie pracownika (usunięte przez administratora) jak nie będziesz sprzedawał kosmetyków utną ci procent . I jest tego dużo więcej napewno ostnieje wypłaty przed odejściem nie dostaniesz to akurat jest normalne tam . Szkolenia z damskiego może z raz będziesz miał męskiego sama musisz się nauczyć bo oni nie uczą wg . Masz dwie pompki szamponu na klienta za zurzycia większe na koniec miesiąca płacą pracownicy ..... ps farby przed fryzjerami są zamykane na klucz wydaje ci je recepcja żebyś czasem za dużo nie zużył jeżeli zabraknie ci farby bo włosów masz dużo i wymierzona dawka na klienta nie starcza płacisz wtedy za dodatkową dozę farby sam :)

Niezadowolna klientka

Poszłam z pięknymi włosami, wyszłam fatalnie obcięta!!!! Fryzjer się spieszył, aby szybciej. Ciął nierówno. szybko, szybko, niedokładnie, aby kasę wziąć i dalej. Fatalne strzyzenie, to samo jest na puławskiej i na odyńca, kompletnie nie liczą się z klientem. Jedna strona głowy wystrzyżona, druga nie, nierówno. Poza tym używają badziewnych kosmetyków!!! Włosy przesuszone po umyciu u nich!!! Nie idzcie tam!!! Mam zdjęcia przed i po!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Franck Provost.

Nie polecam tego miejsca. Zacznijmy od początku śmiesznej rekrutacji z niejaką Panią kierownik Sylwią. Spotkanie rekrutacyjne przebiegło w salonie na Mokotowie, na siedzeniu dla klientek. Zamiast zachować szacunek do swojego rozmówcy i poświecić mu swój czas, już pomijając żałosne latanie od stoiska do stoiska to poziom tej rozmowy był tak niski, że po 5 minutach myślałam, żeby po prostu uciec. Nigdy nie spotkałam się, aby ktokolwiek zwrócił się na rozmowie rekrutacyjnej do kandydata „Dziewczynko”. Byli tak zdesperowani, ze poszukiwali osoby od zaraz na umowe zlecenie i to uwaga uwaga nie z ustaloną stawką, tylko wypłata zależała od obrotów salonu! „Wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne o wartości 4,5% od obrotu brutto salonu pomniejszonego o współczynnik 1,23%”. Nigdy z czyms takim się nie spotkałam, a wiecie co jest najśmieszniejsze? Że od 2020 r nie dostałam nadal tej śmiesznej wypłaty, z tej żałosnej firmy. Unikajcie tego miejsca.

Jakub
@Anonim

Dziękuję za Twoją opinię. Skoro brałeś udział w procesie rekrutacyjnym to w tym właśnie momencie chciałbym uzyskać od Ciebie informację o tym, czy pracodawca ten w trakcie tej rozmowy w jakikolwiek sposób weryfikował Twoją wiedzę bądź umiejętności potrzebne na tym stanowisku? Piszesz również o wynagrodzeniu prowizyjnym ale jak domniemam pensja podstawowa też była zapewniona? Daj znać bo jestem tego ciekaw. Dzięki.

@Jakub

Było pytanie, aby opowiedzieć coś osobie. Niestety miałam wrażenie, ze nie potrzebnie się produkuje, bo rekruterka miała głęboko gdzieś to co mówię i latała od recepcji do stanowiska gdzie siedziałam. W tej firmie nie istnieje coś takiego jak pensja podstawowa. Jest tylko żałosna premia ;)

@Anonim

To nie wina rekruterki a nadmiaru obowiązków.

Paulina

pracowników nie mówi po angielsku, ale można to tolerować Co do tego, czego nie można przeoczyć, zepsucia się koloru moich włosów i nierównomiernego cięcia przez Madame Majzda, a kiedy próbowałem z nią porozmawiać, że płacę pieniądze, mam nadzieję, że poprawię włosy, mówiła niegodnym określeniem, na dodatek na nieprzyjemny zapach w ustach spowodowany alkoholem i cuchnące palce od palenia NIE POLACAM sarmacka 6 warszawa!!

Była pracownica

Nie polecam pracy w tym salonie. Dostawanie wypłaty to jeden wielki żart, trzeba się upominać o własne zarobione pieniądze, które i tak są dawane pare miesięcy po terminie, wstyd.

Pracownica
@Była pracownica

Ja pracuje w tym salonie od kilku lat i wypłaty zawsze mam zgodnie z umową. Polecam prace wszystkim tym , co szukają dobrze płatnej pracy i uczciwego pracodawcy.

Ola

Nie polecam pracy. Właścicielka płaci zawsze nie w terminie, opóźnienia do kilku m-cy i wiecznie trzeba się upominać o kasę.

Elżbieta

A ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona reakcją Salonu na Nowym Świecie. Kilka dni temu zamieściłam komentarz dotyczący wadliwej usługi. Salon zareagował błyskawicznie proponując mi skorygowanie żle wykonanego koloru. Dziś skorzystałam z tej propozycji i mimo wcześniejszych obaw jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i polecam.

Andzia

Wypłata zawsze po terminie

galanonim

szczerze nie polecam zarówno jako miejsca pracy jak i salonu fryzjerskiego. warunki pracy, W moim (choć nie tylko) odczuciu pozostawiają wiele do życzenia. Panuje ogólny nieład i słaba organizacja (usunięte przez administratora)dziś młodzi ludzie potrafią ocenić swe możliwości i mogą znaleźć pracę, w której mają szansę wykazać się A nie tylko podporządkować się pod wymyślone i zawyżone zdecydowanie standardy.(usunięte przez administratora) A nie jakość jest dość popularna i trudno się z nią nie zgodzić.(usunięte przez administratora)

@galanonim

W każdej pracy tak samo jak w życiu trzeba przestrzegać pewnych zasad. Na całokształt mają wpływ pracownicy, to od nich zależy czy klient będzie zadowolony i czy z przyjemnością wróci, to pracownicy są wizytówką firmy i powinni dbać o ład i porządek, takie jest moje zdanie jako klienta. Nie wiem jakie obowiązują tam standardy, ale one nigdy i nigdzie nie są za wysokie. Równajmy do najlepszych! Młody pracownik nie zawsze jest atrakcją dla klienta ja wolę fryzjerów ze stażem i doświadczeniem .

@Anonim

Niestety, nie mogę się zgodzić. Oczywiście, zasad trzeba przestrzegać, zarówno w życiu jak i w pracy, lecz porównując pracę w tej firmie do pracy w innej, już prawdziwie renomowanej marce, trochę poważniejszej branży, wnioski nasuwają się same. Praca naszym drugim domem, dlateo uważam, że atmosfera i podejście do pracownika jwst kluczowe dla utrzymania fajnego i sumiennie wykonującego obowiązki [rzy zachowaniu wszelkich standardów personelu. (usunięte przez administratora)

@galanonim

i nie twierdzę, że młodzi pracowmicy są najlepsi, jednak pracując obecnie w branży medycznej, wielokrotnie słyszałam od Pacjentów, że inwestycja w młodość punktuje i podwyższa notowania w rankingach, a przyjazna atmosfera widoczna jest z daleka. Opinie o franck provost słyszałam w calym mieście, w zasadzie tylko odradzające pracę w tym miejscu. A w moich wypowiedziach nie ma jadu, lecz troska o osoby starające się o pracę i szanujące swój czas.

Agnes

@Franck Provost czy nadal poszukujecie fryzjerów do sieci swoich salonów? Jestem zainteresowana!

@Agnes

Dziękujemy Pani za to zapytanie, ale my nie rekrutujemy pracowników poprzez tą stronę, zapraszamy do naszych salonów albo na naszą stronę https://www.franckprovost.pl/ Pozdrawiam

Basia

A jakie warunki pracy?

✂️

Praca jak w typowej sieciowce, warunki przeciętne, można się na pewno sporo nauczyć i na początek jest ok, jednak lepsze warunki dostałam w innym salonie. Tu typowa masówka, ceny usług nieadekwatne w stosunku do jakości, sporo płaci się za markę ale jak ktoś chce wejść z ulicy to na spokojnie znajdzie miejsce np na nowym świecie i będzie zrobiona usługa. Ogólnie warunki ok ale bez szału

Ulka

Może komuś zabrakło umiejętności żeby utrzymać się w firmie? Fajna firma!!

Jakub
@Ulka

Widzę, że podoba Ci się praca w firmie Franck Provost. A jak z wynagrodzeniem?

@Jakub

Witam serdecznie. Panie Jakubie, jeśli Pan jest fryzjerem z doświadczeniem i jest Pan zainteresowany pracą w naszych salonach to zapraszam na ul. Puławską 25A do menadżera i złożenia swojego CV a uzyska Pan informacje odnośnie zatrudnienia i wynagrodzenia. Pozdrawiam

@Franck Provost

Jeśli Pan faktycznie szuka pracy to ponawiamy zaproszenie do nas do firmy z przyjemnością odpowiemy na Pana zapytania. Bedzie Pan miał wiarygodne odpowiedzi i pozna warunki pracy/płacy . Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,

od teraz jesteśmy obecni na
platformie GoWork i będziemy śledzić komentarze i sugestie zarówno byłych jak i
obecnych pracowników. Prosimy o konstruktywne opinie nie naruszające niczyjej
godności osobistej. Wszystkie komentarze niezgodne z prawem czy też pomówienia
będą usuwane przez administratora. Jednocześnie zapewniamy Państwo, że Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa kreatywnych fachowców z długoletnim stażem pracy (10- 15 lat), którzy aby móc pracować pod szyldem marki, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia we Francji, w Akademii Franck Provost Paris, a także wprowadzają każdego roku nowe kolekcje wiosna/lato i jesień/zima.
Potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów salonów fryzjerskich, umieją słuchać, rozumieją potrzeby klienta i proponują, w oparciu o nowoczesne trendy oryginalne, wyjątkowe i odpowiednie dla każdej osoby fryzury i ich kolor. Z wyszukanym umiarem potrafią zaproponować metamorfozy, propozycje zmiany wizerunku są ich pasją. Są specjalistami w uzyskiwaniu świetlistych blondów, głębokich brązów, mahoni, czerwieni, kasztanu oraz rudości.
Sieć francuskich salonów działa w Polsce 18 lat nazywana jest „fryzjerami
gwiazd”, dlatego nie bez przyczyny w Polsce z jej usług korzystają m.in.
Krystyna Janda, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Holland, która we
fryzurze stworzonej w tym salonie pojawiła się na gali EMMY w Los Angeles. Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona zostaw kontakt do siebie poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Serdecznie pozdrawiam

Franck Provost Agnieszka
nicol

Nie polecam tam pracy jako asystent na Nowym Swiecie. Zarobki marne(usunięte przez administratora)oczekujac az asystent ogarnie caly salon. (usunięte przez administratora) O atmosferze w salonie swiadczy ogloszenie na szybie ze szukaja pracownikow przyklejone na stale od wielu miesiecy.

Paula
@nicol

Możesz powiedzieć jak wygląda szkolenie i ile wynoszą tak naprawdę wynagrodzenia na początku?

Była pracownica
@nicol

Potwierdzam.Pracowałam tam rok temu i po 2,5 miesiąca się zwolniłam.Płaca nie wystarczająca jak na wykonywaną pracę (usunięte przez administratora)Nigdy więcej pracy w tej sieciówce.Odradzam każdemu

CC
@Była pracownica

A czy Pani wie, gdzie podział się (usunięte przez administratora), który od wielu lat pracował we Franck Provost na Puławskiej, a później zniknął?

agata

przeciez tam samo strzyzenie kosztuje 110 zl, wiec niby jak chciala pani miec strzyzenie i paznokcie za 80 zl???

Agata

Byłam pierwszy i niestety ostatni raz gościem salonu na Puławskiej. Nie mogę narzekać na atmosferę i miłą obsługę, natomiast jestem mocno niezadowolona z usługi strzyżenia i koloryzacji. W domu mój mężczyzna zauważył niepomalowane pasmo włosów z tyłu i głowy, niestety miał rację. Na drugi dzień szłam na wesele... Szkoda, że nie da się dołączyć zdjęcia. Płacąc ponad 300zł za wizytę nie chciałabym takich nieapodzianek. Jest mi przykro.

zadowolona klientka

Ja byłam dwa razy na Nowym Świecie i byłam zadowolona. Teraz poszłam na Krasińskiego -strzygła mnie pani (usunięte przez administratora)- uważam że bardzo dobrze, doradziła mi i fajnie ostrzygła.

Zostaw merytoryczną opinię o Franck Provost - Warszawa

• Jak się pracuje w Franck Provost?

Zobacz opinie na temat firmy Franck Provost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Franck Provost