Franck Provost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Franck Provost Polska Sp. z o.o.

anonim 2008-10-26 21:15
praca dla silnych emocjonalnie, ludzi traktują jak meble- przenoszą z salonu do salonu bez pytania o zdanie :(
bibi 2012-07-26 06:21
Praca na umowę zlecenie.Warunki pracy kiepskie.Pensja uzależniona od obrotu.Tylko jak zrobić duży obrót jak można tylko myć włosy i farbować.Dodatkowo składki na szampon do pracy.Strój roboczy kupuje się samemu itp składki aby tylko płacił pracownik.
Kasia 2012-10-22 12:24
Jak widać same anonimy przestraszonych ludzi. Praca normalna jak każada , nigdzie nie jest łatwo a już napewno nie w sieciówce gdzie standardy i wymogi od pracownikòw są troszeczke większe niż u \\\\\\\\\\\\\\\"pani Joli \\\\\\\\\\\\\\\". Wiekszość opini widze asystentòw . Wypowiadają się ludzie ktòrzy nie potrafią sobie poradzić kiedy robi się troszke trudniej niż zwykle.Ja pracuje już 7 lat .
anonim ze wzgledu na to zeby zaraz nikt mnie nie ś 2014-09-09 20:57
jeden wielki burdel,dla asystentów umowa zlecenie w gratisie traktowanie jak niewolnika. Fryzjerzy na własnej działalności od 2 do 5 lat a jezeli wczesniej odejdą to płacą kosmiczne kary chorej psychicznie szefowej około 25 000 zł. Chora byłam z gorączką 39 stopni, grozili mi ze jak nie przyjdę do pracy to odetną mi z pensji 200zl (za 1 dzień ). Minuta spóźnienia 2 zł odcięcia z wypłaty. Koleżanka spoźniła się 40 min bo problem z dzieckiem miala co za tym poszło 80 zl odcięcia :) Najmniejszy błąd= nie maja humoru nie zapłacą Ci za klienta. okorpna atmosfera, tępe laski uważają się za gwiazdy i obrabiają sobie 4 litery. Wypłaty kiedy im się podoba ( nigdy nie wiadomo jakiie np. 300 zl mniejsze :)) cały sprzęt fryzjer musi mieć swój dodatkowo kosmetyki do stylizacji kupować za własne pieniądze. moja najmniejsza wyplata za przepracowany caly miesciac to 800 zl . OBÓZ PRACY!!!!!!!!!
mik 2015-01-31 19:36
A czy któryś z tych salonów Franck Provost Polska nie poszukuje pracownika? bo tak się składa że chciałbym spróbować pracy w tej firmie, a że nie mam żadnych zobowiązań to jestem i gotowy za taką pracą wyjechać. Ogólnie rzecz biorąc polecacie tą firmę jako pracodawce? płacą na czas czy się spóźniają?
bbbbbb 2016-10-06 09:15
A piła Pani wodę tam ? z kranu...
payo 2016-10-06 21:38
lopez no przecież w każdej pracy trzeba zawsze już na starcie dawać z siebie 101%, nie rozumiem więc o co robisz halo. tym bardziej jak mamy tutaj do czynienia z francuskimi salonami fryzjerskimi to tym bardziej ta zasada obowiązuje przecież, pozdrawiam
Alicja 2017-03-25 17:52
Dzisiaj czesałam się w Waszym salonie w Warszawie na ul. Nowy Świat ,wrażenia niezapomniane , fryzjerka arogancka-pani Magda Babik,nie reagowała na moje zapytania,zostawiła mnie z mokrą głową w połowie czesania i robiła 10 minutowy wywiad co do fryzury z następną czekającą klientką ,oglądały katalog fryzur a ja czekałam.Ponieważ porządnie zmarzłam z mokrą głową, zaczęląm sie suszyć sama ,potem złapała suszarkę i tak mnie sparzyła żę zaczęłam krzyczeć,pan z recepcji skierował mnie do następnej fryzjerki,mam poparzoną głowę i niestety fryzura klapnięta , paznokcie nie doczekały sie pomalowania mimo że pan w recepcji sprawdził i manikurzystka była wolna. W czasie czesania prosiłam fryzjerkę czy nie ma możliwości zeby pomalować mi paznokcie w czasie czesania ,odpowiedziała że nie ma manikurzystki !!Czesałam się u Państwa 10 lat, ceniłam sobie umiarkowane ceny i to że zawsze byłam uczesana bez uprzedniej rejestracji ,niestety nie wejdę do tego zakładu nigdy więcej. Wygląda że panienki same tam robią co chcą, wyrażny brak nadzoru!!
Alicja 2017-03-25 17:53
Alicja 2017-06-23 19:58
Alicja
Przeniosłam sie do Waszego zakładu na ul. Puławskiej i jestem bardzo zadowolona,czesałam sie u kilku fryzjerek i wszystkie bardzo dobrze czeszą,miła atmosfera zakładu z przyjemnością go odwiedzam raz w tygodniu,wychodzę z salonu zrelaksowana a przede wszystkim dobrze uczesana.
Dominika 2017-08-23 14:49
W wątku salonu fryzjerskiego Franck Provost Polska wypowiadają się głównie klienci, a czy jakiś fryzjer, który tam pracuje lub pracował mógł zarekomendować pracę tam? Czy dobrze się pracuje? Jakie wymagania stawia pracodawca przed nowym pracownikiem? Jak często są oferowane jakieś szkolenia? Przyda się trochę informacji fryzjerom szukającym pracy.
Ja 2017-09-06 11:52
Wydaje mi sie ze skoro nie ma negatywnych wypowiedzi to musi byc znosnie, przeciez na tym portalu jest tendencja do pisania gdy sie zostalo zle potraktowanym
Dominika 2017-09-14 11:21
@Ja to prawda, że gdy komuś coś się złego stanie to raczej napisze opinię, niżeli po pozytywnej reakcji. Pozytywnymi rzeczami Polacy raczej się nie dzielą. Mimo wszystko zawsze warto przeczytać opinię pracownika, jeżeli chce się ktoś zatrudnić, w tym przypadku w Franck Provost Polska.
Zostaw swoją opinię o Franck Provost Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franck Provost Polska Sp. z o.o.