Franck Provost Polska Sp. z o.o.

Opinie o Franck Provost Polska Sp. z o.o.

anonim 2008-10-26 21:15:36
praca dla silnych emocjonalnie, ludzi traktują jak meble- przenoszą z salonu do salonu bez pytania o zdanie :(
bibi 2012-07-26 06:21:13
Praca na umowę zlecenie.Warunki pracy kiepskie.Pensja uzależniona od obrotu.Tylko jak zrobić duży obrót jak można tylko myć włosy i farbować.Dodatkowo składki na szampon do pracy.Strój roboczy kupuje się samemu itp składki aby tylko płacił pracownik.
Kasia 2012-10-22 12:24:19
Jak widać same anonimy przestraszonych ludzi. Praca normalna jak każada , nigdzie nie jest łatwo a już napewno nie w sieciówce gdzie standardy i wymogi od pracownikòw są troszeczke większe niż u \\\\\\\"pani Joli \\\\\\\". Wiekszość opini widze asystentòw . Wypowiadają się ludzie ktòrzy nie potrafią sobie poradzić kiedy robi się troszke trudniej niż zwykle.Ja pracuje już 7 lat .
anonim ze wzgledu na to zeby zaraz nikt mnie nie ś 2014-09-09 20:57:11
jeden wielki burdel,dla asystentów umowa zlecenie w gratisie traktowanie jak niewolnika. Fryzjerzy na własnej działalności od 2 do 5 lat a jezeli wczesniej odejdą to płacą kosmiczne kary chorej psychicznie szefowej około 25 000 zł. Chora byłam z gorączką 39 stopni, grozili mi ze jak nie przyjdę do pracy to odetną mi z pensji 200zl (za 1 dzień ). Minuta spóźnienia 2 zł odcięcia z wypłaty. Koleżanka spoźniła się 40 min bo problem z dzieckiem miala co za tym poszło 80 zl odcięcia :) Najmniejszy błąd= nie maja humoru nie zapłacą Ci za klienta. okorpna atmosfera, tępe laski uważają się za gwiazdy i obrabiają sobie 4 litery. Wypłaty kiedy im się podoba ( nigdy nie wiadomo jakiie np. 300 zl mniejsze :)) cały sprzęt fryzjer musi mieć swój dodatkowo kosmetyki do stylizacji kupować za własne pieniądze. moja najmniejsza wyplata za przepracowany caly miesciac to 800 zl . OBÓZ PRACY!!!!!!!!!
mik 2015-01-31 19:36:07
A czy któryś z tych salonów Franck Provost Polska nie poszukuje pracownika? bo tak się składa że chciałbym spróbować pracy w tej firmie, a że nie mam żadnych zobowiązań to jestem i gotowy za taką pracą wyjechać. Ogólnie rzecz biorąc polecacie tą firmę jako pracodawce? płacą na czas czy się spóźniają?
bbbbbb 2016-10-06 09:15:56
A piła Pani wodę tam ? z kranu...
payo 2016-10-06 21:38:30
lopez no przecież w każdej pracy trzeba zawsze już na starcie dawać z siebie 101%, nie rozumiem więc o co robisz halo. tym bardziej jak mamy tutaj do czynienia z francuskimi salonami fryzjerskimi to tym bardziej ta zasada obowiązuje przecież, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Franck Provost Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franck Provost Polska Sp. z o.o.