Opinie o Konsalnet Astra Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konsalnet Astra Wrocław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsalnet Astra Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Astra Wrocław w Wrocław

OB

To towar z importu, co sie słucha tylko centrali i non stop kryje swoje i tej drugiej błędy.

Stara

No i zaczęło się. Nowi już podkradają, a kierowniczka nic nie widzi, bo nawet nie wie gdzie patrzeć. Już cudownym sposobem nie wszystkie nadwyżki są wykazywane. Tak to jest jak sie zatrudnia byle kogo z ulicy.

odp.
@Stara

oj, już? a te osoby które widzą nie mogą czy nie chcą uprzejmie donieść kierowniczce? a może pokazać gdzie szukać skoro ona sama nie ma pojęcia gdzie. a co to za model? też z "ulicy"?

Stary pracownik

Ciekawe czy się obudzą i wymienią kierowniczke i ta blondyne z centrali co nic nie robi tylko ciagle fajki jara. Przeciez one sie boja pracowników. JAK MOZNA ZMIENIC GRAFIK I NIE INFORMOWAĆ O TYM PRACOWNIKÓW ? tu juz nie chodzi o chamstwo ale o zwykłą ludzka przyzwoitość.

wkur_____wiona

Szykujcie sie na kontrole z PIP ;) nie po to zglosilam firme zeby nikt sie teraz nie odezwal... walczcie o swoje... oczywiscie poinformuje niektore osoby kiedy przyjda jak dostane taka informacje :)

Stary pracownik
@wkur_____wiona

musicie zdać sobie wszyscy sprawę, że PIP będzie sprawdzał karty pracy takie jakie podpisaliście - zastanówcie się, co podpisaliście cala kontrola to kontrola dokumentów ale w Centrali.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsalnet Astra Wrocław? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Swieta

Wesoło to się zacznie jak będą święta :) Wtedy to się posypią L-4.

Liczby

Czy ktokolwiek z was liczył ile wnosi jego stawka godzinowa ze wszystkich umów ? Liczarza zarabia 1680 na umowę o pracę i 300 netto na umowę zlecenie. Oczywiście osoby z dawnej astry zarabiają więcej, no ale przecież Konsalnet to towarzystwo wzajemnej adroacji. Stawka łączna wynosi 9,15 zł na rękę + ok 1,45 netto za każdą godzinę nocną. A ze cala nasza praca jest w godzinach nocnych to stawka wynosi 10,60 zł Za nadgodzinę płacą 8,75 zł, nie ważne o jakiej porze pracowlaś Wychodzi z tego, że za każdą dodatkową godzinę dostajesz mniej kasy :) (2 złote na rękę na godzinie !!!!!) Biorąc jeszcze pod uwagę, że za nadgodziny powinni wypłaca 150% i 200%, to najzwyczajniej nas okradają. Ale przecież ile tak można ciagnać. za chwile Pek się wkurzy, bo co chwile coś nie terminowe i raporty z błędami, i odejdzie. Ciekawe czyja głowa za to poleci :)

wolni
@Liczby

ale u was fajnie

wkur____wiona

KONSALNET to banda oszustów !!! tylko patrzą jak ci zarąbać kasę z wypłaty żal za cały miesiąc pracy dostałam 840zl to jakaś kpina nie podaruje tym (usunięte przez administratora)nie dość ze pójdę do PIN to pójdę do sądu pracy WSZYSTKIM ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE TO BANDA OSZUSTÓW NIE LICZĄ SIĘ Z PRACOWNIKIEM A NOWA KIEROWNIK TO WIELKIE NIE POROZUMIENIE KTO JA DAL NA KIEROWNIKA JAK DZIEWCZYNA MA ZA MALE KOMPETENCJE I W OGOLE NIE OGARNIA!!!!! ŻAL

oj
@wkur____wiona

a dlaczego ostałaś tak mało?, przecież dano Ci (jak wszystkim zresztą) umowę o pracę i zlecenie, od kiedy pracujesz? wynagrodzenie z tyt. UP do 10-tego każdego m-ca, wynagrodzenie z tyt. UZ - do 15-tego, ale płacą częściej razem , obie .

byly pracownik

Konsalnet to dziadostwo jak ich malo. Na początek daja wysokie stawki później je obniżaja. Dostałem umowe na rok przepracowalem 3 miesiace i rozwiazali ze mba unowe nawet nie informujac mnie o tyn

PIĘKNY
@byly pracownik

No i ciesz się chłopie, że nie musisz już tam pracować :) :)

zmora

Moja Droga, myślę że się nadajesz. Poćwicz jeszcze tylko lizanie tyłka przyszłym kierownikom i koniecznie weź korepetycje z donoszenia na współpracowników.Życzę powodzenia :) A do kogo donosić, to ja już nie wiem ...

były

moja droga, centrala jest i owszem ale w stolicy- w Warszawie? a praca za biurkiem , ale po 17 godzin.

porada

lepiej idź w teren

Kodeks

Dokładnie jak napisał Ole. Jest przecież nagranie z monitoringu, książka wejść u ochrony. Wystarczy tylko zgłosić do Inspekcji Pracy. Dobrze by było, żeby to zrobiła osoba, która nie pracuje, a może pomóc tym, którzy nie mają wyjścia. No bo płacenie ze nadgodziny stawki 8.75 PLN z nieoskładkowanej umowy zlecenia, jest nie tylko niezgodne z prawem, ale urąga najzwyklejszej ludzkiej przyzwoitości. I w imię czego ? Żeby ci później wręczyli papier do obciążenia ?

wolni
@Kodeks

Musicie sami wyjść ze swoich skorup, musicie sami się odważyć, nie możecie liczyć i nie liczcie na tych, co sami odeszli lub tych, którym w odejściu pomogliście. i pamiętajcie idąc za przysłowiem: wszędzie dobrze jest tam gdzie nas nie ma,

ole

dobrze napisany donos , potwierdzenia pisemne, większość z Nas umie to bardzo dobrze .... a karty pracy po to są żeby się z nimi zgadzać lub nie i ich nie podpisywać

nr

Siedzą teraz damulki z centrali i udają, że coś robią. Zbliża się koniec miesiąca to posypią się wypowiedzenia, a ci co zostaną będą tyrać po 17 godzin. Ciekawe co na to Inspekcja pracy ?

ZABAWNE I STRASZNE

ciekawa sytuacja, co będzie dalej, nie mogę się doczekać, czy ktoś ma szansę? kto temu podoła i kto z kim będzie rywalizował, może jakieś propozycje? praca będzie bardzo ciekawa. he he.

nk
@ZABAWNE I STRASZNE

CUDOWNE WIEŚCI !!! HA, HA ...

bskj
@ZABAWNE I STRASZNE

A miało być tak pięknie ...

Renia

Gdzie moja opinia????????????

Renia

Mnie się tam,bardzo dobrze pracuje,robi dobre miny,przytakuję,uśmiecham się do kogo trzeba i zawsze jakiś grosz dodatkowo wpadnie.Ogólnie ciężko przy tak małej ilości ludzi,mało wolnego,ciężko o urlop i wogóle odkąd nie ma osób któe znały się dobrze na tej harówce się znały to totalna porażka:)))

aga

Kto następny??? Może dalej zwalniajmy kierowników i liczarzy, który mają duuuży staż w firmie... bo oni są najbardziej kosztowni dla firmy...

gościu

Kto następny???????????

Klocka

Praca jak praca, zawsze do d.. Odkąd nie ma LK jakoś jednak lepiej sie pracuje.

sumienie
@Klocka

czyżby ?

wiolu$

Pensja...najniższa krajowa plus lipna umowa (niezgodna z Kodeksem Pracy). Załamać się można,co?Liczysz miliony,odpowiedzialność za najdrobniejszy błąd,a pensja przeraża wysokością.Do tego fatalny socjal - wczasy pod gruszą dla tych,co mają mnóstwo dzieci i męża na bezrobociu,bez dochodu....wtedy dostaniesz ochłapy,co zarząd łaskawie przydzieli! Sprawa niebawem będzie szeroko nagłośniona i może pani prezes pomyśli wraz z całym zarządem,zanim podejmą głupie decyzje.... W tej firmie nie ma kto walczyć o prawa pracownika,pracuj aż padniesz na ryj !!!NIE POLECAM!!! KONSALNET CASH MANAGEMENT - PORAŻKA !!!

agunia

Ta firma to istny (usunięte przez administratora),jeśli chcesz pracować za wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej na umowę na czas określony a premię(tzn. resztę pensji) dostawać lub nie w zależności od widzi mi się kierowniczki to zapraszamy. Oczywiście na etacie nie wyrabiasz godzin z pełnego etatu tylko z półtorej etatu i nie oczekuj, że zostanie Ci za te godziny zapłacone, tylko oddamy później czyli nigdy. Zacznij zapisywać sobie w jakich godzinach pracujesz bo na pewno będzie że wyszłaś wcześniej choć wyszłaś później.Jeśli chcesz podjąć tę pracę to lepiej znajdź sobie lepiej płatna pracę a jeśli masz dalej za dużo wolnych godzin to zapisz się na wolontariat np.:w schronisku, jakiejś fundacji. Będziesz mieć przynajmniej dobre uczynki a nie garba od pracy.A i nie zapominaj o tym że trzeba żyć w zgodzie więc poćwicz podlizywanie się i kablowanie na innych oraz istotne... A nie będę zdradzać wszystkich fajnych sekrecików, może przekonasz się sama. Zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Astra Wrocław - Wrocław

Konsalnet Astra Wrocław