Flash Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Flash Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-10-21 10:51:06
to jest fajna firma godna polecania
Kupujący 2013-07-01 20:34:42
Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu dostawy przez list priorytetowy wysyła kilka maili zastraszających o tym że paczka może nie dojść oraz celowo opóźnia dostawę.
rolnik 2014-12-03 20:06:56
Prawda bardzo dobra firma
bbin 2015-09-07 15:18:02
Nie polecam kupować u tego sprzedającego,podmiot po wybraniu taniej dostawy wysyła kilka maili zastraszających o tym, że paczka może nie dojść proponując niewspółmierne koszty do rzeczywistości. Sprzedawca zawyża koszty dostawy zarazem informując iż można odstąpić od zakupu. Ale jeżeli już odstąpisz od zakupu w portalu Allegro to wysyła skargę i dostaje się ostrzeżenie. Ostrzeżenie można jedynie odwołać dokonując zakupu po zawyżonych cenach dostawy.
juzia 2016-04-22 16:45:27
no bo dobrze się tam pracuje @juniorka, naprawdę doceniają pracowników, a z resztą szukają teraz w piasecznie osoby, która podjęła by stanowisko night shift mnitoring team, jednak trzeba brać pod uwagę to, że tutaj w grę wchodzą tylko nocne zmiany ;)
Zostaw swoją opinię o Flash Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flash Polska Sp. z o.o.