Grupa E-Tower Nieruchomości

Kraków

Opinie o Grupa E-Tower Nieruchomości

anonim 2010-02-12 19:48:40
Firma nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych wobec swoich pracowników. Jest to nieuczciwe bo warunki, na które przystajesz na rozmowie wstępnej czyli zwrot kosztów paliwa, telefon komórkowy i 30% od transakcji sugerują, że jeżeli nie zarobisz to przynajmniej nie będziesz do tego interesu dokładał (chociaż amortyzacja samochodu też kosztuje!) a tak nie jest. Jeździsz za swoje, dzwonisz za swoje lub po miesiącu dokładasz do telefonu bo masz limit a jak zrobisz transakcję to owszem otrzymasz 30%, które pokrywają Ci koszty wydane na paliwo, amortyzację samochodu, bilety parkingowe, doładowania telefonu i okazuje się, że wychodzisz na zero albo trochę do przodu. Kiedy się zorientujesz co jest grane, na twoim koncie jest już całkiem pokaźna baza nieruchomości i co wtedy masz wybór albo odchodzisz z niczym albo ciągniesz to dalej z nadzieją, że wkrótce zrobisz jakąś transakcję i przynajmniej wyjdziesz na swoje. Reasumując rzeczywiste warunki płacy w tej firmie to 30% od transakcji i doładowanie telefonu za niezbyt wysoką kwotę i tyle. Ludzie odchodzą a baza nieruchomości w firmie wciąż rośnie naprawdę tanim kosztem! Atmosfera ok. Pracują tam naprawdę fajni ludzie. Ale nie dla atmosfery człowiek pracuje.
Ania 2012-06-28 15:49:38
Fajna atmosfera. Luźne szefostwo. Warunki finansowe OK, a mam porównanie z innymi biurami nieruchomości. I sporo się można nauczyć, bo mają (usunięte przez moderatora) wiedzę!
Sławek 2014-12-19 21:45:46
Polecam. Szefostwo to prawdziwi fachowcy. Skuteczni i znający się na tym co robią. Warunki pracy OK. No niestety w biurach wynagrodzenie jest prowizyjne, ale jak firma wspomaga pracowników to można zarobić. Odszedłem do innej branży, ale tego pracodawcę zawsze będę miło wspominał
noszony 2016-05-02 22:10:22
Pewnie, że jak mają doświadczenie to inaczej podejmuje się z nimi współpracę, ale czy zarobki są tutaj niezłe?
Zostaw swoją opinię o Grupa E-Tower Nieruchomości - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa E-Tower Nieruchomości