WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o

Wrocław

Opinie o WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o

anna 2014-08-20 18:40
prezes pan ziemowit brak kompetencji totalnych!! odbiera a potem nasluchuje gdy czlowiek probuje sie do niego dodzwonic A jak juz odbierze to klamie przez telefon lub rozlacza. jaki prezes tacy pracownicy, szkoda czasu
blask 2014-08-28 19:15
dramat! nie kompetencja totalna, nic nie idzie załatwić, zawsze coś namieszają i trzeba wydzwaniać i odkręcać, nie szanują człowieka i jego nerwów, nie ważne, że masz coś na papierze oni i tak zrobią po swojemu, choć już tam nie pracuję wciąż pojawiają się rzeczy, ktore muszę wyjaśniać, to jakaś pranoja! Trzymajcie sie z daleka od tego pośrednictwa, zatrudniajcie się bezpośrednio u pracodawcy, oszczedzicie sobie nerwow!
Majorr 2014-09-15 19:37
Kompetencje pracowników tej agencji są tragiczne. Przy zatrudnianiu mówią że człowiek będzie się tym i tym zajmował a jak przyjdzie się do pracy to wgl są całkiem inne obowiązki. Traktują ludzi jak śmiecia.
oszukana 2014-12-01 09:56
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Ludzie omijajcie to miejsce. Przed podpisaniem umowy traktują Cię jakby się było ich najcenniejszą zdobyczą a potem okazuje się, że zatrudniają Cię do wykonywania innej pracy, w innym miejscu, a gdy to wychodzi na jaw każą Ci iść sprawdzić się, bo może akurat ta praca Ci się spodoba. Brak kompetencji ze strony pracowników, jakiejkolwiek wiedzy i szacunku. Potrafią oszukać człowieka bez mrugnięcia okiem i jedynym wytłumaczeniem jest tekst, że: "ja też nie wiedziałam/em na jakich to jest warunkach", więc skoro ludzie tam prowadzą rozmowy i nie są doinformowani co robi się na danym stanowisku - to jak dla mnie nie powinni pracować w takim miejscu, bo brak im jakiejkolwiek wiedzy... Ostrzegam, by nikt nie znalazł się w takiej sytuacji jak ja...
xxx 2014-12-13 23:08
Praca w bzwbk na infolinii porażka!!!! Na rozmowie złote góry żadnej sprzedaży wciskania ludziom czego kolwiek na infolinii. Po podpisaniu umowy i rozpoczęcie iu pracy porażka!!!! Tylko kierownictwo nad głową i wyniki wyniki i wyniki. Nie polecam!!!!!

ona 2015-01-04 22:46
ona 2015-01-04 22:47
hej dostalam propozycje wspolpracy z ta firma co mi radzisz ? ile mozna tam zarobic i za co ? z gory dziekuje powiedz mi jak tam jest i jaka osoba cie zatrudniala bo do mnie dzownil p. (usunięte przez administratora)
Sebastien 2015-10-21 12:54
Trudno coś załatwić,gdy rozmawia się z analfabetą,a Ty,najwyraźniej,nim jesteś,bo nie wiesz,że "nie" z przymiotnikami piszemy razem,a więc pisze się "niekompetencja","niekompetentny",a nie "nie kompetentny". Gdy piszesz osobno,to tak,jakbyś zaprzeczał jego niekompetencji,czyli twierdziłbyś,że jest kompetentny. Pewnie liczba mnoga też kończy się u Ciebie na "ą",a nie "om" i piszesz np "rodzicą",zamiast rodzicom!! Poszukaj pracy w sektorze,w którym ktoś Cię zrozumie,albo zacznij czytać książki,bo wiedza w jednej dziedzinie nie oznacza,że jest się omnibusem-sprawdź w słowniku,o ile taki posiadasz,kto to taki!!
Jak ja nie lubię wtórnych analfabetów,którzy kaleczą swój OJCZYSTY język,ale szczycą się tym,że znają biegle inny,obcy!!
WSTYD!!!!!!
ona 2015-11-12 12:07
Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i porażka totalna. Pan powiedział, że będę zarabiać stawkę 12 na godzinę na rękę, okazało się, że to była kwota brutto, a się go kilka razy pytałam czy netto mi podaje czy brutto i on twierdził, że netto więc pierwsza wypłata była zaskoczeniem. Wskazał mi też inny adres gdzie znajdowała się firma, w której miałam wykonywać pracę. Ogólnie nie polecam, na wszystko trzeba brać poprawkę.
yoga 2015-11-13 16:18
Ja mam niemile przejscia z p. Dominikiem - spoznia sie, nie szanuje czasu drugiego czlowieka, wyraznie zaniedbuje swoje obowiazki. Umawia wiecej niz jedna osobe na te sama godzine a sam przychodzi pol godziny pozniej, slabo orientuje sie w warunkach zatrudnienia ktore proponuje (uslyszalam m.in. inne godziny pracy niz naprawde). Sama umowa sporzadzona przez FC Sp. z o. o. jest bardzo ogolna, brakuje tam konkretnych informacji nt. obowiazkow pracownika, nie zabezpiecza pracownika w zaden sposob. Ciesze sie, ze dzieki temu ze trafilam poprzez FC do fajnej firmy, wszystkie sprawy z p. Dominikiem zalatwia za mnie moje "prawdziwe" kierownictwo, bo ich ten pan traktuje powaznie.
bies 2016-05-17 19:48
Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na te firmę w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Z mojej perspektywy i kontaktu z nimi work service warty jest polecenia
Suka Sandra 2017-01-28 01:23
Pracowałam od 2016-2017, jako konsultant ds. Monitoringu wierzytelności. Jeśli ktoś lubi pracę za minimalna za rok 2017 to idealne miejsce +premia šrednio 300-600 zł. Praca dla tych którzy lubią mieszkać ze starymi, bo za taką kasę przy takim obłożeniu umów (średnio 3 tys połączeń miesięcznie) to o wiele za mało. W postepowaniu rekrutacyjnym nic nie wymagają i nie oczekują aby kandydat się wypowiadał. Nie licz przez rok bądź 2 na podwyżkę podstawy, a nawet w ogóle.

Pracownicy w CC to Ludzie w wieku ponad 30 lat, są nawet pracownicy z astmą, którzy dorabiają do emerytury. Zdarza się też student, ale zawsze mięknie gdy sesja w drodze i odchodzi z roboty.
Duża rotacja wynika z wypalenia pracowników (gadanie w kółko Macieju o jednym i tym samym) jak i kierownictwa (słuchanie tego samego w kółko), które manipuluje wynikami aby zatrzymać młodych i naiwnych a sami trzepią kasę pierdząc w stołek, odsłuchując rozmowy pracowników, bądź udają (nie dałoby rady skontrolować całości- na jednego prac przypada miesięcznie 3 tys rozmów).
Szkolenie CC przerysowane - zamiast krótkiego 20 str skryptu dają jakieś 200 str andronów. Nikt nie wie po co? Tylko szkoda drzew.

Program w CC ma błędy, więc należy uważać przy interpretacji umów. Błędy nie są zmieniane przez speców a samych pracowników liniowych (z oszczędności) .

Są obowiązkowe testy produktowe - nie wiadomo po co skoro i tak pozwalają ściągać. A pytania dotyczą pierdół i nie dot praktyki pracy. Stąd zespół sprzedaży traktuje windykatorów jak idiotów, którzy jak syntezatory bezmyślnie wypytują kiedy klient wpłacił.

Za dwa oblane testy pisane w miesiącu jest potrącenie premii. Za błędne podanie kwoty, złe wyjaśnienie mimo błędów programu również. Wszystko żeby zmniejszyć premie. Nie ma szans na podwyżki w podstawie, bo mówią o niby dużej prowizji.

Praca w tej firmie jest dla ludzi po przejściach i chcą dożyć spokojnej emerytury. Dla młodych dobre na początek - poprawia dykcje i logiczne formułowanie zdań (tylko na rok). Praca bardziej dla kobiet, które wychowują dzieci. Nie ma problemu aby jednocześnie pracowały. Dla zdolnych szkoda czasu. Jak ktoś ma kompleksy i niską samoocenę i lubi być dymany że o rany to jak najbardziej polecam.

Szef windykacji jest facet. Jedna koszula na cały miesiąc aby pokazać że klepie biedę razem z całym CC z minimalną podstawą a sam dojeżdża Mercedesem. Nie zdziwiłbym się gdyby rżnął te pracownicę za awans bądź podwyżkę. Trzyma krótko kobiety i dostaje info zwrotne od kierowników zespołów o problemach pracownikach aby trzymać ich krótko i szantażować wypowiedzeniem.
heh 2017-02-22 16:45
Trzeba czytać umowy :D
Zostaw swoją opinię o WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o