Opinie o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Popieram Xu

Popieram piec dziurawy gnój i (usunięte przez administratora) jak ktoś nie wierzy to zapraszam do skorzystania z ubikacji na ciągu lub na wykanczalni a przy okazji nie narobic sobie do butów. Zapraszam panią niżej podpisaná panią Agnieszkę z biura do skorzystania na "Małysza" a z innych rzeczy to : zimno, wieje na kask pada. Deszczówka leje się na silniki pod napięciem czasami zakrywane workiem lub blacha, na sównice równiez. Pracownicy podcieraja się stara rękawiczka bo papieru od kilku lat nie widziałem w ubikacji( może dla tego ściany takie brudne, palcem i o ścianę lub rękawiczka) (usunięte przez administratora) , na wsadzie po przejechaniu auta przez hale proponuje nie oddychać przez dobę gdyż droga jest zrobiona z pyłu pochodzenia kominowego. Palić nie wolno (duża kara) używać telefonów nie wolno (duża kara), wcale się nie dziwię bo dyrekcji nie na rękę robienie zdjęć tego syfu. Inspekcje BHP jak są to tylko wtedy gdy walcownia nie pracuje jest wtedy cichutko i nie pyłi. Zresztą pana od BHP ostatni raz widziano na hali jakieś pięć lat temu, bo jakby przyszedł to musiałby zamknąć fabrykę. Nawet ptaki latają do góry brzuchem bo brzydzą się na to wszystko nasrać

Popieram Xu
@Popieram Xu

Dodam że faktycznie wszystko wisi na drucie koszty koszty i koszty cięcie wydatków dział controllingu decyduje czy kupić żarówkę do kibla bo może tej żarówki tam nie trzeba (będzie taniej) jak coś się zepsuje na hali to drutem go i działa przez jakiś czas a przy okazji może kogoś nie zabije uszkodzona maszyna. Ważne dla dyrekcji aby petów nie było widać i piórka ptasie były wybierane. No i tony żeby były odwalcowane . Bo przecież to jest najważniejsze ZYSK. Jak ci zimno bo jest - 20 na hali i pizdzi to idź na klatki walcujace tam walcowniczy mają starego KOKSIAKA i namiętnie palą w nim śmieciami żeby nie zamarznąć otrzywiscie żadnego innego opału na hali nie znajdziesz. Chyba że sobie przyniesiesz z domu. W lecie +40 stopni i wody do picia jak na lekarstwo. Nawet normalnej szatni niema . Znaczy jest jedna świeżo wyremontowana ale żeby dostać kluczyk do niej to trzeba bardzo nisko upaść i podlizywac się dyrekcji na różne sposoby. Na starej szatni prysznice ?jaki prysznice wygląda to tak że nad głową wisi rura i której leje się doda podobnie że szlaufa.

Defcon 5
@Popieram Xu

Potwierdzam wszystko co przeczytałem poniżej to prawda. Zwolniłem się jakieś parę lat temu i nie żałuję LUDZIE JAK MACIE TROCHĘ ROZUMU omijajcie to coś z daleka. Smutne ale prawdziwe. Relikt jakich mało znaleźć na Ukrainie czy Białorusi. Sami pracownicy i ich wygląd robi wrażenie na pracownikach innych firm kombinatu. Zastanawiają się czy jest tu jakaś kopalnia od góry do dołu czarni.

Xu

Od czego by tu zacząć? BHP-od początku. Wsad- materiał jest włożony starymi poniszczonymi suwnicami za pomocą równie zniszczonych(ostatnio pomalowanych na żółto) elektromagnesów. Pył, przeciągu (dotyczy każdego opisanego poniżej działu) - nie polecam Piec- dziurawy, krzywy, niebezpieczny. z instalacji śmierdzi gazem. Grupa wstępną - stoły między klatka i luźne poprzystawiane "milionem" podkładek i plaskowników. A same klatki przywiązanie DRUTEM! do łączników. Usuwanie zagwożdżenia zanim pasmo wyjdzie z klatek (bo szybko, bo tony, bo premia) Grupy wykanczające- siatki OCHRONNE - nie sprawne niektóre przywiązanie drutem na stałe w pozycji OTWARTEJ (lepiej je wyciąć palnikiem i zezlomować skoro nie spełniają funkcji ochronnej) Tutaj również znajdziemy klatki związane drutem z łącznikami. Wszechobecny smar i woda chłodząca z dziurawych węży. Chłodnia- zgrzyta, syczy i pot z niej spływa. Tłusta oliwa wszędzie pływa. Skakanie po rusztach chlodni i ryzyko upadku kilka metrów w dół prosto na ścinki, pręty w celu usunięcia krzywych sztuk to "normalna praktyka" Wykańczania (kosze + prostownica) tutaj rządzi alkohol, co tylko źle brzmi. Naprawdę wytrzymać 8 godzin w przeciągu i ujemne temperaturze na trzeźwo jest trudne a napewno nie zdrowe. Praca na akord. Kosze nie mają prawa zatrzymać produkcji. Co do zarobków, owszem można nieźle zarobić ale tylko w trzech przypadkach: W biórze Będąc odpowiednio spokrewnionym (usunięte przez administratora) codziennie po 16h Co do ISO sprawa jest taka, że przychodzi "kupiona" kontrola i podpisuje. TONY oraz ilość sztuk wydanych z pieca biorą zdecydowana górę nad jakością. Ciekawostka. Technologia pomiaru pasma polega na przypaleniu deski od gorącego materiału i mierzenie sówmiarką ŚREDNIOWIECZE! O tej firmie i jej wadach można by dużo pisać ale warto się tu zatrudnić tylko po to żeby zobaczyć na własne oczy ze takie miejsca w Polsce dalej istnieją. Pani Agnieszko. Mam nadzieję że ten post daje choć zbliżony obraz pracy w ZW Profil (Cognor - ferrostal łabędy). Uprzedzam pytanie. TAK jestem w posiadaniu dokumentacji filmów oraz zdjęć potwierdzających to co piszę . Niestety nie mogę ich ujawnić , zwłaszcza w internecie tak jak i swoich personaliów. Dlaczego? Ponieważ jeszcze chwilę chcę tu popracować oraz nie chcę aby w szpitalu zjawił się Pan Mariusz Sz. z plikiem banknotów oraz propozycją nie do odrzucenia. P. S. powyższy tekst to TYLKO wierzchołek góry lodowej. Pozdrowienia z (usunięte przez administratora)!

@Xu

Tak jest. I to tylko wierzchołek.

Agnieszka

@Operator udało Ci się uzyskać informacje na temat aktualnych ofert pracy w Zakład Walcowniczy "PROFIL" ? Jak wygląda sytuacja z pozapłacowymi benefitami w tej firmie? Chętnie się dowiemy co wiecie na ten temat, bez względu na to czy Wasze odczucia będą pozytywne bądź negatywne.

Operator
@Agnieszka

Agnieszko? A co Ciebie to interesuje? Przecież pytanie było nie do Ciebie.

Agnieszka

Czy informacje, które przekazałeś w swoim ostatnim wpisie są potwierdzonymi? Masz znajomych w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL", lub sam miałeś okazję w niej pracować? Daj znać, jak wygląda sytuacja, każdy merytoryczny komentarz będzie przydatny.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnimy od zaraz?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jest super!

operator kola ,kazde inne,a suwnice tragedia,jak nie wyskoczy torowiska to sie zapali,jak lubisz zycie na krawedzi to robota dla Ciebie i zarobisz za prace swiatek piatek pewnie ze 3 tys,na cztery zmiany

Operator

A jakie mają suwnice i sterowanie? Patyki czy koła, bo na kołach nie umiem

Agnieszka

@ciekawy miałeś może do czynienia z Zakład Walcowniczy "PROFIL"? Pracowałeś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

Agnieszka

@trzeźwy Dziękuję Ci za odpowiedź. Jak w Twoim przypadku - bo rozumiem, że dotknęło to bezpośrednio Ciebie - było argumentowane odmówienie urlopu przez firmę PROFIL? Ponadto, czy groźby zostały gdzieś zgłoszone? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

@Agnieszka

Oczywiście, że tak, ale nikt nie zaryzykuje udostępnienia szczegółowych danych. Trzeba czekać na niezapowiedzisną kontrolę z PIP.

Agnieszka

@trzeźwy Dlaczego tak właściwie twierdzisz, że wspomniane przez Ciebie dwie kwestie istnieją tylko na papierze? No i druga kwestia. Dlaczego także mówisz, że jeśli pracować w firmie PROFIL, to tylko w biurze? Byłabym Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź. @ocalony W jaki sposób uświadczyłeś tego braku szacunku? Bo rozumiem, że bezpośrednio tego uświadczyłeś.

@Agnieszka

Co do ISO i BHP, to nie są przestrzegane w granicach 20%- to powinno tłumaczyć stwierdzenie. Odnośnie szacunku... Pracodawca nie chce udzielać pracownikom urlopów w okresie świątecznym i nieoficjalnie grozi tym, którzy spróbują pójść na chorobowe. Dodatkowo przy braku obsady na stanowisku narzuca innemu pracownikowi tę pracę nie zwalniając go z dotychczas wykonywanej. Tak więc robi za dwóch czy trzech, a pensja pozostaje ta sama. Żadnych dodatkowych premii. W biurze natomiast zarabia się zazwyczaj lepiej, a nawet jeśli tak samo, to praca jest normalna i nie grozi utratą zdrowia i życia. I zawsze można wyjść wcześniej, co na hali jest niemożliwe i traci się za to premię. Ponieważ kamery są na każdym kroku, to nie ma szans na "lewe" wyjście. Akurat z tym się zgadzam, ale w biurze NIE MA ŻADNEJ KAMERY- tak więc równość nie istnieje. Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałem na Twoje pytania :)

@Agnieszka

Poprawka: "są przestrzegane w granicach 20%"

Agnieszka

@Orzeł jeszcze wróci do gniazda Co Twój komentarz wnosi do wątku o firmie PROFIL? Chciałabym Cię prosić o rzeczową opinię na temat firmy, gdyż komentarz, który teraz umieściłeś, nie wnosi do wątku nic. Jeżeli mogę Cię o to prosić, to będę wdzięczna.

@Agnieszka

Gdybyś Popracowała tutaj, to zrozumiałabyś frustrację kolegi. Owszem, nie pochwalam takich sformułowań w stosunku do osoby dyrektora. Nie jest dobrze, mówiąc eufemistycznie. Nie dba się o pracowników i nie chodzi tylko o kwestie wynagrodzeń. BHP i ISO istnieją tylko na papierze. Zasady prawie jak za kapitalizmu feudalnego we Francji. Ryba psuje się od głowy, więc nie jest winien dyrektor, ale właściciel, który go "odpowiednio" ustawia. Część winy jest też po stronie związków zawodowych, które nie troszczą się o pracowników. I to tych płacących co miesiąc składkę. Jednak warto być w związku, bo przynajmniej coś dadzą na święta. Jeśli pracować, to tylko w biurze.

ocalony
@Agnieszka

(usunięte przez administratora) brud,zero szacunku dla pracownika,jest wiele osob cieszacych sie taka praca i tym ze mozna orac na okraglo,ale to temat na inna opowiastke,jak ktos nic nie umie to musi orac,mysle ze to rzeczowa odpowiedz! uciekac z tego syfu jak najdalej! niemiecki (usunięte przez administratora)!

Orzeł jeszcze wróci do gniazda

Oby Ciebie też zdegradowali panie SZRAMO. U Pana chyba musi być ciężka sytuacja w domu że tak się Pan na ludziach wyzywa, zonka może leci łukiem nie staje panu może?

Agnieszka

@jest super! Zanim umieścisz swoją opinię, zapoznaj się z regulaminem forum. Z tego, co zrozumiałam, to nie polecasz pracy w firmie PROFIL. Nie napisałeś dlaczego, tylko napisałeś epitety w stronę osób pracujących tutaj. Mogę wiedzieć, dlaczego konkretnie nie polecasz pracy tutaj?

Hutnik76

Szczerze, z czystym sumieniem ODRADZAM!Żenująco niskie zarobki, kompletnie nie adekwatne do warunków.Panuje tam huk, brud nie do opisanie.Czego nie dotkniesz to cały jesteś w smarach.Zwiałem stamtąd kilka miesięcy temu i to było najlepsze posunięcie jakie mogłem wykonać.Robisz w niedziele, święta noce...non stop bez przerwy.Masz nadzieje spędzić Boże Narodzenie z rodziną??Możesz o tym zapomnieć...Liczysz na to że zarząd zatrzyma produkcje żeby pracownik mógł spedzieć w domu Wielkanoc lub majówkę?Pobożne życzenia.Jeszcze od trzech lat firma jest w innych rękach i od tego czasu jest wyzysk totalne.I tu dwa słowa na temat tego o czym kilka postów niżej pisze Achilles.Mogę dać sobie reke uciąć ze to ktoś z "góry" z firmy albo z "gorą" powiązany próbujący zanegować to co jest tu opisane.To jakies totalne brednie to co pisze ten typ.Ludzie zarabiaa troche wiecej bo siedzą w robocie po 16 godzin i wiecej.Całe zycie tam spedzaj.Przez ponad 7 lat w firmie nie miałem ani jednego szkolenia.Wogóle nie ma remontów...wszytko sie rozsypuje.Awaria goni awarie a normy produkcyjne są podnoszone...i po serii takich awarii na hali pojawia sie Pan Mariusz Sz. i straszy chłopaków na produkcji że jak sie nie wezmą do roboty to na koniec miesiąca bedą "chodzić bez pieniędzy"...jakby oni byli winni awarii.Tyle w temacie.

Agnieszka

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.? Zmieniło się coś w strukturze firmy i organizacji pracy, co może być ważne dla przyszłych lub obecnych pracowników? Wszystkie Wasze informacje będą przydatne dla osób, które zamierzają złożyć CV do firmy w najbliższym czasie.

krakus
@Agnieszka

Panowie i Panie to samo jest z ofertowaniem na uslugi budowlane dla nich, czlowiek robi wycene na podstawie niepelnych danych , potem robia licytacje startujac od obnizonej jeszcze o pewna kwote najnizszej ceny oferty , zeby zabijali sie wykonawcy jak szczury o wygrana , a pozniej nawet nie raczy nikt poinformowac oficjalnie o wynikach. Jest takie powiedzenie szanuj wykonawce swego bo mozesz nie miec zadnego, to samo tyczy sie pracownikow. Jesli ktos szuka konkretnej uczciwej pracy gdzie czlowiek jest traktowany z szacunkiem jako ten ktory przynosi korzysc firmie to piszcie na maila lamurcelagi2 (małpa) gmail.com

Tadeusz
@Agnieszka

Witam Krótkie pytanie, kiedy walne zebranie akcjonariuszy ? Zastanawiam się co z akcjami zrobić, bo tak sobie leżą i pleśnieją

Robol

Witam chciałem wszystkich przestrzeć przed pracą w tym zakładzie płaca nie adekwatna do pracy.

huta
@Robol

wiemy o tym doskonale

ocalony

Witam,ja z tego syfu ucieklem pol roku temu,ale powiem tak,to nie wina dyrektora,kierownika ze tak jest jak jest to wina pracujacych tam ludzi,za dodatkowa dniowke by sie pozabijali za pol darmo by orali 24h,jesli pracodawca trafi na taki podatny grunt,czytaj idiotow, to to wykorzystuje i tyle! a goscie sa szczesliwi bo zaper...ja na chwale profilu,cale rodziny matolow z podkrakowskich wsi!

jan

Panowie wy zasuwacie w słoneczną niedziele a pan samozwańczy dyrektor sza.. buja się służbowym autem po ojcowie i się śmieje z parobków.

Anty Wojtuś Stef

Pozdrawiam wszystkich parobków którzy w Święta Bożego Narodzenia będą walili młotami lub wiązali paczki oraz przerzucali kątowniki 24godziny na dobę !!!! Pocieszę was w Sylwestra kiedy normalni ludzie się bawią z najbliższymi czeka was to samo !!!! :) ja się zwolniłem i jestem szczęśliwy !!!! jak można pracować w Święta Bożego narodzenia nie wiem praca dla ograniczonych . Pan Łysy Szamrany i tak wam zabierze premię lub łaskawie jak Bóg którego całuje wielu z was w pierścień rzuci wam ochłapy. Pozdrawiam i ludzie co macie jeszcze trochę godności i inteligencji zwalniajcie się z tego kołchozu Rynek jest pełen pracy dużo lepiej płatnej z wolnymi Świętami czy weekendami. !!!!

obcy
@Anty Wojtuś Stef

No wiadomo że jest u was patologia pod względem zarobków ale sami doprowadziliście do tego! współczuje pracy w święta ale dla pocieszenia dodam że w oświęcimiu mieli jeszcze gorzej a jednak co niektórzy wyszli z tego i nadal żyją.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w Zakład Walcowniczy w "PROFIL" S.A.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie masz doświadczenia z pracą w tej firmie? Czekamy na Wasze oceny.

ZW Syf
@Agnieszka

Brud smrud i ubustwo. Jak tatus nie jest szefem zwiazkow zawodowych nic dobrego nie czeka Cie w tej firmie. Praca biurowa tylko dla tumoków majacych tam juz tatusiów nie mających wyższego wykrztałcenia. Zwykły pracownik jest w tej firmie traktowany jak g#wno.oto moje wspomnienia z tej firmy. Dziwie sie tylko że ludzie nie szanują sie całkowicie pracując w tym dziadostwie. Ubranie i wyglad pracowników na hali to już legenda na kombinacie wśród kierowców któży przyjeżdżają po towar jak bezdomni pracownicy tak firma ich traktuje. Mówie serjo omijac z daleka ten zakład.

PROSTOWNICA IMOBILNY NIEWOLNIK

FACHOWCY UCIEKAJĄ Z TEJ FIRMY,NA MIEŚCIE Są dużo większe zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.
2.1/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Ujastek 1
    31-752 Kraków

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.