Opinie o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. w Kraków

Mario

Kiedy byly ostatnio placone dewidenta za akcje w walcowni profil?

Dywidenciak
@Mario

8 Kwietnia 1992rok.

AZ

No nie wiadomo czy się śmiać czy płakać Wojtuś ty przez tyle lat się nie zmieniłeś ani nic nie nauczyles ty nie masz jajek żeby ustawić tych twoich kapusiow przecież oni jakby mogli toby w łyżce wody cie utopii chłopie obudź się. Jak robiłem z toba to byłeś miernota a teraz to już kanał. Firmy nie polecam bo po tylu latach od mojego odejścia jeszcze gorzej

Misza

Wytrzymałem rok w profilu i szanuje wszystkich którzy nie kracza tak jak Daniel Leszek z tokarni oni jeszcze człowieka nie poznają a już napuszczaja na innych , chłodzące ideały mocno tylko w grupie, za przyzwoleniem kierownika podkładaja innym świnie , obgaduja jak baby na targowisku wstyd nie polecam i cieszę się że ludzie piszą prawde A ja jestem wolnym człowiekiem

Były

Ludzie ludziom w tej firmie potrafią zgotować piekło. Przykład od kierowników tokarni mechaników ważny mój stołek ja jestem kimś reszta ma tańczyć jak zagramy, szczuja ludzi na siebie żeby czasami nie połączyli się przeciwko miłościwie panującym i nie zaczęli myśleć . Przykład tokarni pokazuje jak rodzą się patologie jak kierownik, jak współpracownik głębi innych fachowo inteligentni wiedzą chyba jak to się nazywa, u mechaników oszustwa finansowe jeżeli pracownik wykonał pracę należy mu się za nią zaplata . Pracownikow się kara, szuka na nich haków żeby zabrać premie żeby nie dać podwyżki , od kierowników nie wyciąga się konsekwencji za działanie na niekorzyść firmy. Cieszę się że już nie pracuje w profilu , nic się tam nie zmienia na lepsze. Nie polecam

Ex
@Były

To prawda patologia rodzi patologie i stąd się biorą takie Leszki Daniele i inne kablarze żeby tylko mnie było dobrze jaki to jestem super i nikt z tym nic nie zrobi bo tacy ludzie jak szefostwo to uwielbiają apartatczyki niech sobie koło (usunięte przez administratora) założą

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnimy od zaraz?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
M. O

Długo można by pisać o minusach pracy w tej firmie, ale ja wymienie te które głównie dotyczyły mnie na stanowisku mechanika. Praca w brygadzie mechaników fajna sprawa super atmosfera w pracy i ludzie też w porządku chociaż pod koniec mojej kariery w firmie wyszło jacy niektórzy byli zazdrośni i zakłamani. Głównym minusem mojej pracy był bezczelny, arogancki, ordynarny kierownik brygady utrzymania ruchu. Człowiek który kłamał w żywe oczy, nie liczył się ze zdaniem innych bo uważał się za "wielce uczonego po studiach" a w rzeczywistości jest zwykłym imbecylem który próbuje awansować liżąc (usunięte przez administratora) Janiczakowi. Paweł G. zwany również ADHD, mendą, zakałą firmy potrafi przy wydawaniu karty zarobkowej powiedzieć pracownikowi "jakim prawem zarabia pan więcej odemnie" jest to człowiek urodzony do uprzykrzania innym życia, bo po co ułatwiać sobie pracę wykonywać ją lżej i z głową skoro może przyjść taki de**l i robić każdemu pod górę. Takiego zgrywa porządnego kierownika a jak trzeba było coś załatwić albo wypisać pieniądze za nadgodziny to kłamał nas że dyrekcja odrzuciła wniosek a nawet go nie wypisał a jak wypisaywal to zaniżał o kilka set złotych żeby podlizać się "jak to jego ludzie oszczędnie pracują". Mógłbym wypisywać jeszcze tak długo ale to i tak nie ma znaczenia bo ten człowiek cieszy się jak inni nadają na niego. Odniosę się jeszcze co do nowego szefa utrzymania ruchu, przybłęda z wodnego który tańczy jak mu zagra ADHD, jak się przychodzi Pana z prośbą o pomoc to się pracownikowi pomaga a nie zachowuje jak stara(usunięte przez administratora) i ucieka w kąt. Kolejny minus pracy w tym miejscu to miejsca parkingowe, wiele osób dojeżdża po 50 km do tej pracy i nie ma gdzie zostawić samochodu bo zezwoleń na wjazd brak.

Hmmm

Ja pier... pracowałem tam 13 lat i cale szczęście że uciekłem z tego szamba z 6lat temu jak czytam opinie. Nie mogłem znieść tego frajera szaramary ślimoka zgarbionego z tokarni i adhd tumana nad tumany od mechaników. Tacy ludzie z dwoma rękami tam rządzą to jest jak jest chwała Bogu że dawno uciekłem i ciesze sie życiem normalnym na poziomie z świętami i weekendami myślącym radze zrobić to samo a tumany niech tam siedzą i sie wzajemnie gryzą.

Były

Ja mam taką radę dla siejacych ferment i obrabiajacych zady innym Leszka Daniela Krzyśka zajmijcie się sobą i swoją pracą nie szczujcie innych na Wilka bo każdy ma swój rozum i widzi co robicie panowie niezgoda rujnuje ,a kto dołki pod kimś kopie sam w nie wpada. Wasze "ofiary " Witek Mariusz Tomek i nawet Janusz który chce być fajny mają za sobą innych pracowników aby że kogoś nie lubicie no cóż nawet rodziny się nie wybiera A co dopiero współpracowników, w pracy się pracuje i daje pracować innym. Robiąc zamęt tylko wszystkim udawadniacie że każde słowo napisane jest prawdą. Komu doniesiecie kto będzie waszą ofiarą

@Były

Mądrze napisane ale nie miej złudzeń jak nikt z góry nie pokaże im miejsca w szeregu to nic to nie zmieni , mechaniczny rządzi znam tych gości ponad 10 lat fałsz i obluda

Stary pracownik

Wszyscy czytają co się wyprawia w profilu i udają że nie ma problemu, a problem jest duży Przykład tokarni pokazuje jakie zachowanie jest pochwalane i akceptowane przez kierowników majstrów , awanse podwyżki dla pupili, rodziny .Jak ktoś nie pasuje to trzeba go zniszczyć, podrzucac świnie, gnebic rękami innych pracowników . Czy ktoś ma pretensje o wiek panów nowych majstrów na tokarni czy przekładzie- nie , tylko o ich przygotowanie do pracy, wiedzę i umiejętność słuchania, słuchania nie kabli, którzy całe swoje zawodowe życie donosili i kombinowali jak robić żeby nic nie robić , czy to takie trudne żeby przestać otaczać się mącicielami. Każdy z nas chce uczciwie pracować, w normalnych warunkach i normalnej atmosferze. Pracuje w profilu już bardzo długo było różnie ale teraz jest bardzo źle, wszyscy narzekali na szareme ze taki i owaki i w wielu przypadkach mieli rację ale mimo wszystko mial szacunek do zwykłych roboli i była nadzieja że może będzie lepiej, nie mial pożywki z plotek i donoszenia w przeciwieństwie do Stefanczyków, Glinskiego którzy lubią ferment. Pracownicy którzy nie donoszą nie mają wsparcia ani od tych panów ani od związku ani od prezesa. My szare robole chcemy pracować zarabiać i być szanowani a zachowania takich panów jak Leszek Daniel i ten młody frezer nie powinno mieć miejsca

Smieszek

Było ich trzech w każdym z nich inna krew ale jeden przyświecał im cel mieć tokarnie u stóp , (usunięte przez administratora)jak z nut odnaleźć w tym życia sens.

@Smieszek

Chłopie ty sie marnujesz szkoda że koledzy z tokarni wniosków nie wyciagna z twojej twórczości, oni się nie zmienia dla nich to jest jak powietrze jak sport którego nie uprawiają oni muszą bo inaczej się uduszą własnym jadem

Znawca

Nawet nie trudno się domyślić kto będzie obiektem zainteresowania tych strategow Tomek Witek Mateusz Mariusz bo kto nie z nimi ten przeciwko nim Chłopaki jesteśmy z Wami. Kapowaniu mówimy zdecydowane nie

Edziu
@Znawca

Co na to kierownik udaje że nie ma sprawy schował się do skorupy czy milczeniem potwierdza że takie zachowania mają miejsce na tokarni za jego przyzwoleniem i zachwycie pseudo majstra . Dajecie się robić w uja i tyle w temacie , wasi kablarze żywią się fermentem i smrodem, wszyscy w profilu to wiedzą tylko góra nie kumata takiego dziadostwa to ja na tokarni nie pamiętam a pracuje tu już bardzo długo

Stary
@Edziu

Jak długo robisz to wiesz że pierwszy plotkarz na tokarni Lesiu nie lubi Tomka bo Tomek rozgryzl że jest fałszywy, legendy mechanicznego on i Daniel - kabele i tylko patrza żeby świnie podlozyc, bawia się Mariuszem, napuszczaja Swidra a jak cis to nie oni tylko świder, banbula, nie raz widziałem co wyprawiaja jak zwróciło się uwage to wszyscy winni tylko nie oni pamiętam jak przyszli do profilu to każdy kto znał ludzi z mechanicznego to przed nimi ostrzegal ale kierownik widać lubi takich jak oni. Dziwi mnie tylko że inni sobie pozwalają sobą manipulować. Tomek jesteś gość szanuje że walisz prosto z mostu i że masz odwage.

Karolek

No oprócz tego że prawda jest na tym forum i opiniach to trzeba z renkom na sercu powiedzieć że robiom u nas też fajni i lubieni ludzie nawet tacy sa na tokarni Witek Mateusz Tomek i nawet Mariusz jak nie daje się wypuszczac życzliwym , to są naprawde fajne chłopy

@Karolek

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, orły, sokoły, podpieprzacze Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, Gdzie te chłopy!? - gdzie? Na tokarni jeeee jeeeee jeeee

Smieszek

Tokarnia sekcja specjalna zawsze lojalna Takarni rządzi, tokarnia radzi, tokarnia nigdy Cię nie zdradzi no chyba że koledzy życzliwie doniosom

Smieszek

Tak rozkminiam tom tokarnie i se wymyslilem ze tam to nawet elita kablusiów to robi na jednej zmianie w sensie przodownicy lesiu daniel i frezerek dać im swidra i komplet jest ostatnio chodzą cos(usunięte przez administratora)wowani ni ma komu donosić czy wyszlo że donoszom

@Smieszek

No faktycznie ale znając elite z mechanicznego to błedny rycerz lesiu ze swoimi giermkami w związku że już wszyscy wiedzą jakie z nich są fajne chłopaki będą knuc komu świnie podłozyc kabelki biedne teraz wszystko będzie na was

Chłopak z Michałowic

Czytam i już wiem jak gruby Bartuś dostał pracę, chłopak bez wykształcenia teraz robił maturę ,chwali się na wsi że rządzi ludźmi i może wszystko, czyli im większy osioł tym lepiej. Bartus jesteś gość spotkamy się na piwku jak Ci ma na pozwoli to polejemy z Ciebie

Santrope
@Chłopak z Michałowic

To jest ten co znalazł portfel szarawary w sklepie i w nagrodę dostał pracę? :D Sajensfikszyn przy tym co się teraz dzieje w firmie to mało.Może w tym portfelu było te 70 koła na remont dachu co zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach xD

Wrona
@Chłopak z Michałowic

Ma średnie i to nie głupi chłopak, piszą ci co zazdroszczą. Jest młody i szybko się uczy więc spokojnie da sobie radę

@Wrona

A kto mu zazdrości chyba koledzy z piaskownicy, mature zdawał przed "awansem " chociaż podobno było wymagane posiadanie średniego niech się uczy bo póki co to dobrze mu szło donoszenie i robienie fotek . I potwierdza się reguła kto donosi ten ma

Obserwator

A ja wam powiem że profil to jest bogata firma przyjeli se na tokarnie nowego i uczom go na cnc pewnie kolejny plecak na bystrego niewyglonda to pasuje, majom goscia po kursie to stefan go nie lubi i niepusci na cnc lepiej nowemu za kurs zapłacić tak jak temu miszczowi co świder go uczył i po kursie się zwolnil taka polityka

Janosik

Prawde piszom o tych z tokarni bo niekturzy to sie nawet w szatni nie przebierajom bo som lepsi i nie chcom się z plepsem widywać oni to jak dyrekcja ubran roboczych by nawet nie ubierali nas sie (usunięte przez administratora)za to a tam niekture w normalnych ciuhach robiom

Karolek

Wreszcie tokarnia na tapecie dostaje się kierownikowi , nowemu majsterkowi i elicie z mechanicznego niestety nie są to bzdury tylko prawda. Od dawna w firmie huczy jak się tam pracuje że panowie z mechanicznego dobrze donoszą tylko nikt z tym nic nie robi , tam nie praca tylko kablowanie daje możliwość podwyżki to świadczy o tym jacy ludzie zarządzają pracownikami male śliskie obłudne pany które nie lubią swojej roboty tylko władzę i kasę za stanowisko . Robol to robol nie kabluje to nie ma szans na nic . Czy góra nie widzi że dzieje się (usunięte przez administratora) że majstrami zostały dwa największe nieroby że kierownik W nie umie współpracować z innymi, na przekładzie ciągu też nie jest super ale potrafimy się dogadać między sobą mam nadzieję że przyjdzie nowy dyrektor i zrobi porządek

Fachura

Kierowniku Stefańczyk Ty nie czytaj tylko pokaż ludziom że precla nie gnebisz bo to już mało śmieszne jest co wyprawiasz cała firma o tobie huczy, powiedz ma ten kurs czy nie , dałeś mu kiedys podwyżkę inni kierownicy docenjajom nas tylko ty jestes dziwny twoja elita tyłka ci nie uratuje

Maniek
@Fachura

Żeby Ci nie odpowiedział gnębi T bo od samego początku jak przyszedł do roboty to co nie lubił, nawet kazał to innym obserwować i donosić, nikt tak nie mial przesra...ne jak on wiesz dlaczego bo chciał się nauczyć bo udowodnil nam wszystkim że da sie zmienić zawód że trzeba chcieć A Stefańczyk takich nie lubi, zapytaj na tokarni za co dostajom podwyżki za to że są fachowcami

Fachura
@Maniek

Chyba pseudo fachowcami tam jest tylko jeden fachowiec Witek, Tomek na walcach zna się lepiej niż pseudo fachowcy bo słuchał co się do niego mowi dlaczego ma przede....rane bo nie wchodzi w zady kablarzom bo wali prosto z mostu , czemu krzysiu następny pseudo frezer dostał podwyzke bo kabluje kamilowi i wojtkowi też się tu uczy i udaje że zna sie na wszystkim a jeszcze niedawno płakał na bige i Kamila że do maszyny nie dopuszczają czy wy naprawdę macie ludzi za debi..li że nie wiedzą kto za co dostaje w firmie podwyżki wszyscy hucza o was bo sami się tym chwalicie i rzniecie pawianow

Kaczor

Wiecie że ten od Szaramy co jest na tokarni to chce wygrysc slimaka a ten wszechwiedzacy frezer będzie jego prawą renkom, dziadki wiecie komu teraz trzeba wchodzić

@Fachura

Witek i Tomek zapierniczaja jak trzeba znają się na robocie to dlatego firma jest im wdzięczna i docenia i dlatego mają najniższą stawkę na tokarni. Może w ramach wdzięczność maślak z prezesem dłoń im uścisną. Panowie szacunek że nie podpieprzacie

Robol
@Edek

To prawda to som chyba najbardziej lubiane chłopy, szkoda nich nikt niewidzi że som dobrzy w tym co robiom a wielki brat paczy i nie widzi jak je do pupile robiom

Boss
@Edek

To jest taka polityka firmy kablarze mają tak na ziemi Witek tokarz pierwsza klasa wymierający gatunek Tomek uparty i zna się na swojej robocie dlatego nikt takich nie docenia bo im się chce, niech daniel leszek jasiu powiedzom tej dwójce jak im swinie podkladali

Robuś
@Edek

Szefostwo doceni, da odznaczenia, dobre pany, łaskawe pany tylko nie dla tej dwójki kabelki doceniom co to się porobiło jeden pod drugim kopie doły

@Robuś

Mam nadzieję że lizuski i kabelki to tak będą odznaczane na jakiejś imprezie dla wszystkich pracowników niech ludzie widzą i przykład biorą jak się u nas karierę robi, koledzy z tokarni może jakieś rady dadzą celebryrty że hoho

Były

No zawsze firma może sie pochwalić że inwestuje w pracownika wysyla na szkolenia tylko że kurs daje uprawnienia do pracy na cnc potem należy pracownika nauczyć obsługi ,po tych którzy są operatorami to raczej trudno się spodziewać profesjonalnego szkolenia. Jaki pan taki kram . Też zrobiłem kurs cnc w nowrj robocie i wiem co mówię , znam tych co w profilu robią na cncikach i tam ani programisty ani operatorów taka prowizorka . Tomek super że cie wogule wysłali to ci się przyda

Zorientowany

Powiem tak gadalem kiedys z dyrektorem i riztataczal wizje profilu nowe maszyny wiecej cyfrowych bo to szybciej sie robi i zaczeli od tokarni i sa 3 w planach podobno 2 ale do pracy potrzeba ludzi co umiom na tym pracować, szkolenia i fachowcy gotowi tylko że fachowcy boja sie o swoje posadki dlatego nikogo nie nauczom bo konkurencja Tomek pojechał na szkolenie i ma kurs tylko kto go dopusci do maszyny swider daniel nie bo się bojom Tomek to znosi bo jest honorowy kierownik z nowym majstrem maja to gdzieś Dla mnie to jest skur.. stwo bo potwierdza jedno na cnc pracujom sami podpier.....lacze i to za przyzwoleniem kierownika jak tak ma wygladac ta cala modernizacja to chyba ci co nie kapujom gorze ida do zwolnienia idę spac bede snil o nowym profilu

Boss

Mam takie pytanie czy w tej firmie zmieni się coś na lepsze, elity na stołkach mają swoich kapusiow i oni mają klawe życie, kto nie kabluje ten ma wielkie G , na tokarni i przekładzie brylują kapusie, ale wszędzie życzliwych nie brakuje. Tam jest tylko kumulacja. Dlaczego nikt w tej firmie nie szkoli pracowników, kto ma szkolenia elity z biura i kapusie czy wykorzystują je do pracy nie bo nie są do tego stworzeni, kto dostaje podwyżki kapusie bo im się należy A my słyszymy jedno modernizacja, po modernizacji. Dlaczego nikt uczciwie nie powie co nas czeka, tak dobrze zarzadzacie że już nie ma kto pracować, brakuje na ciągu rąk do pracy ale kogo to obchodzi ważne że wam się kasa należy tylko uważajcie żeby się nie okazało że zaraz produkcja stanie bo samo się nie zrobi ale was myslenie boli

Maniek

O Wojtuś dalej nie wyciąga wnioskow, goni tych co chcą robić i się rozwijać takim się nigdy nic nie należało bo konkurencja, Ty masz człowieku jakiś kompleks nizszosci, no wysoki nie jesteś to fakt ale niszczyć człowieka który ma potencjał to tylko ty potrafisz znam to z własnego doświadczenia. Szczerze to precelek był najlepszym kandydatem na majstra ale lepiej wybrać po układach , wy wogole nie myślicie o rozwoju tej firmy inwesstujecie dalej w kablarzy . Wojtuś wiesz że to co robisz z preclem to się fachowo nazywa . T podziwiam twoj upor i ze dajesz rade pamiętaj karma warca do wojtusiow i jego pupilkow tez , jak faktycznie masz kurs to to ci zostanie wiedza trzymaj się chlopie i nie dawaj im satysfakcji

Czesiek
@Maniek

Wiesz że z tym majsterm to masz rację, zna się na robocie, potrafi się dogadać z wszystkimi jak czegoś nie wie to umie się zapytać i przyznać do tego , ten nowy to jakaś porażka, zero zainteresowania robotą bo on jej nie lubi, słucha się tych (usunięte przez administratora)nie ma klasy Iwańskiego, nikt tego nie widzi że on się tam nie nadaje. Może ślepy Wojtek ocknie się jak obaj zmacza tyłek

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.
2.1/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Ujastek 1
    31-752 Kraków

Zakład Walcowniczy "PROFIL" S.A.