Opinie o IQS and QUANT Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy IQS and QUANT Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IQS and QUANT Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQS and QUANT Group w Warszawa

anonimowo

Z zewnątrz wygląda wszystko ładnie, są podstawowe dodatki ,ale atmosfera pracy w tej firmie jest toksyczna - szefowe nie szanują pracowników, pracownicy nie szanują się wzajemnie, jest dużo agresji (nie tylko pasywnej) i tarć co przekłada się na jakość badań.

Mn Nowy wpis

Bardzo dobrze napisane.. przemocowa atmosfera tu panuje, wiem coś o tym bo tu pracuję....

Pracownik Nowy wpis
@anonimowo

Pracuję w IQS od jakiegoś czasu i jestem bardzo zaskoczony tą opinią. Nigdy się nie spotkałem z jakimkolwiek brakiem szacunku, a od moich kolegów z pracy zawsze mam zapewnioną pomoc, czasami nawet większą niż mógłbym oczekiwać. Nowi pracownicy, którzy przychodzą z dużych korporacji opowiadają o tym jak wygląda tam praca i bardzo się cieszą, że znaleźli w końcu firmę, w której panuje całkowicie inna atmosfera.

Pracownik2 Nowy wpis

Ta odpowiedź wygląda jakby była pisana przez kogoś z działu PR by stworzyć pozory szczęśliwej atmosfery. Proponuję się skupić na meritum sprawy, a nie na pozorach i ponieść konsekwencje szczerych opinii.

Estera Nowy wpis

Dzień dobry czy tutaj nie przyjmują przypadkiem analityków danych? Tak przypuszczałam po wejściu na stronę www. nie mogłam się jednak doszukać na niej sekcji z karierą. Proszę o informację, ponieważ chce się rozeznać w ewentualnych warunkach

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w IQS and QUANT Group odbywa się również w języku angielskim?

Nie było mnie tu jeszcze wiec nie znam konkretów odnośnie tej atmosfery, którą jeszcze parę miesięcy temu tu opisano. Czy można to wyczuć jakoś już na samej rozmowie? Jak ona wygląda? i z czego w zasadzie mogą wynikać te jakieś wspomniane tarcia?

Ankieter

Żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Na spotkaniu (najczęściej jest to piątek w godz. 12 - 15) jest szkolenie pseudomerytoryczne oraz techniczne + test i podpisywanie umowy po zdanym teście. Tego samego dnia umawiasz się na najczęściej następny dzień już do pracy. I tyle.

Brak. Chyba, że dla kogoś test był trudny ;)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy pracownicy w IQS and QUANT Group dogadują się między sobą?

Waldek

Praca w Brembo Częstochowa masakra 19 70 brutto umowa zlecenie robota na telefon raz jest raz jej nie ma odwoływani pracownicy traktowani jak zero liderzy zmian wielkie zero siedzą w laptopach nic nie robią a kasę biorą oszukują na każdym kroku ciągle wpisywanie w raporty po 16 h jak by się dało to by po 24h wpisywali nikt z góry się o to nie czepia a powinien oszuści i nieroby dno dno dno po co te karty do odbijania jak lider na zakładzie potrafi być 5 minut a ma w raporcie 16h niech ktoś z tym zrobić porządek burdel syf i tyle nikomu nie polecam omijajcie tą firmę zwłaszcza pracę w Brembo Częstochowa

Wiecie może czy w IQS and QUANT Group szukają chętnych na staż?

Michal

Jasne, zapraszamy

Czy w IQS są przyjmowane nowe osoby?

Michal
@Michał

Jak najbardziej, zapraszamy !

Czy nadal funkconuje studio Cati?

Wiewiór

Mankamentem są respondenci, którzy są często agresywni, wulgarni i wyrzucają swoje niepowodzenia życiowe. Ci ludzie jakby zobaczyli jak ciężka jest praca na słuchawkach zasatanowiliby się dłużej, znikłoby ich poczucie wyższości.

Stewie
@Wiewiór

Problemem jesteście WY i wasza śmieszna firemka. Przeanalizowałem wszystkie informacje o "was", gdyż mimo iż mam zastrzeżony numer telefonu a firma z którą mam podpisaną umowę, ma kategoryczny zakaz dzielenia się z innymi podmiotami moimi danymi osobowymi włącznie z nr. telefonu. To jakież było moje zdziwienie, jak najpierw puszczaliście do mnie głuche sygnały, po czym zaczęły się telefony od wszelakich pajaców reklamujących ubezpieczenia, kredyty, lokaty i inne bankowe badziewie. Korelacja jest oczywista, zwłaszcza że jak zagroziłem konsekwencjami prawnymi waszej firemce, to owe "reklamy" nagle się urwały. Dlatego proszę się nie dziwić, że ludziom puszczają nerwy, zwłaszcza że jest to firma (usunięte przez administratora) !!! i prowadzi ewidentne praktyki o charakterze przestępczym. Jedynie mam nadzieję, że "WY" ( ludzie na słuchawce ), jakoś się wywiniecie i "pracodawca" nie zrzuci na was odpowiedzialności dot. : "losowania numerów tel.", jak i "posiadania danych wrażliwych osób trzecich, bez wyraźnej ich zgody"

Nie polecam pracowałam tam od 2 lat i z dnia na dzień zaczęli najpierw mówić że nie ma pracy a jakie zdziwienie było jak przyszłam do pracy podpisać przepracowane godziny a podobno pracy miało nie być to szefowa się tłumaczyła że zmiana jest tylko do 17. A potem jak poprosiłam aby powiadomili nawet jak będzie zmiana ranna tego nie zrobili tak więc po 2 latach człowiek został potraktowany gorzej niż pies. A uważam że swoją pracę wykonywałam w 100% dobrze bo nigdy nie było żadnej skargi albo nie miłe przeprowadzonej rozmowy.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o IQS and QUANT Group? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

AL

po 1 firma od dawna się tak nie nazywa :) co chcesz wiedzieć to Ci powiem

K

Firma dzisiaj bardziej znana pod IQS sp. z o.o. (choć Quant sp. z o.o. nadal prawnie funkcjonuje)

kiepski sprzęt, ankieterzy są traktowani gorzej niż pracownicy biurowi , różnica ta jest dosyć rażąca, nie można chodzić z otwartym kubkiem przez salę ale biuro może, nie można korzystać z ekspresu do kawy ale biuro może, nie można korzystać z mleka biurowego ale biuro może, oddzielne szafki i lodówka podpisane biuro/ ankieterzy. Ogólnie segregacja jakby ankieter był kimś gorszym niż pracownik biurowy. Jak coś złego się wydarzy, zepsuty dystrybutor do wody zapchana toaleta, zachlapana wykładzina to oczywiście - wina spada na ankieterów w końcu ludzie co mają taką pracę są bydłem. Na puls płatność w terminie. Nie zalegają z pensją i nie oszukują co do wynagrodzeń.

@pracownik

Jak ja pracowalem to pilem herbate i kawe z expresu. To chyba nieaktualne info

pSSS

NIE POLECAM, NIE WYPŁACAJĄ KASY, JA DOSTAŁAM POŁOWĘ ZA TEN MIESIĄĆ W STOSUNKU DO TEGO CO BYŁO BRUTTO. PRACOWAŁAM TAM 3 LATA I O 3 LATA ZA DŁUGO...

Agata
@pSSS

3 lata pracowałas i nie wyplacali Ci kasy za połowę stawki? .. dziwne. Widocznie Ci to pasowało skoro aż 3 lata wytrzymałas;)

@pSSS

Tak C i zle bylo a 3 lata. Dlaczego zrezygnowaes?

Bożena

@AL, dzięki za informację. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Dawno już nikt nie wypowiadał się w tym wątku i wszystkie opinie osób obecnie zatrudnionych będą szczególnie cenne. Warto aplikować?

@Bożena

Teraz tak. Sa platne przerwy, mają ciekawe badania , fajny ludzi w roznym wieku. Elastyczność w zapisach do pracy.

Benek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

X

Nie polecam, oszukują podczas wypłacania pieniędzy. Chcą abyśmy pracowali dodatkowo w każdym miesiącu kilka godzin za darmo. Liderka nie potrafi liczyć, przerwy są odejmowane od wypłaty pomimo tego, że robimy normy 8 godzin.

Hyy

Czy studio nadal istnieje i jest rekrutacja?

Nik

Ojo jeśli mówisz o podnoszeniu kwalifikacji to możesz zawsze zacząć od siebie. A co do różnić pomiędzy traktowania pracowników biurowych a ankieterów to bardzo nie eleganckie i raczej nie nazbyt wysokie. Nie warto się na wszystko godzić, bo to nie ma sensu. Poza tym czemu ankieterzy nie mogą mieć pewnych elementów pracy biurowej jak np. bazy danych. Ludzie to pracownicy tworzą firmę. Bez ankieterów firma się nistety nie obędzie.

Nik

Więc tak. Pracowałem w IQS około 1,5 roku. W porównaniu z innymi firmami Supervisorki Ania i Beata nie są złe. Jak każdy człowiek zapewne mają jednak czasem swoje humory. Na minus jest to, że trzeba cały czas wybierać połączenia i jest w tym dyscyplina. Nikogo to nie interesuje, że ankieter być może chcieć chwilę wytchnienia, zwłaszcza po ciężkim respondencie. Po drugie, czas pracy, należy być tego dnia tyle godzin ile w dyspozycyjności. Tymczasem to nie infolinia, gdzie trzeba być cały czas przy telefonie. IQS to nie duża korporacja, więc tym bardziej nie powinno być nazbyt ścisłych procedur. Jak jest jakaś firmowa impreza zwykli ankieterzy nie są na nią zaproszeni a kawa i herbata w automacie jest tylko dla biura i jest to egzekwowane. Na plus raczej pozytywna atmosfera w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o IQS and QUANT Group - Warszawa

• Jak się pracuje w IQS and QUANT Group?

Zobacz opinie na temat firmy IQS and QUANT Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQS and QUANT Group?

Kandydaci do pracy w IQS and QUANT Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQS and QUANT Group