Opinie o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asmet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Masakra, w ostatnim tak krótkim czasie zwalniają wszystkich, bo ,,nie ma co do roboty"

Zniesmaczona

Jak są zamówienia duże zatrudniają na potęgę, a jak jest sytuacja jak obecnie zwalniają partiami wciskając porozumienia stron. (usunięte przez administratora) nie doceniają wkładu i zaangażowania i bez skrupułów zwalniają. Nie ma możliwości rozwoju, brak motywacji... nie polecam na pracę na dłuższą metę, brak stabilności na rynku, śmieszne zarządzanie firmą, brak kompetentnych pracowników na wysokich stanowiskach...

danox

Plusy i minusy zakładu?

Wujek dobra rada

(usunięte przez administratora)Nie pozyskują nowych klientów, magazyn przepełniony bo nie ma zbytu. Kiedyś był przedstawiciel który robił robotę i gdyby teraz był ktoś taki to nie wysyłali by na urlopy całych zmian z działów. Ceny wysokie, a są firmy które oferują takie tłumiki taniej.... (Zawijane z podwójnym płaszczem). Dyrektor prowadzi to w dobrym kierunku bo wie jak działa dzisiejszy rynek, ale otoczony jest ludźmi którzy nie umieją sprzedać towaru! Weźcie się za robotę! Traktowanie pracownika to inna historia...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asmet Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Znam wiem

Jak prcownik długo pracuje i wiedzą że lepszego na jego miejsce nie będzie to nie chcą za bardzo pozwolić się zwolnić ale jak jakiś młody chce się zwolnić to idą w miarę na rękę i podpiszą wypowiedzenie i tak wiedzą że młoda osoba odejdzie od nich bo chce lepiej zarabiać

Czy jak ktoś chce się zwolnić z firmy to robia problemy?

Znam wiem

Płaca najniższa krajowa plus za przepracowane godziny 20%premi, jak się zachoruje premi jest mniej. Soboty płatne 100% a nadgodziny i tygodniu 50% ale nadgodziny w tygodniu są tylko jak jest potrzeba nadrobić zaległości.

Znam wiem

Najlepszy pracownik w asmecie to (usunięte przez administratora)ledwo jedną maszynę potrafi obsługiwać a jak gdzie indziej ma iść na zastępstwo to nic nie potrafi i się boi maszyn. No ale taki pracownik jak ona będzie pracować (usunięte przez administratora)Nie ma sprawiedliwości, kto ma chody ten ma i tyle a inny pracownik chociaż by się starał nie wiadomo jak to nie będzie doceniony.

@Znam wiem

Z Twojej opinii wynika, że czujesz się niedoceniany przez pracodawców firmy Asmet z Czerska za swoje zaangażowanie w powierzane obowiązki. Powiedz mimo to proszę, czy pracując u tego pracodawcy można liczyć na dodatkowe wynagrodzenie pozapłacowe? Bądź korzystnie płacone nadgodziny?

znam wiem

Z pracownikami różnie bywa większość jest ok ale zdarzają się też tak zwane przedłużacz co podbierdolą do majstra

@znam wiem

Znasz i wiesz, więc pewnie pracujesz w Asmet. Staraj się jednak proszę aby Twoje komentarze nie zawierały wulgaryzmów. Na forum cenimy sobie kulturalne wypowiedzi. Czy jest coś więcej co mógłbyś napisać o pracy w tej firmie? Co Cie zachęca do tego by w niej pracować?

zainteresowany

Ok. Szefostwo. A jak jest ze współpracownikami?

xxx

Jestem kobietą, pracuję-wiem, że kobiety tam lekko nie mają. Niejednokrotnie miałam już tej pracy dosyć. Mogę z czystym sumieniem zgodzić się z @znam wiem . Tam nie patrzą czy kobieta, czy mężczyzna. Dadzą Cię na stanowisko to masz pracować i tyle. W ciągu pracy w tej firmie, miałam nad sobą dwóch majstrów. Wcześniej było dobrze bo niejednokrotnie słyszałam że nie mam dźwigać cięzkiego. Teraz to jest ''masz i pracuj''.

znam wiem

zakładu jako pracy dla kobiet nie polecam jest ciężka praca fizyczna no i majstry i kierownictwo za bardzo nie patrzą na to czy praca jest odpowiednia dla kobiety czy nie tylko ma pracować i tyle no chyba że ma się chody u kierownika lub majstra bo jest się dobrą znajomą albo krewną (wiadomo wszystko załatwiane po znajomość). Jedyne co jest pozytywne w zakładzie to wypłata na czas poza tym to atmosfera coraz gorsza

@znam wiem

Co według Ciebie wpływa na stale pogarszającą się atmosferę w pracy w firmie Asmet? Skąd stwierdzenie, że dzieje się tam coraz gorzej? Pytam, gdyż wiele osób na forum wspomniało, że od kiedy zmienił się kierownik pracuje się lepiej, w szczególności dla kobiet.

Ryszard

Dlaczego mówisz, że atmosfera jest coraz gorsza? Nie bardzo rozumiem?

isssmmm

A jak z pracą dla kobiet? Warto czy nie warto?

Urszula

@Gosc, forum to poświęcone jest pracy w Asmet na oddziale w Czersku, nie jak piszesz w Człuchowie. Inne kierownictwo, szefostwo oraz pracownicy mogą bardzo wpływać na to jaka jest atmosfera w obu zakładach. Może się ona znacząco różnić dlatego bardzo proszę, abyście dodawali informacje jedynie odnośnie Asmet Czersk.

pytanie

czy polecacie ten zakład jako prace dla kobiet?

Spawacz

Powiem krotko i nie polecam tej firmy nikomu Robilo sie straszne dno najlepiej jak by czlowiek.spal w zakladzie i budzil sie i.zapierdalal

Gosc

W czluchowie w asmecie powiem.tak jak.chcesz isc na urlop to jest wieczny problem wszystkie soboty musisz chodzic jak bys nie przyszedl bo.cos ci by wypadlo to juz wojna by byla nie polecam nikomu tego zakladu

Urszula

@pracownik ... dziękuję za Twoją merytoryczną wypowiedź na forum dotyczącym pracy w Asmet. Tego typu opinie są bardzo ważne w szczególności dla tych, którzy chcą podjąć się tam pracy. Czy inne osoby na forum zgadzają się z tym co napisał @pracownik? A może macie zupełnie odmienne zdanie? @Feliks, Tobie również dziękuje za opinię jednak prócz tego, że w firmie jest dobrze nie napisałeś zbyt wiele. Zechcesz dorzucić parę słów więcej?

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

aa

Myślę, że to właśnie nieroby mają źle. Nikt ich nie docenia bo nie ma za co i tacy najwięcej narzekają. W żadnym zakładzie nikt taki nie będzie doceniany- nie tylko w Asmecie. Za to ci co coś potrafią i chodzą do pracy żeby coś zrobić a nie ściemniać mogą liczyć na docenienie. Tyle w temacie.

Rolnik
@aa

No chyba sobie jaja robisz. Prawda jest taka, że szanowny pan dyrektor ma twoje starania w du***. Nowy pracownik zarobi tyle samo co taki z kilkuletnim stażem. Takie gadki to możesz swoim kumplom wciskać. Pozdro

Xxx
@Rolnik

Dokładnie!

pracownik ...
@Gregor

Pozytywne a raczej pozytywni w tej firmie sa pracownicy ....choc kiedyś było weselej i jakies inne nastawienie było ...z chęcią sie szło do pracy i lepiej pracowało..teraz robie jak robot swoją prace bo wiem ze musze ja wykonać i nie okłamujmy się zyć z czegoś trzeba.. to ''czegoś ''to 1700 zł.. gdy pytasz o podwyzke .odpowiedz była z : a na co Ci? ??? na to by godnie żyć !!!!! nie by pływać w luksusie ale by starczyło od 10 do 10 .. a nie starcza..nie mozna iść z dzieckiem na zakupy bo np. w ty mcu nie dam rady..finansowo oczywiście.. a podwyżki w tej firmie dostają Ci co mają najbardziej wylane ..piją ..nie chodzą do pracy..bo taki pracownik co sie stara,starał ( chodz teraz już mu się nie chce )to nie dostanie..nie wiem czy trzeba mieć jakieś układy z kierownikiem..ja nie potrafie w chodzić komuś w (usunięte przez administratora) i nie mam zamiaru.. miło by było jak by zawoł do biura powiedział ,zasłuzyłeś mam dla Ciebie aneks.. tak sam od siebie ..a tu nie musisz łazić sie płaszczyć prosić ...trzeba mieć swój honor... powinno być tak ze jak podwyżka to dla wszystkich po równo ,nawet po tej przysłowiowej złotówce.. ale człowiek byłby doceniony i na pewno lepiej by sie pracowało...SPRAWIEDLIWOŚĆI ..tego brakuje w tym zakłądzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Asmet Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Asmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asmet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kamienna 1
    89-650 Czersk