Opinie o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asmet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Feliks

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Urszula

@Pracownik, wynagrodzenie w Asmet zależne jest od zaangażowania w życie firmy, mam rację? Wiele tu osób ma dosyć ambiwalentny stosunek co do firmy, dlaczego? Czy może starają się zbyt mało?

mmmmmmmmmmmm

Nie polecam asmet człuchów, nakazują po 10godzin pracować, wszystkie soboty - nie przyjdziesz bo coś masz zaplanowane to jest wojna, na urlop nie licz bo ludzie nie chcą przyjść do pracy, nigdy nie usłyszysz że coś się dobrze robi stale tylko narzekanie. Biorą grubą kase w euro a ludziom płacą po 2000na reke. Idziesz po roku zapytać o podwyzkę to ciągle słyszysz że niedługo, niedługo i tak robisz w wieczności, zadnego docenienia jestes tam zwyklym kmiotem. jak lubisz być poganiany to smiało możesz tam iść, jeszcze bedą na ciebie tak się drzeć jakbyś zarabiał tam miliony. ludzi nie ma do pracy i przy duzych zamowieniach chodzi i grozi ze premie zabierze mimo że rypiesz jak osioł. DODATKOWO TERAZ WPROWADZILI 1000ZŁ PREMII CO MIESIAC JAK NIE CHORUJESZ 3MIESIĄCE, JEST LOSOWANIE NA PRAWIE 300OSOB!!! Kombinują jak tylko mogą by ludzie chodzili do pracy bo nikt nie chce przyjść a stałym pracownikom nie zmienią stawki!! omijajcie ten zakład, bo tam sie dorobicie tylko nerwicy

Ciekawy
@mmmmmmmmmmmm

A kto to taki tak was goni do roboty w tym Człuchowie ???

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Czersk.

Firma prężnie się rozwija w nowoczesny sprzęt , zarobki według umijętności , nagrody za pracowitość i sumienność .

Xxx

Nagrody za pracowitość i sumienność? Pierwsze słyszę...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asmet Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
mariusz

to się zwolnij jak ci się nie pododoba nierobie ,na twoje miejsce jest 10 ukraińców

tiki
@mariusz

pokaż mi gdzie oni są? pewnie już pod bramą czekają haha

Dla kapusi naauka
@mariusz

Znajomy ukrainiec zaarabia 23 zl net/godz, drugi 6 miesiecznie, trzeci 2800... Wszyscy netto. Macie tyle to ook:()

To jest niesamowite co sie tam dzieje , kiedyś śrubki nie szło wynieść z tego co pamietam . Po mimo tego ze nie było żadnej kamery . A teraz z tego co czytam wszyscy kradną.

OBSERWATOR

W tej firmie kierowcy mogą kraść paliwo z ciężarówek i craftera. Po pracy służbowym autem można wozic sobie rożne rzeczy i dorabiac jako przewoznik mebli. Kierowcy zalatwią ci wszystko nawet tłumniki za pól ceny, maja zapasy tlumnikow w domu. Narzedzia i spawarki, rury i blachy,złom itd. Wszystko wywiezione z Asmetu.Wystaczy się skontaktowac to dostaniesz do kazdego auta. A słuzbowym autem mozesz jezdzic sobie po pracy na zakupy albo w wycieczke krajoznawcza i objechac caly kraj. Albo wymontoac z autka co lepsze, podmienić oponki na starsze i zrobic interes.

wiedziec

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w firmie Asmet ? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie

mala

Jak kupili kamery z biedronki to nic dziwnego

pawel

Jhfgnjy kjgfnkut khgbkkh

M.

Jak jest z szefostwem?

Wielka patologia się robi w Tym zakładzie i tyle są kamery i kradną śmieszne to jest

buska

Okradacie zaklad jeszcae wam zle

Wojek jak ci sie nie podoba ze majster cie do roboty goni bo sie opierdalasz to na bezrobocie idz. Przynajmiej nikt cie nie bedzie gonil hehe

xxxx

Zastanawiam się nad pracą w pw. zakładzie.

ala

Kto jest jeszcze taki zaradny ???

@ala

Tam już niema zaradnych gości z jajami ... Same niedołęgi zostali

@anonymous

Kto?

Idealnych firm nie ma. Dobry pracownik zawsze potrafi docenić swoją pracę!!!

cezary czapieski to jest zaradny facet

operator maszyn

No nie wytrzymne , musza robic od 16:00 do 02: 00 .

xx
@operator maszyn

ale pomysl ile zarobisz

natala

Kierownik dostał w spadku zaklad w ruinie po piotrze więc nie ma latwego zadania ale jest coraz lepiej , podwyzki dostaja ludzie za ciezko prace a nie za uklady, potrafi docenic pracownika i jego wkład w firme , co chwile sa dzieki niemu nowe maszyny wozki

Zostaw merytoryczną opinię o Asmet Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Asmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asmet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kamienna 1
    89-650 Czersk