Opinie o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asmet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

nick2

O Asmecie nic. Ale o tobie pewno dużo można było by powiedzieć

I co tam jeszcze o asmet powiecie?

Xxxx

A Marek?

zenon

porażka dno i tyle mogę powiedzieć na temat tej firmy co z tego że dyrektor jest skoro poziom jego kultury jest na poziomie dziecka bez wychowania ...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asmet Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Sprzątaczka

Xxxcccc

A Który majster najlepszy Waszym zdaniem?

Homologacja

Ja lubię asmet maja dobre rękawiczki fajnie schodzą na necie :) zwłaszcza te grubsze :)

Prezes to wiedział jak ludzi zmobilizować a dyrektor to wie jak wypowiedzenie podpisać nie widze tam przyszłości zero mobilizacji a szkoda

Były
@anonymous

Prawda, Nie bez powodu tylu nas młodych odeszło i nie tylko

baran

Podajcie chociaż widełki wynagrodzenia na tych ogłoszeniach o pracę na wizji bo frajerów spawaczy czy kierowców za minimalną to sobie możecie szukać wieki...

Anka

Jak czegoś się nie wie idziesz do kierownika on wytłumaczy pokaże, nikt się nie wywyższa, teraz są kamery a jak staniesz na chwilę nikt się nie przyczepia chyba że się gada 20 minut. Ja również polecam tą firmę i ludzi tyle w temacie

Chwalę sobie kierownictwo i kolegów z pracy, majstrowie też w porządku a czasem swoje muszą też coś powiedzieć, czy u gailego jest taki miód ? Idziesz do wc a szef czeka koło drzwi po wyjściu. Ja bardzo polecam firmę Asmet a jezeli komuś się nie podoba to niech się zwolni. A i wypłata jest na czas a paczki na święta są super lepsze to niż nic. Pozdrawiam ????

Znajoma

Chwalę nowego kierownika bo zna się na tłumikach nie to co stary kierownik potrafił tylko komputer włonczyć a do wydrukowania kartki potrzebował 3 ludzi i myślal nadwszystkim 3 godziny i nic nigdy nie wymyslił...

Ten zakład to jedna wielka patologia omijajcie go

Wielki pan kierownik produkcji też mi ale kierownik haaaa omijajcie ten zakład z daleka niczego tam się człowiek nie dorobi no jedynie garbu.pozatem wielka patologia masakra

Praca dostosowywana jest do kompetencji pracownika.

Wujek

To postawcie komucha na stróżówce, bo do tego się nadaje

Wujek

Kierownik produkcji to przykry gość... Majstrów więcej niż pracowników. Komuch Jurek chodzi i nic nie robi tylko patrzy innym na ręce i się przy....dała a potem leci do kierownika albo pisze w swoim notesiku komunista jeden. Popędza pracownika na przerwie że ma szybciej jeść bo za trzy minuty się kończy...serio? Baranie jeden z drugim, życzę wam żeby was przed samą emerytura też tak traktowali młodsi kierownicy w innej firmie jak ta już plajtę ogłosi! Pozdro! Były pracownik.

Złodziej

Złom to się całymi paletami wywozi też mi problem

Ona

Odeszłam z tego zakładu bo socjal to dramat , przez cały rok za twoje pieniądze wypracowane dają ci paczkę słodyczy o wartości 100 zł , nikt w zakładzie nie dostaje nawet pasty BHP aby umyć ręce ! Natomiast w takich firmach jak galmetal czy steico dostajesz 500-700 zł na wigilie bez porównania. Asmet to dramat ,kiedyś ta firma funkcjonowała tak z 10 lat temu , mówiło się że warto tu pracować ,teraz to kołchoz ,najgorsza firma w Czersku ,zresztą to widać że ciągle szukają ludzi i nie mogą znaleźć , nikt tam nie będzie pracował za najniższą i harował za 3 jak nie ma podstaw pracy zapewnione.Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie !

Robert

Ta firma szału nie robi.dają premie i potem za nie wiadomo co zabierają masakra szkoda słów a majstry też nie najlepsze.

morzna krasc zlom

JA

MORZNA KRASC

Zostaw merytoryczną opinię o Asmet Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Asmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asmet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kamienna 1
    89-650 Czersk