Opinie o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asmet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Nowa pani majster A.M. razem z mężem rozwalą ten zakład ludzie się przez nich zwalniają ostatni tekst pani majster nie przyjedziesz w sobotę pierwszym do zwolnienia ona myśli że jest najmądrzejsza wszyscy się z niej śmieją

defekt

idzie na zime a defekt majster tnie drewka i ładuje w plecak i mysli zę jest mądry a jest gupi jak but

dona

co na to wioletta ?

Zainteresowana Nowy wpis

Hej. Potrzebuje się rozeznać w warunkach zatrudnienia technologa. w ofercie na stronie nie zostało wprost zaznaczone, że wcześniejsze doświadczenie jest wymagane. osoba poczatkująca na jaki konkretnie zakres szkoleń może liczyć i po jakim czasie zdarzają się ewentualne awanse?

Pracowałam w Asmecie na okresie próbnym . Uległam wypadkowi przez ich pracownika w ostatniej chwili dowiedziałam się że jestem zwolniona. W Głowie się nie mieści jak można zwolnić za wypadek w pracy ! Ten zakład to porażka niczego się tam nie da nauczyć . Moja dobra rada dla każdego kto szuka pracy ! Nie idziecie do Asmetu ,a jeżeli chcecie tam iść to się 100 razy zastanówcie !!! Jedno zwolnienie i już nie pracujecie nawet jak wypadek będzie . Najgorszy pracodawca roku

Jeśli tak twierdzisz to ile te wszystkie szkolenia teraz trwają tak w ogóle? mnie też bardziej kwestia samego wypadku zastanowiła. Wcześniej jak widziałem ofertę dla operatora to ubezpieczenie nie było w nią wprost wpisane. Ogólnie to występuje?

???? Nowy wpis

Czas szkolenia zależy od regulaminu zakładu . Btw. Uczysz się cały czas na produkcji wiecznie coś nowego ,nowe projekty. Ubezpieczenie obowiązuje w każdym zakładzie pracy- można też opłacać dodatkowe ubezpieczenie .

Jak jest ta oferta na stronie dla magazyniera to piszą w niej o tym, że można się szybko rozwinąć zawodowo i ze oferują jakieś kursy i szkolenia. jakie w przypadku tego stanowiska? i ogólnie to jest na kogo awansować?

Prezes Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie ma tam żadnych szkoleń jedyne szkolenie to BHP

Jak wygląda teraz sytuacja magazynierów? Za dużo aktualnych komentarzy to tu nie widzę, a na stronie maja właśnie trzy oferty wystawione. Zastanawiam się czemu ludzie zbytnio o samym magazynie nie pisali wcześniej? warunki są średnie? Zastanawiam się czy bardzo się nadźwigam czy jednak luźno się pracuje

Tuk

Magazyn a produkcja to jak 2 inne światy. Nie ma nad czym się zastanawiac magazyn lajt, nadźwigasz się na produkcji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asmet Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Asmet Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czemu ma być ich nie stać? Sugerujesz niewypłacalność jakąś? Na stronie w ofertach piszą chociażby o szkoleniach zawodowych. Za nie firma chyba musi jakoś zapłacić? Ciekawie jaki maja zakres

@defekt

Co ty tutaj o drzewkach na opał jak firma zajmuje się produkcją układów wydechowych na rynek motoryzacyjny? Nie pomyliło ci się coś? Jak masz jakieś info a aktualnych przyjęciach to chętnie o tym przeczytam. Liczę, że się poprawisz i dodasz coś konstruktywnego na temat.

@Piotr

No logiczne, że gość palety tnie. Produkujemy układy wydechowe ale palety mamy i to w dużych ilościach. Jest co ciąć.

@defekt

Ha, ha, serio? To nie wysyłacie towaru na paletach tylko musicie je pociąć? Coś mi to ściemą zalatuje.

@Piotr

No chyba zawsze znajda się rozwalone palety. Nie są chyba niezniszczalne ( potrafią się złamać). O takie chodzi.

koleś
@Piotr

Przecież palety się psują.

uspokoił się ?

dona

co na to wioletta ?

Ukraińcy w tej firmie pracują na pół gwizdka. Robią wszystko powoli i byle jak. Bo i tak prezes im zapłaci wypłaty. Niszczą powierzony sprzęt i mienie. Nie dbają o nic. Nie potrafią mieżyć miarą a co dopiero suwmiarką. Nikt ich nie pilnuje. Ostatnio w szatni dwie ukrainki siedziały przez godzine w czasie pracy i malowały sobie paznokcie a potem henną brwi. A potem jeda z nich goliła sobie nogi. Jeśli to się nie zmieni to ten zakład pójdzie z torbami!

Czapiewska
@Ania

A co na to kierownik produkcji jeśli takie rzeczy mają miejsce?

Dorota

Szukają mechanika maszyn i urządzeń przemysłowych, zarobki jakoby od 4,5 tys. brutto zależnie od umiejętności (a doświadczenie minimalnie dwa lata). Mąż chce się podjąć, ale coś tutaj piszecie o zwolnieniach co jakiś czas. Wiadomo, skąd się one biorą? Jakieś spadki zamówień czy co? A z jakich stanowisk tak zwalniają?

Acdr
@Dorota

Umowy przedłuzają jak idzie gdy nad chodzi czas dać umowe na stałe nawet dobremu pracownikowi to go zwalnia. Jeśli jesteście mądrzy to darowałbym sobie tą firmę

W firmie Asmet Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Operator Cnc. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 8000 .

Luks

Niżej niż najniższa z wyrównaniem do najniższej krajowej. Lub po prostu najniższa. Brak szans na podwyżkę, stąd taka rotacja pracowników

Zniesmaczony

Czemu zwolnili tyle ludzi pod koniec zeszłego roku? Niektórzy z nich na prawdę byli dobrymi pracownikami. Którzy znali się na swojej robocie. I po co to, aby potem dać ogłoszenie że szukają nowych? O co chodzi, czy to chodzi o pieniądze?

Marchewa
@Zniesmaczony

Niedawno też zwolnili żeby potem zatrudniać od nowa, firma chyba w kryzysie tylko jakim...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Asmet Sp. z o.o.?

Były

Tam przyjmują ludzi jak leci nawet bez ambicji tak w skrócie trzeba tylko przyjść i być przy maszynie i klikać. Jak będziesz kablować to będziesz miał większe luzy w pracy i więcej czasu na fajkę czy pogaduszki

@Były

A od kiedy czasoprzestrzeń tak działa? :( Ogólnie to jak to całe kablowanie niby wygląda, wgl jest na co gadać?

Były
@Helena

Idziesz do swojego majstra i mówisz to i owo ???? możesz iść też do kierownika ale on jest tak zakręcony że już teraz nie wie o co chodzi :)

@Były

Aha no dobra a tak już całkiem poważnie to można dopytać jaka tu jest bieżąca atmosfera? Orientujesz się? Wszyscy się aktualnie lubią, zwłaszcza przed świętami? Co na nie w tym roku wpada, wiadomo?

Stefan
@Helena

Tak całkiem poważnie i szczerze to atmosfera w tym zakładzie jest masakryczna. Każdy każdego obgaduje, wymyśla własne historie, rozmawiają z tobą dobrze, a potem za plecami z kimś innym cię obgadują i tak w kółko. Bywa, że w pracy jest mobbing - upokarzanie i wyśmiewanie pracownika, a zero docenienia

@Stefan

No chyba wiesz że takie zachowania powinno się gdzieś zgłosić wyżej. Przełożony wyśmiewa? Czy ludzie między sobą podkładają sobie kłody pod nogi jak piszesz że tak plotkują?

Czersk

Co! Brawo magazyn fajni z was kumple, a ten z góry najlepszy ... Zwolnić 10 letniego pracownika za nic BRAWO! PS. Najlepiej z domu nie wychodzić ???? jeszcze raz Brawo

kalafior
@Czersk

Podwyszki jakieś szemrane , na gembe na aneksie nie tylko premiii sto wszystko tylko zeby zamieszać i cwaniakować na wszystkim kiedyś to było jednak w asmecie inaczej....

Jolanta
@Czersk

Za nic? A jaki firma w takim takim podała powód zwolnienia? Dostałeś chociaż odprawę czy jakoś się wykręcili?

Jan
@Jolanta

Z tego co wiem to musiał podpisać za porozumieniem stron do końca miesiąca a jak nie podpisze to zwolnią go dyscyplinarnie. Widać że prezes pierw działa potem myśli i widać w jakim kierunku idzie firma mając takiego prezesa????

Bobek
@Jolanta

Tak 6 tys na rękę mozna było iść do sądu pracy odtworzyć nagrania świadczące dlaczego prezes Asmetu chce zwolnić Tomka F (BoBka) do końca marca i dostać odszkodowanie 20 tys zł ale przez to zwolniłby kolejną osobę z którą prowadził rozmowę, ale ktoś od Pseudo Prezesa musi być mądrzejszy a karma wraca :) pamiętaj Krzysiu

Gruby

Witam. Czy może ktoś mi napisać jak mógłbym skontaktować się najlepiej telefonicznie do byłego Prezesa Asmetu z panem SZARSKIM ! Lub w jakej firmie przebywa

Asmet

Sprawiedliwości tam mało pani A. zaświeci cyckami panu M. których nie ma (ss)i może godzinami gadać , Ci którzy pracują powyżej 5lat mogą gadać ile chcą

Czytam wasze opinie i z niektórymi się nie zgadzam np. Marek jest najlepszy z wszystkich kierowników . Stawka no zgadza się 18zl / brutto zwykły pracownik a spawacz 20 zł +1zl /h premii jeżeli nie będziesz mieć chorobowego w ciągu 3 msc , premia to zależy od humoru prezesa i o ile zrobisz normę ????

Asmet

Uważam że nasz Pseudo Prezes Asmetu K.J to jedna wielka porażka dla firmy. ????

Asmet

Czy jest ktoś w tej pracy upoważniony aby co kilka dni przejść się z rana po hali z alkomatem? Oczywiście nie mówię o białym bo kolegom on nie da dmuchać tylko np. o panu Żuku. Nie kiedy jak przechodzę obok pewnych osób to przechodzę na bezdechu tak czuć woń alk....

@Asmet

Z tego co kojarzę chyba tylko policja jak już ma takie upoważnienie. I też chyba nie do końca, bo można im odmówić. Wtedy jedzie się na krew raczej. Ale skoro jest tak jak piszesz to nie warto najzwyczajniej w świecie uderzyć do pipu z tym?

Godzinator

Ilość tłumików zrobiona i na gębę miało być po te 500zł długo jeszcze mamy czekać ?

@Godzinator

O co chodzi z tą kwotą? To jakaś obiecana premia czy jak?

Baba
@Anna

Wszystko na słowo czyli da co jakiś czas tak jak podwyżki (usunięte przez administratora) jak tylko idzie na pracowniku. A biały nic z tym nie zrobi bo się sprzedał ????

Luck
@Baba

A nawet nie wszyscy pracownicy dostali te "podwyżki". :) Nierówne traktowanie pracowników. Łamany jest Art. 183c Kodeksu pracy.

@Luck

A to kto nie dostał podwyżki i czemu? W jakiej wysokości ona była? No mega słabo..

Na jakie benefity można liczyć w Asmet Sp. z o.o.?

Krzyś

Można liczyć na premie nie opodatkowana i liczyć można na to że jak coś dadzą to z drugiej strony ci to zabiorą dwu krotnie.

@Krzyś

Serio? A podasz przykład tej anomalii skoro tak podobno robią?

Kalafior

Na najniższą krajową i pakiet medyczny.

Luck

Na żadne. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Asmet Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Asmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asmet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kamienna 1
    89-650 Czersk