Opinie o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asmet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asmet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asmet Sp. z o.o. w Czersk

Jeremi

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji firma będzie chciała zatrudnić kogoś nowego?

Mateusz
@Jeremi

Tak, firma prowadzi rekrutację na różne stanowiska.

Puuuhhhh

Nie doceniaja pracowników :)

Zniesmaczony

Praca sama w sobie ok, nie narzekam. Ale w obecnej sytuacji, nie patrzą kto ile się stara, kto jak pracuje. Po prostu zwalniają jak leci.

Ayixx

Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asmet Sp. z o.o. na stanowisko MAGAZYNIER? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
asmet czluchow

pan prezes wpada na zakład oskarża pracowników, że przyczyniają się do strat dla firmy, a laczkarz nawet się nie odezwie. jakość siedzi i nawet nie ma pojęcia co się dzieje na zakładzie, bo jak pójdziesz do niego to z japą skacze. totalny brak szacunku dla pracownika, a twoje uwagi mają gdzieś. Za ich marne 2600 po kilku latach pracy lepiej znajdzie firmę godniejszą niż laczkarnia, pozdrawia były pracownik

Hmmm

Jak wygląda praca teraz w tym okresie ?

Poli

Warto tu pracować? Myślę o pracy w tym Zakładzie.

Firma krzak

Pracowałem tam kiedyś. Pracownicy to jedna wielka patologia: staruchy albo po znajomości albo importowani z jakiś wsi albo po rodzinie przeważnie starzy alkoholicy. Pół firmy to rodzina pół to alkoholicy bez ambicji. Kierownictwo nie ma nic wspólnego z kierownictwem nie ma nic wspólnego, egoistyczne podejście na zasadzie "chce wszystko wiedzieć ale nic z tym nie zrobię i spierniczaj do roboty". Stąd każdy tam (usunięte przez administratora) liże i podpiernicza a jedyne zajęcie już starszych pracowników to picie kawy, włażenie w (usunięte przez administratora) i byleby wykorzystać kogoś i się nie na robić a najlepiej jeszcze go podpierniczyc żeby stać i nic nie robić. Reasumując patologiczna atmosfera, dochodziło do bujek między pracownikami, wyzwisk i podnoszenia głosu przez koordynatorów (albo młody zakompleksiony typek albo stary pijak po przejściach alkoholowych co ledwo trybi). Pieniądze takie same od zatrudnienia jeśli nie spełniasz wymagań a te wymagania to: dupolizanie, kablowanie/donoszenie. Reasumując jeśli chcesz tam pracować to powodzenia, jeśli szukasz miejsca gdzie nie ma miejsca na nudę oraz cennisz sobie wieczne wyzwania zmieszane z walka niczym w średniowiecznej najniższej klasie robotniczej to jest miejsce dla ciebie.....idioto.

Innnn
@Firma krzak

Haha co ?

Masło

Największe zastrzeżenia kieruje do "majstrow" w szczególności M.M jest wybitnym przypadkiem facet którego ego przerasta jego obwód brzucha w całej okazałości twierdzi że wie wszystko najlepiej I każdego próbuje pouczać czy tez rozkazywac swego czasu zresztą aspirowal wyżej w tej firmie lecz za wysokie progi na jego nóżki jak się okazało.Jesli chodzi o zarobki to bez rewelacji najniższa krajowa standard a oczekiwania zdecydowanie większe.Mozliwosc rozwoju bardzo znikoma chyba że ma się znajomości wyżej bądź dobrze lize cztery literki..Nie warto tracić czasu na te firmę i ludzi tam pracujących.

Xxxx
@Masło

Prawda. Reszta majstrów moim zdaniem woorzadku

zając
@Xxxx

a rysiu majster >???

Biały
@Masło

No widzę że Mareczek znów na tapecie...tyle o nim tu piszecie...może firma to zweryfikuje i wyciągnie wnioski ????

niki

a jak z pracą dla kobiet?

śliwiczak
@niki

mają najlepiej w produkcji

Maaaaarr

Na jakim dziale najlepiej pracować ?

firma porażka nie wiedza co robić z pracownikami przeżcają ze stanowiska na stanowisko czepiają się byle czego majstrowie zamiast się wziąść do pracy to ściemniają za takie pieniądze co tam zarabiają to powinni robić najwięcej a nie tylko chodzić i denerwować pracowników albo kryć czy też pić kawę w biurze na drugiej zmianie pół godziny co też podobno jest zakazane od górnie a ludzi którzy potrafią pracować na kilku stanowiskach nie potrafią docenić podwyżki są dopiero wtedy gdy już nie mają wyjścia czyli średnio raz na 4 lata

Czy prócz podwyżek, które jak wspominasz nie są zbyt często można ubiegać się o premie lub inne pozapłacowe benefity takie jak szkolenia?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Asmet Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Oskar

2 zmiany są w asmet

Czarek

Dobra firma ale do tego potrzebuje dobrych pracowników!!

Anita

Nie warto w tej firmie pracowac. Firma w ktorej pracownik się uwstecznia. Warto się zastanowić, a najlepiej to firme omijać wielkim łukiem.

@Anita

Hej, rozumiem z tego co piszesz, że firma Asmet nie dała Ci możliwości rozwoju czy wykazania się. A możesz napisać coś o innych aspektach pracy tutaj takich jak wysokość wynagrodzenia czy ogólna atmosfera? Długo byłaś pracownikiem tej firmy?

palacz

Marek człowieku palaczu palisz fajke za fajką a innym wytykasz jak sobie zapalą , jak cię widzę to ciagle w skupiskach stoisz i udajesz że myślisz albo szukasz rurki godzine a na twoim dziale czeski film ostatnio ,spojrz na siebie i swoja piękność i sam dawaj przykład zanim ocenisz innych

Hinc
@palacz

Minął ponad rok a ja nadal podpisuję się pod tym obiema rękoma.

Damian

Szybko mści się polityka słabo opałacanych fizoli i biurw aby nowe bmw kupić , nie dobrze to się skończy w przyszłości...

Stefan

@Asia Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Firma się rozwija, jest dobrym pracodawcą więc trudno zrozumieć?

Albert
@Stefan

Firma się rozwija?? Chyba sobie jaja robisz. Gdzie ona się rozwija. Chyba jakoś tego nie zauważyłem. Być może za rozwój uważasz to, że trzeba zrobić postój bo zbytu nie ma, albo to, że duża część ogarniętych ludzi zje***a do innych zakładów. Ku*** Stefan na jakim świecie ty żyjesz. :)

XXX
@Stefan

Stefan na jakiej podstawie twierdzisz, że firma się rozwija? Moim zdaniem się uwstecznia. Zamiast zdobywać nowe zlecenia i rozwijać swoją markę, uzależnia się jednokierunkowo od jednego klienta. Dobry pracownik tam nie gra roli, "przecież wszystkich można zastąpić"... Tylko jak? Firma jest dobrym pracodawcom, kiedy trzeba pracować na 3 zmiany-najlepiej 24h (chwilowo), a potem zwalniać i tak w kółko....

Maaaaa

A mnie tylko denerwuję to że ze stanowiska na stanowisko jesteś przerzucana. A tak po za tym jest ok.

Asia

Firma kiepsko prezentuje się na tle innych w okolicy ,nie ma stabilności zatrudnienia ,kiepska płaca- najniższa krajowa wyzysk, pracownicy uciekają do pobliskich firm ,ciągłe rotacje ludźmi ,zero podwyżek , pakiet socjalny dla pracownika nie istnieje , wszystko przejadane na spływy i inne uciechy imprezy samochody ,zero dla pracownika, jedyny plus to wyplata na czas ,ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Asmet Sp. z o.o. - Czersk

• Jak się pracuje w Asmet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asmet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asmet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asmet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kamienna 1
    89-650 Czersk