Opinie o Comp S.A. Filia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Comp S.A. Filia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Comp S.A. Filia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comp S.A. Filia w Kraków

Jeremi Nowy wpis

Dzieje się coś w firmie czy może firma przestałą funkcjonować bo to dość dziwne taki spokój

Belzebub Nowy wpis

Jak chcesz to możesz dużo się nauczyć. Dla chcącego jest możliwość rozwoju i lepszej kasy. Ci którzy nie mają ambicji, zostają na dole drabinki i klepią swoje. Ogólnie super atmosfera, to nie korpo i za to duży plus. Mile wspinam te kilka lat.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Comp S.A. Filia? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PM

W Comp S.A. atmosfera jest naprawdę ok, myślę, że to właśnie dla niej warto rozważyć tego pracodawcę w czasach "rynku pracownika". Delivery i management naprawdę grają do jednej bramki, dążą do osiągnięcia wspólnych celów. Każdy kto traktuje pracę jako wartość, lubi to co robi na pewno się tu odnajdzie. Ja szczerze polecam

Justyna Nowy wpis
@PM

Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Bo jak rozumiem, jesteś jej pracownikiem. Wielu potencjalnych kandydatów interesuje, jakie warunki finansowe oferuje firma na tak zwany start. Wystarczającą podpowiedzią będzie, jeżeli podasz nam tak zwane widełki płacowe.

Aleksander Nowy wpis

To jest opinia na temat pracodawcy czy skarga na serwis...? Chyba nie to miejsce na jakieś wywody otwarte czy zamknięte.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Comp S.A. Filia, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Malwina R.

Szanowni Państwo, Dnia 13.08.2018r. zadzwoniłam do Państwa Centrali (48-22-465-09-99) z zapytaniem, czy filia we Wrocławiu, przy ul. Armii Krajowej 61 jest czynna, gdyż mam komputer do serwisu, a drogi ponad godzinę. Dojechawszy na miejsce, miałam zastać klamkę, po czym po telefonie do Centrali okazało się, że filia Wrocławska jest zamknięta z powodu urlopu. Taką samą informacją dysponował Pan, z którym kontaktowałam się wcześniej, by zaoszczędzić sobie drogi - nie wiadomo jednak czy wprowadzenie mnie w błąd było jego zaniedbaniem, brakiem kompetencji czy błędem systemu. W każdym razie przyjechałam na darmo. Otrzymałam informację, że od "przyszłego tygodnia" serwis będzie czynny. Po czym dnia 13.09.2018r. ponownie, chcąc zaoszczędzić sobie rozczarowań, dzwonię do Państwa Centrali, gdzie otrzymuję numer bezpośrednio do Wrocławskiej filii. Wybierając numer, dodzwoniłam się... do POZNANIA. Powątpiewając już w jakąkolwiek kompetencje pracowników infolinii, wysłuchałam jednak Pani, która odebrała w POZNANIU i podyktowała mi, tym razem dobry, numer do Wrocławskiego Comp SA. Z tym, że i tym razem cisza. Nikt nie odbiera. Dzwonię więc ponownie na centralę, gdzie okazuje się, że serwis w tym tygodniu ponownie jest nieczynny. Rażąca niekompetencja pracowników infolinii, brak rzetelnych informacji oraz nieprzewidywalne dnie, czy nawet tygodnie otwarcia serwisu, na którym nie można polegać. To raczej nienajlepsza rekomendacja dla serwisu komputerowego. Z wielkim rozczarowaniem, Malwina Rusów 661112243

Wiki

Jaki jest powód tej ciszy od dawna? Tak dobrze się wam tu pracuje?

carter

to nie jest takie proste. Comp zleca zlecenie podwykonawcy czyli firmie Golan - pozniej firma golan szuka sobie 'specjalisty' lokalnie i to ona wystawia faktury. Golanowi sie pewnie wszystko zgadza ;)

Były wspolpracownik

Ja tam nigdy problemów nie miałem, nie wiem co to Golan ale kasa z Comp zawsze była na czas i tak jak podpisałem umowę. Jak ktoś Ci mówi ze pracujesz dla Comp a masz umowę z panem tadkiem to Twój problem. .. trzeba kwity czytać, w necie każdy z dupy może strzelic , wstaw skan umowy z Comp jak masz. .. żenada. ..

Comp _ czy_golan

Stary to Comp czy Golan. Pisz konkretnie bo to dwie różne firmy...

nie_jestem_robotem

Omijać szerokim łukiem, tam już nie pracują specjaliści tylko podwykonawcy.

carter

Dno i 5 metrów mułu. Firma podwykonawcza bierze podwykonawce który bierze następnego podwykonawce. Nie polecam.

Wrocław

Comp S.A Golan - Potwierdzam. Stawki za zlecenia są śmieszne. Dodatkowo jeśli już zapłacą, to po 3-5 miesiącach od wystawienia faktury. Trzeba oczywiście się upominać. OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!OSTRZEGAM PRZED TYMI DWOMA FIRMAMI!!!!!!!!!!!!!!!

Ostrzegam przed tą firmą, zwłaszcza Golan/Comp S.A Nie płacą za zlecenia podwykonawcom i na pewno nie są fachowcami. ODRADZAM kontakt z tą firmą.

byłem i widziałem

Słabe zarządzanie, takie typowo polskie - dużo obiecywać nierealistycznego, mało realizować, migać się od odpowiedzialności, urządzać spychologię, cwaniakować, mamić... potem szukać kozłów ofiarnych.

byly pracownik CSS

kolego chyba Cie przewiało!!płacą Tobie za pisanie takich bzdur?CSS obecnie COMP to syf kiła i mogiła, wiesz ilu dobrych specjalistów odeszło bo zarząd ich robił na kase?jak troche okrzepniesz to tez bedziesz uciekał gdzie kolwiek zeby w tym burdelu nie siedziec.

główny spec .....

z jakiej Ty Filli jestes??

Zostaw merytoryczną opinię o Comp S.A. Filia - Kraków

Comp S.A. Filia