Opinie o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona w Kraków

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

Pootr

Tak całe wynagrodzenie wpływa na konto w ustawień terminie do 10 dnia każdego miesiąca Pozdrawiam

Janusz
@Pootr

Terminowa wpłata to duży plus. Czy możesz też starać się o premie, którymi można podwyższyć pensję? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jan Paweł II

tak jest rozdzielane. Część idzie na podatki część na KOŚCIÓŁ część na 500+ część na bezdomnych a ty dostajesz G.......o ! Zadajesz debilne pytania człowieku a jak jest jeszcze jakaś deska ratunku dla Ciebie to idź do psychiatry i psychoterapeuty !! :) JAN PAWEŁ II

czyli_JA

ta "dziwna" stawka jest wyjęta z regulaminu ZFRON z 1 maja 2011 roku. Czyli "antyk". Czy ktoś z Was mnieł ten periodyk udostępniony do zapoznania?! Stawka jest "śmieszna :)" i SAMI ją Akceptujemy, skoro nie chcemy jej zmienić; związki zawodowm ... lub zebranie sprawozdawcze ... :) Pozdrawiam maurów

Zosia

@Milka czyli atmosfera między kierownikiem ,a pracownikami jest dobra ?

minister

@waldi2 Jeśli ktoś ma tak duże kompetencje iż ocenia prace prezesa to dlaczego sam nie aplikował na to stanowisko! Firma jest dobra!!!

Kasia47
@minister

nie trzeba mieć dużych kompetencji by oceniać prace prezesa, pracownik jest oceniany przez przełożonego to i pracownik może ocenić pracodawce, skoro firma jest dobra to może łaskawie ktoś wyjąsni jak uprać odzież roboczą za 5,20 brutto na miesiąć?

Ela
@Kasia47

Możesz uprać w mydełko FA co dostajemy sześć sztuk co pół roku.:;)) Ostatnio to był deputat na rok...6 luksusowych mydełek luksja i ręcznik za 9 zł.he he wody to nie widziałam , gdzie jest socjal? Biuro się bawi za nasze pieniądze? Nasz kochany prezesie....czy w tym roku może będą bony świąteczne? Życzę nam wszystkim pracownikom sedhudu żeby w końcu żyło się nam lepiej!

Kasia47
@Ela

droga Elu to wkońcy luksusowe mydełko fa służy do mycia czy do prania?a ekwiwalent za pranie (5zl20gr) służy do mycia? zawsze wydawało mi się ze wiem jaki środek wybrać do danego jego zastosowania..........

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Janek

Dla mnie to dobry pracodawca. Może zdarzyć się różnie ale nie przesadzajcie z narzekaniem.

Waldi

Praca to nie przedszkole. Jak jest problem to trzeba rozmawiać z szefostwem. a nie na forum pisać.

Ela
@Waldi

Hey. Mylisz się , właśnie ta praca to przedszkole, he he! Zaginęło ostatnio kilka dokumentów,ha ha i tacy ludzie kompetentni pracują! He he.... A szefostwo słucha, ale nic nie robi:>) tak boją się narazić w krakowie.d,.py im liżą jak lizaki . Taka płaca to i taka praca i opinia nie będzie wyższa!

Ohrona (usunięte przez administratora) wlacznie z prezesem. Grą yna to (usunięte przez administratora) pozdrawiamm Pawel

Ohrona Ok tak samo szef ohrony Podrawiam Tomasz

Fi

POLONEZ

Zgadzam się z Tobą.Wykorzystują ludzi jak tylko chcą.Pracowałem w Warszawskim ,obiekcie chronionym przez SED-HUT.O, tak,firma jak firma ."super zarobki",a jakie przekręty.Ludzie!!!! .Tu już prawie wszystko napisane.Ja od siebie dodam. Chcąc pracować,omijajcie biuro w Warszawie,i idzicie szukać czegoś innego.Naprawdę.Tyle ode mnie.

MILKA

Witam. Odnosze sie do osoby ktora pisze,ze dobre opinie dla P. Kasi wystawiaja ludzie zagubieni,zacofani itd. Posluchaj czlowieku na kilometr mozna wyczuc ,ze plujesz jadem i ze masz o cos zal. Cale Bielsko caly Zywiec stanie za nasza Pania koordynator bo ludzie inteligetni widza co Ona robi dla swoich pracownikow, a jak sie tobie nie podoba to sie zwolnij a nie krzywdz osoby, ktora jest odpowiednia na odpowiednim stanowisku, Zycze powodzenia w zyciu,pozdrawiam.

Hela

(usunięte przez administratora)ten kto nie docenia pracy Pani Kasi ,dziewczyna ze swoją chorobą serca pracuje w dzień i w nocy kiedy byś nie zadzwonił jest dostępna ,dowozi ludzi do pracy ponoć nawet z Żywca na Wolę (spory kawał drogi)taki koordynator to skarb,rozmawiałam z ludzmi z innych obiektów z Bielska wychwalają tę babkę jak tylko można ,załatwia dofinansowania do dojazdów,na leki ,dowozi zaopatrzenie na obiekty ,woda do picia nieograniczenie(mineralna) a nawet ostatnio załatwiła kasę za nadgodziny.Umie rozmawiać z prezesem i zawsze załatwi to co jest potrzebne ,Jest przemiła ,podchodzi do ludzi z sercem w rozmowie z Nią czuć serdeczność.Polecam jak tylko możesz to startuj do Pani Kasi to jest nasz skarb z sed hud .Prezesie więcej takich ludzi

@Hela

witam, Takie dobre opinie o koordynatorce (usunięte przez administratora) wypisują ludzie zagubienie, zacofani, nieporadni zyciowo, i dobrze że pani (usunięte przez administratora)ma takich pracowników bo by nie miał kto pracować! Kto normalny pozwoli się wozić do pracy po 50-70 km??tracą tyle czasu na dojazd?? Kto z ciężką chorobą serca pracuje w dzień i w noc?? chyba tylko ktoś kto nie jest tak bardzo chory!! pani (usunięte przez administratora) to firmowy taxOwkarz, mósi wozić ludzi z Zywca do Woli, z Bielsko do Wołi (,,,,,,,gdzie jest ta Wola?? koło Zabrza??......tak mówią na wartowni,,,) woziić ludzi z Bielska do Katowic,,,, co nie potrafi znaleź ludzi z bliska??

lala
@Hela

Hela zapomniałaś dodać że dowozi do pracy z Żywca na Wolę osobe i śmierdzącego psa ;) wiem że były na taką sytuacj skargi, nawet do siedziby firmy,

Zadowoleni
@olo

Ja się tam nie znam na chorobach serca ale Pani Kasia za darmo stopnia nie dostała jedno jest wiadome pracuje ponad siły,wiem kim jesteś bo razem pracowaliśmy na jednym posterunku,próbowałeś robić nam rewolucje ale już tam nie pracujesz całe szczęście bo przez Twoje rewolucje mogliśmy stracić wszyscy prace.To że szatni nie mamy to nikomu nie przeszkadza a Nam próbowałeś wmówić że tak jest,dobrze że w porę się opamiętaliśmy.Udawałeś wielkiego uczonego -specjalista od siedmiu boleści.A to czy kogoś wozi i bawi się w taksówkę Pani Kasia to jej sprawa jeśli chce być matką Teresą-proszę bardzo.Myślę że dla firmy liczy się kasa a interes się kręci. (usunięte przez administratora)i Jego burek to rzeczywiście taki swoisty wieśniak ale przeszkadzali tylko Wam dwóm ,reszta załogi wręcz Go bardzo lubi -szkoda że już do Nas nie jezdzi bo było wesoło.Twój wpis czytała cała załoga naszego posterunku i jednomyślnie stwierdziliśmy że to zemsta za to że nic nie zdziałałeś .A tak na marginesie niezły ściemniacz z Ciebie -genialny aktor.

kriss
@olo

Zastanawiam się kiedy ta Kaśka zwariuje przy takich idiotach jak niektórzy,wiem że nie każdemu da się dogodzić ale żeby się czepiać gdzie i z kim tak kobieta jezdzi to już jest bezszczelność ,jak to napisali zadowoleni "jak chce być matką Teresą "zgadza się cóż to komu przeszkadza,jak się daje wykorzystywać to Jej sprawa.Szczerze przyznam się że wkurza mnie ta Kaśka bo jest za milusia ,ludziom włazi do (usunięte przez administratora) i uważa że ludziom trzeba pomagać i ich szanować a jak dostaje od pracowników w kość to mówi że nic się nie stało że następnym razem będzie lepiej.Zastanawiam się czy wie w jakich czasach żyje bo dobrocią to nic nie załatwisz.Trochę naiwna babka ale szczerze przyznam że obserwuje Ją od dwóch lat i rzeczywiście dziewczyna załatwiła sporo rzeczy ,ludzie Ją u nas uwielbiają,dyrektor jest zachwycony.Zna się dziewucha na robocie niestety muszę to przyznać ale stara się i Jej to wychodzi.Tylko mam jedne zastrzeżenie że jest za dużą służbistką nic nie załatwisz u Niej bez papierka.Rada dla Niej- Kasica jak masz miękkie serce to miej twardą d...Nie lubię Ciebie ale trzymaj tak dalej .

@kriss

Kaśka nie zwariuje bo sama tu sobie pisze i koresponduje :) nikt sie nie czepia ze wozi ludzi tylko nie rozumie jak można się tym zachwycać i chwalić

@Zadowoleni

widze ze ktoś nie potrafi czzytac ze zrozumieniem i powinien się cofnąć do podstawówki! Moja wypowiedz dotyczyła braku zrozumienia do osób i wypowiedzi cieszących się i chwalących za to. ze koordynator doowozi pracowników na odległe punkty do pracy,, że nie potrafi znaleź miejscowych/okolicznych pacowników, że nie jest możliwością przy jakiejkolwiek cięzkiej chorobie pracować ponad siły na dodatek w dzień i noć. Nie widze , nie potrafie się doczytać w mojej wypowiedzi bym pisał o braku szatni,, o żywieczoku i burku, I co to za głupoty ze razem pracowaliśmy!? że wiesz kim jestem!? ze robiłem rewolucje!? Po Twojej wypowiedi odczuwa sie brak inteligencji i pewnie kłamiesz i manipulujesz podając się za liczbe mnogą i całą załoge.

zadowoleni 2
@Zadowoleni

prawdziwi "ZADOWOLENI" z tego posterunku jednomyślnie ubolewają ze nie ma szatni, i brak wody! ćhcą rewolucji i zmian na lepsze! cieszą się ze konfliktowy Pan z pieskiem nie jeżdzi(nic dziwnego skoro były skargi na niego)osobo która wcześniej napisałas podając się za zadowolonych Nie podszywaj się za innych, nie manipuluj na forum, nie kłam!!

Franek

Atmosfera ok - można pogadać ze wszystkimi. Kasa na czas. Wszystko do ustalenia na spokojnie. Na duży plus.

Bolo

W tej firmie pracuję 2,5 roku wypłata na czas P. Koordynator w porządku, zwrot PFRON za leki jest, robi się swoje godziny, miła atmosfera w pracy. Firma SED-HUT jest firmą godną polecenia.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona? Jak tak, to dlaczego?

Nie polecam tej firmy prezes to czysty burak zrezygnowałem na etapie rekrutacji ponieważ to co się w tej firmie dzieje masakra

MATIJAS ZABRZE

POLECIĆ? STANOWCZO ODRADZAM!!! WPAKOWAŁEM SIĘ W TE (usunięte przez administratora) GRAFIK NA OSTATNIĄ CHWILĘ,ROTACJA NOTORYCZNA,WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI,W UMOWIE NAPISANE JEST PRACOWNIK OCHRONY A JEBIESZ DODATKOWO PRZY SPRZĄTANIU I NIE TYLKO,OGÓLNE (usunięte przez administratora) KOŃCZYSZ NOCKĘ ,IDZIESZ DO DOMU A TU SIĘ TELEFONY URYWAJĄ BO KOGOŚ NIE MA .... JEDEN DRUGIEGO (usunięte przez administratora) O BYLE CO,O KAŻDĄ NADGODZINĘ MAŁO SIĘ NIE ZABIJAJĄ.... DNO!!!!!!!!!!!!!!!

Elżunia.

My prosimy p.prezesa by zorganizował /może kadry/ wywiady wypowiedzi ludzi pracujących na obiektach o pracy kierownika L W. uważamy,że zaciągnięte opinie bardzo się przydadzą panu prezesowi w ocenie kierownika,który jest oceniany przez pracowników bardzo negatywnie.

dominik01

zgadzam się kolesiostwo, pozbywają się osób z gr.III,grafiki są często zmieniane nie polecam!!!!

Menn

To firma krura wykorzystuje ludzi z nadgodzinami ale niekca placic to wykanczalnia robie od stycznia ale wykonczylem nogi i musialem isc na l4 mam umowe do10 czerwca i sie zastanawiam czynieznalesc nowej pracy bo umowy moga mi nie przedluzyc Lo

Oszukany

Witam. Po badaniach lekarskich szef firmy życzył mi wieloletniej owocnej współpracy. Wiedział, że zatrudnia osobę z trzecią grupą inwalidzką. Wczoraj dowiedziałem się, że od pierwszego stycznia już nie będę pracował, bo na osobach z trójką mają tylko czterysta złotych zwrotu. Po za tym obiecano mi, że przysługuje mi dwa dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc plus dodatek za grupę. W skali roku wychodzi 36 dni. A teraz się okazuje, że oni liczą każdy dzień urlopu za osiem godzin przepracowane, a nie za dwanaście godzin. Obiecali nam ubrania robocze... Okazało się, że nie dostaliśmy. Za pranie nam wypłacają 5 coś i tyle. A ja własne buty do chodzenia zużywam w błocie podczas obchodów. Paski z wypłaty też nie są regularnie dostarczane. Czy to nie jest oszukiwanie pracowników, poniżanie oraz dyskryminacja? Wolą zatrudnić osobę z daleka, bo ma 1 grupę. Po za tym nie jest to praca stała, a jedynie do końca 2018. Dlatego nie polecam tej firmy w żaden sposób.

Rencista

Brak organizacji pracy,oszukiwanie na nadgodzinach i urlopie,nadmiar obowiązków za najniższą krajową stawkę,kolesiostwo,skandaliczne warunki pracy na obiektach chronionych (budowy)-brak światła,wody,śmierdzące kanciapy,kamery w pomieszczeniach socjalnych ,wyśmiewanie,okłamywanie i lekceważenie pracowników (osób niepełnosprawnych).Brak funduszu socjalnego,na zwroty za recepty,okulary itp. z funduszu PFRON oczekuje się miesiącami i można się nie doczekać.Nie polecam tej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona - Kraków

• Jak się pracuje w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy F.U. SED-HUT S.A. Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

F.U. SED-HUT S.A. Ochrona