Opinie o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona w Kraków

Feliks

nic nie dbają o ludzi kradną urlopy na obiektach paranoja ludzie którzy pija i ludzie którzy skarżą bo chcą przytym duże lizać szefowstwu niepolecam tej firmy wogule ta firma jak się nie opamięta i nie będzie dbać o ludzi to większość z nich odejdzie i znajdzie lepsza prace w tej firmie czas na zmiany

loi

Na logikę ,na wypłatę składa się wielę czynników takich jak np ilość godzin nocnych przepracowanych a także to czy masz urlop,chorobowe a jak nie masz renty to ściągają większy podatek i tym samym mamy mniejsze wypłaty.Więc co mc to inna wypłata

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

@dariuszlaabs42@gmail.com

Panie Darku ja nie wypowiadam się za poprzednie lata ja mogę powiedzieć o tym co się teraz dzieje jestem koordynatorka i staram się każdemu pomoc więc nie będę się wypowiadał na temat poprzednich latach ja żałuję że tak się stało że nie mam już rckik ale może kiedys

Zawisza

Moi Drodzy Marcin Frytek już nie pracuje w SET HUT teraz kończy inne firmy innych pracowników, szykuje się na tą osobę pozew zbiorowy, juz niejednej i nie jednemu zaszkodził.

Pracodawca Nowy wpis
@Zawisza

W sed hut są kontrole i frytek te kontrole zgłosił a pozew zbiorowy nie mogą składać (usunięte przez administratora). Wszystkie kontrole wykazały oszustwa,ginące godziny a I nspekcja pracy ma tam co robić. Frytek ma zgłoszone sprawy w sądzie. Nie jest tajemnicą bo nie płacą i oszukuja.Ten człowiek juz tam go nie ma od 21 roku.

nowy Nowy wpis

Czy firma daje jakieś pieniązki na ŚWIĘTA?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

dariusz

do ,,Pytajacego ,,atmosfera zalezy w wiekszosci od samych koordynatorow jacy sa jezeli bedzierz posluszny jak pies to bedzierz mial atmosfere super ..ale jak bedzierz sie stawial i upominal o swoje prawa pracownicze to bedziesz przegrany na calej lini zanim wezmierz te prace w SED-HUDZIE TO DOBRZE SIE ZASTANOW CZY PRZYPADKIEM NIE WDEPNIERZ W (usunięte przez administratora) .

@dariusz

I tu się całkowicie zgodzę ciągle mam pod górkę bo mój koordynator niestety mnie nie lubi i nie akceptuje

dariuszlaabs42@gmail.com
@Ewa

Do EWY ja postanowilem sie nie dac ale po mnie zeby nie jezdzono jak bylby t(usunięte przez administratora) mam swoj chonor i zawsze nie zgadzalem sie z tym zeby mna pogardzanno potrwie powiedziec co mysle prosto w twarz a nie za plecami taki tak ja inni mam charakter nawet kosztem zwolnienia z przeszlosci z roznych zakladow pracy trzeba sie postawic ALE WTEDY JEZELI MASZ W 100% RACJE TYLKO WTEDY .,,i dlatego moj mail jest pelnym nazwiskiem pisanym a nie jakimis pseudonimem moj swi. pamieci brat starszy tez byl taki jak ja nawet babcia tez byla taka jak ja potrawilismy sie postawic prawdze ..pozdrawiam Darek Bytom ( slask ) Poland.

Agnieszka Franik
@dariuszlaabs42@gmail.com

Witam Pana niestety ja nie zgadzam się z Pana opinia w firmie sed-hut pracuje parę lat nie powiem różnie bywało raz lepiej raz gorzej ale nie każdy koordynator jest zły. Miałam małe zatarczki z jednym koordynatorem ale za to bardzo miło wspominam i mam kontakt z Panią Kasia Procent, panem Ireneuszem Mikołajczykiem czy Panem Piotrem Piszczkiem.Nie jest tak jak piszesz ja nigdy nie miałam problemów . Ale jak ktoś umie ich szukać znajdzie je . Wiem dobrze że pan przechodzi do firmy z Sosnowca ja koordynuje cztery obiekty więc nie wiem w czym jest problem acha i nieładnie jest opisywać własną firmę bo w ten sposób pali Pan mosty za soba

Agnieszka Franik

Panie Darku ja Pana nie wyzywam a po drugie jestem poukładana i wiem co robię . Niestety to Pan ponawiał a nawet opisywał naszą firmę do Śp Pana Dyrektora. Ja w porównaniu z Panem mam dobrze poukładane w głowie i niestety się to nie zmieni . Ze wsi nie pochodzę a pana wpisy mnie obrażają ponieważ ja mam kwalifikacje pracownika ochrony. Ludzie są jacy są a ja nie widzę problemu.

Pracownica

Witam ja powiem tak ja mam kilkunastu ludzi pod sobą a co do Pana Labsa nie znam go i nie wiem jakim był pracownikiem. Wiem tylko tyle że często wypowiadał się na temat firmy sed hut nic więcej nie mogę powiedzieć a teraz prawdopodobnie zaczyna pracę w Nowa

dariuszlaabs42@gmail.com
@Pracownica

Witam do PRACOWNICA dziekuje za swoja opinie moje wpisy ,.mialem powody a zeby tak pisac nic juz nie moge napisac o tej firmie bo juz nie jestem pracownikiem SET-HUDU pozdrawiam A JEZELI UCZCIWY I DOBRY PRACOWITY PRACOWNKI JAKIS POCZOL SIE URAZONY TO PRZEPRASZAM

Pracownica Nowy wpis
@dariuszlaabs42@gmail.com

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agnieszka rajda
@Feliks

Nieszczerze piszesz jakoś ja nie mam takich problemow

@Agnieszka rajda

dziadostwo jakich mało szczery jestem do bulu

@Agnieszka rajda

zobacz sobie ile ta firma okłamała ludzi ile się już z niej zwolnilo przez szefów ochrony kanca kłamią na wszystkim i oszukuja

Alex
@Feliks

Pracuję w tej firmie od roku moim szefem jest (usunięte przez administratora) nigdy nie miałem z nim problemów zawsze gdy tego potrzebuję dostaję dzień wolny jeżeli mam mało godzin w miesiącu zgadzam się na to aby pokryć braki z urlopu wiadomo że nie raz jest taka potrzeba grafik nie raz się zmienia kilka razy w miesiącu ale tylko dlatego że niektóre osoby idą na L4 i jest konieczność zmiany Moje zdanie jest takie że tylko ci którym się nie chce pracować mają największe pretensje lub ci którym firma podziękowała za pracę bo nie spełniały oczekiwań Wypowiedzi niektórych osób jasno określają jaki mogą mieć symbol choroby nie patrząc w ich papiery Jeżeli chcesz być szanowany szanuj innych

y
@Alex

Już wiadomo dlaczego grafik zmienia się tak często .Bierzesz dni wolne za pozwoleniem szefa .(usunięte przez administratora)

y
@y

a innych się sciąga z domu do pracy .

@Alex

ma Pan rację jak kto chce pracować. To pracuje tylko nieudacznicy tak piszą....

@Feliks

Witam czytam twoja wypowiedź i nie wierzę w takie rzeczy jakoś przez 6 lat pracy nie zniknęła mi ani godz pracy.Urlop też mam cały więc nie wiem dlaczego tak jest u ciebie. Moim koordynatorem jest Pani Katarzyna Procner i Pan Ireneusz Mikołajczyk więc nie wiem skąd takie sformuowania

Pracownica

Drogi kolego wypłaty są równe nie ma takiej możliwości chyba że masz jakieś zobowiązanie. Jakoś ja co miesiąc dostaje jednakową wyplate

loi

dariusz.laabs@opoczta.pl

Witam nie chce ale musze ja pracownik poczatkujacy na umowe prubna a pracuje dopiero 2-a dniowke i jeszcze 2-e godziny wczesniej owszem te dwie godz. byly prawidlowe szkolenie pan Gienek ochroniarz przeszkolil mnie DOBRZE OWSZEM MALO BYLO GODZIN WIADOMO NIEDA SIE WSZYSTKIEGO NARAZ WYTLUMACZYC I POKAZAC,, DAJE LAPKE SZKOLENIA W GORE TYLKO TEZ BYLO TROCHE MOJEJ WINY GDYZ NIE SPISALEM WSZYSTKICH TELEFONOW WARZNYCH,, moja wina ,,..na drugi dzien pracy no napisze brzytko juz od godziny 5-j bylo (usunięte przez administratora) zaczla sie dniowka w nerwach i nieporozumieniami zwiazanem z CHAOSEM W SZAFCE Z KLUCZAMI I SPISYWANIEM WAZNYCH TELEFONOW .PRAWIE PRZEZ POLOWE DNIOWKI TO BYLO CORAZ GOZEJ NAWET DOSZLO DO NIE MILYCH SLOW W MOIM KIERUNKU ( a slowa byly ZA SUGEROWANE ZE JESTEM CHORY PSYCHCZNIE i.t.p...i GORZEJ nie moge napisac kto kierowal te slowa do mnie gdyz moga byc dla nas obydwoch obrazliwe i klopotliwe .przykro mi to pisac ale wole napisac .oczywiscie rozmawialemz koorydynatorem o rozwazaniu czy zostac w tej firmie dalem sobie i osoba trzecim tydzien czy sie dogadamy wzgledem zaistnialej klopotliwej stytuacji ,,DZIWNE PRZED WCZORAJB ROZMAWIALEM O TEJ PRACY Z SASIADEM I MOWILEM ZE CHYBA WYBRALEM SIE NA KSIEZYC Z MOTYKA I MASZ CI BABO PLACEK ,,PRZEWIDZIALEM TAKA SYTUACJE i.ROZMYSLAM CZY ZOSTAC W TEJ FIRMIE NA START JUZ KLOPOTY SWIETNIE ..TYLKO POZAZDROSCIC .. TO SA MOJE SLOWA OD SERCA PRAWDZIWE .. az mi sie przykro zrobilo . teraz juz wiem dlaczego brakuje wciaz ludzi w tej firmie ..p.s. ZANIM KTOS ZECHCE W TEJ FIRMIE PRACOWAC PROSZE PRZECYTAC OPINIE O TEJ FIRMIE ,DAJE TEJ FIRMIE PALEC W DOL..

@dariusz.laabs@opoczta.pl

Witaj jestem pracownica z 6 letnim stażem i wiele przeszłam na mój temat też słyszałam różne słowa i siebym tym za bardzo nie przejmowała. Jeżeli pracujesz na rckik to ja znam obiekt jak własną kieszeń i też miałam krzywe akcje ale daj sobie czas na poznanie ludzi ja z czasem nabrałam dystansu do ludzi niespouchwalam siez nimi robię swoje i to jest ok. Życzę Ci miłej pracy a to sie zmieni z czasem. Uwierz mi ja też myslalam że nie ale jak się postawisz raz to będą widzieli że nie dajesz sobą pomiatac

@Pracownica

Witam i dzekuje powili zmieniam ukladanie tych nieszczesnych kluczy ktore sa byle jak poukladane narazie mi to wychodzi w 30% i jakos sie powoli przyzwyczajaja choc sa opory nawet powiadomilem meile dyrekcke ale bez imion ze tu chyba jest terror z tymi kluczami wszycy co tu na kozielskiej pracowali to rezygnuja z powodu tych kluczy jest totalny balagan ..na posterunku raciborska jest wszystko w porzadku tam tego problemu nie ma .i jest OK.. owszem tam tez mialem problemy ale z tego ze jest duzo tych kluczy ale nie robilem tam awantur i jest ,,OK.., Pozdrawiam

@dariusz.laabs@opoczta.pl

Panie kolego na każdym obiekcie są spięcia i na każdym posterunku a pan myśli że inna firma będzie lepsza powiem tak przeszłam trochę tych firm wiem bo pracowałam w jednej z firm jest umowa na 5,50 i co pan na to powie a jak braknie godzin to z urlopu panu ściągają. Pracowałam w wielu firmach teraz ja podwyższyła swoje kwalifikacje i firma to docenią. Proszę nie pisać że nie warto jakby nie było warto tobym nie siedziała w niej. Wypłaty na czas i nie ma (usunięte przez administratora) z urlopów jak niektórzy pisza

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

dariusz.laabs@opoczta.pl

Witam zalezy na jakim stanowisku i gdzie sie pracuje na jakiej plaowce..

Magdalena
@dariusz.laabs@opoczta.pl

konkretnie chodzi mi o Kraków, jak jest tutaj ? ludzie się dogadują ze sobą, z szefostwem ?

Seyma

Nie bardzo a taki szef o nazwisku Kuracinski jest b.falszywy i nieuczciwy w stosunku do pracowników

Sylwester rajda

Witam serdecznie ja już pracuje w tej firmie 6lat nie mam żadnego problemu z tą firmą

Czy w firmie F.U. SED-HUT S.A. Ochrona są regularne szkolenia pracownicze?

Seyma

Uważajcie na Kuracinskiego z sed hut mówi jedno ,a a robi swoje i b.czesto zwalnia pracowników bez powodu.

Szynu

Oceniam ok w pożądku skład pracowników kierownictwo w porządku. Tylko szkoda że nadgodziny nie płacone tylko do urlopu.

Magdalena

czy aktualnie sytuacja w firmie się cos zmieniła na plus, czy nadal najchetniej zatrudniane sa osoby z odpowiednim oznaczeniem z orzecznictwa bo tak pisaliscie ?

W

Sedhut slynie z donosicielstwa przyjmuja ludzi 02-P,01U bo takich lubią szukają przy tym sojuszników a zwlaszcza koordynatorzy co mają z nich zysk pociechę wówczas wszystko maja premie i nadliczbowe ale przytym takie osoby sie nie odezwa i nie bija się o swoje giną urlopy nadliczbowe i są oszukiwani na potęgę

Rajda Sylwester
@W

Witam proszę odwalic się od ludzi którzy pracują i mają grupę inwalidztwa 02p i u to nie jest nic złego czeba mieć swuj honor a nie przekreślac ludzi lub wyzywać ich my też chcemy pracować i nikomu nie robimy krzywdy także zachowanie ludzi krzywdzi nas

Profesor Miodek
@Rajda Sylwester

ty pisz ze słownikiem języka polskiego bo robisz błędy jakbyś chodził do SZKOŁY SPECJALNEJ ! Więcej wiedzy a mniej pieniactwa i kapusiowania !

@Rajda Sylwester

Wy powinniście mieć grupę 08p bo 02p to za mało na wasze zachowanie kłamstwa i kalumnie jesteście obłudni zakłamani robicie (usunięte przez administratora) wszystkim i wszędzie gdzie się znajdziecie nie rubcie z siebie ofiar losu bo sami sobie jesteście winni A jeszcze nie ma w Polsce takiego zakładu pracy gdzie byście się nadawali wszystko w temacie ????????

Darek P

Brak słów .

w

" Gwiazda " z Solidu niszczy nam miejsca pracy .

@w

ta gwiazda solidu jeszcze wam pokaze co potrafi

W

napewno pójdzie aż wam zbrzydnie wszystkim

W

tylko jakoś wszyscy się zwalniają za karty i oszukiwanie straszenie i mobbing zan8edulgo będzie PIP to was rozliczy

Feliks

M.frytek kradnie urlopy wysyła ludzi na L4 obiecuje brednie przy tym ludzie się zarażają wszawica skórna niedbająca o maseczki i płyny M.frytek jest wulgarny i zle się odnosi przytym straszy pracowników i daje takie osoby na instytucie na wrocławskiej co nie powinny robić jak emilka kablara i pietruszka konfident z takimi pracownikami AUT!!!!co się zamykają boją się pracować i punktów nie odbijają zero tolerancji dla tej firmy

z
@Feliks

Jak pracownik ma dobrze pracować , gdy jak piszesz M.F. takie rzeczy wyprawia .

Z

Bardzo wartościowy i merytoryczny wpis .Na pewno wszyscy na taki czekali

Kiepski Ferdek
@Z

ciekawe czy ty jesteś tak wartościowy i merytoryczny w swoim życiu bo życie w SED-HUT jest naprawdę przepiękne ! Twoją merytorykę i wartości możesz se wsadzić do wora wartościowy człowieku !

W

i to jest prawda a oszukiwać potrafi ludzi i niewypałach urlopow zaniedulgo wskoczy mu PIP to się przekona przyjmuje osoby psychiczne co nic nie umieją tylko skarżyć to to umia najbardziej

Karolinka

@ Feliks ty jesteś pieniacz nierób kapuś donosiciel katolik PISiu brudas a twojego bachora co bierzesz 500+ jak byłeś w robocie zrobił ci listonosz tak jak Lewandowskiemu ! Kapujesz ! Bo sam nie potrafisz !

@Karolinka

Karolinka za dużo obrazy i słownictwa pod względem ludzi

w

Tych co się nie nadają pozbyto się i teraz toczą pianę jak feliks .

Kiepski Ferdek
@w

Feliks to ani baba ani chłop ! To ciotunia ! Ciotka ciotki !

T
@w

tylko te osoby same sie zwolnily M.F tych osób nie zwolnil bo widza co się dzieje i sami odchodzą jak firma (usunięte przez administratora) na urlopach i nadgodzinach to jest ok każdy sie w końcu przekona na własne oczy

Feliks

przyjmuja ludzi których niepowini przyjmować więcej kapusi i konfidentów w tej firmie kanca na urlopach okradają ludzi z kasy cale szefowostwo AUT!!!!!!! Albo najlepsze dla nich to PIP

zombu

dziadostwo jakich malo

Helena
@zombu

A dlaczego tak uważasz? Napisz proszę, co konkretnie sprawiło, że masz takie zdanie o tym pracodawcy. Wiele osób zagląda na forum, by poznać realia panujące w interesujących ich firmach. Jeśli przedstawisz w sposób merytoryczny, jak wygląda sytuacja w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona, ułatwisz im podjęcie decyzji o ewentualnym złożeniu do tego miejsca dokumentów aplikacyjnych.

@zombu

popieram cie kradną urlopy i przyjmują pijaków i ludzi co się nienadaja do ochrony

Rajda Sylwester
@Feliks

Witam pracuję już 4 lata i nie narzekam na tą firmę jest super Pani Kasia jest bardzo miła osoba a inni nie obchodzą mnie bo to ich sprawa

Jan Paweł II

Cóż w tej firmie takiego fantastycznego i wspaniałego. Pracownik ma swoje prawa i obowiązki i to samo posiada Pracodawca ! Przyjąłem się do tej żałosnej firmy i nie mam kontaktu z Kadrami i innymi komórkami. Mam tylko kontakt z kierownikiem za pomocą sms-ów i to bez odpowiedzi. Dzwoniąc na sekretariat to albo zajęte albo Kadry mają nawał pracy i są zajęci. I to ma być zakład pracy chronionej !? teraz jestem pewien tylko tego że jestem tylko po to aby robić i mogli za mnie trzepać kasę z PFRON-u. Mam gdzieś taką firmę i szukam czegoś konkretnego !!????????

Miły pan

Czy można u was starać się o dofinansowanie na wczasy

KIEPSKI FERDEK
@Miły pan

na wczasy to sobie weź KREDYT a nie domagaj się dofinansowania a jak cię nie stać to rozbij sobie namiot pod domem (usunięte przez administratora) !

Hey
@KIEPSKI FERDEK

Większość zakładów pracy chronionej ma dofinansowania ,więc człowieku nie wiesz co piszesz

KIEPSKI FERDEK
@Hey

ty nie wiesz o co pytasz (usunięte przez administratora) bo są tylko dofinansowania do wczasów pod gruszą czyli niedorozwoju namiot pod domem ! albo w parku a wczasy kupuje się w biurze podróży i jedzie do Kołobrzegu Las Vegas albo Las Palmas bucu ????

Zostaw merytoryczną opinię o F.U. SED-HUT S.A. Ochrona - Kraków

• Jak się pracuje w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

Zobacz opinie na temat firmy F.U. SED-HUT S.A. Ochrona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U. SED-HUT S.A. Ochrona?

F.U. SED-HUT S.A. Ochrona