Opinie o Polski HR - Temporary Work w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski HR - Temporary Work. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polski HR - Temporary Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work w Kraków

Olek

W poprzedniej agencji pośrednictwa pracy byłem źle traktowany, zero szacunku do pracownika. Więc jestem na to bardzo wyczulony…. Ale akurat w polski hr jest dobrze, traktują mnie tu dobrze, załatwiają fajną pracę, polecam.

damian

Ten pośrednik załatwił mi bardzo fajną robotę za dobrą kasę, więc polecam wszystkim. jestem mega zadowolony,

Pracowałem przez polski hr jako kontroler jakości i mogę polecić tą agencję. Wypłaty były solidne, terminowe. Polski hr całkowicie wywiązał się z umowy. Ogólnie bylem zadowolony z tej pracy.

Klaudiusz
@777

O, to ja podobnie. Mogliby niby troche lepiej płacić, ale za bardzo narzekaćnie mogę. Spoko agencja, caly czas dostaje oferty pracy od nich więc jest w czym wybierać.

BENEK

polecam pracę za posrednictwem polski hr, wszystko dobrze zorganizowane, pieniadze przychodzą ładnie co miesiąc

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski HR - Temporary Work? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nati

Ja przez polski hr robilam kilka inwentrayzacji w rossmannie i bylam zadowolona. Dobrze zapłacili, ogolnie wszystko ok. Poznałam też tam sympatyczne dziewczyny. Studiuje wiec taka inwentaruzacja co jakis czas to fajny zastrzyk gotówki :]

lisica

zostałem zatrudniony przez polski hr w tesco. jeszcze nie mialam pierwszej wyplaty, ale na razie wszystko bardzo ok. sa tu dwie osoby zatrudnione przez nich i mowia, ze kasa taka jak byla ustalana i terminowo.

leszek

pracuję zatrudniony przez polski hr i jest bardzo spoko, wypłaty terminowe, stawka taka jak chciałem. na dodatek trafilem w fajne miejsce z bardzo sympatycznymi ludzmi, polecam

baśka

Polecam pracę za pośrednictwem Polski Hr. Wszystko sprawnie i szybko załatwiane, dostałam pracę jaką chciałam, kasa też się zgadza. Kierownictwo trafiło mi się świetne więc jestem bardzo zadowolona :)

Anitex

To nie wiedziałeś jaką stawkę Ci dają na początku? Przecież wszystko jest na umowie skoro Ci nie odpowiadała to po co się u nich zatrudniałeś? Sam sobie narobiłeś problem i teraz pretensje i złe opinie. Dziwi mnie, że mówisz, że w biurze są niemiłe osoby. Ja zawsze trafiam na bardzo miłe panie. A wiem, że ludzie często są przewrażliwieni i jakoś po prostu nie powie ''dziękuję'' czy ''proszę'' to już wielkie halo. Sama się kiedyś z czymś takim spotkałam jak pracowałam jako kelnerka. Byłam na prawdę w porządku, a nagle dowiaduje się od szefowej, że klientka się skarżyła, że byłam ''opryskliwa''. To było strasznie nie fair, bo nigdy dla nikogo taka nie jestem, tym bardziej w pracy. Ze swojej strony powiem tyle, że Polski HR to uczciwa firma i serio nie wiem skąd tyle problemów u Ciebie. Ja u nich pracuję i jestem bardzo zadowolona.

jarooo
@Anitex

Niewiem o co dkoladnie chodzi ale moim zdaniem polski hr to dobra firma uczciwa. czepiaja sie czepialscy. ja wlasnie u nich pracuje i wszstko jest w porzadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

Polski HR - Temporary Work