Opinie o Polski HR - Temporary Work w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski HR - Temporary Work. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polski HR - Temporary Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work w Kraków

farfocel zielony

znalezli mi prace na magazynie i jestem zadowolony co jak co ale placa calkiem niezle trafilem na spoko zaklad gdzie kierownictwo nie cisnie i jest wyrozumiale

Polecam agencja wywiązała się ze wszystkiego w 100%, dziękuję

Przemek

Zgłoszenie się do polski hr bardzo przyspieszylo znalezienie pracy a miałem z tym niemaly problem. Szukałem pracy doryczej i trwało to juz drugi miesiac... po zgłoszeniu się do tej agencji dostalem pierwsze propozycje pracy juz po 2 dniach i bylky calkiem spoko, ale stwierdzilem, ze dam sobie jeszcze tydzien i moze podeslą coś lepszego. Ni e zawiodlem sie. Teraz mam spoko prace i fajny dodatkowy hajsik. Polecaaam

balzack

Agencja którą można polecić!!! Z czystym sumieniem!! Załatwili mi spoko prackę! Kaska też niezła, ogólnie to jestem zadowolony!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski HR - Temporary Work? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bilbo Bagins

Zadzwonili do mnie zebym przyszedł na rozmowę. Fajnie, cieszę sie, wreszcie coś ruszyło. Spodziewać się czegoś konkretnego? O co pytają?

@Bilbo Bagins

Jezuuu ludzie, wszędzie rozmowy wyglądają podobnie. Tu też. Zwykła rozmowa, standardowe pytania. Na plus jest to, że są bardzo miłe rekruterki i tyle.

Daniel

Od czerwca szukałem pracy, bo skonczylem szkole. Szykałem na własną rękę. 2 miesiace nie mogłem totalnie nic znaleźć, albo mnie nie chcieli albo ja nie chciałem, bo byly tragicznie niskie stawki. A ja nie trwaię takiego wyzysku i braku szcacunku do mojej pracy i czasu. No i w kńcu trafiłem na Polski Hr. Zgłosiłem się do nich, bo co mi tam szkodzi. No i super, w ciągu tygodnia miałem pracę i pracuję tu do teraz. Dobra stawka i trafiłem na świetną ekipę. Dlatego polecam każdemu kto ma problem ze znalezieniem pracy, Polski Hr robi to kompleksowo.

kasia

dobry, rzetelny pośrednik.

white

wiele jest takich firma na rynku ale ta może się poszczycić swietna organizacja i bardzo ciekawymi ofertami pracy, ciekawymi glownie ze wzgledu na zarobki

Kamcioch

Agencja godna poelcenia wszystko sprawnie załatwiają ja się ciesze

Wielkie W

spoko zarobiłem na inwentaryzacji którą mi załatwili, spoko firma, duzo latwiej dzieki nim znalezc jakas prace dorywczą, tymczasową

Agencja którą mogę polecić. To moja trzecia z ktora wspolpracuje ale pierwsza uczciwa i tak dobrze zorganizowana. Do tego wypłacalna co jest niesamowicie ważne.

wspolprace z polski hr oceniam dobrze, wywiazali sie ze wszystkeigo, nie bylo zadnych problemow i dzieki nim moglem zarobic spoko pieniadze

solo

dziękuję agencji polski hr za załatwienie mi pracy. teraz mam fajną kaskę i spoko ekipę. dziękuje i polecam

PATRYS

DOBRA AGENCJA ZAŁATWILA MI SPOKO PRACE WIEC TERAZ MAM SPOKO PIENIADZE I SIE CIESZE

cool.

ogólnie jestem zadowolony z tej agencji, dwa razy załatwili mi spoko prace i do tego zadnych problemow nigdy u nich nie bylo, dzwonilem tam nie raz i zawsze ktos mi pomagal, wyplaty tez zawsze przychodzily na czas

ADAMSKI

Praca dobra, kasa na czas, a to że czasami ktos komnus odparsknie czy powie nie jest chyba wielkim problemem ?

patrycja

bardzo szybko znaleźli mi pracę a sama szukałam już ze 2 miesiące... dobrze że podpisalam z nimi umowę, jestem zadowolona

Mikołaj Sosnowski

Dobry pośrednik, uczciwy, godny zaufania. Ja jestem zadowolony z tej współpracy.

Jakub

Agencja na 5! Daja radę na rynku i pokazują, że można naprawdę mocno iść do przodu przy obecnych standardach

Kajt

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

Polski HR - Temporary Work