Opinie o Polski HR - Temporary Work w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski HR - Temporary Work. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polski HR - Temporary Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work w Kraków

maciejjj

Agencja mnie uratowała. Tak mogę powiedzieć... Zlikwidowali w zakładzie 10 miejsc no i padło też na mnie, najgorsze, że prezesik to kumpel ze szkolnej ławki... przykra sprawa, no ale trudno. Wysłałem do nich CV od razu jak poleciałem z roboty, bo mam kredyt na dom, a żona była jeszcze na macierzyńskim wtedy i musiałem coś znaleźć, bo oszczędności jakie mieliśmy trzeba było przeznaczać na odsetki. Szybko się udało znaleźć pracę i w sumie jest lepiej bo zarabiam lepszą kasę, są premie i jestem spokojny o swoją rodzinę!

Konstanty

Jak przeglądam opinie o tej agencji to tak ogólnie rzecz biorąc większość jest ok. Jutro aplikuję w takim razie

bzyk bzyk

Jak już coś znajdziesz to zakaszesz rękawy i działasz choćby to była najcięższa praca. Ale już tak jest. Na pewno na konktrakcie z nimi na pewno stratny nie będziesz - swoje zarobisz, możesz zdobyć doświadczenie a to w przyszłości może zaprocentować

morski

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień, więc bardziej na plus niż na minus

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski HR - Temporary Work? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
michu

Oferowali to co zastałem więc za to szacuneczek. Pewni i sprawdzeni przeze mnie i moich kumpli

Misiek

Zdeeeecyyydowanie polecam tą agencję! Pozdro dla chłopaków z roboty!

Pogodny

Jak ktoś dopiero startuje do pracy zaraz po szkole i nie ma zbyt dużego doświadczenia to mogą pomóc, bo dużo łatwiej u nich coś znaleźć niż po jakichś olx, gumtree czy ogłoszeniach w gazecie

Patro_93

Jakoś nie miałem szczęścia do pracodawców, zawsze okazywali się chamami i oszustami - na wypłatę trzeba było czekać, roboty tyle że czasami człowiek nie wyrabiał i brakowało się. Pomyślałem, że może znaleźć coś przez agencję. Wybrałem najlepszą wg opinii innych znajomych którzy z ich pomocy skorzystali. Teraz pracuję już pół roku, kasa w nowej robocie na czas, określone warunki i nie można spokojnie się swoimi zadaniami zająć.

Bernard

Kiedy odchodziłem z poprzedniej pracy chciałem sobie zrobić miesiąc wolnego i odpocząć od tego wszystkiego, ale tego samego dnia scrollowałem facebooka i wyświetliła się nazwa tej agencji. Odpaliłem stronę, poczytałem i przejrzałem oferty. Napisałem maila i ... z mojego wolnego nic nie wyszło, po 3 dniach odpowiedzieli, rozmowa, konkrety i mam nową pracę, a wolne sobie zrobię kiedy indziej :))

ivo

Sąsiad mnie przestrzegał przed tą firmą, ale w sumie nigdy nie podał konkretnej przyczyny. Ja się zdecydowałem i podjąłem współpracę. Tak mija już kolejny miesiąc a ja z każdym następnym jestem coraz bardziej zadowolony. Dobrze, że się nie rozmyśliłem przy podpisaniu umowy.

zaangażowany

Cenię takie działania - umowa szczegółowa i kilka razy sami mówią żeby czytać co się podpisuje czy to umowę o pracę czy inne dokumenty. Podpisałem. pracuję już drugi rok i wszystko się zgadza z tym co podpisałem. Polecam! 10/10

Wojtechhh

Sam szukałem dobrej agencji i dowiedziałem się, że oni mają bardzo dobrą opinię jako pracodawaca. Skontaktowałem się w sprawie pracy i jakoś idzie.

dobry

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać.

Kamil

Jak można się skontaktować z firmą w celu znalezienia pracy ? Pozdrawiam

Dymek
@Kamil

napisz do nich maila albo zadzwoń

dobry wałek

to dobra firma. w polsce jeszcze jeszcze tylko kilka dobrych firm, ale mozna je na palcach jednej ręki policzyć. Cała reszta to (usunięte przez administratora) i naciagacze. Dlatego wybierzcie madrze żeby nie żałowac. dlatego lepiej sprawdź jak jest na miejscu, a nie czytaj te glupoty.....

Michał B. 1993

Bardzo fajna atmosfera pracy (żarty i anegdoty współpracowników), wyrozumiały i spokojny szef, brak problemów z wypłatą, możliwość rozwoju, służbowy sprzęt, otwartość na nowe pomysły i świeże podejście. Wszystko w jak najlepszym porządku :)

Praca dobra, kasa na czas, a to że czasami ktos komnus odparsknie czy powie nie jest chyba wielkim problemem ?

Prowadzą teraz jakąś rekrutację?

Mango
@anonymous

U nich rekrutacja trwa praktycznie zawsze, to agencja posrednictwa pracy, oni zajmuja sie praktycznie tylko rekrutacja

paulina bogdańska

Polecam, agencja działa sprawnie i szybko, bardzo ułatwia znalezienie pracy :-)

kot

fajna agencja, nie wiedzialem wczesniej, ze w ogole cos takiego istenieje, a oni mi zalatwili bardzo fajną prace i to za dobrą kase, aż się zdziwiłem

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work - Kraków

Polski HR - Temporary Work