Opinie o Simplic sp. z o.o. w Kraków Nowohucka 92a

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Simplic sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Simplic sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simplic sp. z o.o. w Kraków Nowohucka 92a

Maciej

Witam. Pracuje w firmie Simplic od kilku lat. Uważam że jest to bardzo ciekawa praca, w której można zdobyć dużo ciekawych doświadczeń. Praca w której nie da się narzekać na nudę, ani rutynę. Ponieważ każda instalacja jest inna, i wymaga trochę kreatywności. Pracuję ze wspaniałym zespołem doswiadczonych monterów na których wsparcie zawsze można liczyć.

Polecam
@Maciej

Kierownik i jak zadowolony z nowej funkcji ;)

Agata

Pracuję w Simplic od niemal 2 lat. Na moim stanowisku cenię sobie różnorodność obowiązków i brak rutyny. Poza codziennymi zadaniami mam także wkład własny w ciągły rozwój firmy. Na co dzień panuje miła i przyjazna atmosfera, wszyscy są chętni do pomocy. Firmę cechuje pełen profesjonalizm oraz życzliwe podejście do klienta. Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą klienta na poziomie finansowym oraz technicznym i wykonawczym.

Włodek
@Agata

Możesz mnie podejść od tylu ;P

Bernadetta

Pracę w Simplic cenię sobie przede wszystkim za możliwość rozwoju, nauki i brak monotonii. Po zdobytej wiedzy teoretycznej na studiach z sektora odnawialnych źródeł energii, w pracy zdobywam doświadczenie w praktyce. Od początku mogę liczyć zarówno na życzliwość jak i na wsparcie ze strony kompetentnych kolegów i koleżanek. W firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Ponadto praca ta pozwoliła mi na wzmocnienie zdolności interpersonalnych.

Szymon

Prace w Simplic zacząłem w 2019 roku. Prace zaczynałem z pełnym wsparciem zespołu oraz kolegów. Dostałem wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Cały czas starałem się aby szefostwo było ze mnie zadowolone i żeby widzieli ze warto było we mnie zainwestować. Dzisiaj po dwóch latach pracuje na stanowisku managera do spraw sprzedaży, zajmuje się rekrutacją ludzi przekazanie im wiedzy jaka zdobyłem w Simplic. Mam pełne wsparcie ze strony szefostwa i po dwóch latach mogę powiedzieć ze moi przełożeni i koledzy to moja rodzina. Spędzamy razem czas, dzwonimy do siebie , wspieramy się jak jest źle. Z chęcią chodzę do pracy w poniedziałki i nie wyczekuje na sile piątku. Moja współtwórca z Simplic będzie trwała bardzo długo jeśli tylko będę miał taka możliwość. Mogę każdemu śmiało polecić prace w Simplic i zachęcić do wysyłania CV.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Simplic sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dawid

Jestem pracownikiem firmy niemal od roku i mogę powiedzieć, że przede wszystkim w pracy panuje super atmosfera, tworzymy młodą i zgraną ekipę, z którą praca to sama przyjemność. Dodatkowo w Simplic można liczyć na pełne wprowadzenie i przeszkolenie do zadań jakie się wykonuje oraz szybki rozwój osobisty.

Dawid

Wypiszecie plusy pracy w tej firmie?

Ciekawa

Czy firma teraz zatrudnia na stanowisko specjalista ds. administracji, czy raczej nie ma co liczyć na to że jeszcze kiedyś zadzwonią?

Wojciech

Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Super ekipa na montażu jak i w biurze. Pracownicy bardzo profesjonalni i chętni do wszelkiej pomocy. Zachecam wszystkich do współpracy z firmą Simplic.

@Wojciech

Do montażu jako pracownik nie polecam nikomu. Chyba tylko do przyuczenia.

Mateusz

@kinga a na jakie stanowisko szukacie?

Bartek

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na pracę, warto składać dokumenty?

@Bartek

Zawsze warto składać, firma regularnie się rozwija i szukamy kolejnych osób

Kinga

Miła atmosfera w pracy, zarząd jak i koledzy z pracy służą zawsze pomocą. Można rozwinąć umiejętności związane z kontaktem z klientem, jak i poszerzyć wiedzę na temat energii fotowoltaicznej. Współpraca z firmą jak najbardziej godna polecenia.

Beata
@Kinga

Dobrze jest mieć świadomość tego, że w Simplic panuje miła atmosfera i koledzy z pracy służą zawsze pomocą. Właśnie znalazłam jedno z ich ogłoszeń - szukają osoby na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży. Wiesz może, jaki jest konkretnie zakres obowiązków na tym stanowisku?

Paulina

W Simplic sp. z o.o. odbywalam praktyki studenckie z zakresu projektowania instalacji fotowoltaicznych. Ciesze sie, ze moglam poszerzyc swoja wiedze z tej tematyki pod okiem specjalistow. Firma jak najbardziej godna do polecenia.

Rafał

Pracę w Simplic sp.z o. o. zacząłem z pełnym wsparciem ze strony zarządu oraz doświadczonych kolegów , którzy służą radą na każdym kroku. W parze z tym idzie przyjazna atmosfera w biurze, co sprawia, że chce się działać. Uczciwa i profesjonalna firma, umożliwiająca rozwój w branży energetycznej jak i w pracy z klientem. Polecam!

Klaudia

Myślę, że to firma w której można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie nie tylko z branży energetyki czy OZE ale przede wszystkim kontaktu z klientem, sprzedaży i nabyć umiejętności które są aktualnie wyjątkowo cenne na rynku pracy. W firmie panują przyjacielskie relacje pomiędzy doradcami. Zarząd też zawsze służy radą i jest nastawiony na dialog, dzięki czemu praca w takim miejscu staje się naprawdę przyjemna :) Zdecydowanie polecam!

nickman

witam, jak wygląda praca w firmie na stanowisku Doradcy ? Czy ta praca wymaga wiedzy technicznej? Jakich pieniędzy można spodziewać się na tym stanowisku? Czy można spodziewać się w ramach pracy projektów z branży OZE?

Renata

Obecnie pracuje w firmie Simplic sp.z o.o. szczerze to jestem bardzo zadowolona,w poprzedniej firmie pracowałam 7 lat i myślałam że lepszej firmy do współpracy już nie znajdę, teraz dopiero wiem że żyłam w bardzo złym przekonaniu. Odeszłam z pracy tak naprawdę by rozpocząć współpracę z firmą Simplic sp.z o.o. i czuje się jakbym dostała skrzydeł, aż chce się przychodzić do pracy, bardzo przyjazna atmosfera i bardzo pomocni współpracownicy którzy nadal nie mają dość moich ciągłych pytań. Zarząd firmy traktuję swoich pracowników naprawdę bardzo w porządku, są to osoby z doświadczeniem które chętnie przekazują swoją wiedzę. Polecam wszystkim którzy lubią pracę z ludźmi i chcą dobrze zarabiać.

Kazimierz
@Renata

Piszesz o przekazywaniu doświadczenia przez przełożonych. A czy firma oferuje także szkolenia branżowe, które podniosą Twoje kwalifikacje? Czy mając odpowiednie doświadczenie i staż pracy możesz myśleć o awansie i starać się o podwyżkę? Uważasz, że warunki, które gwarantuje pracodawca są satysfakcjonujące? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Renata
@Kazimierz

Oczywiście że oferują również szkolenia, miałam już kilka szkoleń które bardzo ułatwiają pracę. Co do awansu to jak najbardziej myślę że jest taka możliwość iż stanowisk w firmie jest kilka a nie tylko jedno gdzie nie mam możliwości dalszego rozwoju, co idzie za awansem oczywiście i podwyżka. Co do warunków to naprawdę mogę szczerze napisać opinie na duży plus.

Iwona

@Kinga Dziękuję za wypowiedź. Chciałabym ponowić swoje poprzednie pytanie. Jakie konkretnie szkolenie firma Simplic zapewnia swoim pracownikom i jak często są one organizowane? Ponadto, wspomniałaś iż zarząd dba o rozwój pracowników. Powiedz mi proszę, czy jest możliwy awans wewnętrzny w firmie? Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Kinga

Simplic sp. z o. o. jest profesjonalną i uczciwą firmą, która dba o każdy szczegół, atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, a to podstawa zadowolonego pracownika. Dzięki zaangażowaniu Zarządu który dba o rozwój pracowników, można się wiele nauczyć i złapać ogromne doświadczenie. Jeżeli nie lubisz rutyny oraz masz chęć rozwoju ,polecam !

Iwona

@Jacek Twoja opinia jest bardzo pomocna i na pewno przyda się przyszłym kandydatom. Chciałam Cię jednak dopytać o kilka szczegółowych kwestii. Czy w firmie Simplic można liczyć na premię lub dodatki pozapłacowe, w postaci karty sportowej lub dofinansowania szkoleń? Jakie szkolenia organizuje firma Simplic dla swoich pracowników? Czy doświadczony pracownik ma szansę od razu na umowę o pracę? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Jacek

Simplic Sp. z o.o. to profesjonalna firma doradcza, która bardzo uczciwie podchodzi do swoich zadań i obowiązków zarówno w stosunku do klientów jak i swoich pracowników. Zarząd poprzez swoje działania rozwojowe sukcesywnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów przez co z bardzo dużym powodzeniem Simplic Sp. z o.o. działa w branży energetycznej. Jeśli chodzi o kwestie zatrudnienia w firmie to zdecydowanie polecam ! Atmosfera w pracy jest doskonała, biuro przytulne a pracownicy to doświadczeni handlowcy, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z przestrzeni lat. Współpracę z Simplic Sp. z o.o. rozpocząłem w maju 2017 roku i każdego z pełną świadomością do niej zachęcam. Jedyne czego żałuję to to, że stało się to tak późno i wcześniej nie poznałem tak otwartych, zdeterminowanych, pracowitych i przede wszystkim przyjaznych osób dzięki czemu sam wiele się nauczyłem i ciągle się rozwijam.

Zostaw merytoryczną opinię o Simplic sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Simplic sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simplic sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simplic sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Simplic sp. z o.o.