Opinie o Simplic sp. z o.o. w Kraków Nowohucka 92a

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Simplic sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Simplic sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simplic sp. z o.o. w Kraków Nowohucka 92a

Krystyna Nowy wpis

dzień dobry. kiedyś jak była dodawana oferta dla specjalisty ds. fotowoltaiki to wymagano od kandydata doświadczenia w sprzedaży. a czy wiadomo ile tak konkretniej? I czy możliwa będzie taka praca w najbliższym czasie?

Firma właśnie szuka Specjalisty ds. realizacji OZE. Z oferty wiem, że uprawnienia SEP są mile widziane. Co w sytuacji, kiedy kandydat tych uprawnień nie posiada? Firma pokryje koszty szkolenia jak i egzaminów? Czy będzie to w zakresie kandydata?

Simplic sp. z o.o. Nowy wpis

Dzień dobry, zazwyczaj jest możliwość organizacji szkolenia i egzaminu w ramach pracy na koszt pracodawcy.

Wywiad udzielony przez użytkownika Adrianna

23.11.2023 03:11

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Adriannaikona wywiad

W firmie Simplic swoją karierę zaczęłam od stanowiska specjalista ds. administracji. Obecnie zajmuję stanowisko menadżera biura oraz pełnię obowiązki menadżera działu realizacji. Jako menadżer biura, mam obowiązki obejmujące szeroki zakres zadań mających na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i wsparcia działań organizacyjnych. Są to, między innymi, planowanie i podejmowanie decyzji, organizowanie, przewodzenie oraz motywowanie pracowników. Każdy dzień jest inny, dlatego moje zadania mogą się różnić w zależności od potrzeb firmy. Bardzo lubię oraz cenię sobie taką rozmaitość i niejednorodność obowiązków.

Adriannaikona wywiad

W firmie Simplic pracuję 15 miesięcy - dokładnie od września 2022 r.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Adriannaikona wywiad

Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, rozwój zawodowy, zdrową i przyjemną atmosferę pracy oraz dobre wynagrodzenie wraz z premiami i benefitami - z pewnością mogłabym polecić tę firmę jako potencjalne miejsce pracy dla moich znajomych czy przyjaciół.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Adriannaikona wywiad

Istnieje wiele pozytywnych aspektów pracy w tej firmie, jednak - jako menadżer biura - skupię się na tych, które najlepiej znam. Po pierwsze, plusem jest wpływ na organizację i efektywność. Praca jako menadżer biura daje możliwość wpływania na sposób funkcjonowania biura i procesów w firmie. Można wprowadzać usprawnienia, inicjować zmiany w celu zwiększenia efektywności pracy - to daje satysfakcję płynącą z widocznego wpływu na codzienne operacje i ich ulepszanie. Po drugie, wspomniana już przeze mnie wcześniej mnogość obowiązków i ich różnorodność. Zajmuję się różnymi aspektami funkcjonowania firmy, co sprawia, że praca jest interesująca i wyzwania pojawiają się w różnych obszarach, co zapobiega rutynie i monotonii. Po trzecie, możliwość rozwoju, nauki czy rozszerzania kompetencji. Praca w roli menadżera wymaga ode mnie elastyczności i ciągłego doskonalenia umiejętności zarządzania, organizacji pracy oraz komunikacji. Nie mogę nie wspomnieć o współpracy z różnymi działami - daje to okazje do czerpania wiedzy od innych specjalistów, ale również tworzenia przyjemnego środowiska pracy. Między innymi dzięki wymienionym aspektom, praca w firmie jest satysfakcjonująca i inspirująca.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Adriannaikona wywiad

Firma często oferuje różnorodne szkolenia dla swoich pracowników, w tym szkolenia dotyczące zarządzania, rozwoju osobistego, umiejętności technicznych, zasad bezpieczeństwa czy nowych narzędzi i technologii. W ostatnim kwartale było to m.in. szkolenie praktyczne z funkcjonowania magazynów energii z przedstawicielem jednej z wiodących firm na rynku, czy też poszerzenie wiedzy na temat klimatyzacji oraz rekuperacji. Dodatkowo - w zależności od działu oraz zajmowanego stanowiska - można brać udział w szkoleniach/webinarach online. Taka forma daje możliwość poszerzania swojej wiedzy w kierunkach, które najbardziej interesują danego pracownika, lub w którym dany pracownik chce rozwinąć swoje kompetencje.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Adriannaikona wywiad

Firma oferuje różnorodne szkolenia stacjonarne z szeroką gamą tematów, obejmujących aspekty techniczne (montażowe czy dobór sprzętu), marketingowe czy sprzedażowe (np. jakie będzie najlepsze dofinansowanie ze względu na indywidualne potrzeby każdego Klienta). Szkolenia planowane są z odpowiednim wyprzedzeniem, abyśmy mogli dostosować swoje obowiązki do efektywnego uczestnictwa w nich.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Adriannaikona wywiad

Atmosfera w firmie jest świetna! Wszyscy jesteśmy bardzo zgrani i pomocni - możemy na siebie liczyć. W rozwijaniu naszych relacji pomagają regularne wyjścia integracyjne, takie jak kręgle, paintball czy "zwykłe" wyjście na grilla. Lubimy spędzać ze sobą czas zarówno w godzinach pracy, jak i po godzinach pracy.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Adriannaikona wywiad

Tak, pracodawca konsekwentnie wywiązuje się z ustalonych warunków pracy.

Wywiad udzielony przez użytkownika Darek

29.03.2023 01:03

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Darekikona wywiad

Pracuję jako specjalista ds. realizacji. Odpowiadam za koordynację montaży oraz serwisów, a także za wsparcie techniczne dla przedstawicieli handlowych i ekip monterskich.

Od 2,5 miesiąca.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Darekikona wywiad

Zdecydowanie poleciłbym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Atmosfera panująca w pracy jest bardzo dobra. Wszyscy współpracownicy są naprawdę pomocni, a co za tym idzie, przychodzi się do firmy z przyjemnością.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Darekikona wywiad

Najbardziej lubię to, że mam możliwość rozwoju i nauczenia się wielu ciekawych i nowych rzeczy, z którymi wcześniej nigdy nie miałem do czynienia.

Darekikona wywiad

Możliwości rozwoju na tym stanowisku są dosyć duże. Wynika to przede wszystkim z szerokiego zakresu obowiązków - to powoduję, że można zdobywać nowe umiejętności i uczyć się interesujących rzeczy.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Darekikona wywiad

Firma nie prowadzi wewnętrznych szkoleń, natomiast mamy możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych. Regularnie mamy szansę uczestniczenia w szkoleniach odbywających się online (przynajmniej raz w tygodniu) z różnych zagadnień dotyczących tematyki OZE.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Darekikona wywiad

Atmosfera jest bardzo dobra. Moim zdaniem wynika to z tego, że pracuje tu wiele młodych osób.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Darekikona wywiad

Wszystkie warunki i ustalenia są przestrzegane, a ewentualne zmiany są konsultowane z pracownikami na bieżąco.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Simplic sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Wywiad udzielony przez użytkownika Daniel

28.03.2023 04:03

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Danielikona wywiad

Jestem specjalistą ds. Realizacji Inwestycji. Głównie zajmuję się dopracowaniem technicznych aspektów instalacji fotowoltaicznych realizowanych przez firmę. Dodatkowo jestem wsparciem technicznym dla handlowców i klientów.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Danielikona wywiad

Podstawowym miejscem mojej pracy jest biuro, ponieważ pracując stacjonarnie łatwiej jest mi współpracować z innymi osobami. Jednak w razie konieczności mogę pracować zdalnie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

5-7 tys. brutto

Danielikona wywiad

W firmie pracuję pół roku.

Danielikona wywiad

Poleciłbym pracę w tej firmie każdemu, ponieważ panuje tu bardzo dobra atmosfera. Wszyscy są przyjaźnie do siebie nastawieni. Zdarzyła się już nawet sytuacja, kiedy poleciłem pracę tutaj znajomemu.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Danielikona wywiad

Najbardziej cenię sobie dobrą atmosferę w zespole i dobry kontakt z resztą pracowników. Nie lubię sytuacji, kiedy występują chwilowe braki w kadrze zarządzającej. W ostatnim czasie mój dział chwilowo musiał radzić sobie bez kierownika. Firma jednak szybko znalazła kogoś na wolne miejsce. Była to jednorazowa sytuacja, która stworzyła niepotrzebne zamieszanie.

Danielikona wywiad

Mam możliwość uczestnictwa w ogólnodostępnych szkoleniach, poszerzających moją wiedzę w zakresie dziedziny, którą się zajmuję. Jeśli wyrażę taką chęć, to mam także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zamkniętych, na koszt pracodawcy.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Danielikona wywiad

Atmosfera w firmie jest bardzo przyjemna. Panuje ogólny szacunek zarówno wśród współpracowników, jak i wśród przełożonych. Szefowie w razie trudnej sytuacji starają się pomóc pracownikowi.

Danielikona wywiad

Myślę, że takie kwestie lepiej poruszać na żywo bezpośrednio z przełożonymi. Zawsze jestem na takie rozmowy otwarty i przyjmuję je z optymizmem. Wiem, że w razie potrzeby mogę z każdym problemem zgłosić się do przełożonych.

Fachowiec

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie, nie szanują pracowników, duża rotacja na stanowiskach! Czy moja negatywna opinia też zostanie przez simplic zaraz usunięta jak opinie innych byłych pracowników ? WSTYD ! A podobno prawdziwa cnota krytych się nie boi ! Pozytywne opinie muszą pisać sobie sami.... żenada !

@Fachowiec

Nie boimy się konstruktywnej krytyki, ale oczernianie naszej firmy na portalu Gowork w ostatnim czasie sprawiło, że spółka zaczęła podejmować kroki w tej sprawie. Opinie, które zostały usunięte przez Administratora portalu Gowork, po złożeniu naszej reklamacji, jak z resztą przypuszczaliśmy, zostały napisane przez tą samą osobę. Stąd też administrator usunął je bez wahania, ponieważ jest to jawne naruszanie dobrego imienia naszej spółki. Jako firma rozważamy również podjęcie dodatkowych kroków prawnych.

Basia

Ja tylko pamietam jedna rzecz dziewczynę wykończona psychicznie praca i atmosfera, i jeśli simplic odpisze ze to nie jest zgodne z prawda sami sobie zaprzeczycie i kłamiecie.

Wiktoria

Pracowałam w dziale CC. Zrezygnowałam z powodów osobistych, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie. Atmosfera była świetna, wszyscy mile mnie przyjęli, kameralnie i spokojnie. Nie czułam stresu ani presji. Dostawałam dużo miłych słów, co bardzo mnie motywowało. Mimo, że był to krótki czas zawsze będę miło wspominać współpracę z firmą Simplic.

Sylwia

Pracowałam w firmie przez ponad rok i bardzo dobrze wspominam ten czas - polecam każdemu! :)

@Sylwia

Na standardowym stanowisku czy na którym? Pytam, bo widziałam w ostatnim czasie negatywne opinie odnośnie pracy w CC. Podobno rotacja bywa tu duża, to prawda? To ze względu na co polecasz tak właściwie?

@Barbara

Pani Barbaro, nasze call center działa od marca, czyli nawet jeszcze nie minął pełny miesiąc pracy osób na tych stanowiskach. Póki co, nie odnotowaliśmy w tym dziale żadnej rotacji :-)

Kamil

Call center z mega dużą rotacją. Pozytywne opinie piszą sobie sami więc o czymś to też świadczy skoro tylko negatywne są prawdziwe. każdy zrobi jak zechce, ale ja uczciwie ostrzegam przed pracą w tej firmie. i tak nikt poza rodziną szefostwa tam nie wytrzymuje dłużej niż 2-3 miesiące więc szkoda waszego czasu i nerwów. bo takich pracodawców i środowiska pracy się długo nie zapomina niestety.

Szymon N

Dzień Dobry z tej strony prawdziwy Szymon. Pracuje w tej firmie od 2019 roku, miałem już awans. Sprzedaje produkty oze a nie fmcg. Mam już rzesze zadowolonych klientów, z którym może się Pan skontaktować. W zasadzie jak dużym oczekiwaniem jest dla Pana realizowanie planu sprzedaży i po prostu uczciwa praca to nigdzie Pan jej nie znajdzie. Narzędzia pracy mam od początku takie jak laptop, telefon, auto, karta paliwowa. Realizuje sumiennie plan i jest to docenione. Wylewanie swoich gorzkich żali bo zostało się zwolnionym za siedzenie i nierealizowanie planu. Podszywanie się pod pracowników jest conajmniej śmieszne, żeby nie powiedzieć żenujące. Dziwnym trafem Ada, Szymon i Karolina w jednym czasie maja te same problemy Może warto byłoby pochwalić i przyjąć na klatę ze zostało sie zwolnionym za nierealizowanie planu. Jak ma Pan tyle czasu żeby sie podszywać pod nas to podziwiam Pana obecnego pracodawcę ze na to daje Panu czas. Pozdrawiam Szymon N Pracownik Firmy Simplic

Barbara

Doprecyzujesz z perspektywy którego stanowiska oceniasz? Jeśli chodzi tu o stanowisko PH to napiszesz proszę na ten temat coś więcej? Widziałam w jednym z ogłoszeń w sieci, że można sporo zarobić. Faktycznie 12tys jest osiągalne? Trudno wyrobić wyniki? Jakie są targety?

Basia

Przerwa w firmie 30 minut? W tym na siku serio? Mamy to zgłosić do inspekcji? Pracownicy maja mieć 45 minut!!!! Proszę się zapoznać z prawem pracy!!

Hose

Akurat Pan powyżej,na którego komentarz odpowiadacie to nie Pan Kamil jak Państwo sobie myślą ;) - lepiej najpierw porozmawiać i zapytać kto to, nie strzelać na ślepo tak jak Państwo robią to w firmie ;) Ach i najpierw radzę wywiązywać się z obietnic dawanych pracowniką a później wymagać - albo nauczyć się przeprowadzać rekrutację rzetelnie i szczerze :)

Kamila

Najbardziej przykuła moją uwagę ze wszystkich komentarzy informacja, że są problemy z umową. Jaka sytuacja teraz? Pracuje się bez czy co? Dajcie znać, możliwie jak najszybciej, dzięki.

Justyna

Czy pracownik sam wybiera jaka chce podjąć formę współpracy czy jednak firma w zależności od stanowiska daje określoną umowę?

@Justyna

Na rozmowach o pracę zawsze pytamy o preferowaną formę współpracy, więc tak naprawdę to zależy od kandydata na jakich zasadach chce pracować.

@Simplic sp. z o.o.

A negocjacja stawki kiedy byłaby możliwa i jak w ujęciu praktycznym bywa skuteczna? :) Jest okres próbny jeszcze jakiś? On ma podstawową stawkę pewnie?

Kazimierz

Rozumiem. A jeśli chodzi o rozwój to też się można dogadać? Mam na myśli uczestnictwo w kursach branżowych. Pracownicy są na nie wysłani?

Yyy

Każde usunięcie komentarza to 200 zł? Opłaca Wam się to jako firmie? Osoby poszukujące pracy niech was nie zmyla dobre komentarze

@Yyy

Szanowna Pani/e, nie usuwamy komentarzy - nie mamy nawet fizycznie takiej możliwości. Dobre opinie o firmie są autentyczne, napisane przez naszych pracowników, ale oczywiście łatwo jest pisać wyssaną z palca nieprawdę, kiedy nie podaje się własnych danych.

Aaaa

No cóż powiem szczerze, firma w której liczą się układy niby rodzinna a oparta na donoszeniu jeden na drugiego. Jeśli nie donosisz wypadasz z gry stawki autentycznie 2200- umowa o prace rzadkość.

@Aaaa

Łatwo jest pisać treści wyssane z palca, jeśli robi się to anonimowo. Szanowny Pracowniku prosimy o podpisanie się w celu poświadczenia opinii swoimi danymi. Nic nam nie wiadomo o donoszeniu. Co masz na myśli? Jeśli chodzi o zarobki - w większości są znacząco wyższe, zarówno w biurze jak i na magazynie. Sporo osób pracuje na umowie o pracę, a te, które są na zleceniu, zazwyczaj same się na to decydują (studenci oraz osoby, które chcą pracować więcej niż na etacie). Następnym razem zamiast oczerniać firmę w internecie, przyjdź porozmawiać, jeśli masz jakieś zastrzeżenia. Postaramy się wspólnie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. O ile w ogóle jesteś naszym Pracownikiem...

@Simplic sp. z o.o.

Doprecyzowując jeszcze kwestię zarobków - nie ma ANI JEDNEJ osoby, która by u nas w firmie zarabiała tak niską stawkę o jakiej mowa. Co również wskazuje, że osoba, która napisała ten komentarz nie ma zielonego pojęcia o pracy w Simplic.

Edyta
@Aaaa

Czyli w jaki sposób można sobie zasłużyć na umowę o pracę, skoro piszesz, że to jest rzadkość? Tylko dzięki "donoszeniu", o którym wspomniałeś/aś, można coś zdziałać, jak to widzisz?

@Edyta

Pani Edyto, umowę o pracę ma każda zatrudniana osoba, która wyrazi taką wolę podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Owo "donoszenie", o którym mowa w komentarzu anonima, to zapewne kontrola czasu pracy - weryfikacja przestrzegania długości przerw w ciągu dnia i ewidencja spóźnień, którą wykonuje Menadżer biura. Jako firma od początku istnienia kierujemy się uczciwością i lojalnością w stosunku do pracowników i żadna forma "donoszenia", cokolwiek ono oznacza, u nas nie występuje. Każda osoba, która u nas dłużej pracuje, może to potwierdzić.

Pablo

Firma niekompetentną montaże robiony na skróty byle klient nie wiedział że uziemienie musi być poniżej 10 omów żadnych pomiarów nie zachowana zasada pętli indukcyjnej czyli pod każdym panele powinien iść przewód minusowy, brak peszla w przewodzie kominowym generalnie. W firmie liczy się tylko wygląd reszta może być byle jak. Źle zarządzana załoga do tego ciągła rotacja bo niewiele osób pracuje tam dużej niż 6 mc nie polecam pracy w tej firmie.

Szymon
@Pablo

Niestety nie mogę zgodzić się z wyceną. Pracuję w firmie jako handlowiec od 3 lat. U każdego z klientów którego to mam, zawsze kable są w peszlach, zawsze jest analizowana ich grubość, ostatnio u mojego klienta, u którego byłem posprzedażowo było wbijane 7 szpilek do uziemienia żeby wyszło poniżej 10 omów. Nie raz miałem sytuacje, że klienci chcięli zrobić instalację niezgodnie ze sztuką i nie zawieraliśmy z nim umów bo było to przeciwko standardom, które panują w firmie. A jakby ktoś chciał się przyczepić do mojej opinii to gwarantuje że wiem co nieco o instalacjach a nie tylko jak je wcisnąć klientom.

Julia
@Szymon

wiesz że zawsze znajdzie się klient co wie lepiej niż fachowiec i lubi ponarzekać .... czy w firmie dużo jest handlowców, jest szansa mając wiedze i doświadczenie na zatrudnienie jak nie ma aktualnej oferty pracy ?

@Szymon

A możesz się odnieść do zarzutów o ogromnej rotacji? To prawda co kolega wyżej napisał że mało kto pracuje dłużej niż 6 miesięcy? Czy też nagiął rzeczywistość?

Simplic
@Julia

Zapraszamy do wysłania CV na adres rekrutacja@simplic.pl. Aktualnie prowadzimy rekrutację na przedstawiciela handlowego. Ogłoszenie jest dostępne w serwisie pracuj.pl

@Karolina

@Karolina pracuję w tej firmie od 6,5 roku i zdecydowanie zaprzeczam temu stwierdzeniu o nadmiernej rotacji. Wiele osób pracuje z nami już długi czas. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że ktoś szybko odchodzi, ale jest to związane z jego suwerenną decyzją lub po prostu brakiem kompetencji. Pozdrawiam.

@Mateusz

Czyli rotacja była tu "zdrowa" jak w każdej firmie? W większości rozumiem, że ci ludzie odchodzili będąc niezadowolonymi ze współpracy? Jak ogólnie wyglądały stosunki pomiędzy tymi z dłuższym stażem a nowymi? Wyszło kiedyś coś toksycznego może?

@Barbara

Moim zdaniem rotacja nie jest duża i jak najbardziej zdrowa, nie mam porównania z innymi firmami ponieważ pracuję tu już ponad 6 lat więc nie miałem potrzeby "szukania szczęścia" gdzie indziej. W większości jak już napisałem wyżej była to decyzja osób, które zdecydowały się odejść ze względu na na przykład plany życiowe. Nigdy z nikim nie miałem toksycznych relacji, więc mogę z całą stanowczością polecić współpracę z firmą. Pozdrawiam.

@Mateusz

O, to może skoro pracujesz już tam długo, to czy masz pogląd na to czy pracowników potrafią tu doceniać? Często są podwyżki?

@Karolina

Jeżeli ktoś sumiennie wykonuje swoją pracę zawsze jest doceniany i ma możliwość rozwoju również pod kątem finansowym.

@Mateusz

Czyli staż pracy wcale na nic tutaj nie wpływa? Osoba pracująca rok może zarabiać więcej od kogoś z np., pięcioletnim stażem?

@Barbara

Staż pracy oczywiście ma tutaj wpływ, natomiast praca przedstawiciela handlowego rządzi się swoimi prawami.

@Mateusz

No niby zdaję sobie z tego sprawę. Ale odnośnie tych praw są może jakieś triki lub porady? ;)

Bartek

Pracuję w Simplic już ponad 2 lata. Swoją przygodę z tą firmą rozpocząłem od 3 miesięcznego stażu, wszystkie zadania zostały przedstawione mi w jasny i przejrzysty sposób. Wiedziałem co miałem robić, a do mojej dyspozycji był koordynator którego mogłem zawsze poprosić o pomoc. Staż wypadł na tyle dobrze że zaoferowano mi pozostanie na stanowisku. Z każdym miesiącem mogłem nauczyć się nowych rzeczy, a mój rozwój zauważyło szefostwo firmy oferując mi stanowisko kierownika działu technicznego. Ta firma umożliwia rozwój i oferuje możliwości awansu przy zachowaniu koleżeńskiej atmosfery między współpracownikami. Polecam pracę w SIMPLIC!

Edyta
@Bartek

Świetnie czytać, że firma jest dobrze nastawiona na nowych pracowników, stażystów i daje im szansę na dalsze zatrudnienie! Możesz mi powiedzieć ile zarabiałeś podczas stażu i czy może firma cały czas jest otwarta na nowych kandydatów? Mój chłopak jestem bardzo zainteresowany stażem w tej firmie.

Bartek
@Edyta

Staż miałem finansowany z Unii Europejskiej :) Firma często poszukuje stażystów/praktykantów i pracowników najlepiej wysłać swoje CV na e-mail: rekrutacja@simplic.pl

Maciej

Witam. Pracuje w firmie Simplic od kilku lat. Uważam że jest to bardzo ciekawa praca, w której można zdobyć dużo ciekawych doświadczeń. Praca w której nie da się narzekać na nudę, ani rutynę. Ponieważ każda instalacja jest inna, i wymaga trochę kreatywności. Pracuję ze wspaniałym zespołem doswiadczonych monterów na których wsparcie zawsze można liczyć.

Polecam
@Maciej

Kierownik i jak zadowolony z nowej funkcji ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Simplic sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Simplic sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simplic sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simplic sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!