Opinie o Elit S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elit S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elit S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elit S.A. w Warszawa

Danka Nowy wpis

W grudniu ktoś wspomniał o tym, że część osób nie dosala inflacyjnych podwyżek, było tak? o jakieś konkretne stanowiska chodziło lub dział? Czy do teraz już wszystko jest wyrównane? na dział marketingu właśnie poszukują specjalisty od niego i e-commerce, myślę czy by nie aplikować. to 7 tysięcy w górnych widełkach to możliwa do wynegocjowania podstawa?

fr Nowy wpis

W firmie nie ma zaufania ani szacunku do pracowników, obiecane prowizje przy rozliczeniu okazują się rzeczą "uznaniową". Hasło work - life - balance to całkowita odwrotność tej organizacji. Przy wykazaniu zaangażowania wycisną z ciebie ostatni oddech. Mikrozarządzanie w połączeniu z manipulacją.

A są tu stali pracownicy może? tacy długoletni? Ktoś tu napisał teraz, że jego zdaniem firma nie ma przyszłości i po prostu ciekawi mnie jakieś szersze odniesienie co do tego osoby, która jednak swoje już tu przepracowała. Jakieś przywileje z tego tytułu wynikają? Lub po prostu podwyżki?

francuzik Nowy wpis

Podwyżki są rozkładane w czasie jako niby antyinflacyjne. Bardzo drobne ale są. Większość dostaje propozycję podwyżki w momencie złożenia wypowiedzenia. Raczej nikt nie jest doceniany na czas. Premie wychodzą na minusie i takie tam.

fr Nowy wpis
@francuzik

Część nie dostała nawet tych inflacyjnych podwyżek rozłożonych w czasie...

YELIT

Zdecydowanie nie polecam firmy , moim zdaniem nie ma przyszłości, prezes przez coraz trudniejszą sytuację zaczyna zachowywać się toksycznie i oszukiwać pracowników przez co ci oczywiście odchodzą . Niektórzy pracownicy są bardzo faworyzowani a inni traktowani jak niewolnicy - własność firmy . Jeśli nie chcesz narazić się na żenadę , przykrość i rozczarowanie szukaj innej pracy . Nie trudno o lepszego pracodawcę .

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elit S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Młodszy/a Specjalista/ka ds. obsługi Klienta.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Szukam pracy w administracji i biorę tą firmę pod uwagę. Jeden z komentarzy mówi o pracy 24/7 - czy to oznacza, że nadgodziny są normą? Jeżeli tak to jakich stanowisk przeważnie dotyczy praca po godzinach? Czy są one lepiej płatne?

Szczerze nie polecam jeden wielki chaos, zmiana planów co 5 minut, praca 24/7, brak jednoznacznie wskazanych obowiązków, wieczne pretensje przy niskiej pensji i premii na minusie bo tam premia jest na minusie... ekipa jest zgrana i to trzymało mnie tam tak długo ale z zarządem nie da się współpracować, jestem szczęśliwy że nasze drogi się rozeszły

Nowicjusz

Cześć! Praca w Elit S.A. to stałe wyzwania. Nie jest to nic dziwnego skoro firma stale się rozwija. Początkowo zdziwiło mnie luźne podejście, spodziewałem się korporacyjnej atmosfery...ale z korporacyjnych nawyków są tylko owocowe wtorki ;) Przyjazna atmosfera i pomocna ekipa - to najbardziej cenie w Elit, na początku każdy się gubi i potrzebuje wsparcia, no i takie właśnie wsparcie daje nowym pracownikom ta firma. Pozwala szukać, pozostawia miejsca na błędy i dochodzenie do własnych wniosków. Elit S.A. to miejsce dla wytrwałych i żądnych wyzwań pracowników, którzy codzienne zadania traktują jako nowe ekscytujące "przygody"!

Unnamed
@Nowicjusz

Firma chyba zatrudniła jakaś agencje poprawiającą opinie na tym serwisie, bo komentarz brzmi sztucznie jak materiały sponsorowane na YT :D nie wiem kto tutaj pozwala na błędy, na pewno żaden z prezesów xD sprobuj otworzyć się przed ludźmi to w ciągu kilku godzin dotrze to do zarządu więc tak, niekorporacyjni atmosfera na pewno na plus xD

@Unnamed

Tzn. trzeba uważać co i do kogo się mówi, bo inaczej "góra" może zaraz się dowiedzieć? :D To ciekawe o czym zwykle jest mowa, że tak szybko do nich to dociera, jest coś na rzeczy, co utrudnia pracę?

Niebawem kończy się rekrutacja na stanowisko Młodszy specjalista ds. Obsługi klienta Design. Czy ktoś uczestniczył w rekrutacji?? podzielcie się spostrzeżeniami. Czemu na tym stanowisku wymagane jest prawo jazdy? Będę wdzięczny za info. nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę. Firma nie ma pozytywnych opinii.

Kamila

Akurat szukam pracy i zauważyłam, że Asystentka administracyjno-finansowa jest poszukiwana. Czy ktoś wie, ile można na tym stanowisku teraz zarobić? Pilnie proszę o informację.

Kierowca
@Kamila

Trzeba w biurze się pytać

Kierowca
@Kamila

Trzeba w biurze się pytać

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Elit S.A.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Asystent/-ka?

Dziękuję, nie polecam

Nie, to nie jest dobry pomysł. Chaotyczne szefostwo, brak sprecyzowanych oczekiwań wobec Ciebie, wszystko masz wiedzieć na już. Dwóch prezesów - jeden choleryk, drugi w sumie ciężko powiedzieć, bo nastrój zmienia się jak w kalejdoskopie. Ja doświadczenia nie zdobyłam żadnego oprócz zwątpienia w siebie i wiarę, ze znajdę normalnego pracodawcę. Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu benefitów nie było żadnych, pensja taka, że nie byłoby opcji przeżyć na niej teraz…

Firma Elit S.A. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Anielin

obecnie znowu jest ogłoszenie na to stanowisko. Brałem udział w rekrutacji, firma mimo swoich zapewnień, że poinformuje o jej wyniku nie raczyła tego zrobić. Ogólnie proces rekrutacji to jakaś farsa. Z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną zadzwoniła jakaś zagubiona dziewczynka która "chciała chwilę porozmawiać", zgodziłem się, to zapytała się mnie o oczekiwane zarobki i zaraz po ich usłyszeniu zaprosiła mnie na 2 dzień na rano. Dodać warto, że dzwoniła już po 16... Osoby na spotkaniu też nie sprawiały wrażenia przygotowanego do czegokolwiek. Ogólnie firma robi bardzo marne wrażenie, biuro to przerobione mieszkanie fakt, duże i zrobione ładnie. Jakiekolwiek premie i socjal dopiero po 6 miesiącach (jeśli mówili prawdę) a te 6 miesięcy to okres próbny. Jeszcze firma organizuje dzień próby, jak w sklepie odzieżowym w latach 90. Jeśli wszystko działa tam tak jak ta rekrutacja to nie polecam. Moje wrażenia były bardzo negatywne

Teresa
@Anielin

Aha, dzięki za info, bo właśnie widziałam, że jest to ogłoszenie... Kurczę a orientujesz się może czemu mogliby Ciebie nie chcieć? Czujesz, że w jakimś momencie byli niezadowoleni czy coś? Szkoda, że feedbacku nie dają

Sylwia

Atrakcyjne wynagrodzenie w przypadku specjalisty ds. obsługi klienta, to...? Pomóżcie, właśnie szukają, a nie chcę nadziać się na zarobki nieuwzględniające inflacji. Wiadomo :/

Nołbady

Niestety ale ta firma to totalne dno. Pracowników traktują bardzo źle. Zatrudniają osoby a potem traktują ich jak (usunięte przez administratora) Można się tylko spodziewać, że za jakiś czas wylecisz z hukiem nawet jak się bardzo starasz i wkładasz w to całe serce. Firma nie jest przyjazna osobom z dziećmi. Każdy nawet najdrobnieszy błąd to multum maili z pretensjami od pracodawcy. Jak nie pójdziesz i nie doniesisz na kogoś to jesteś traktowany jak nikt. Szefostwo uwielbia (usunięte przez administratora) Serdecznie odradzam. Lepiej poszukać innej pracy.

Jadwiga
@Nołbady

Całkowicie się z Panem/Panią zgadzam. A Pani Alicja dyrektor od spraw handlu? Bez komentarza. Nikomu nie polecam - Prawie klientka.

Franek

jak tutaj jeżeli chodzi o premie ? to jest firma włoska tak? czyli można się tu spodziewać premii że tak powiem w stylu włoskim :) tzn. chodzi mi o ich wysokość :)

Szczupak

Pracuję w Elit już od jakiegoś czasu i choć na początku nie mogłam się przyzwyczaić do kultury organizacyjnej firmy (włoska firma), to teraz doceniam ten styl pracy i bardzo mi on pasuje. Firma szanuje pracowników, pensje i premie są zawsze na czas, work-life balans na 5+. Jeśli ktoś się chce obijać, to tutaj się to nie uda, bo pracy jest sporo, ale w końcu od tego jest praca, żeby pracować.

Elit:)

Witam Byłem na rozmowie w tej firmie na ul. Jana Pawła i muszę powiedzieć że po rozmowie nie ciekawie tam praca wygląda. Już na samym początku pracuje się podobno 8, 5 godziny bo 45 min to czas na jedzenie, podobno trzeba jeszcze zostawać po godzinach nawet często. Przed zatrudnieniem jest jeden dzień próbny żeby zobaczyć (chyba za darmo) już się nie dopytywałem. Mieli dać odpowiedz w ciągu tygodnia ale dali trzy czy cztery dni po czasie. Jak zadzwonili to oczywiście czy będę chętny wziąć udział w próbnym dniu ( podziękowałem bo już coś znalazłem).

@Elit:)

Na jakie stanowisko aplikowałeś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Elit S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Elit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elit S.A.?

Elit S.A.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 90
    00-175 Warszawa