Opinie o Grupa Accata Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Accata Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Accata Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Accata Sp. z o.o. w Warszawa

Jastrząb Nowy wpis

Firma dolicza do każdej imprezy małej czy dużej serwis "kelnerski/barmański" który potem zamiast do pracowników trafia do zarządu który jest tak odklejony że głowa mała. Pracownicy na minimalnej krajowej tylko i wyłącznie na zleceniu ,umowa o pracę jest tylko dla zarządu. Przy minimalnej krajowej wymagają dyspozycyjności codziennie, dzień wolny można dostać tylko w skrajnych przypadkach, a i tak można oczekiwać że zadzwonią że ma się przyjechać i ich to nie obchodzi że ty masz plany. Grafik układany bez patrzenia na to kto dał dyspozycyjność, a kto nie, masz zajęcia do 19 trudno na 16 masz być, pogrzeb babci, nie ważne masz być. Sprzętu do pracy brak, barmani muszą mieć własne shakery ,a kelnerzy przepaski z innych restauracji. Za stłuczone szklo odpowiada finansowo cala obsluga. Barmani rozliczani są z każdego gramu cytryny ,mililitru Soku czy alkoholu, brakuje chociaż odrobinę? Spokojnie zabierzemy ci z wypłaty pieniądze po cenie z menu. Oszczędzanie na wszystkim ,a w szczególności pracownikach których jest zawsze za mało bo nie będą wykładać pieniędzy na kolejnych póki aktualni sobie radzą, że goście się skarżą na czas oczekiwania na napoje potrafi być 30 minut, a na jedzenie 2 godziny to nie ważne, najważniejsze że firma zarobila przy minimalnych kosztach. O premiach czy podwyżkach można sobie pomarzyć takie rzeczy są tylko dla pracowników biura, dla ciebie robalu z sali jest co najwyżej krzywe spojrzenie wielkiej pani prezes. Jedyny plus to wypłaty 10 każdego miesiąca ale regularność wypłaty to powinien być standard ,a nie załata...

Stifler's Mom Nowy wpis
@Jastrząb

Maciek, zapomniałeś podać swoje najlepsze strony jako pracownika, skoro liczyłeś na premię i stawkę powyżej minimalnej. Za przeproszeniem, pomogę je wymienić. 1. Ciągle spóźnienia do pracy powodowali do tego, że inna osoba musiała szykować za ciebie bar. 2. W CV zapomniałeś zaznaczyć, że masz pewne problemy z alkoholem i od czasu do czasu potrafisz stawić się w pracy nie trzeźwy. Nie wspominamy już o całkowitym baraku zaangażowania. Nie robiłeś i połowy swoich obowiązków. Ile dostaw pobrałeś? Ile zamówień barowych złożyłeś? Ile razy pomagałeś przy inwentaryzacji? Podsumowując, twoja praca jest warta połowy tego co wymagasz.

Ole Nowy wpis

Czy ktoś wie dlaczego właściciele firmy nie wypłacili kelnerom należnych serwisów kelnerskich?? Czy firma tak źle przędzie czy jest zwyczajnie nieuczciwa?

Władek

Podpowie mi ktoś czy są szanse na pracę w firmie? Czas jest trudny ale może kogoś potrzeba?

Kasia Nowy wpis
@Władek

Nie polecam

San

Do tej pory brak wypłaty za serwisy kelnerskie... Minęło już 1,5 roku... Nie są to małe pieniądze... Czuję się okradziony. A takich osób jak ja jest więcej.

Kolorowy
@San

Również nie polecam. nie wypłacają serwisów kelnerskich...to nie jest uczciwy pracodawca.

Kasai
@Kolorowy

Podczas mojej kadencji, serwisy były wypłacane zawsze na czas... Czasami były zamrażane kiedy osoba zatrudniona nie dostarczyła kompletu dokumentów lub odchodząc z firmy nie zwróciła powierzonych rzeczy, karty, koszuli, zapadki, identyfikatora itd. Tzw karta obiegowa. Może i w tym przypadku tak było?

Kolorowy
@Kasai

W restauracji Navona nigdy nie były wypłacone na czas. Pamiętam wieczne upominanie się o nie.Może w Arco było inaczej.. obiegowka zdana w moim przypadku i reszty pracowników, którzy grzecznie czekają na swoje pieniądze. Chyba pan i pani prezes uważają że pandemia umorzyła im ten obowiązek, ale niestety tak to nie działa.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Grupa Accata Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kasai

Umowa zlecenie. Umowę o pracę można dostać po dłuższym czasie, raczej dla kluczowych pracowników.

Plusy: pensja na czas. Z tym, że to chyba powinien być standard a nie powód do dumy. Realia: bardzo toksyczne środowisko, w którym notorycznie panuje napięta atmosfera. Brak zarządzania przez kompetentne, dojrzałe emocjonalnie osoby. Ognisko wyimaginowanych problemów i konfliktów a nie rzetelnej współpracy na wysokim poziomie. Generalnie uważam, że problemem w tej firmie są ludzie a konkretniej kilka rozbisurmanionych pań. Każda tam chce rządzić ale na niczym się nie zna a poziom wiedzy i obycia społecznego, który sobą reprezentują jest bliski dna. Nikt tym odgórnie nie zarządza i nie steruje. Istnieje ciche przyzwolenie na tego typu intrygi, ogniska konfliktów, szczucie, podcinanie skrzydeł ambitnym, który chcą coś osiągnąć, mają jakąś wiedzę i doświadczenie. Samo miejsce lata świetności dawno ma już za sobą. Wystrojem przypomina tandetną restaurację z lat 90 niż elegancki lokal. Klub bowlingowy swoim wystrojem zatrzymał się w czasach PRL. To raczej największy w Polsce skansen a nie kręgielnia. Plotki: pomijam, bo pomimo, że wszyscy tam się nimi zajmują bardziej niż wypełnianiem swoich obowiązków, nie po to chodziłem do pracy. Swoje można wywnioskować z poniższych komentarzy.

Mhm

Wszystko idealnie w punkt. Niestety z wypłacalnością też są na bakier. Serwisy kelnerskie niepowypłacane od ponad pół roku. Brak słów.

Byłem widziałem zobaczyłem

Powiem wam tak współczuję każdemu pracy w tej firmie w cudownym Arco. Pojawiłem się tam z doskoku jako pomoc przy obsłudze, po dwóch dniach już nie miałem sił ani ochoty tam wracać. Pomijam cały dział handlowy, Prezesa itp itd ponieważ ci ludzie siedzą sobie grzecznie odcięci od klienta i nie rozumieją jak to powinno wszystko działać. Generalnie masz dwie opcje jeżeli tam się zatrudnisz, albo wpasujesz się w klimat moczymord będziesz po pracy biegał z "ekipą" i pił do nieprzytomności albo będziesz wrogiem nr 1. Każdy kto będzie miał styczność z kelnerką której imię zaczyna się na J gwarantuję trafi was szlag w kwadrans, "królowa" Arco która jest niedojrzała emocjonalnie potrafi tylko wyzyskiwać ludzi a sama najchętniej oprze się o bar i zacznie gapić w telefon. Ale to nie koniec w tej firmie są wieczne dramy. Król arco który stoi na barze ma wielkie problemy z dragami co da radę wyczuć raczej porobiły mu już dziury w mózgu nic nie rozumie co się do niego mówi a podstawą rozpoczęcia dnia w pracy to strzelenie sobie piwka albo dwóch. Tak czy inaczej oczekiwania są spore jak to w gastro ale pomijając tragiczny personel tutaj nawet nie dają Ci narzędzi do pracy, wszystko jest stare, sypie się w rękach. Wstyd podawać dania na zmasakrowanych i pokruszonych talerzach.

Ela
@Byłem widziałem zobaczyłem

Bardzo dużo spostrzeżeń jak na 2 dni pracy z doskoku ????????

Marian

Czy ktoś podpowie jak przebiega rozmowa rekrutacyjna i jak się do niej przygotować?

Tomasz

Jaki jest powód, że jest taka cisza na forum? Czy firma normalnie działa.

poleć mi coś

umowa zlecenie...hmmm wszystkiego sa dobre i złe strony, jak dla studenta umnnowa zlecenie jest okej

złota

No tak dobrze to nie ma...na umowę o pracę zatrudnieni są tylko Ci wyżej, kelnerzy i barmani umowa zlecenie

ruda

Pensja okej, pewnie zawsze mogłaby być większa. Pieniądze zawsze są na czas, a nawet dzień wcześniej. To jest ich duży plus.

lula

190h co to jest na gastronomię?! Pracowałam i po 300h w innych firmach..widzę że niektórzy to najlepiej chcieliby zarabiać krocie a"pracować" jak najmniej... Proponuję zmienić branżę bo w gastro lenie nie są mile widziani. Pozdrawiam.

prawda

Potrzebujesz pracy i się jej nie boisz - możesz śmiało aplikować. Praktycznie każdy kto ma trochę oleju w głowie dostanie swoją szanse. Jak ją wykorzystasz, zależy od Ciebie. Możesz pracować jak cicha mysz i się nie wychylać, a możesz zgłaszać się do różnych prac i zostaniesz w końcu doceniony. Po co to gadanie, kto z kim, gdzie, dlaczego. Chcesz pracować, czy plotkować? Są pewne standardy, których trzeba się po prostu trzymać. Oczywiście przyznaję, że jest kilka nieodpowiednich osób w firmie, ale wyliczysz ich na palcach jednej ręki. Pozdrawiam :) ps. Prośby grafikowe są uwzględniane, za pieniądze z wypłaty wyżyjesz - o ile będziesz pracować jakieś 190h.

jazzB
@prawda

Powiadasz po co to gadanie, kto,z kim, gdzie, dlaczego...to odpowiem: bo tak się dzieje i to psuje atmosferę w firmie,pracę. Osoby które łączyło,bądź łączy to "coś" z Panem Prezesem są traktowani znacznie lepiej, nawet jeśli pracują słabo, mają wiele ulgowych taryf pomimo licznych wpadek. Standardy są wszędzie i wszędzie powinni być doceniani pracownicy którzy się wykazują, ale chyba standardem w tej firmie jest wchodzenie z Prezesem do łóżka żeby mieć lepiej i wtedy jest się docenianym nawet jeśli jest się leniem.

typ

Brak profesjonalizmu niestety kładzie się cieniem na tej firmie i dotyczy zarówno prezesa jak i podwładnych. Dużym problemem jest ciągła rotacja pracowników, stanowiska menedżerski obsadzane osobami, które nie maja pojęcia o pracy z klientem. Prezes, który chyba nie zdaje sobie sprawy, że jego dziwne zachowania widza wszyscy. Nie ma ty miejsca dla wykształconych, kulturalnych i ambitnych.

Zgadzam się z przedmówcami!! Nic dodać,nic ująć!!!

O czym mowa

Czytam sobie te wpisy i szczerze mówiąc: żal- dziwi mnie to że administratorzy wogóle publikują takie teksty - dyskusja toczy sie od ponad roku na tematy nie związane z firmą jako oceną pracodawcy. Chyba patrząc na Firmę powinno się wziąć pod uwagę: umowę , wypłacalność na czas pensji i godziny pracy. Z tego co wiem o tej firmie - pensje są wypłacane na czas, pracownicy mają normalne umowy i temat sie zamyka. O czym tutaj dyskusja ??? Ludzie !!!!! Kto z kim śpi? kto Komu co robi? po co to ? Skąd tyle jadu ? Kto Wam dałprawo oceny innych ludz???? czytając te wszystkie posty nie dowiedziałam sie niczego konkretnego - co do firmy jako pracodawcy - a czytam jakieś żale zfrustrowanych ludzi. Macie pretensje ze ktoś jeździ na wycieczki ??? Zarabiasz kup sobie - wycieczkę - nie stać Cię na zagranice - jedz pod namiot ? Zazdrościsz Prezesowi ze go stać ? Załóż własna firmę - miej swoj pomysł na biznes i ruszaj w świat ? Kto komu broni ? Moj pracodawca jeździ Poorsche ? Czy ja za to na niego pluję ? Nie ? Miał pomysł zrobił biznes i ma - ja pracuje mam rower i cieszę sie ze mam prace. opanujcie sie ludzie - a jeżeli chcecie poczytać jak pracodawcy złe traktują ludzi wejdzcie na czarna listę pracodawców - zobaczycie jak źle traktowqni sa pracownicy - bo czytajci wasze bzdury można tylko wywnioskować ze żal (usunięte przez administratora) Wam Wszystkim ściska ze w odpowiednim momencie życia nie mieliście pomysłu na własny biznes i tu cały pies pogrzebany Apeluje do administratora by wczytał sie w ten cały obraźliwy wątek i usunął go zanim ktoś mu sie do(usunięte przez administratora)dobierze za. Brak nadzoru nad tym burdelem !!!!!

Grzegorz

A tak w ogole to g...o kogo powinno interesowc kto z kim sypia a ogolenie to za robote byscie sie wzieli a nie za wypisywanie na Prezesa glupot ktora sam nie prawda i oczernianie Czlowieka ktory dal wam prace w momecie kiedy nie potrafiliscie noc i zadna inna firna nie dala by wam pracy bez doswiaczczenia a tak w ogole to sie p......... pozdrawiam i Wesołych Świąt

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata i jak czytam te brednie to mi sie noz w kieszeni otwiera . A Ci którzy oczerniaja pana Prezesa to chyba go nie znaja do konca albo nie potrafili nic wniesc do tej firmy albo nie chcialo im sie w ogole pracowac ja uwazam ze pan Prezaes to najrasadniejsza i chyba najbardziej uczciwa osoba w tej firmie tym bktórym sie nie udalo tam popracowac dłużej to wlasnie wypisuja takie glupoty bo mysleli ze beda dostawac kase za plaenie papieroskow za arcco albo w osadzie na ogrodzie . Oczerniacie pracodawce ktory dal wam prace i mozliwosci rozwiniecia sie ale jak ktos byl leniem i nie chcial dazyc do celu to teraz pisze najgorsze uwazam ze Arco to bardzo dobra i pozadana firma dla osob które chca do czegosc dojsc . Jedyna firma gastronomiczna w ktorej dostalem umowe o prace i wyszystkie socjale ktore mi sie nalezaly i wyplata zawsze na czas 10-ty w tej firmie to byla swietosc i kasa wiec nie wypisujcie takich glupot bo to zalosne a Ci co to wypisuja na pewno sie ch......o czuja ze swoim sumieniem

To co tu przeczytałam jest słabe. Myślałam że chcę pracować w tej firmie ale teraz to już nie chcę Nie mamamiaru być traktowana jak g… i uczestniczyć w tym cyrku Dziękuję za pozytywne i negatywne uwagi.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Accata Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Accata Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Accata Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Accata Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Accata Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Accata Sp. z o.o.