Loxxess Transteam

Opinie o Loxxess Transteam

Niemiecka firma działająca w Polsce gdzie wkrótce będzie więcej Ukraińców niż Polaków:( Aby tanie koszty były. Ogólne firma na 4, zespół ok

xyzzyx

@xyzzyx 22.12.2016 12:20
Masakra! Dyskryminacja ciezarnej pracownicy na umowie o pracę po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego....

Potwierdzam !

ytf3

polecam!

agata

o to zaskoczenie nie wiedziałam nawet że ta logistyka ma swoje magazyny w Polsce, w sumie to nawet jest skłonna wysłać do nich cv, mam doświadczenie w w regałach wysokiego składowania i na platformach kompletacyjnych,

a w jakim dziale pracujesz ? orientujesz się może czy nie potrzebują agenta celnego ? mam 7 lat doświadczenia, pracuję w Rohligu jakich zarobków można się spodziewać, tak circa ? Monika

Beznadziejna firma zero rozwoju cały czas po (usunięte przez moderatora)dostaje a szefowa beznadziejna-zero myslenia, przynajmniej ludzie sa ok

Madziula, mogłabyś dwa słowa powiedzieć o tej firmie, jaka atmosfera ? Monika

madziula315

Słowa kojarzące się z Loxxess Transteam (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dostateczną. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Loxxess Transteam: Najbardziej nie podobało mi się w Loxxess Transteam:

Zostaw opinię o Loxxess Transteam - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loxxess Transteam