Opinie o Pontoon w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pontoon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pontoon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pontoon w Kraków

haha

Tak to prawda, powinniśmy mieć szyld Adecco bo z nimi mamy podpisane umowy, Pontoon to spółka córka która nie ma osobowości prawnej w Polsce

Weronika

W takim razie nie do końca rozumiem @MJ zasadność tego wątku? Skoro Pontoon nie ma osobowości prawej to po co w ogóle użytkownicy zamieszczają tutaj komentarze? Czy ktoś jeszcze dla pewności może to potwierdzić?

Basia

Atmosfera ok, firma nadal się rozwija i ma potencjał o ile będzie transferowanych więcej klientów do SSC w Krakowie. Zarobki jak średnia na rynku chociaż jest i cześć niezadowolonych (odchodzących) którym się wydaje iż na juniorskich stanowiskach powinni zarabiać jak w Niemczech. HR z Adecco na pewno do poprawy.

Weronika

@Nikifor a czy potencjalnie jest szansa na to, żeby docelowo zostać zatrudnionym już przez samą firmę? Niektóre firmy, które korzystają z usług agencji pracy, właśnie w taki sposób poszukuje stałych pracowników. Jak to działa w Pontoon?

MJ
@Weronika

Pontoon nie ma osobowości prawnej w Polsce, wszyscy są zatrudnieni przez Adecco

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Nikifor

Nie jesteśmy zatrudnieni przez Pontoon tylko przez Adecco! przez to głównie atmosfera psuje się coraz bardziej bo nie da się nic normalnie załatwić!

Weronika

@Nikifor czyli znalazłeś się w takiej sytuacji, w której firma zgubiła Twoje dokumenty? Wiesz, wydaje mi się, że nie powinieneś oceniać warunków zatrudnienia w Pontoon pracując przez agencję pracy. Na pewno jednak możesz powiedzieć coś o samej pracy i atmosferze w firmie - jak wygląda?

Nikifor

Po pierwsze podpisujesz umowę nie z Pontoon tylko z Adecco Benefity to żenada Jazdy z urlopami bo Adecco gubi dokumenty Nie da się nic załatwić bo nie ma nikogo z HR na miejscu Wszyscy normalni ludzie odchodzą

Weronika

@szukam, a jakie stanowisko Cię interesuje? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest uzależniony od docelowego stanowiska.

szukam

czy może ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa?

Weronika

@Nika, a jak przebiegła rozmowa, jakie pytania usłyszałaś? I przede wszystkim czy udało Ci się dostać pracę?

Nika

Byłam na rozmowie prowadzonej przez jednego z Managerów, bardzo sympatyczna atmosfera i podejście do kandydata

@Nika

Przez którego managera, jeśli mogę spytać? :) Jaki był przebieg rozmowy?

A...

Fajna firma z potencjalem, super atmosfera, dobry bonus roczny

Koleżanka

Bardzo fajna atmosfera pracy, stosunkowo młoda firma z dużymi możliwościami dla najlepszych i zarobki powyżej średniej jak na Kraków. Oczywiście jak w każdej firmie tego typu nie da się każdego awansować wiec najwięcej narzekają ci którzy nawet do tego celu nie dążą a maja największe oczekiwania ze względu na staż pracy. Dużo fajnych ludzi i elastyczne godziny pracy.

Ona

Polecam, świetna firma i bardzo pozytywna nie-korporacyjna atmosfera

daniel

@LOL dla najlepszych pracowników zawsze taka możliwość się znajdzie

LOL

Nie polecam, żadnych możliwości rozwoju ani awansu

kandydat

Firma nie robi zbyt dobrego wrażenia jeśli rekrutujący umawiają się na kontakt i informację o przebiegu rekrutacji, a potem cisza. W dodatku pani nie odróżniała administracji kadrowej od działu zajmującego się poszukiwaniem i selekcją kandydatów, które w dużych firmach często są oddzielnymi działami .

zato

pracowałam. Nie polecam.

Krzysztof

Witam czy ktoś moze mi tutaj napisać prawdę i opinie o pracy w pontoon ? Potrzebuje informacji od kogoś kto tam pracował czy pracuje jaka atmosfera czy jest dużo pracy ? Chodzi o siedzibe w Krakowie w orange office parku.

Zostaw merytoryczną opinię o Pontoon - Kraków

• Jak się pracuje w Pontoon?

Zobacz opinie na temat firmy Pontoon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pontoon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pontoon?

Kandydaci do pracy w Pontoon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pontoon