Opinie o iMed24 w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie iMed24. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie iMed24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMed24 w Kraków

Widzę, że pilnie zatrudnią kardiologa, czy rezydenci na samym początku specjalizacji też są brani pod uwagę? O ile wcześniej układany jet grafik na następny miesiąc? Dyżury są 12h czy 24h ?

@dwajo

A czy w tym miejscu można pracować kilka dni ciągiem żeby potem mieć dłuższą ilość dni wolnych? Chyba, że dają kontrakt to wtedy każdy pracuje na siebie. Słyszałam, że kiedyś kardiolog miał dyżur telefoniczny do wypisywania recept, może tutaj też tak to działa?

A.KO

W wymaganiach napisali, że wymagają aktualnych uprawnień do wykonywania zawodu lekarza medycyny zakończonej lub rozpoczętej specjalizacji, więc rezydenci na samym początku specjalizacji też chyba są brani pod uwagę.

A.KO Nowy wpis

I jest to prywatna przychodnia pracująca w określonych godzinach, więc nie ma tam dyżurów.

@A.KO

A znasz te określone godziny pracy? Skoro nie ma długich zmian pracy to może są jakieś dyżury na telefon?

dwajo Nowy wpis

Myślę że najlepiej wysłać cv ???? lekarze mają dużą dowolność do wybierania godzin pracy, możliwe są też konsultacje zdalne - raczej pacjenci do kardiologa się nie zapiszą na zdalną ale można próbować.

@dwajo

Pacjent Robert

Żenada nie polecam nikomu obsługa dramatyczna budynek OK ale pacjent siedzi na poczekalni PUSTEJ 50mint i nic. Będę odradzał wszystkim co będą pyta=ć o RTG. Pozdrawiam Robert

Krzysztof

Czytałem opinię, zwłaszcza z października, że oferowane jest zlecenie i stawka opisywana, jako niska. Padły też zdania, że praca ciężka i brakuje choćby słowa dziękuję ze strony kierownictwa. Jeżeli coś z prawdy w tym było, to jak sytuacja się przedstawia po tym kilku miesiącach i jaka kwota stawki godzinowej? Dla pewności też zapytam, czy prócz tego płacą dodatkowo za nadgodziny lub jest aktualnie jakiś system premiowania?

D.Z

Od kilkunastu miesięcy korzystam z usług iMed24, jestem bardzo zadowolona (zarówno z lekarzy specjalistów jak i z obsługi). Pozdrawiam, D.Z

neutralny
@D.Z

Jest go opinia klienta firmy a nie pracownika więc nijak ma się do tematu.

Wiktoria
@neutralny

Ja bym właśnie chciała poczytać coś o pracy tam, ale nie ma tutaj zbytnio czego czytać. Ty jesteś ich pracownikiem? Czy po prostu interesujesz się firmą? Może byś mi rozjaśnił parę rzeczy?

Recepcjonistka
@Wiktoria

Ja pracuje w tej firmie od dłuższego czasu. Na rozmowie o prace byłam informowana o zupełnie innych warunkach pracy. Ciągle problemy, terminy na konsultacje dosyć odległe, mnóstwo pacjentów, i my jako pracownicy recepcji za to wszystko odpowiadamy i wszystko ogarniamy wiec cała odpowiedzialność spoczywa na nas. Wyzysk na poziomie maksymalnym przy jak najmniejszym wynagrodzeniu. Nikt z szefostwa nawet nie powie ci słowa dziękuje, nie jest w stanie podziękować za twoja prace nawet jeśli są sytuacje kryzysowe i błędy zrobione nie z winy pracowników obsługi Pacjenta. Stres w tym miejscu pracy jest na każdym kroku. Kontrola twojej pracy jest na porządku dziennym przez przełożonych. Każdy krok jest śledzony. Jedynymi osobami którzy są w stanie Ci podziękować to lekarze ale to tylko wybrani, bo wiedzą dokładnie jak ciężka to jest praca. Od szefostwa i wyższego kierownictwa możesz tylko usłyszeć głupie formułki wyuczone na szkoleniach wiec na rozmowach twarzą w twarz możesz tylko się dowiedzieć w jakiej sytuacji jest firma i jak jest teraz ciężko a jak ci nie pasuje to nikt Cię tu nie trzyma wiec jak zwalniają się osoby z długim stażem pracy to nawet nie ma żadnej propozycji zatrzymania cię. Rotacja pracowników tutaj jest niesamowita, ciagle jakieś nowe osoby, trochę popracują i jak widzą co się wyprawia to jak szybko przychodzą to tak szybko odchodzą. Także na premie ( takie słowo tu nie istnieje) nawet nie masz co liczyć. Oczywiście na starcie o umowie o prace możesz zapomnieć na rok a później jak dostaniesz propozycje umowy o prace to gorsze warunki niż na zleceniówce. Jedynie to koleżanki i koledzy z pracy z poziomu twojego stanowiska są spoko i tylko z tego powodu większość jeszcze tutaj pracuje. Gdybym wiedziała jak to tutaj wygląda nie podjęłam bym się tej pracy. Jedynym plusem jest to że mogę sobie wybrać zmianę na której chciałabym pracować i to tyle z plusów.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie iMed24? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Malgorzata

Tak niesympatycznej obsługi przy rezonansie to dawno nie spotkałam w służbie zdrowia. Nie polecam. Nie skorzystam więcej.

Sebastian
@Malgorzata

Pierwszy raz byłaś tam na badaniu, czy wcześniej już korzystałaś z ich usług?

rad0

Polecam, generalnie radziłbym rejestracje online bo jest to o wiele szybsze niż np. telefoniczą drogą. sama przychodnia naprawdę schludna a personel miły i uśmiechnięty.

yaahri21

Szczerze polecam tę przychodnię, personel w stosunku do mnie był w porządku a czas oczekiwania na badania krótki, nie mam powodów aby narzekać.

majooos

ja od siebie moge polecic przychodnie. Super łatwo się jest umówić. Super personel, zawsze pomogli. bardzo w srodku ladnie i co najwazniejsze czysto

Janzz

Z placówki wyszedłem bardzo zadowolony. Lekarz pomógł mi z problemem. Sama placówka bardzo przyjazna i przyjemna. Bardzo czysto. Nie ma co zarzucić oprocz problemu z dodzwonieniem się ale jest rejestracja online wiec mozna sie tak zapisac :)

Recepcjonista

Widziałem teraz ogłoszenia o prace na stanowisko specjalisty ds. obslugi Pacjenta. Czy warunki pracy na tym stanowisku są adekwatne do wypłaty ? Proszę o merytoryczne odpowiedzi, gdyż po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej praca wyglada zachęcająco i rozwojowo.

Zainteresowana

Jak wyglada teraz sytuacja z praca na rejestracji ? Jest sens tam aplikować ? Oferują jakieś godne wynagrodzenie ?

Fatimska
@Zainteresowana

Praca na zlecenie na rok za najniższą stawkę z możliwych także powodzenia jeszcze ci wmawiają że ile to ci oni płacą jak dużo u nich zarobisz.zadnej premii dodatków nie ma.z każdej minuty cię rozlicza.szczerze ci odradzam szkoda nerwów twojego czasu na tą pseudo foremkę.atmosfera fatalna niejedna już odeszła po paru dniach albo od razu.

Cororena

O danej usłudze, wykonywanej przez tę firmę dowiedziałam się przez internet. Zadzwoniłam i miałam kłopoty ze zrozumieniem co konsultantka do mnie mówi. Konsultantka telefoniczna nie wypowiadała spółgłoski "r". Ponadto rozłączała się nie informując wcześniej o tym. Tym sposobem kilkakrotnie próbowałam się połączyć i uzyskać informację na temat usługi. W końcu udało się ustalić termin oraz koszt badania. Dowiedziałam , że muszę wykonać dodatkowo badanie dot. oznaczenia kreatyniny i mieć jego wynik przy sobie. Tuż przed zbliżającym się terminem zadzwoniła konsultantka z przypomnieniem i informacją co mam mieć przy sobie. O najważniejszym nie poinformowała więc dopytałam . Na miejscu okazało się dodatkowo, że wynik badania muszę mieć w formie wydrukowanej. Nie miałam w formie wydruku bo odchodzi się od takiego sposobu. Dysponowałam jednak iphonem w którym miałam wymagany wynik. Niestety okazało się, że nie mogę tego wyniku przesłać bo "jest słaby zasięg" . Niesympatyczna Pani w recepcji nie była zainteresowana tym w jaki sposób mi pomóc. Na szczęście pomogła mi pani pielęgniarka asystująca przy badaniu rezonansu. Sprawa była prosta ale wymagająca jedynie dobrej woli.... Po wykonaniu badania dostałam sms-a, że mam zapłacić za badanie 1`000 zł. Zadzwoniłam na infolinie iMed24 z pytaniem dlaczego informują , że badanie kosztuje 700 zł skoro kosztuje 1 000 zł. Okazało się, ze badanie kosztuje 700 zł ale musi być kontrast więc dlatego wychodzi 1 000 zł. Brak słów !!! To tak jakby ktoś wrzucił sobie do koszyka czekoladę za 7 zł ale Pani przy kasie nabiła cenę 10 zł no bo przecież opakowanie też kosztuje. Cała obsługa tego interesu jest nieprofesjonalna, nieżyczliwa, wrogo nastawiona do klienta. Przypomina się scena z Misia Barei, kiedy szatniarz mówi do klienta "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"

Lucyna

Nikomu nie polecam !!!! Nieuprzejmy personel, brak empatii do pacjenta, arogancja i buta. Skad biora sie tacy ludzie!!!! I jeszcze za ciezkie pieniadze. Jaki najdalej od IMEDU!!!!!!

MEDIK

GORĄCO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!! WYDAWAĆ BY SIE MOGŁO ŻE PŁACISZ I MASZ....NIE PRAWDA!!! BARDZO DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA NA WYNIK BADANIA. JESZCZE RAZ NIE POLECAM...KPINA

Pacjent b.niezadowolony
@MEDIK

Ja rowniez nie polecam!!! Lekcewazenie pacjentow, brak empatii, Godziny obowiazuja jedynie pacjentow. Sa w Krakowie inne tego rodzaj przychodnia, tansze, terminy krotsze,personal sympatyczny. Od kilku lat nic sie nie zmienilo.!!! Wstyd!!!

@joana

Nie polecam-Bardzo niemiła obsługa w pracowni rezonansu magnetycznego. Obsługująca Pani zniesmaczona i odpryskliwa jakby wykonywała swoją pracę za karę. Więcej nie skorzystam.

Firma działa także w internecie ?

Nie polecam

Jakis czas pracowalam w tej firmie. Nie oferuja zadnych szkoleñ. Brak systemow motywacyjnych dla pracownikow. Wyzysk w bardzo niemilej atmosferze. Bardzo duzo obowiazkow. Bardzo mala ilosc personelu medycznego. Personel o niskich kwalifikacjach zawodowych widac ze bardzo przemeczony, wiekszosc personelu to mlodzi ratownicy medyczni. Niemila atmosfera intryg i wyzysku na granicy (usunięte przez administratora) Nie polecam. Bardzo niskie wynagrodzenia zarowno na umowe zlecenie jak i na etatach.

Aida
@Nie polecam

Tak samo jak Ty pracowałam w tej firmie. Jakiś czas temu całe, szczęście odeszłam z tej pracy bo atmosfera była nie do wytrzymania, ciągłe obgadywania za plecami,podlizywanie się dyrektorką przez pupiki. Teraz mam o wiele lepszą pracę w przyjaznej atmosferze, z dobrym wynagrodzeniem. Decyzja o odejściu była jak najbardziej dobrą decyzją.

Szczerze Odradzam
@Nie polecam

Tak samo jak ty odradzam wszystkim tam pracy. Harowka za najniższą z możliwych stawek jeszcze mówią że dobrze płacą po prostu dramat. Atmosfera nie miła nigdy nie wiesz kto, co na ciebie narada, nakładzie. Ta firma już totalnie schodzi na psy.

Zniesmaczona
@Nie polecam

Pracowała tam moja kuzynka. Bardzo nie miło wspomina tą pracę. Wracała z niej psychicznie, fizycznie wykończona, bardzo często zdarzało jej się po powrocie do domu płakać. Słuchając jej nieraz byłam przerażona, że takie rzeczy dzieją się jeszcze w firmach. Nie mogla zrozumieć jak można pracownika traktować jak śmiecia, na porządku dziennym było kablowa nie koleżanek, donoszenie do kierownictwa. Wynagrodzenie za najmniejsza stawkę. Nie było też żadnych dodatków.

Ola

A na recepcję jakie są wymagania?

kermit

Byłem w tej placówce i odradzam. Kobiety na recepcji nic nigdy nie wiedzą i jedyne do czego są przeszkolone to do pobierania kasy. Panuje duży bałagan. Poza tym ciężko tam dotżeć. Cennik też jest wygórowany.

Pacjent
@kermit

Obsługa recepcji daje wiele do życzenia. Bylem tam kilka razy na badaniach naczekalem się długo na nie. Na recepcji ciężko się cokolwiek sensownego dowiedzieć, pani niechętnie odpowiadała na pytania, byla zniecierpliwiona, czekała tylko by się mnie szybko pozbyć, odpowiadała jak robot

Anatol

Ale czy w ogóle firma potrzebuje teraz pracowników? Pewnie będą musieli podnieść stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o iMed24 - Kraków

• Jak się pracuje w iMed24?

Zobacz opinie na temat firmy iMed24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

iMed24