iMed24

Kraków

Opinie o iMed24

MEDIK

GORĄCO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!! WYDAWAĆ BY SIE MOGŁO ŻE PŁACISZ I MASZ....NIE PRAWDA!!! BARDZO DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA NA WYNIK BADANIA. JESZCZE RAZ NIE POLECAM...KPINA

anonymous

Nie polecam. Miałem badanie TK 6 października i prosiłem o opis do 16.X.17, ponieważ miałem umówioną wizytę u naczyniowca w tym dniu. Miła Pani w recepcji powiedziała, że powinno się udać ale w zasadzie mają czas do 14 dni na opis. Oczywiście dzwoniłem kilka razy przed tym terminem ale jednak się nie udało. Odebrałem płytkę z TK bez opisu w dniu wizyty u chirurga i poprosiłem o przesłanie mi wyników na e-maila. Chirurg był na tyle kumaty, że poradził sobie bez opisu ale opis muszę przedstawić lekarzowi I kontaktu aby uzyskać skierowanie do szpitala. Dziś jest 30.X.2017, opisu jak nie było tak nie ma. Oczywiście badanie TK miałem odpłatnie.

anonymous

NIE POLECAM!!!!!!!!!!! Bardzo nierzetelna firma....:/ wykryto u mnie na usg zmiany w pewnym narzadzie, moze to byc cos powaznego.W związku z tym skierowano mnie na TK by wykryć co to jest. Zapisałam sie prywatnie, bo chciałam mieć szybko wynik. Zapłaciłam 300 zł za tomografie jamy brzusznej. mam do krakowa 70 km...myślałam że tam jest jakiś poziom ale sie bardzo pomyliłam. Wynik miał być do 14 dni... mija 3 tydzien, dzwoniłam tam 3 razy i dalej czekam. Imed potrafi brać garściami pieniądze od pacjentów i tylko tyle. Porażka. Jedyny plus to obsługa. GORĄCO NIE POLECAM!!!!!!

Edyta

@Dariusz nie pracuję w iMed24, co więcej nie jestem z tą firmą w żaden sposób związana. Jestem moderatorem serwisu gowork.pl i zależy mi na tym by między innymi dzięki Waszym doświadczeniom dowiedzieć się więcej o pracy w tej firmie oraz by osoby, które na ten wątek trafiają szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy mogły je tu znaleźć. Dlatego też dopytuję o kwestie, które nie były na wątku do końca wyjaśnione.

Edyta

Na stronie internetowej iMed24 można znaleźć informację o tym, że poszukiwani są radiolodzy do opisów badań w systemie pracy zdalnej. Ktoś z Was współpracował właśnie w ten sposób z tym pracodawcą? Jak w praktyce wyglądają elastyczne godziny pracy o których mowa w ofercie pracy?

Dariusz
@Edyta 07.09.2017 13:17

na 1000 % tam pracujesz !!!!!!!!!!!!!!!!! ZDROWIA ŻYCZĘ

Lena

A ja jak najbardziej polecam Imed24. Lekarze z tej placówki uratowali życie mojemu synowi stawiając szybko i trafnie diagnozę by mógł szybko trafić na stół operacyjny. Kiedy wynik badania był zły to lekarka osobiście dzwoniła do syna, aby szybko przyszedł na wizytę. Ja byłam tak na kilku badaniach i również wszystko było na jak najwyższym poziomie. Jak traktują pracowników - nie wiem, ale jako pacjentka jestem bardzo zadowolona !

Edyta

@.piszesz o dużej rotacji pracowników na recepcji. Co przez to rozumiesz? Jak dużo osób w ciągu kilku miesięcy pracowało właśnie na tym stanowisku? Mogłabyś powiedzieć również co konkretnie jest powodem tylu odejść? Co należy w iMed24 do obowiązków recepcjonistki/recepcjonisty?

Nie polecam pracy na recepcji, warunki płacowe złe jak na tak dużą liczbę obowiązków. Rotacja pracowników ogromna, ludzie pracują chwile i uciekają.

ZSZOKOWANA

Dramat obsługa fatalna terminy, czas oczekiwania na wyniki badań z rtg 10 dni roboczych nie polecam

pacjęt

Imed24 to porażka, klient jest traktowany w bardzo nieprofesjonalny sposób. Badania zawsze są opóźnione, dzisiaj na badanie EKG musiałem czekać 45 minut a na neurologa ponad 2 godziny, a na dokładkę pani orzecznik nie wystawiła mi zaświadczenia bo musiała nagle gdzieś pojechać. W recepcji żadnego przepraszam. Nie opłaca się z tego korzystać i płacić bo takie same czekanie można mieć za darmo państwowo.

Pacjentka

A ja polecam jak najbardziej. Panie w recepcji miłe, telefon odbierany po 2-3 sygnale. Terminy na bieżąco. Wyniki badań w tym samym dniu. Jestem bardzo zadowolona. Oznaczenie placówki medycznej jest i to widoczne . Placówka na terenie Comarchu - trafić? - żaden problem - dla chcącego nie widzę żadnego problemu. Zdecydowanie piątka z plusem.

Daria

Po pierwsze trafić na ul. Życzkowskiego graniczy z cudem! Żadnych czytelnych oznaczeń. Po drugie kultura pań z recepcji jak również pani laborantki wykonującej rezonans pozostawia wiele do życzenia. Bo przecież najlepiej pokrzyczeć na pacjenta, nawet kiedy przyszczypie mu się skórę podczas przygotowania do badania. Najważniejsze żeby pacjent się nie ruszał, bo pani laborantka nie wykona badania. Szczerze odradzam korzystanie z ich usług. Mentalnie to jeszcze głęboka komuna.

mulla

no i tez istotna kwestia czy jakieś wymogi co do języka obecego, bo teraz to się standardem widze staje na rynku i wolę się jednak upewnić zanim wyślęcv

Paula

Wie ktoś może ile można zarobić pracując na recepcji? I proponują umowę o pracę czy zlecenie?

SKANDAL

Nie polecam!!!!!Brak poszanowania dla pacjentów. Nie dotrzymują terminów.Zapłaciłam 470 zł i nie mam opisu!!!!!!SKANDAL!!!!!

kolcki

Niestety pacjenci obarczają recepcjonistki winą za całe zło, ale prawda jest taka, że faktycznie wiele spraw nie zależy od nich. Badania opisują lekarze i tylko oni, więc jaki wpływ ma recepcjonistka na to, czy opis będzie w terminie. To lekarzowi przydałaby się zj**bka, a nie recepcjonistce. No ale większość ludzi woli wyżywać się na takiej osobie, uwierzcie, że gdyby recepcjonistka mogła, opisałaby wszystkie badania w terminie. A pytania czy dane świadczenie jest w pakiecie danego ubezpieczyciela kierujcie to tejże właśnie jednostki, to chyba z nimi macie umowy podpisane, a nie z imed24!! Ludzie, używajcie czasem mózgu. No i spóźnienia, gdyby wpuszczać każdego spóźnionego pacjenta, to podejrzewam, że do północy placówka byłaby jeszcze otwarta, nie bez powodu pacjenci umawiani są na konkretną godzinę.

Zuza

gorąco ODRADZAM!!!! - nie trzymają się umówionych terminów,realizacji opisu badań nawet przy badaniach płatnych! - pomimo kilkukrotnych monitów nie można uzyskać wyniku nawet po 15 dniach. - pani z recepcji usług w trakcie rozmowy z pacjentem "nie jest za nic odpowiedzialna" a przyparta pytaniem - kiedy będzie wynik "w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług" rzuca słuchawką O wyrazie "przepraszam" najwyraźniej nie słyszeli... NIGDY WIĘCEJ - jest tyle innych przychodni, że warto poszukać innej! w sprawie jaki to pracodawca - nie wypowiadam się - nie wiem - mogę tylko wnioskować, że skoro pacjenci są traktowani bez krztyny profesjonalizmu to pewnie z czegoś to wynika...

Ela

Miesiac temu robilam rezonans szyi, na opisie same artefakty , nic nie jest widoczne ,zmuszona jestem powtorzyc badanie 600 zl wyzucone w bloto! Absolutni nie polecam!

chocki

Owszem, spóźniłem się 15 min (specyficzna kontrola trzeźwości - czyli 30 samochodów zatrzymane, bo Panowie mieli ochotę sobie posprawdzać) na wizytę pod kątem powrotu do pracy po dłuższej przerwie. Pani nie przyjęła mnie, choć wiadomo, że jestem w stanie zawieszenia, ani na zwolnieniu, ani nie mogę nawet wziąć urlopu. Czyli znieczulica. Dlatego należy monitorować pracę tych lekarzy co do sekundy i żądać wystawienia zaświadczenia o spóźnieniu.

Martyna

Nie polecam tej placówki, recepcjonistki udzielają złych informacji np.że jeżeli mam pakiet Allianz wówczas potrzebuje skierowania na wymaz nosa na który byłam już umówiona co spowodowało że termin mi przepadł gdyż owego skierowania nie posiadałam. Wieczne kolejki w recrecepcji, nie odbieranie telefonów i błędne informacje co do darmowych badań w pakiecie. W dodatku za wydrukowanie dokumentacji medycznej zapłaciłam 20 zł... Także śmiech na sali!

Pacjent

Zdecydowanie polecam.

Oburzona

Dzisiaj miałam dostać wyniki mammografii. Czekałam na nie ponad tydzień, bo mieli je przysłać do mojego szpitala w innej miejscowości. Nie przysłali. Pani przy telefonie miała sprawdzić, dlaczego tych wyników nie ma i oddzwonić do mnie. Oddzwoniłam ja, po ponad godzinnym oczekiwaniu. Usłyszałam, że nie wie (!), co się stało, że te wyniki nie dotarły i "jedyne", co może zrobić to przesłać mi te wyniki za tydzień (!). Zaproponowała mi, że ewentualnie wyśle mi mailowo odpis. Po mojej kolejnej interwencji telefonicznej pani wreszcie usiadła do komputera, ale dowiedziałam się, że nie może mi ich wysłać, bo pacjenci refundowani nie mają do tego prawa. Nie jestem jedyną pacjentką z mojej miejscowości potraktowaną w ten sposób. Nie usłyszałam nawet słowa "przepraszam".

JOKO
@Oburzona 01.12.2014 20:12

U MNIE PODOBNIE CZEKAM 2B TYGODNIE NA WYNIK MAMOGRAFII IGNORANCJA ZUPEŁNA NIE POLECAM SZKODA NERWÓW.

niezadowolona

Widze ,że moje odczucia nie są odosobnione. Imed24 nie tylko źle traktuje być może pracowników, ale z pewnością nie szanuje pacjentów. Ostrzegają ,że rozmowy są nagrywane dla poprawy jakości tym czasem nikt tych telefonów NIE ODBIERA!!!!(usunięte przez administratora)

lotr

Sądzę że styl bardziej z lat 1939-1945

zgadzam sie

do bronka - 2011-08-05 05:01:26 Ty chyba pracujesz w innej firmie. Wyzysk oraz zero szacunku dla pracowników. Ludzie masowo odchodzą.Potwierdzam. Totalne olewanie pracowników, brak szacunku do drugiego człowieka... po raz pierwszy spotkałam się z takim zachowaniem. Nie warto sobie zawracać głowy. Zarządzający zapominają że głównym kapitałem są ludzie - za parę lat mogą mieć duży problem ze znalezieniem pracowników - opinie na mieście są fatalne o tej firmie. Lepiej dać sobie spokój. Zarządzanie chaosem i korporacyjny styl z lat 90 tych...

do bronka

Zostaw opinię o iMed24 - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iMed24