iMed24

Katowice

Opinie o iMed24

wedrft
użytkownik zarejestrowany

@Paula a to mam rozumieć ze oni na takie stanowisko wlasnie teraz posuzkuja jakiś pracowników? nic mi w sumie na ten temat nie wiadomo daj znac ..dzieki

Paula

Wie ktoś może ile można zarobić pracując na recepcji? I proponują umowę o pracę czy zlecenie?

Wicza
użytkownik zarejestrowany

Na jaką stronę internetową firmy nie wejdziecie to będą się wypowiadać na swój temat w samych superlatywach. W ten sposób chcą sie wypromować. Niestety nie mam jak zweryfikować tych informacji. Może wy mi powiecie jak wygląda opieka medyczna w iMed24, czy szanują swoich pacjentów czy też tylko liczy się dla nich kasa ?

czerkas
użytkownik zarejestrowany

Centrum Medyczne iMed24 to nowoczesna placówka medyczna, gdzie wszystkie badania diagnostyczne wykonujemy: z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, w jednym miejscu, w krótkim czasie, w komfortowych warunkach. Także daleko to się ma od tego co wypisujecie tutaj o tym że rzekomo mają niedługo paść...

witos
@czerkas 05.01.2015, 23:26

no dobrze , ale inaczej się ma również to co trzyma się w teorii a to jak przekłada się to już na konkretną praktykę. I myślę , że tak własnie jest w tym przypadku. Tak z ręką na sercu , ale czy uważasz @czerkas, że rzeczywiście posiadacie najlepszych lekarzy czy specjalistów z różnych dziedzin medycyny?

Marek

Firma się kończy. Nie dotrwa do końca roku. Skutek wrogiego przejęcia. Można próbować co by się przez wakacje zahaczyć i poduczyć średniowiecza informatyki. Spoko niedobitki tam pracują.

juz nie formsiarz
@Marek 05.03.2014, 23:36

a to tam jeszcze ktos zostal poza sprzataczkami?? technologie kiedys byly ok, bo java i .net.(usunięte przez administratora)

ciągły chaos organizacyjny, brak możliwości rozwoju, niedojrzałe kierownictwo, słabe benefity. omijać z daleka.

Chyba anonim ma jakiś problem sam ze sobą. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, więc drogi Maćku nie słuchaj anonima.

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma i ta opinia dotyczy całej drogi zawodowej każdego z nas. Zawsze znajdą się plusy i minusy. Każdy powinien wyrobić sobie własną opinię. ps. a wpisy czytam dla rozrywki

Maćku, jest źle i będzie gorzej. Szukaj innej pracy.

a to jeszcze ktoś został po ostatniej migracji? :D:D:D

shmidt ;)

na kazda kolejna ocene czekam jak na kolejny odcinek telenoweli. ale nie przesadzajcie ze jest tam az tak zle. pensje jak na rynek katowicki standardowe. jak popatrzycie na ( usunięte przez administratora ) stawka bedzie zblizona. oczywiscie nie ma co porownywac do firm z zagranicznym kapitalem ale tego w katowicach jak na lekarstwo. ( usunięte przez administratora ) szczerze polecam ludziom swiezym w tej branzy szukajacych doswiadczenia i zdobycia praktycznej wiedzy, specjalistom mniej chyba ze warunki bedziecie mieli dobre na papierze - w premie nie wierzcie

???

Ale czy ta firma to tylko programiści? Może ktoś napisze jak potraktowano sprzedaż, jak wygląda dział wdrożeń, testów i helpdesku. Przecież tam jest aktualnie już dwóch podobnych dyrektorów jak ten opisany powyżej. Ale chyba pan vc president już wrócił do poprzedniej firmy

gall anonim

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Wszystko skupione w rekach jednego ( usunięte przez administratora ) Sam wie wszystko najlepiej. ( usunięte przez administratora ) w produkcji sa ok ale nie maja nic do gadania chociaz pracuja podobno w tej firmie duzo wczesniej niz ( usunięte przez administratora )Po ostatniej pogadance( usunięte przez administratora ) majacej nas podobno zmotywowac odeszly z produkcji 3 osoby i szykuja sie kolejne. ( usunięte przez administratora ) tego albo nie widza albo ktos takim im potrzebny i wygodny. Do innych dzialow nic nie mamy, spoko kompetentni ludzie, mozna z nimi pogadac nawet o programowaniu, maja duza wiedze czego nie mozna powiedziec o naszym ( usunięte przez administratora )Kasa zenujaca. ( usunięte przez administratora )Nawet jak by ktos chcial cos zrobic wiecej to on wszystko blokuje wiec juz nikt nie robi nic ponad to co koniecznie musi i ludzie maja wszystko gdzies. Nikt nie kiwnie juz palcem bo zamiast podziekowania jest jeszcze opieprzenie. Ciekawe co na to zarzad? Ocena mierna przez litosc i wzglad na paru spoko ludzi.

Przełożeni powodujący konflikty między sobą i w zespołach dla których priorytetem jest wygryzienie kolegów, obietnice szkoleń i rozwoju o których można zapomnieć, płace koszmarnie niskie, obiecane wyrównania w premiach które nie istnieją, brak poszanowania pracownika bez względu na staż. Pracownicy masowo stamtąd odchodzą. Zdecydowanie odradzam wszystkim którzy mają szanse pracować chociażby w biedronce.

John Galt

Pracowałem w wielu firmach. Ta firma jest najgorszą w jakiej przyszło mi pracować. Nie są płacone nadgodziny, zarobki niewiele większe od zarobków kasjerów w znanych dyskontach. Przestarzałe technologie, zero rozwoju, szkoleń. Trzon firmy stanowią bylic pracownicy Kamsoft, co mówi wszystko o tej firmie(Sam v-ce prezes stamtąd pochodzi). Odradzam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek ambicje.

Pracuję w tej firmie i szczerze mówiąc mam już je dość. Z tym dyrektorem to się nie da wytrzymać. Wszyscy pracownicy mają go już dość. Także szukamy innej pracy. Podobno już miał wylecieć bo tyle szkód w firmie już narobił. Wszyscy się cieszyli na tą wieść, ale widocznie znowu wazelina poszła w ruch.( usunięte przez administratora ) Mam nadziję że vice szef to czyta.

Jedna z gorszych firm na rynku w Katowicach. Marne zarobki, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju dla programisty, zero szkoleń.( usunięte przez administratora ). Nie ma co liczyć na możliwość realizacji swoich pomysłów w tej firmie. Omijajcie ją z daleka.

Settembrini

Potwierdzam opinię kolegi wyżej. Omijać szerokim łukiem. Nie ( usunięte przez administratora ). Ta firma to jedna wielka stagnacja dla programisty. Dodatkowo zarobki bardzo słabe.

jd

Firma w której( usunięte przez administratora )ię pracowników. Obiecuje się wiele a później nie dotrzymuje słowa. Kłamie się pracownikowi w żywe oczy.Poza tym ( usunięte przez administratora ). Jak masz jakiś pomysł na zrobienie czegoś po swojemy to o tym zapomnij. Nie polecam.

Zostaw opinię o iMed24 - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iMed24