Opinie o iMed24 w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy iMed24. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie iMed24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o iMed24 w Katowice

wedrft Nowy wpis

@Paula a to mam rozumieć ze oni na takie stanowisko wlasnie teraz posuzkuja jakiś pracowników? nic mi w sumie na ten temat nie wiadomo daj znac ..dzieki

Paula Nowy wpis

Wie ktoś może ile można zarobić pracując na recepcji? I proponują umowę o pracę czy zlecenie?

Wicza Nowy wpis

Na jaką stronę internetową firmy nie wejdziecie to będą się wypowiadać na swój temat w samych superlatywach. W ten sposób chcą sie wypromować. Niestety nie mam jak zweryfikować tych informacji. Może wy mi powiecie jak wygląda opieka medyczna w iMed24, czy szanują swoich pacjentów czy też tylko liczy się dla nich kasa ?

czerkas

Centrum Medyczne iMed24 to nowoczesna placówka medyczna, gdzie wszystkie badania diagnostyczne wykonujemy: z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, w jednym miejscu, w krótkim czasie, w komfortowych warunkach. Także daleko to się ma od tego co wypisujecie tutaj o tym że rzekomo mają niedługo paść...

witos Nowy wpis
@czerkas

no dobrze , ale inaczej się ma również to co trzyma się w teorii a to jak przekłada się to już na konkretną praktykę. I myślę , że tak własnie jest w tym przypadku. Tak z ręką na sercu , ale czy uważasz @czerkas, że rzeczywiście posiadacie najlepszych lekarzy czy specjalistów z różnych dziedzin medycyny?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie iMed24, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma się kończy. Nie dotrwa do końca roku. Skutek wrogiego przejęcia. Można próbować co by się przez wakacje zahaczyć i poduczyć średniowiecza informatyki. Spoko niedobitki tam pracują.

juz nie formsiarz
@Marek

a to tam jeszcze ktos zostal poza sprzataczkami?? technologie kiedys byly ok, bo java i .net.(usunięte przez administratora)

ciągły chaos organizacyjny, brak możliwości rozwoju, niedojrzałe kierownictwo, słabe benefity. omijać z daleka.

Chyba anonim ma jakiś problem sam ze sobą. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, więc drogi Maćku nie słuchaj anonima.

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma i ta opinia dotyczy całej drogi zawodowej każdego z nas. Zawsze znajdą się plusy i minusy. Każdy powinien wyrobić sobie własną opinię. ps. a wpisy czytam dla rozrywki

Maćku, jest źle i będzie gorzej. Szukaj innej pracy.

a to jeszcze ktoś został po ostatniej migracji? :D:D:D

shmidt ;)

na kazda kolejna ocene czekam jak na kolejny odcinek telenoweli. ale nie przesadzajcie ze jest tam az tak zle. pensje jak na rynek katowicki standardowe. jak popatrzycie na (usunięte przez administratora) stawka bedzie zblizona. oczywiscie nie ma co porownywac do firm z zagranicznym kapitalem ale tego w katowicach jak na lekarstwo. (usunięte przez administratora) szczerze polecam ludziom swiezym w tej branzy szukajacych doswiadczenia i zdobycia praktycznej wiedzy, specjalistom mniej chyba ze warunki bedziecie mieli dobre na papierze - w premie nie wierzcie

???

Ale czy ta firma to tylko programiści? Może ktoś napisze jak potraktowano sprzedaż, jak wygląda dział wdrożeń, testów i helpdesku. Przecież tam jest aktualnie już dwóch podobnych dyrektorów jak ten opisany powyżej. Ale chyba pan vc president już wrócił do poprzedniej firmy

gall anonim

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Wszystko skupione w rekach jednego (usunięte przez administratora) Sam wie wszystko najlepiej. (usunięte przez administratora) w produkcji sa ok ale nie maja nic do gadania chociaz pracuja podobno w tej firmie duzo wczesniej niz (usunięte przez administratora)Po ostatniej pogadance(usunięte przez administratora) majacej nas podobno zmotywowac odeszly z produkcji 3 osoby i szykuja sie kolejne. (usunięte przez administratora) tego albo nie widza albo ktos takim im potrzebny i wygodny. Do innych dzialow nic nie mamy, spoko kompetentni ludzie, mozna z nimi pogadac nawet o programowaniu, maja duza wiedze czego nie mozna powiedziec o naszym (usunięte przez administratora)Kasa zenujaca. (usunięte przez administratora)Nawet jak by ktos chcial cos zrobic wiecej to on wszystko blokuje wiec juz nikt nie robi nic ponad to co koniecznie musi i ludzie maja wszystko gdzies. Nikt nie kiwnie juz palcem bo zamiast podziekowania jest jeszcze opieprzenie. Ciekawe co na to zarzad? Ocena mierna przez litosc i wzglad na paru spoko ludzi.

Przełożeni powodujący konflikty między sobą i w zespołach dla których priorytetem jest wygryzienie kolegów, obietnice szkoleń i rozwoju o których można zapomnieć, płace koszmarnie niskie, obiecane wyrównania w premiach które nie istnieją, brak poszanowania pracownika bez względu na staż. Pracownicy masowo stamtąd odchodzą. Zdecydowanie odradzam wszystkim którzy mają szanse pracować chociażby w biedronce.

John Galt

Pracowałem w wielu firmach. Ta firma jest najgorszą w jakiej przyszło mi pracować. Nie są płacone nadgodziny, zarobki niewiele większe od zarobków kasjerów w znanych dyskontach. Przestarzałe technologie, zero rozwoju, szkoleń. Trzon firmy stanowią bylic pracownicy Kamsoft, co mówi wszystko o tej firmie(Sam v-ce prezes stamtąd pochodzi). Odradzam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek ambicje.

Pracuję w tej firmie i szczerze mówiąc mam już je dość. Z tym dyrektorem to się nie da wytrzymać. Wszyscy pracownicy mają go już dość. Także szukamy innej pracy. Podobno już miał wylecieć bo tyle szkód w firmie już narobił. Wszyscy się cieszyli na tą wieść, ale widocznie znowu wazelina poszła w ruch.(usunięte przez administratora) Mam nadziję że vice szef to czyta.

Jedna z gorszych firm na rynku w Katowicach. Marne zarobki, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju dla programisty, zero szkoleń.(usunięte przez administratora). Nie ma co liczyć na możliwość realizacji swoich pomysłów w tej firmie. Omijajcie ją z daleka.

Settembrini

Potwierdzam opinię kolegi wyżej. Omijać szerokim łukiem. Nie (usunięte przez administratora). Ta firma to jedna wielka stagnacja dla programisty. Dodatkowo zarobki bardzo słabe.

jd

Firma w której(usunięte przez administratora)ię pracowników. Obiecuje się wiele a później nie dotrzymuje słowa. Kłamie się pracownikowi w żywe oczy.Poza tym (usunięte przez administratora). Jak masz jakiś pomysł na zrobienie czegoś po swojemy to o tym zapomnij. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o iMed24 - Katowice

iMed24
1.9/5 Na podstawie 54 ocen.

iMed24