Opinie o Firma Kurierska Geis (Geis Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością) w Strykówko Mikołowska 93

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strykówko Mikołowska 93

Porządek i Szczerość

Po pierwsze: dane tutaj podane (NIP I KRS) nie są danymi firmy Geis PL sp. z o.o. Po drugie: adres się zgadza, ale jest to adres oddziału w Tychach a nie firmy Po trzecie:Oddział Geis PL w Tychach nie ma nic wspólnego z przesyłkami paczkowymi. Geis PL w Tychach to dystrybucja palet, magazyny, transport całopojazdowy i drobnica międzynarodwa. Najbliższym oddziałem paczkowym jest oddział w Katowicach ale jest to inna firma a to Geis Parcel PL. Po czwarte: w Polsce są dwie firmy Geis. Geis PL - palety, magazyny, drobnica międzynarodowa, transporty całopojazdowe o Geis Parcel - przesyłki kurierskie. Po piąte: Geis PL jest firmą normalną, w której warto pracować i warto być jej klientem, Geis Parcel jest firmą w stylu nie wiadomo skąd, nie wiadomo co, nie wiadomo kto, nie wiadomo po co. Szkoda czasu pracowników i klientów. Po szóste: w obu firmach zarząd i wszystkie stanowiska i działy centrali są te same czyli wspólne - ale cała tzw centrala jest zatrudniona w Geis PL a nie Geis Parcel. Po siódme : dlaczego tak jest? Bo Geis PL jest firmą większą, lepszą i ważniejszą a paczka to tylko dodatek Po ósme: dlaczego mimo wspólnej centrali, zarządi itp Geis PL w Geis PL jest dobrze a w Geis Parcel źle? Bo w Geis PL zarządzają w centrali i oddziałach ludzie nowi co przyszli z konkurencji a w Geis Parcel rządzi nadal K-EX (kupiony przez Geis) - znajdźcie w necie to zrozumiecie. Ciągle ta sama dyrekcja i ci sami ludzie. Po dziewiąte: dlaczego tak jest i kiedy zarząd albo właściciel zrobi z tym porządek albo dla czego nie robi z tym porządku tego nie wie nikt. Po dziesiąte: pracować w Geis PL i współpracować z Geis PL jako klient jest OK a pracować w Geis Parcel albo być ich klientem to szkoda czasu nerwów i pieniędzy. Pracuję w dużym oddziale gdzie siedzą obie firmy w jednym magazynie i biurach. To jest inny świat.

xasou

Nie polecam.. Czekam na kuriera już 3 dzień i nikt nie jest łaskawy przyjechać po odbiór mojej przesyłki. Na infolinii nikt nie raczy poninformować kiedy przyjedzie. Ostatni raz korzystam z ich usług.

Natalia
@xasou

Forum służy do tego, aby wypowiadali się tutaj pracownicy firmy. Swoje zastrzeżenia powinieneś składać bezpośrednio do Geis. Tu staramy się poznać warunki zatrudnienia oraz opinię o pracodawcy od wewnętrznej strony. Może znasz kogoś z pracowników? Jeśli tak, zachęć takie osoby do uczestnictwa w dyskusji.

@Natalia

a kto tak powiedział ? Klienci i kontrahenci także mogą podać swoją opinię - to ważna informacja o firmie (także dla potencjalnych pracowników)

Rozczarowana

Nieodpowiedzialna nierzetelna firma niekompetentnych ludzi. Bezczelny oszust kurier zwrocił paczkę do nadawcy nie kontaktujac sie ze mną i kłamiac w systemie, iż powodem jest zły adres . Adres był jak najbardziej prawidłowy wiec za tak absurdalne idiotyczne zachowanie Powinny zostac wyciagnięte odpowiednie konsekwencje

Beata

To nie firma, to porażka. Kurier jak paczka przyszła do Zielonej Góry, zwrócił ją do nadawcy, bez kontaktu ze mną. Reklamowa łatwo firma wysyłkowa, reklamowałam i ja. Skutek paczka zwrócona nadawcy. Horror

Mechanik

Zbyt łatwy

Brak wiedzy technicznej przełożonych

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Ania34

Dno, kuruer zlejceważył mnie jako klienta i swouch przełożonych oraz dostawce. Chanstwo, ignorancja , rzucanie telefonem i ....bardzo się dziwię co ów człowiek robi na takim stanowisku.... Dziś dalszy ciąg zmagań albowiem paczki nie otrzymałam. Kurier twierdzi , że jego przełożeni nie będą mu dyktować co ma robić bo on tu jest najważniejszy. ...totalna porażka. Chyba firma "skrobie" pracowników z dołów ... Moje sugestie dla Geis: Kontakt ze mną i ostateczne rozwiązanie problemu z rekompensatą za nerwy i poniesione przez Dostawce straty.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak komunikacji. Weryfikacja pracowników.

Urus
@Ania34

Jak zaczniesz płacić za dostawę 2-3 razy więcej niż obecnie (lub Twój nadawca wliczy Ci to w cenę) to firmy kurierskie będą sobie mogły pozwolić na "weryfikację pracowników". Na razie to się zacznij przygotowywać do tego, że dostaniesz paczkę po 7 dniach, jeżeli kurier z Bangladeszu trafi pod Twój adres. Klienci chcą wszystkiego za darmo to mają usługi w darmowym standardzie. Dotyczy wszystkich kurierów. 7 złoty z jednego końca Polski na drugi? 7 EUR - to jest ta właściwa cena.

Urus

Od lat ta sama opowieść. Czekam na prezenty świąteczne albo mikołajowe. Co rok to inna firma kurierska i zawsze te same pretensje. Gibbon by się w końcu nauczył, że pewniej jest w tym okresie kupić bezpośrednio w sklepie. A ile by te znienawidzone firmy kurierskie przez to straciły ;-)

NIE ZADOWOLONY

najgorsza firma z jaiej usług korzystam czekam na paczki juz 8 dni kolejna 4 i 3 dni prezenty miały byc na urodziny dzwoniac na infolinie po godzinie oczekiwania odpowiada ze pewnie kurier sie nie wyrobił i ze jutro jako pierwsza bedzie dostarczona i tak codzień GEIS GDAŃSK

Majcin

Najgorsza z możliwych firm . "Kurier" ktoremu nie chce się przywieźć paczki i o godzinie 16 stwierdza ,że jej nie dowiezie i zmienia status na nie dostarczono a ja czekałem od 8 rano . Paczka idzie jak paczka ekonomiczna poczty polskiej albo nawet dłużej ! Kontakt jest praktycznie niemożliwy na infolinii ciągle konsultanci zajeci . Udało mi się nawiązać meilowy kontakt z firmą gdzie zamiast nr do kuriera zrobiono sobie ze mnie przykry żart i wysłano nr na taksówki . Paczki nadal nie ma a ta firma to najgorsze (usunięte przez administratora)radzę wybrać wszystko inne niż Geis jak nie chcecie straty pieniędzy czasu i NERWOW . Firma krzak kontakt jest bardzo utrudniony i robią wszystko aby nie rozmawiać z klientem . (Pisze o oddziale Koszalin ) ale ogółnie to opinia o całej firmie Geis . Moje sugestie dla Geis: Tutaj raczej nic nie pomoże

Pati

Najgorsza firma kurierska. Bardzo długi czas oczekiwania i zero kontaktu. Masakra poprostu

Skrzat

Ta firma to Porażka nigdy wiecej nic nia nie zamówię! Wysyłają smsy ze przesyłka dotrze danego dnia. Siedzisz caly dzien w domu a przesyłki nie ma i nie ma.....

Karo
@Skrzat

Mam tak samo wczoraj miała dotrzeć paczka cały dzień siedzialam w domu i nic .A na ich infolinię dodzwonic się graniczy z cudem.

Massaro

Ludziska trochę pokory. Też jestem odbiorcą paczek, kiedyś byłem kurierem. Jak w każdej pracy są ludzie i ludzie. Jedni lepsi w tym co robią drudzy gorsi niestety tak jest. Tu piszą osoby tylko niezadowolone , ile przesyłek dotarło tak jak należy nikt o tym nie napisze. To bardzo ciężka praca nie dla każdego. Pozdrawiam normalnych

Zniesmaczony

Boże jaka (usunięte przez administratora) firma kurierska ! Jak żadna inna ta jest chyba najgorsza na całym świecie, 3 dni kurier jezdzi z moją paczką... (usunięte przez administratora) 3 dni.. Z paczką wartą 2 tys zl. I dojechać nie może, bo niby nie moze zdążyć... A co lepsze? Dzisiaj niby u mnie był i to o godzinie 10.40.. Ja sie pytam gdzie? I gdzie awizo? Siedze 3 dni czekajac na przesylke w domu i jakos moje kamery nie zarejestrowaly kuriera..(usunięte przez administratora) Wozic wam sie paczek nie chce? To za co wam płacą? Szczerze nie polecam nikomu. Moje sugestie dla Geis: Wezcie zamknijcie ta firme jesli nie umiecie nawet paczek rozwozic, trzeba zmienic nazwe z geis na poczta polska.

Dante

firma to koszmar. żadnemu przedsiębiorcy nie polecam, aby podpisywał umowę z tą firmą kurierską. najważniejsze powody to: brak swojego transportu cargo, przyjeżdżają podwykonawcy zazwyczaj z ulicy i za każdym razem kto inny, niekiedy nawet windy i paleciaka nie mają. notorycznie niszczą przesyłki lub je gubią po czym po miesiącu ją znajdują i bez zdania racji zwracają obciążając kosztami. kontakt z firmą jest żałosny. oszukują na przelewach i nigdy nie dochodzą w terminie. nigdy nie przyjeżdżają w terminie, zazwyczaj ma to być na drugi dzień po zrobieniu zlecenia, sporadycznie to mam miejsce. reasumując jako przedsiębiorca, radzę omijać tą pseudofirmę dalekim łukiem.

Na odwrót
@Dante

Panie szanowny (zapewne były) przewoźniku Dante - :-) Trzeba było zapewnić samochód z windą i paleciakiem i dostarczać na czas nieuszkodzone przesyłki nie gubić ich po drodze. Nie byłoby obciążeń :-) Teraz zostały już tylko anonimowe wypowiedzi na forum.

MicGKS

Pracowałem jakiś czas na drobnicy w Katowicach. Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja ale kilka lat temu mróz w zimę na magazynach, oczekiwanie na umowę o pracę około 2 lat chyba że ma się rodzinę w biurze. Wtedy okazuje się, że można szybciej. 80% pracowników magazynu na śmieciówkach. Przesyłki niby do 30 kg ale firma łakoma na pienìążki więc 60 kilogramowe części samochodowe były na porządku dziennym. Zwolnienia pojedynczych pracowników bez wcześniejszych rozmów i ostrzeżeń z czasem wydają mi się zabiegiem profilaktycznym mającym na celu utrzymanie niezorganizowanej grupy wśród magazynierów podatnej na trwającą dzieki temu cały czas rotację pracowniczą. Co do zarobków to na zleceniu minimalna stawka godzinowa a na umowie o pracę minimalna pensja, premia do około 20% i bony świąteczne. Sytuacja z roku 2017, może coś się zmieniło na lepsze.

jednak
@MicGKS

Jest lpeiej, ale magazyn to nigdy nie będzie rewelacja. Jak to w kurierce.

Natalia
@jednak

@jednak, możesz opisać, jakie dokładnie zmiany zaszły? Co się poprawiło? Na pewno zmiana warunków na lepsze zachęci do aplikacji nowe osoby. Czy w firmie panuje przyjazna atmosfera?

tfu na geis

partacze i tyle Moje sugestie dla Geis: zamiast brac partaczy do roboty niech wezma kogos kompetentnego, to samo tyczy sie infolinii, poziom osob z tych dwoch stanowisk siega dna umyslowego (usunięte przez administratora)

Ewelina

Kurier geis to powinien być z zawodu oszust.Bo to jest oszust.Moja paczka była ostatnia,nie chciało mu się jechać i wpisał do systemu że odbiorca nie obecny.Nawet nie zadzwonił,cały dzień byłam w domu,nawet nie wlaczalam tv by słyszeć,dzieci były u babci.Nikt nie zadzwonił,nikt nie zapukał...Kurier szybciej pojechał na kolację.Mógł przyjechać-Nie żałowałabym chleba.Nie polecam,nie raz tak zrobił. Moje sugestie dla Geis: Negatywną Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać i przewozić paczki na czas

karolezzz

Straszna firma ,wprowadzają jakieś zmiany nie informując klienta ,pozniej chca zeby za to zaplacić kpina .

Zmierzły

Piszemy tutaj o pracy a nie o uszkodzonych paczkach 7:) mnie zwolniono w Katowicach że względu na redukcję etatów po czym tego samego dnia nowy gość na magazynie =D ale nie będę się denerwował robotą dla emerytowanych górników. Nie pozdrawiam też kierowniczki która powinna skontaktować się z pracownikiem niż wyreczać się brygadzista. O synu w biurze nie wspomnę, zero plecaków hahaha =)

sajmon

okradli mnie sprzedajacy nadal mi przesylke 15 z masa 5,5kg do mnie przesylka doszla z waga 1kg i dzien nadania 16 a ja 15 dostalem od sprzedajacej nr przesylki i wpisujac go w sledzeniu przesylek masa ktora tam jest wpisana to 5,5 kg a na nalepce z ktora paczka doszla do m,nie juz jest 1kg

Co ??
@sajmon

Z kilogramów okradli? Aha! Co było w paczce - zboże?

Adas1920

Najgorsza firma kurierska na rynku unikac i trzymac sie z daleka od tego(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strykówko

• Jak się pracuje w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ