Opinie o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stiegelmeyer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stiegelmeyer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Tomi

Kolejna firma, która nie potrafi wywiązać się nawet z obietnicy danej na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak kontaktu po zakończonej rekrutacji.

@Tomi

Do jakiego działu aplikowałeś?

Witam ile jest zmian na magazynie ?

Czy na pewno dwie? Teraz jak wisi oferta na magazyn to jest w niej napisane „gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym” czemu tak piszą, skoro miałyby być dwie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Czy ostatni komentarz oznacza, że mogę się przypadku dostać na dane stanowisko? w przypadku dyspozytora wymagają wykształcenia kierunkowego, to punkt nie do pominięcia? Tutaj żadnych konkretnych uprawnień lub kursów nie wymagają?

Cggh Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Zostałem przyjęty na magazyn pomimo że napisałem w cv że nie posiadam uprawnień na wózki widłowe. Kierownik magazynu dowiedział się o tym w dniu którym przyszedłem do pracy W kadrach panuje bałagan. Pan Krzysztof wysoki siwy mężczyzna z magazynu materiałów potrafi (usunięte przez administratora) pracownika który pracuje od 1,5 dnia trochę jest to słabe , a powinien wytłumaczyć wszytko po kolei. Niemiły pan (usunięte przez administratora) jak był koniec zmiany to pierwszy wychodził z magazynu zwolniony po 3 tygodniach pracy nie podając powodu. Kierownik magazynu przyszedł i powiedział że jestem zwolniony według mnie powinienem zostać poinformowany dlaczego zostałem zwolniony aby nie popełniać takich błędów w przyszłości Nie polecam pracy w firmie. Królują tam znajomości. Panuje bałagan itp nie wiedzą kogo zatrudniają

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stiegelmeyer Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Cos słabo z odpowiedzi na pytania z tego co widzę… skoro tak to może z mechatronikiem by mi się udało? Jakiś czas temu pojawiło się takie ogłoszenie. Po pierwsze nie podają widełek, wiec jakie mogą być zarobki? zastanawiam się czy ta znajomość języka niemieckiego z mile widzianych jakkolwiek na nie wpłynie? Piszą o możliwości na rozwój oraz udział w projektach i szkoleniach. Jakich?

Olka

Nie wiem ostatecznie jak to z tymi rozmowami wychodzi, ale czy ktoś może mi w skrócie opisać prace brygadzisty? Wisi teraz tu oferta w kontekście lakierni. Po pierwsze to z czego wynikają te nabory? druga sprawa czemu nikt nie awansuje? No i trzecia, jakie są zarobki? nie podano widełek

Alicja
@Tomi

A dawno miałeś rozmowę? Może warto wysłać zapytanie do nich o wynik rekrutacji. Poza tym powiedz proszę jak ta rekrutacja wyglądała, jakoś oficjalnie było czy raczej luźna atmosfera?

@Alicja

Jeżeli osoba prowadząca rozmowę sama deklaruje, że niezależnie od wyniku rozmowy będzie kontakt ze strony firmowy w ciągu dwóch tygodni to powinna wiedzieć co mówi.

@Tomi

Do jakiego działu aplikowałeś?

Jeszcze jest tu aktywne ogłoszenie na magazyn, więc chyba mam szansę. Niżej pisano, że firma się rozwija, a czy to przekłada się teraz na wyższe zarobki? Dałoby się wyciągnąć 4,5 koła? No i w ogłoszeniu nie wspominają, ale jaki jest system zmianowy? Często po godzinach siedzicie?

Anka

Witam ja takze jestem zainteresowana ta firma i stanowiskiem w dziale jakosci, ale chyba duzo chetnych jest. firma ma dobra renome jesli chodzi o produkty ale chyba niezbyt jesli chodzi o traktowanie pracownikow, zastanawiam sie zatem. Z drugiej strony kazdy musi sobiwe wyrobic wlasna opinie...

@Anka

Państwo inwestuje to jak może mieć renomę.. w Polsce to dość nowa firma. skoro łóżka szpitalne dla służby zdrowia to jest to kapitał państwowy lub Unijne fundusze. aż tak nie przesadzaj ja dopiero się dowiedziałem że coś takiego powstało i dobrze że jest niech inwestują. ale to nie jest znana firma w Polsce.

@Robert
@LQT

Jesli uwazasz, ze nie jest to znana firma, to moze poprostu przez to ze nie wiele wiesz o niej. Firma pod nazwa Stiegelmeyer jest na rynku od paru lat, ale od działa w PL od okolo 60 lat, jakos tak. Wczesniej był Famed Stolno, potem Stolter zatem troszke sa na ryku i wiedze i doswiadczenie maja. Wystarczy troszke poczytac, a co wiecej...na strone wejdziesz i wiesz wszystko.

widziałam ogłoszenie na dyspozytora. warunki raczej jasno podane, są też wymienione wszystkie benefity ale z tego co zauważyłam nie podali wynagrodzenia... Ktoś się orientuje w zarobkach na tym stanowisku? Do tego jak praca w praktyce tutaj wygląda, atmosfera i już samo w sobie wykonywanie obowiązków?

Tomasz

Jeśli ktoś nie planuje pracować dobrze to lepiej żeby szukał pracy w innym miejscu.

@Tomasz

mam nadzieję że to opinia zgodna z prawdą aczkolwiek pytanie zasadnicze muszę zadać. skąd ta negatywna opinie w tak krótkim czasie , wyżej byłeś bardziej łaskawy i wyrozumiały w stosunku do opisu tej konkretnej firmy w tym konkretnym miejscu. Emocje twoje własne nie powinny decydować o tym jaką opinię kierujesz o firmie do ludzi szukających pracy< choć sam zauważyłem w Europie kierowanie się czym innym niż kierują się ludzie na wolnym rynku [ MINUS DLA MŁODYCH LUDZI DORABIAJĄCYCH SIĘ ] Polityka a nie prywatny sektor.

pytający

Coś nie mogą znaleźć konstruktorów, ostatnio słyszałem. Wiecie coś?

@pytający

A Ty jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, o które pytasz? Ciekawi mnie, czy masz już doświadczenie w podobnej branży, czy chciałbyś się dopiero "przyuczyć" do zawodu. Aplikowałeś już może do pracy w STIEGELMEYER? W sumie pytałeś już jakiś czas temu, więc może pracujesz już w tym miejscu.

@pytający

Ludzie uciekają za pieniądzem takie czasy. Mimo wszystko takie łóżka dobry pomysł aczkolwiek wolę >> prywatny Sektor Ludzie zarabiają więcej, rozwijają się realnie

Barnaba

Firma się rozwija więc to powinien być znak dla pracowników , że jest dobrze. Kwestią czasu są podwyżki, trochę cierpliwości!

Ern
@Barnaba

..... Podwyżki norm chyba.... A te pieniężne typu zabierzmy 300 zł z premii i dołóżmy 200 do podstawy to sobie możecie wiecie co. Nawet jeśli już coś będzie dołożone to w ciągu roku będzie zabrane podwójnie poprzez reklamacje i inne kary. "Pracownikowi trzeba zabierać to się nauczy" - cytuję.

@Barnaba

?XD firma się rozwija..xD w Detalu sprzedają w PL? przecież to nie jest firma całkowicie prywatna...

Uciekaj

Nie dość że psychicznie to fizycznie was zajadą, nie nazywajcie kogos nie Robem bo jak ktoś się szanuje to nie będzie pracował w takim obozie, bo to praca nie za takie pieniądze jak dają! Do tego te dwa typy na montażu bez szacunku do ludzi. KATAAAAASTROFA

@Uciekaj

Sugerujesz, że praca w Stiegelmeyer jest wycieńczająca psychicznie i fizycznie, a ponadto pieniądze nie są wystarczające. A mógłbyś napisać więcej szczegółów? I jakich zarobków byś oczekiwał?

@Uciekaj

w Jakim regionie znajduje się ta firma? następna kwestia Ile zarabia człowiek bez doświadczenia w tej firmie? bez doświadczenia [ w sensie takim że to firma jak spoglądałem która tworzy łóżka szpitalne dla służby zdrowia w Niemczech a wiadomo że to praca w której nabywa się doświadczenie tylko w tej indywidualnej specjalizacji produkcji łóżek.] ludzie się przebranżawiają i szukają zarobków zwłaszcza podczas pandemii..zwłąszcza za dobrej zmiany która zamiast inwestować i samemu tworzyć daje tylko zarabiać swoim pobratyńcom należącym do plemienia XD nie zniechęcaj ludzi do pracy !

SAP

Ile zarabia koordynator SAP?

Patryk

@gal a dlaczego stawka jest ukryta?

gal
@Patryk

Na stanowiskach takich jak inżynierskie stawki są negocjowane indywidualnie. Wpływ ma na to wiele czynników: - doświadczenie inżynierskie - doświadczenie w podobnej branży - wiedza - praktyczna znajomość tematów związanych z: obróbka plastyczna, spawalnictwem, obróbką mechaniczną technologią montażu i itp - język obcy To nie jest praca na montażu (gdzie stawki są bardzo podobne a różnice wynikają ze stażu pracy w zakładzie) gdzie masz pewien zakres czynności który powtarzasz w kółko: to przyłóż do tego - to skręć z tym - element przekaż na kolejne stanowisko i jazda od nowa.

@gal

-ciekawe - wytłumacz to - nie zaszkodzi 55x wytłumaczyć ( można zapomnieć-mózg to nie komputer ) - pamiętaj o najważniejszym :)

gal

Czy myślisz, ze ktoś z działu konstrukcyjnego poda Ci stawkę? Jeśli tak to już to pytanie dyskwalifikuje Ciebie jako osobę na to stanowisko (naiwność połączona z głupotą).

Wiktoria

A na dziale jakości są jakieś wolne miejsca ?

Aleksander

Czy każde stanowisko pracy jest zawierane na umowę o pracę?

Aleksander

Niekoniecznie wszystkie ale moje pytanie nie dostało odpowiedzi w takim razie pytam sie ponownie?

Praca

Witam, Ktoś może coś powiedzieć o dziale jakości? Są jakieś rekrutację poza kierownikiem? Czy to nowe stanowisko? Jeśli nie to co się stało z poprzednim?

@Praca

Też jestem zainteresowana tą pracą w Stiegelmeyer, oby ktoś nam odpisał. Aplikowałeś już do firmy? Jeśli tak, to czy zaprosili Cię na rozmowę?

Zostaw merytoryczną opinię o Stiegelmeyer Sp. z o.o. - Grubno

• Jak się pracuje w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Stiegelmeyer Sp. z o.o.