Opinie o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stiegelmeyer Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stiegelmeyer Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stiegelmeyer Sp. z o.o. w Grubno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Tomasz

Jeśli ktoś nie planuje pracować dobrze to lepiej żeby szukał pracy w innym miejscu.

Uciekaj

Nie dość że psychicznie to fizycznie was zajadą, nie nazywajcie kogos nie Robem bo jak ktoś się szanuje to nie będzie pracował w takim obozie, bo to praca nie za takie pieniądze jak dają! Do tego te dwa typy na montażu bez szacunku do ludzi. KATAAAAASTROFA

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy pensja w Stiegelmeyer Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Koordynator, ich ogłoszenie jest 3 kwietnia na GoWork.pl.

@Tomasz

mam nadzieję że to opinia zgodna z prawdą aczkolwiek pytanie zasadnicze muszę zadać. skąd ta negatywna opinie w tak krótkim czasie , wyżej byłeś bardziej łaskawy i wyrozumiały w stosunku do opisu tej konkretnej firmy w tym konkretnym miejscu. Emocje twoje własne nie powinny decydować o tym jaką opinię kierujesz o firmie do ludzi szukających pracy< choć sam zauważyłem w Europie kierowanie się czym innym niż kierują się ludzie na wolnym rynku [ MINUS DLA MŁODYCH LUDZI DORABIAJĄCYCH SIĘ ] Polityka a nie prywatny sektor.

pytający

Coś nie mogą znaleźć konstruktorów, ostatnio słyszałem. Wiecie coś?

@pytający

A Ty jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, o które pytasz? Ciekawi mnie, czy masz już doświadczenie w podobnej branży, czy chciałbyś się dopiero "przyuczyć" do zawodu. Aplikowałeś już może do pracy w STIEGELMEYER? W sumie pytałeś już jakiś czas temu, więc może pracujesz już w tym miejscu.

@pytający

Ludzie uciekają za pieniądzem takie czasy. Mimo wszystko takie łóżka dobry pomysł aczkolwiek wolę >> prywatny Sektor Ludzie zarabiają więcej, rozwijają się realnie

Barnaba

Firma się rozwija więc to powinien być znak dla pracowników , że jest dobrze. Kwestią czasu są podwyżki, trochę cierpliwości!

Ern
@Barnaba

..... Podwyżki norm chyba.... A te pieniężne typu zabierzmy 300 zł z premii i dołóżmy 200 do podstawy to sobie możecie wiecie co. Nawet jeśli już coś będzie dołożone to w ciągu roku będzie zabrane podwójnie poprzez reklamacje i inne kary. "Pracownikowi trzeba zabierać to się nauczy" - cytuję.

@Barnaba

?XD firma się rozwija..xD w Detalu sprzedają w PL? przecież to nie jest firma całkowicie prywatna...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Stiegelmeyer Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Anka

Witam ja takze jestem zainteresowana ta firma i stanowiskiem w dziale jakosci, ale chyba duzo chetnych jest. firma ma dobra renome jesli chodzi o produkty ale chyba niezbyt jesli chodzi o traktowanie pracownikow, zastanawiam sie zatem. Z drugiej strony kazdy musi sobiwe wyrobic wlasna opinie...

LQT
@Anka

Państwo inwestuje to jak może mieć renomę.. w Polsce to dość nowa firma. skoro łóżka szpitalne dla służby zdrowia to jest to kapitał państwowy lub Unijne fundusze. aż tak nie przesadzaj ja dopiero się dowiedziałem że coś takiego powstało i dobrze że jest niech inwestują. ale to nie jest znana firma w Polsce.

Uciekaj

@Uciekaj

Sugerujesz, że praca w Stiegelmeyer jest wycieńczająca psychicznie i fizycznie, a ponadto pieniądze nie są wystarczające. A mógłbyś napisać więcej szczegółów? I jakich zarobków byś oczekiwał?

LQT
@Uciekaj

w Jakim regionie znajduje się ta firma? następna kwestia Ile zarabia człowiek bez doświadczenia w tej firmie? bez doświadczenia [ w sensie takim że to firma jak spoglądałem która tworzy łóżka szpitalne dla służby zdrowia w Niemczech a wiadomo że to praca w której nabywa się doświadczenie tylko w tej indywidualnej specjalizacji produkcji łóżek.] ludzie się przebranżawiają i szukają zarobków zwłaszcza podczas pandemii..zwłąszcza za dobrej zmiany która zamiast inwestować i samemu tworzyć daje tylko zarabiać swoim pobratyńcom należącym do plemienia XD nie zniechęcaj ludzi do pracy !

Czy w firmie Stiegelmeyer Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

SAP
Kandydat

Ile zarabia koordynator SAP?

Co wchodzi w socjal Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Patryk

@gal a dlaczego stawka jest ukryta?

gal
@Patryk

Na stanowiskach takich jak inżynierskie stawki są negocjowane indywidualnie. Wpływ ma na to wiele czynników: - doświadczenie inżynierskie - doświadczenie w podobnej branży - wiedza - praktyczna znajomość tematów związanych z: obróbka plastyczna, spawalnictwem, obróbką mechaniczną technologią montażu i itp - język obcy To nie jest praca na montażu (gdzie stawki są bardzo podobne a różnice wynikają ze stażu pracy w zakładzie) gdzie masz pewien zakres czynności który powtarzasz w kółko: to przyłóż do tego - to skręć z tym - element przekaż na kolejne stanowisko i jazda od nowa.

@gal

-ciekawe - wytłumacz to - nie zaszkodzi 55x wytłumaczyć ( można zapomnieć-mózg to nie komputer ) - pamiętaj o najważniejszym :)

gal

Czy myślisz, ze ktoś z działu konstrukcyjnego poda Ci stawkę? Jeśli tak to już to pytanie dyskwalifikuje Ciebie jako osobę na to stanowisko (naiwność połączona z głupotą).

Wiktoria

A na dziale jakości są jakieś wolne miejsca ?

Aleksander

Czy każde stanowisko pracy jest zawierane na umowę o pracę?

Aleksander

Niekoniecznie wszystkie ale moje pytanie nie dostało odpowiedzi w takim razie pytam sie ponownie?

Praca

Witam, Ktoś może coś powiedzieć o dziale jakości? Są jakieś rekrutację poza kierownikiem? Czy to nowe stanowisko? Jeśli nie to co się stało z poprzednim?

@Praca

Też jestem zainteresowana tą pracą w Stiegelmeyer, oby ktoś nam odpisał. Aplikowałeś już do firmy? Jeśli tak, to czy zaprosili Cię na rozmowę?

Michał

Hej, na jakie wynagrodzenie jest w stanie u was liczyć konstruktor ?

Tomasz

Wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić ,ale przecież nie każdy pracownik zasługuje na nagradzanie, ja polecam jest ok!!

Michalina

Hej, jaka u was jest stawka dla konstruktora ? Dzięki :)

Jurand

Bardzo słabo to wygląda w chwili obecnej. Z racji nowych inwestycji na terenie zakładu nie ma pieniędzy i trzeba oszczędzać. Podwyżek nie będzie oficjalnie już w tym roku żadnych. Wzrosły za to bardzo mocno wymagania. Miejscami bardzo ciężka praca za śmieszne pieniądze. Zmieniono Dyrektora i jednego z Prezesów. Jak wiadomo nowi muszą się wykazać i mamy coraz więcej pomysłów i rozwiązań niekoniecznie przypadających do gustu pracownikom. Lada dzień będzie jak w pewnej firmie produkującej klamki... Legenda o tym, że do tej firmy ciężko się dostać i dużo płacą już dawno prysła. Te wszystkie okoliczne firmy w powiecie Chełmińskim można wrzucić do jednego worka. Niektórzy przełożeni nie potrafią powiedzieć zwykłego "dzień dobry". Brak możliwości rozwoju i awansu. Nowy pracownik uważany za idiotę i nieważne z jakim doświadczeniem i wiedzą przyszedł. Nikogo to nie obchodzi. (Natomiast wśród przełożonych podobno możesz znaleźć ludzi z wykształceniem podstawowym). Panuje również nieciekawa atmosfera między samymi pracownikami. Pracuję tam już tam kilkanaście miesięcy ale zmieniam za jakiś czas pracę bo nie widać tam perspektyw na przyszłość.

Dariusz

@Anonim Możesz rozwinąć swoja opinię? Jeśli się kogoś oskarża to trzeba mieć powód !

Anonim

Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stiegelmeyer Sp. z o.o. - Grubno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stiegelmeyer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stiegelmeyer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stiegelmeyer Sp. z o.o.