STIEGELMEYER Sp. z o.o

Opinie o STIEGELMEYER Sp. z o.o

pytający

Coś nie mogą znaleźć konstruktorów, ostatnio słyszałem. Wiecie coś?

Joanna
@pytający 29.10.2018 08:44

A Ty jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku, o które pytasz? Ciekawi mnie, czy masz już doświadczenie w podobnej branży, czy chciałbyś się dopiero "przyuczyć" do zawodu. Aplikowałeś już może do pracy w STIEGELMEYER? W sumie pytałeś już jakiś czas temu, więc może pracujesz już w tym miejscu.

Tomasz

Jeśli ktoś nie planuje pracować dobrze to lepiej żeby szukał pracy w innym miejscu.

Robert

Nie polecam!!!!!! Duże wymaganie niskie zarobki.Zła atmosfera w zakładzie.

Małgosia

heyka, znajoma byla na rozmowie, bardzo sobie chwalila. Zreszta miala porownanie, bo wczesniej byla na rozmowie w innej firmie. W paru slowach...mila, rodzinna atmosfera. Na poczatku miala stresa, ale po chwili on minal. Na rekrutacji byly trzy osoby, zatem z gory bylo widac ze traktuja rekrutacje powaznie. Przygotowana woda, poczestunek...czula sie naprawde dobrze. Zatem bez stresa mowila, ze warto sie aplikowac i probowac.... Teraz bardzo sobie ceni prace w tej firmie... Nie wiem czy tak tylko mowi, ale widze ze chetnie chodzi do pracy.

sony

hej, sama firma wyposaża prywatne i publiczne placówki służby zdrowia, przychodnie, domy opieki długoterminowej, a także specjalistyczne gabinety lekarskie. asortyment maja mocno rozwinity ale nie wiecie jak odbywa sie u nich rekrutacja? z gory dziekuje

Zostaw opinię o STIEGELMEYER Sp. z o.o - Chełmno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STIEGELMEYER Sp. z o.o