Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

byle100% stluczki

byly opoznienia w wyplatach nawet do 3 tygodni ale pieniadze byly .teraz sytuacja jest inna gdyz zaklad nie ma jakich kolwiek pieniedzy (usunięte przez administratora)

Anioł

Jan. Te problemy z wypłatami są od bardzo dawna. Koniec zeszłego roku była inspekcja pracy. Dała mandat i nic się nie zmieniło.

znajoma

Do dnia 22 lipca 2013 nadal nie weszła wypłata za czerwiec.szok,za co żyć i opłacić rachunki Prezesie?????????????

ktosik

to się nadaje tylko do gazety bo nie widze innego wyjścia może wtedy ruszy ktoś glowa

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
byle100% stluczki

a co do wyplat...pieniadze mialy byc w piatek na 100% zapewnienie samego prezesa ale to juz nie ma zadnego znaczenia.dzis jest poniedzialek pieniedzy nie ma na katach czyżby kolejne klamstewko prezesa???

byle100% stluczki

od ponad pol roku przyjeżdżają same reklamacje.czy nie idzie wyciągnąć z tego jakiś wniosków??? dlaczego marketing i dzial sprzedazy nie potrafi wynegocjowac lepszych waronkow zeby produkt byl sprzedawany na biarzaco a nie palety przewracaly sie na placu

Anioł

cd. Sprzedaż Wczoraj przejeżdżałem koło huty - bardzo duża ilość palet z wyrobami poukładane byle gdzie. Nic dziwnego że nie ma kasy dla pracowników.

Anioł

Trochę ostro ale masz rację. Prezes jest mistrzem w obiecywaniu - jest przekonujący. Jego doradcy też. A co robią specjaliści od sprzedaży. To że nie ma kasy to głównie ich zasługa. Jak to jest że oni mają wypłaty i niezłe premie bez odpowiedniego poziomu sprzedaży.

BARAKobama

Siema wszystkim ciekawskim, dziś jest 22 lipiec roku pańskiego 2013 i co najdziwniejsze po wcześniejszych zapewnieniach naszego ukochanego brodatego prezesika wypłaty nie mamy na koncie...I co ty na to panie prezesie, może dziś ludziom znów powiesz że są ważniejsze sprawy niż wypłaty dla pracowników. Nie ma co ale przecież prace mamy....ha, ha...PROKURATOR i tylko to nas ratuje.

BYLY PRACOWNIK

NIE CZEKAJCIE NA CUD! W HUCIE NIE BEDZIE LEPIEJ.PRACY W OKOLICY JEST DOSYC DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO.MI SIE UDALO WYRWAC Z TEGO BAGNA PO TYLU LATACH CIEZKIEJ NIEDOCENIONEJ PRACY.DZIS SIE SMIEJE ZE BYLEM TAKI GLUPI CZEKALEM ,WIERZYLEM ZE BEDZIE LEPIEJ.PRZEMYSLCIE W HUCIE NIE MA PRZYSZLOSCI

sloik

wszystko co piszecie prawda wyplaty nie sa na czas pracownik nie doceniony ich nie obchodzi ze ty nie masz kasy ważne ze oni maja jak jesteś niewygodny fora z dwora inni naiwni sa w kolejce ciekawe ze jedni zarabiają krocie a szary pracownik 1500 na reke i jeszcze ich nie ma konta poste i mamienie pracownika ze jutro już na pewno będę potem jest następne jutro i tak w kolo.nie wiem smiac czy plakac bo każdy chce pracować za marna kase ale praca.Ale czy warto ???

ktoś

dobre i całe wypłaty są dla swoich

diabeł99

dyrektor rumun poleciał ze swojego stołka ale czy to coś zmieni ?gwiazdor i tak robi co mu się podoba nieżle musi mieć pościelone żeby doprowadzić taki zakład do upadłości!wypłaty nadal nie ma i raczej nic się nie zapowiada aby było inaczej chyba że w słoikach których nikt nie chce będą dawać wypłaty

Anioł

Mam propozycję. Jeśli Poznań ma wypłaty na czas a wy należycie do tej samej spółki - to tylko inspektor pracy - nierówne traktowanie.

rozjeba.....

i jak co miesiac w hucie problemy z kasa na wyplaty smiechu warte!!!! ZWOLNIC DYREKTORA skoro nie umie rzadzic

odwdziecze sie!!!

ANONIM ty sie pytasz czy odpowiadasz?cos mi sie wydaje.......

Anioł

Duży postęp - cała wypłata - gratulacje.

Anioł

No to z tego co widzę to trochę nietrafiona inwestycja lub brak fachowców.

odwdziecze sie!!

tak bartek pracuje w sprzedarzy i kiepsko im to idzie.Mialy tiry stac w kolejkach a tu nie raz stoja bo tyle zwrotow jest.

odwdziecze sie!!

regeneracja form nie robilem tam ale nie raz rozmawialem z chlopakami i wiecej niz 1600zl z nadgodzinami nie maja.ogolnie schodza na psy!ludzie mysla ze jak tam robia to szczyt ich mozliwosci.a tak naprawde dno upodlenie i wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"