Opinie o Black Red White w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Black Red White. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Black Red White na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White w Malbork

Karolina Nowy wpis

Polecam wszystko zgodne o czasie obsługa miła . Bez zarzutów

joanna Nowy wpis

tragedia nikomu nie polecam tego sklepu

Gabriela Nowy wpis
@joanna

Z jakiego powodu? Fajnie pisać o niczym, bo ten komentarz nic nie mówi osobie które może chce się tam zatrudnić.

joanna Nowy wpis

nie polecam nikomu tego sklepu oszukuja od poczatku montaz tragedia a biora za to 15% nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tego sklepu polecam wszystkim agata .pl tam jest profesjonalna obsuga a nie jak w malborku

Adrian

@Benek a na jakim dziale/stanowisku pracujesz?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Black Red White? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Benek

No to ktoś mocno przesadził. Firma płaci więc wymaga i ja nie narzekam!!!

Niclis

Nie polecam pracy w tym miejscu wyzysk na stanowisku doradcy zarabiasz najniższą ale twoim zadaniem nie jest tylko obsługa klientów ale równie sprzątanie dźwignie mebli bycie na wydawcę towarów jak i przyjmowanie ich jak nie ma nikogo na magazynie! Więc zastanów się czy chcesz być pacholkiem za takie grosze !!! :)

Tymon

Szkoda,że na forum pracowniczym nie ma opinii pracowników a jedynie klientów.

Barbara

Jestem zadowolona z obsługi. Panie bardzo sympatyczne, chętnie doradza, odpowiedzą na każde pytania. Rozwieja każda wątpliwość. Jedynie co mi się nie spodobało to wjazd do salonu i brak oświetlenia.

jola

Sklep w Malborku poza parkingiem dziura na dziurze- suuuper. Bardzo miła obsługa, Panie uśmiechnięte zawsze doradzą:) nie wmuszają na siłę- co rzadkość w sklepach. Na pewno nie raz zrobię tam jeszcze zakupy z rodzinką:)

Adi72

Nie polecam bardzo nie miłe panie które tam pracują i leniwe okropny bałagan w dokumentach

Frau

Sklep w Malborku... Zupełnie nie polecam. Obsługa nie wywiązuje się z terminów realizacji zamówienia, mają bałagan w dokumentacji. Generalnie - NIE KUPUJCIE W TYM MIEJSCU.

Mcj

Ten sklep zawiódł mnie na całej lini. Nie polecam tam pracować kierownik jest nie kompetentny. Myśli, że jest lepszy od innych a tak naprawdę nic nie potrafi do tego ma swoją ulubienice i razem tylko knują. Do tego nie wywiązują sie z tego co powinni a winny zganiają na innych. Jakby tego było mało nie płaca tyle ile mówią ze bede, a nawet mniej niż jest na umowie. Jeśli masz propozycje pracy w tym miejscu odrzuc ja!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White - Malbork

• Jak się pracuje w Black Red White?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Black Red White