Opinie o Geplastyk Polska Sp. z o.o. w Rąbień Ab

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Geplastyk Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Geplastyk Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geplastyk Polska Sp. z o.o. w Rąbień Ab

ex pracownik

Odradzam pracowania w tej firmie. Pensja śmieszna, wręcz żenująca. Pracownicy (w tym "góra") na okrągło się obgadują. Atmosfera jest średnia. Chaos na produkcji.

Nicola

To prawda ze tyle osób jest z Ukrainy ?

Nikt

sama ukraina i panowie z indji dodatkowo 3 panie z Afganistanu

Nicola

To prawda ze tyle osób jest z Ukrainy ?

@Nicola

tak to prawda.gdzie sie nie spojrzy to ukraina a polacy ktorzy tam sa to starzy pracownicy ktorzy maja lepiej od zwyklego pracownika.

Nikt Nowy wpis

sama ukraina i panowie z indji dodatkowo 3 panie z Afganistanu

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Mechanik Lotniczy. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

ex pracownik Nowy wpis

Nina

Nie polecam. Szefostwo nie słucha swoich pracowników. Nawet nie próbuje zrozumieć potrzeb. Brak jakichkolwiek szkoleń. Nawet podstaw brakuje, a potem dziwią się, że człowiek chodzi jak (usunięte przez administratora) Sztuczne uśmiechy, a za plecami noże.

Maja
@Nina

Aha czyli wdrożeniowego też nie było? No bo jeśli tak to mógł być faktycznie lekki problem. To na czym Twoja praca tu polegała, że to szkolenie było Ci tak niezbędne?

Nina Nowy wpis
@Maja

@Maja, nie ma znaczenia jakie się ma stanowisko. Każdy nowy pracownik powinien być odpowiednio przeszkolony

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Geplastyk Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Quality Manager ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Edyta

Wyczytałam tutaj że dwa lata temu 90% firmy to pracownicy z Ukrainy. Ciekawi mnie jak ta sytuacja ma się aktualnie? Czy osoby z Polski mają tam w ogóle jakieś szanse żeby dostać się do pracy?

Kobra

Czyli rozumiem że nie ma przyjec do pracy na wózki widłowe?

Kobra

Czy sa przyjecia na wozki widlowe

Antoni
@Kobra

Masz jakieś doświadczenie na wózkach widłowych? Pytam bo zadałeś pytanie związane z konkretnym stanowiskiem. Czy mam przez to rozumieć, że dysponujesz doświadczeniem zawodowym na tym stanowisku? Daj znać, proszę.

Antoni

Tak mam doswiadczenie na wozkach widłowych || WJO

Tak mam doświadczenie na wozkach widłowych w kat || WJO

@Antoni

Moze wiecej info na priv ?

Kamil

@pracownik a wszyscy maja taka sama pensje ?

nie polecam nikomu tego zakładu pracy.zero szanowania pracownika tam jesteś poprostu robotem bez imienia który ma wykonywać polecenia przełożonego.90 % pracowinków pochodzi z ukrainy a polacy którzy tam pracuja nawet nie zamieniąz Tobą jednego słowa.wynagrodzenie fatalne.zero higieny jesli chodzi o koronowirusa

Znajomy

Żenada jak tam traktują ludzi. Odradzam pracę chyba że chcesz przejść załamanie nerwowe. Zero kontaktu z drugim człowiekiem, jedynie duże wymagania a pensja śmieszna.

Halina
@Znajomy

@Znajomy, dopisz proszę więcej szczegółów. Ile wynosi ta śmieszna pensja? Piszesz o pracy na produkcji? Jesteś jakoś izolowany przez współpracowników?

Nikolay

Lubię atmosferę w Geplastyk Polska Sp. z o.o. za: Bardzo fajna atmosfera w prace, dobra Pani kierowniczka.

Kobra

Witam jak wyglada obecnie sytuacja w tej firmie chodzi mi o produkcje ile mozna zarobic i jakie sa umowy ? .

Witam Ta firma to jeden wielki bur.... Pracownicy romansują ze sobą i rozbijają rodziny. Masakra

Zakład który nie szanuję pracowników. Zanim zdecydujecie się podjąć pracę w tym zakładzie POWAŻNIE SIĘ ZASTANIWCIE czy warto przy tylu ofertach pracy

Michal

Witam.Prace w tym zakladzie odradzam.Moze nie jest ciezka ale osoby tam rzadzace do niczego.Najlepiej by siedzieli w biurze i spijali kawke a pracownik niech sie o wszystko martwi. wprowadzaja swoje zasady wewnetrze aby jak najwiecej uprzykrzyc zycie pracownika,premie zabieraja na kazdym kroku nawet za to ze naklejke na pudelku zle przykleisz lub zjesz cyferke w raporcie produkcyjnym przy czym masz do obrobki 2 maszyny podkrecone na maksa i tak zwane bieganie. Tam jest wyzysk pracujesz za 1300-1500 i przy upale 30 stopni na hali nawet ci sie nie nalezy dodatkowych 5min przerwy a sami siedza 30min.Niby jest premia roczna ale jak sie niespodobasz to nie wiem jakbys sie staral to nie dostaniesz.Pracownik 10 letni mniej zarabia niz miesieczny bo ma lepsze znajomosci.Masakra.Odradzam ten zaklad,kiedys bylo warto sie starac ale teraz niepchajcie sie chyba ze chcecie byc traktowani jak kiedys filipinczyki w zakladzie na przeciwko.Tam tylko biuro stac dorobic sie BMW z tak krotkim starzem pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Geplastyk Polska Sp. z o.o. - Rąbień Ab

• Jak się pracuje w Geplastyk Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geplastyk Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Geplastyk Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Hiszpańska 1
    95-070 Rąbień Ab

Geplastyk Polska Sp. z o.o.