Zakład Dziewiarski HMS Spółka z o.o. w Płocku Marek Czerniak

Opinie o Zakład Dziewiarski HMS Spółka z o.o. w Płocku Marek Czerniak

jaro

Siema! Czy wie ktoś z Was może czy mają jakieś wolne etaty w Płocku? Szukam jakiś ofert ale na żadnej stronie pracy nic mi nie pokazuję, może ktoś kto pracuje u nich i może wewnątrz ktoś coś wie dajcie znać

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Zakład Dziewiarski HMS Spółka z o.o. w Płocku Marek Czerniak - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Dziewiarski HMS Spółka z o.o. w Płocku Marek Czerniak