Hotel Czardasz

Płock

Opinie o Hotel Czardasz

Karolina

Czy któraś z zaglądających tutaj osób może podzielić się swoją opinią na temat pracy w Hotelu Czardasz? Czy hotel poszukuje w tym momencie nowych pracowników? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia na stanowisku recepcjonistki?

ed

@flip a czy ejstes pewnie ze praktyki sa tutaj platne? jezeli tak to super fajnie by bylo sie tutaj dostac

sza123

Ludzie do Czardasza idzie sie do pracy jak juz nie masz co do gara wlozyc. Pani Bialaszek jest chora psychicznie i doprowadza pracownikow do depresji. Jestes nikim po 12 godz pracy szefowa pyta to Ty JUZ idzesz ??. Tam kto wstaje ten rzadzi. Nie masz chwili wytchnienia. A praca na basenie i smierdzacym spa i wellnes jest dramatyczna. Po roku pracy , poswiecenia, zaciskania zebow zeby nie przywalic Pani Dyrektor w zeby kregoslup mam do wymiany. Nic tak nie psuje atmosfery jak Pani Dyrektor. Dostala od ojca wsystko , nie zna ciezkiej pracy. Dla mnie i wiekszosci dziewczat z ktorymi pracowalam jest nikim. Potrafila w gabinecie kosmetycznym tam istniejacym zalatwic potrzeby fizjologiczne , nie spuscic wody i zawolac sprzataczke zeby wylizala gabinet. TRAGEDIA !!!!!!!

Paulina P :)

Bylam w tym hotelu na praktykach miesiecznych. Bardzo mi sie podobalo. Osoby tam pracujace sa bardzo mile. Jezeli mialabym odbyc praktyki jeszcze raz wybralabym ten wlasnie hotel. Mozna sie w nim bardzo duzo nauczyc dzieki pracujacym tam ludziom :)

odradzam nie chcą dać umowy, nie płacą za dni próbne

@111 03.04.2015 16:36
odradzam nie chcą dać umowy, nie płacą za dni próbne

Nie polecam-ciężka robota jak dla woła -chcesz nim być zatrudnij się w rodzinnej firmie - :)

niepolecam (usunięte przez administratora) brak szacunku wszystkich wyzywaja od najgorszych,etat w tym hotelu to 330 godzin+ miesiecznie za co placa najnizsza krajowa 1100 zl !!!! niepolecam!!!hotel 4 gwiazdkowy a nawet niemaja kelnera zatrudnionego i bo kAZdy co przychodzi to juz niewraca bo nikt normalny niebedzie pracowa za 2 zl na godzine !!!

romek2334

omijajcie ten [usunięte przez moderatora]

jolanta123

w szczególnosci odradzam pracy w tej firmie.szefostwo-brak szacunku do pracodawcy,kaza pracowac po 24 godziny w weekend a placa ile im sie podoba,[usunięte przez moderatora] na kazdym pracowniku,o umowe trzeba sie prosic i niewiem czy sie ja dostanie.poprostu [usunięte przez moderatora] .

Zostaw opinię o Hotel Czardasz - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Czardasz