Hotel Czardasz

Koziegłowy

Opinie o Hotel Czardasz

Izabel

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że jak ktos chce coś zjeść to trzeba samemu iść i zamówić. Myślałam, że jest to hotel i że kelnerzy przyjdą by przyjąć zamówienie. Kiedyś przy barze musiałam czekać pół godz aby coś zamówić bo tylko jedna pani przyjmowała zamówienia. Porażka. Z muzyką też szału nie ma. Jedyny plus to to, że jedzenie dobre.

xxx
@Izabel 31.08.2017 13:44

a w mc donaldzie pani była?

Izabel
@xxx 05.09.2017 13:03

Byłam. O niebo lepsze jedzenie i ceny;-)

...

Jedno wielkie nieporozumienie to praca w tym zakladzie. Nie polecam!!!

Zadowolony poza dwoma szczegółami

A ja chciałem napisać coś z innej beczki bo liczę na to że właściciel czasami przegląda to forum.Pokoje bardzo ładne przestronne wygodne nie mam zarzutów ale cena 210 zł. za pokój typu comfort w hotelu trzy gwiazdkowym wydaje mi się trochę wygórowana.Karczma bardzo smaczne jedzenie i pomysł z muzyką na żywo w soboty wieczorem SUPER.Często spędzam tam noc z soboty na niedziele z moją partnerką lubimy zejść na dół dobrze zjeść posiedzieć posłuchać muzyki i potańczyć.Wszystko fajnie ale panowie którzy grali w sobotę 23 kwietnia z całym szacunkiem do ich starań ta gra im nie wychodzi szczególnie śpiew bardziej męczą tą muzyką niż zachęcają do tańca ogólnie słabo im to idzie.Wiem że grywają tam inni muzycy którzy świetnie dają sobie rade i wtedy zabawa jest super.Pozdrawiam

;-)

Jedyne co mogę powiedzieć to ODRADZAM PRACĘ W TYM '' ZAKŁADZIE''! Jedno wielkie nieporozumienie. Jak to już zostało zacytowane '' Niewolnictwo dawno się skończyło;'' Starzy i dobrzy pracownicy sa traktowani jak śmieci-dobrze że powoli już odchodzą. Może szefowa zobaczy co traci tylko że już jest chyba za pózno na rozumienie. Praca jak praca. Tylko od starych pracowników wymaga się wiele a nowi nie robią nic za TA SAMA STAWKĘ... Można powiedzieć, że to taka produkcja a nie praca w gastronomi. pozdrawiam

;-)

Pani Manager jest ok. Najbardziej lojalna osoba w tej pracy. Wie co z czym nie to co inni "Nic nie robic".

@;-) 28.11.2016 21:20

Dupcia wylizana, będzie premia.

@Gość 17.02.2017 13:36

hahahahah

Prawdziwa opinia

Napiszę opinię o Czardaszu jako potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktokolwiek spotkał się z negatywnymi opiniami na innych stronach potwierdzam, iż są one jak najbardziej prawdziwe. W wielkim skrócie można napisać...omijać szerokim łukiem!!! Praktyką na porządku dziennym jest proponowanie pracy "na czarno" oraz składanie obietnic bez pokrycia. Jeśli przyszły pracownik ośmieli się zapytać o umowę oferuje mu się wynagrodzenie na poziomie jałmużny.Natomiast pani, pożal się Boże manager,moim zdaniem ze swoim pseudo profesjonalizmem powinna pełnić funkcję zgoła inną od tej, którą piastuje. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do prawdziwości powyższej opinii służę szczegółowym wyjaśnieniem. Myślę, że pani manager czytając tą opinię doskonale orientuje się jaką sytuację ona opisuje.

kasia
@Prawdziwa opinia 13.09.2016 20:39

No to pani manager wreszcie dostałaś za swoje.

Prawdziwa opinia

Gosc

Jedzenie było dobre, ale samo miejsce okropne- strasznie smierdzialo dymem i Starym przepalonym tluszczem, ubranie i włosy smierdzialy tym dymem, chodź w środku byłam tylko chwilę, złożyłam zamówienie i poszłam siedzieć na zewnątrz. Ocena negatywna !

Prawdziwa.

Ludzie. Nie wiem skąd takie opinie. Pracuje tam już dłuższy czas. Wypłata zawsze na czas. Wolne. Komu nie chce się pracować zawsze będzie źle. Polozcie się wszyscy najlepiej.

Kasia

no tak szczegolnie ze za pisanie tych bzdur szefowa slono ci placi,za kase to kazde klamstwo mozna napisac, praca w biurze pseudo szefowej zobowiazuje.

Kasia

nie polecam nikomu tam pracowac , szefowa i jej banda straszy ludzi ktorzy pisza prawde na temat prawdziwych warunkow zatrudnienia ,kolezanke straszyla sadem i pseudo mafia,banda wariarow , polecam trzymac sie od nich z daleka. UWAZAJCIE!!!

Marek

Zatrzymalismy sie w tej karczmie z rodzina w drodze powrotnej z Zakopanego. Dzieci mialy duza frajde z powodu kaciku zabaw. W karczmie panowala mila atmosfera. Jedzenie nam tez smakowalo. Pozdrawiam

Ewcia B.

Witam wszystkich. Czytajac opinię postanowiłam napisać coś od siebie. Rozumiem że można na forum internetowym pisać wszystko, ale te opinie są bardzo krzywdzące. Pracowałam w Karczmie Czardasz kilka miesięcy jako kelnerka. Praca kelnerki może nie moja wymarzona, ale pozwalała na godne życie i dawała satysfakcję. Niestety jest to praca, która nadwyrężała mój chory kręgosłup i musiałam znaleźć inną, ale bardzo miło ją wspominam!!!Pracownicy pomocni, szefowa ok, no i pyszne jedzonko !!!!! Polecam osobiście :)

Alka

Nie rozumiem skąd takie negatywne opinie. Szefowa jest ogólne wporzadku. Wypłaty zawsze do 10 danego miesiąca. niech mi kto powie który prywatny zakład zatrudnienia wszystkich pracowników. Praca jak praca wszędzie są jakieś problemy. Ale to jest zakład w którym dużo ludzi ma długi staż pracy więc chyba nie jest tak źle.

OdeszłamBoNieWarto

Nie ma co sobie głowy zawracać takim pracodawcą. Praca całkowicie na czarno. Umowę o pracę mają jednostki. Hotel rodzinny. Właścicielka i jej świta robią co chcą a zwykły pracownik ma przerąbane. W życiu nie pracowałam w firmie gdzie tak są łamane prawa pracownika. NIE POLECAM NIKOMU!!

Gość

Ludzie dlaczego wypisujecie takie bzdury , już dwa razy miałam tam imprezę i dostałam do domu wszystko to co zostało łącznie z masłem , a jak się zamówi tylko schabowe to co innego można dostać z powrotem . Musze przyznać że imprezy były bardzo udane za co dziękuję i pozdrawiam całą ekipę .

xxx

Miałam tam imprezę, podobno miałam dostać to co zostanie, czyli to co goście nie zjedzą. A co dostałam? Z obiadu dwa schabowe polane sosem. SKANDAL! Po prostu jeśli się mówi, że wydadzą to co zostanie po imprezie to powinno się słowa dotrzymać, ale nie lecieć w kulki! Nie polecam.

nick

dokładnie bo to zakład a nie hotel i karczma , zwyczajny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowa ze swa ekipa biurowa rzadzi po swojemu i ludziom zyc nie daje,a te wszystkie pozytywne opinie wypisuje wlascicielka ze swa rodzinka żeby opinie swojego interesu ratować.

Klient

Ja też się zastanawiam co tak negatywnie piszą o tym lokalu , ja tam czasem zaglądam w drodze do Katowic i zawsze mi smakuje jedzonko ,a najlepsze są steki kelnerzy mili , uśmiechnięci .Pozdrawiam

mała

Ci co tak dużo piszą negatywnie o zakładzie ,nie wiedzą co to praca , leniom wszędzie żle

Pracuś

Sytuacja rodzinna zmusiła mnie na zmianę branży gastronomii na inną. Pracowałam tam dość długo i było całkiem nie źle , wypłata na czas , ludzie w porządku -atmosfera pracy niczego sobie . Praca jak każda inna .

Karola

W Czardaszu pracowała jakiś czas moja kuzynka, była kelnerką i całkiem chwaliła sobie tam pracę, później poszła na studia i musiała zrezygnować ale na zarobki nie narzekała, atmosfera tam też podobno spoko.

Alex

Całkiem niedawno przejeżdżałem obok i postanowiłem wstąpić z rodziną na obiad. Jedzonko pyszne, gorące i szybko podane. POLECAM :)

Arek

Pracowalem tam jakis czas, ale ze wzgledu na studia musialem sie zwolnic. Kasa byla spoko, zawsze na czas a nawet kilka dni przed. Atmosfera w pracy w porzadku, fajnie sie wszyscy dogadywalismy.

kot

Byłam w Restauracji na pysznym obiedzie , klimat ekstra , jedzenie pyszne do tego fajna obsługa , polecam to miejsce każdemu kto tędy podróżuje .

Gość

Ludzie dlaczego tak źle piszecie o kelnerach , zawsze jadąc do Łodzi wstępuję tam na obiad i kelnerzy są mili , uśmiechnięci potrafią doradzić w wyborze dań , a jedzonko bardzo dobre .

nick

Pseudo szefowa nie wie chyba ze takie straszenie ludzi tez jest karalne , co za wariatka. A ta smutna to chyba jakaś prawa rączka tej wykorzystywaczki, widać ze sama nie wie o czym pisze albo zgarnia niezła kasę za pisanie tych głupot. Ludzi są naprawdę nienormalni i dla pieniędzy zrobią wszystko.

SMUTNA

Pracując w firmie nigdy mi się nie zdarzyło , żeby wypłaty nie było na czas najlepiej wziąć się do pracy - a nie bzdury wypisywać ..........

SMUTNA

Nie szkoda waszego czasu , nie lepiej zabrać się do pracy , a nie wypisywać bzdury . Jeżeli jest ktoś nieudolny to niestety na to nie ma lekarstwa...........

SMUTNA

Nie wiem po co te brednie wypisywać ,nie szkoda czasu marnować - zakończę powiedzonkiem z kabaretu " Oj Duda wam wszystkim pokaże , oj pokaże............"

Ula

Szefowa kasę wypłaciła do tego straszyła że jeśli nie umieszczę sprostowania to pozwie mnie do sadu. Tak wiec oficjalnie informuje , iż kasę wypłaca lecz po co straszy sądem ludzi których fizycznie nigdy nie zatrudniała.

SMUTNA

Pracuję w hotelu już 5 lat na umowę o pracę i nie pracuje w CZYNIE SPOŁECZNYM , zawsze jest wypłata na czas- wypłacana od 5 do 10 - zaliczki też można wziąć od szefowej i w/w opinia jest dla mnie śmieszna . Może ktoś nie rozumie pracy w gastronomii , jak ktoś tego nie czuje nie powinien pracować w tym zawodzie - może zawsze zmienić branżę .

Ula

Szefowa hotelu jest niewłaściwą osobą na niewłaściwym miejscu pracowałam tam 2 miesiące i za ostatni miesiąc nie otrzymałam wynagrodzenia . nigdy nie otrzymałam tam żadnej umowy więc nie mogę dochodzić tego w sądzie. Menager i dyrektor hotelu to osoby bezczelne bez kultury osobistej , chamskie i po prostu głupie.

byly gosc

opinie o wlascicielce sa prawdziwe. bylem ostatniona obiedzie z synem,wstd!!!!!!!!! kobieto ogarnij sie!!!!!

EWA

NIE POLECAM ROBIC TAM IMPREZY ,ZAPŁACICIE JAK WSZEDZIE ALE WSZEDZIE ZWRACAJA TO CO ZOSTANIE TAM DAJA TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ PO IMPREZIE .

Darek

hansklops - 2012-03-02 09:23:21 Rzeczywiście usytuowanie świetne i dlatego postanowiłem zajechać, samo jedzenie powiem szczerze całkiem całkiem (no ale za taaaką cenę to lipy być nie może), ale... - obsługa średnio zna swoje menu - "dozwolone" palenie w lokalu - to jakaś pomyłka, mianowicie jem sobie obiadek, a za mną siadają dwie starsze pary i zaczynają kopcić, po zwróceniu uwagi, że to chyba już nie jest w Polsce dozwolone, żeby palić w restauracjach dostałem odpowiedź w stylu pilnuj swojego nosa syneczku. Kiedy poprosiłem obsługę żeby coś zrobili w temacie stwierdzili, że u nich w restauracji można, bo przecież mają znak, że "Karczma dla palących, restauracja dla niepalących" mimo, że to tak naprawdę jedno pomieszczenie i ci co nie chcą wąchać smrodów i się truć są niestety na to skazani. Tak więc dokończyłem obiad i jak ten z którego wszyscy robią wariata stwierdziłem że moja noga tam już nie postanie - a szkoda... bo lokal ma klimat. Szkoda tylko że obsługa wybiera 4 klientów palących mając gdzieś jednego, który nie chce się truć - no cóż kasa ważniejsza. Ogólnie NIE POLECAM!Rewelacja wzór profesjonalnej obsługi , a jedzonko mniam mniam , włóczę się po Polsce i korzystam z różnych przydrożnych restauracji czy karczm , ale to co tam zastałem przerosło moje oczekiwania ,jedzenie extra za przystępną cenę obsługa uprzejma i miła , nie widzę problemu z tym paleniem pomieszczenie ma 7 m wysokości wiec nikomu to nie powinno przeszkadzać pozdrawiam i polecam wszystkim CZARDASZ - KOZIEGŁOWY

Zostaw opinię o Hotel Czardasz - Koziegłowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Czardasz